תסרוקות Pixie 2013 לנשים

המראה שלך בהחלט משופר על ידי התסרוקת שבחרת, ומסיבה זו, עליך לדעת את התסרוקת המתאימה ביותר לאישיותך. ובכל זאת, אם אתה מעדיף תסרוקות פיקסי, יש הבדל תסרוקות פיקסי אופנתיות בשנת 2013. להלן כמה מתסרוקות הפיקסיות הטרנדיות ביותר שתוכל לבחור.

הפיקסי המקסים עם פוני ארוך

האם אתה רוצה את התספורת הפיקסית הזו שמרבה סגל ריהאנה? הנה זה – תסרוקת הפיקסים המדהימה עם פוני. תסרוקת הפיקסית הזו מפתה ומושכת, מנוקדת בפוני הארוך מעט שהופך אותה למושכת וזוהרת מאוד. אתה בוודאי תאהב את המעניין הזה תסרוקת פיקסי לשנת 2013.

פיקסי מקסימה עם פוני ארוך

שיער הפיקסי עם זכוכית היפסטרית

תסרוקת הפיקסית המדהימה, פשוטה אך מקסימה, מגניבה ומושכת לשנת 2013. המפצים מעט קצרים בצד הצד נותנים לך מראה צעיר יותר האופייני לנער. באופן דומה, תסרוקת נחמדה מאוד זו אינה קשה לעיצוב ובאופן טבעי היא מגניבה ומדהימה.

שיער פיקסי עם זכוכית היפסטרית

תסרוקת Pixie Edge של Razor Edge המקסימה

תסרוקת הפיקסי המקסימה הזו אלגנטית ומושכת. עם קצה התער שלו, הוא מעניק לך מראה מקסים ועדין שקשה להתעלם ממנו. כמו כן, תסרוקת זו נהדרת לפנים בצורת לב ומתאימה למצח מעט ארוך. אכן מקסים ומפתה!

תסרוקת Razor Edge Pixie מקסימה

תסרוקת הפיקסי בלונדינית פלטינה

זו באמת תסרוקת מדהימה ואופנתית לשנת 2013. בלונדינית הפלטינה הקיצונית משתלבת מאוד עם כל עור לבן וגורמת לך להיראות כמו אלת תועה מאולימפיה. הפיקסיה הקוצנית הזו היא אכן תוספת מקסימה מאוד לתסרוקות הפיקסי האופנתיות של 2013.

תסרוקת Pixie בלונדינית בלונדינית

חתך פיקסי מבולגן עם פוני ארוך מאוד

דבר על מבולגן ופיקסי, והנה דוגמה מושלמת לכך. תסרוקת הפיקסי הזו מהממת ומקסימה. באופן דומה, גווני הצבעים משפרים עוד יותר את המשיכה של תסרוקת זו. הפוני היפה והמגניב מדגיש את החלק העליון המבולגן ובתורו מייצר אפקט מקסים ומפתה מאוד.

חתך פיקסי מבולגן עם פוני ארוך מאוד

תסרוקת פיקסי השכבות

כך ייראה האחורי לתספורת הפיקסי המקסימה הזו. הפיקסיה המגניבה והמבולגנת הזו מאפשרת מבט מקסים באופן טבעי על הגב. באופן דומה, לא קשה לעצב בהתחשב בסגנון הפיקסי הטבעי שלו. טוב לנסות את התסרוקת הזו.

תסרוקת פיקסי שכבתית

תסרוקת הפיקסי הצמודה

תסרוקת הפיקסי המקסימה הזו די קלה ליצירה. אתה רק צריך לתפוס מברשת עגולה ולאחר מכן להשתמש במייבש כדי להוסיף נפח לשיער שלך וחלקלק מלפנים. תסרוקת מקסימה ומגניבה זו אלגנטית ומושכת מאוד. אתה בוודאי תאהב לספור את התספורת הפיקסית האופנתית הזו.

תסרוקת פיקסי גדלה

תסרוקת פיקסי פיקי

תספורת הפיקסי האופנתית הזו אלגנטית ומושכת מאוד, מקסימה מאוד להסתכל עליה. השיער הקצוץ עוד מדגיש את המשיכה של תסרוקת זו ומעניק לה מראה מפתה ומקסים מאוד. תסרוקת מגניבה ומרתקת, בהחלט יכולה לגרום לכולם להתייפח משמחה.

תסרוקת פיקסי קצוצה

תספורת הפיקסי הבלונדינית המגניבה

הפיקסיה הבלונדינית הנהדרת הזו היא בהחלט להיט בטוח בשנת 2013. הבלונדינית הזורמת הרכה והשיער הנחמד בחלקי הצד מעניקים לך מראה מדהים שהוא מאוד אטרקטיבי ומושך. באופן דומה, יבול השכבות יוצר מראה קריר ונקי יותר שטוב לימי הקיץ.

תספורת בלונדינית פיקסי מגניבה

תסרוקת הבלונדינית המבולבלת

התספורת הנהדרת הזו היא ממש לא שגרתית ומגמת טרנדים. החלק העליון והקוצני והשיער המבולגן יוצרים מראה מדהים להפליא שמושך את העין ומקסים. הפוני הקצר מדגיש את המצח שלך ונותן הזדמנות להסתכל מגניב ומעניין על הפנים המקסימות שלך. אתה בהחלט תאהב לנסות את התסרוקת המדהימה הזו.

תסרוקת בלונדינית מבולבלת

תסרוקת הפיקסי הנפלאה הגלית

האם אתה רוצה להיראות אלגנטי עם השיער השחור הזה? אתה בהחלט יכול לנסות את זה פיקסי שיער שחור מקסים. תסרוקת זו אטרקטיבית להפליא עם הצדדים המעוטרים מעט ושיער גלי קריר שנראה כי הוא זז הצידה. תסרוקת מגניבה ומרעננת בהחלט יוצרת מראה אלגנטי ומקסים.

תסרוקת פיקסי נפחית גלי

הפיקסי הדמוי קאפ

גזרת הפיקסי המדהימה הזו באמת מאוד אטרקטיבית לבעלי פנים בצורת לב. תסרוקת הפיקסיה הזו הולכת באופן טבעי עם קווי המתאר של הראש והפנים ומעניקים לך מראה טבעי טבעי. יתר על כן, תסרוקת זו היא דרך מגניבה לבטא את האני הטבעי והאלגנטי שלך.

פיקסי מגניב כמו קאפ

גזרת הפיקסי הבלונדינית עם פוני קצר במיוחד

זו בהחלט דרך אחרת ללבוש תסרוקת פיקסי. זה חורג מהפיקסיות הרגילות עם פוני ארוך. הדוקרנים הקטנים והפוני הקצר מעניקים לחיתוך הפיקסי הזה טעם ייחודי ומראה מקסים טבעי. זה הכי טוב לבעלי עיניים מקסימות ומקסימות. אכן מגניב ומפתה!

גזרה בלונדינית Pixie עם פוני קצר במיוחד

תסרוקת הפיקסי השכבה המדהימה

זה בוודאי הוא גזרת פיקסי מדהימה ומקסימה לכולם. תסתכל על הגידול השכבתי שמדגיש את שיער בלונדיני מגניב– אכן יפה ומושך. הפיקסיה המקסימה והמדהימה הזו אכן מקסימה ואלגנטית. באופן דומה, זה לעולם לא ייצא מהאופנה ובוודאי תאהב לעשות ספורט מפתה זה תסרוקת פיקסי.

תסרוקת פיקסי שכבתית מדהימה

תסרוקת פיקסי גלי המגניבה

זֶה פיקסית מקסימה עם הגל הקריר והתלתלים הקטנים היא בדיוק הדרך הטובה ביותר לעצב את שיערך. זה פנטסטי להפליא ומאוד מקסים לצפייה. התלתל הטבעי יוצר מראה אטרקטיבי ומקסים ביותר שלעולם לא ייעלם מעיני קהל. באופן דומה, הפוני הקצר מאפשר מבט ברור על פניך המקסימות והמפתות אשר יוצרות בתורן מראה מרתק זוהר.

תסרוקת פיקסי גלי מגניבה