תסרוקות הפיקסי הטובות ביותר 2013

תסרוקת פיקסי היא אחת התספורות הטרנדיות באורך קצר מאוד. התספורת הזו נושאת על ידי רוב הנשים או הבנות האופנתיות הצעירות והאופנתיות עם התסרוקות המדהימות הייחודיות והטרנדיות ביותר. להלן כמה מהמראות הפופולריים ביותר של תספורות או תסרוקות פיקסי הנישאות בצורה אופנתית וייחודית מאוד על ידי הבנות הטרנדיות המודרניות. חייבים לצפות בשיער השיער האופנתי האלה, אלה עשויים להועיל לך לשאת מראה שיער אופנתי ומדהים בשנת 2013.

תספורת פיקסי קצרה

להלן הדוגמה הטובה ביותר לתספורת פיקסי באורך קצר מאוד הנישאת בסגנון פשוט ומדהים. מראה מחוספס מבולבל של תספורת פיקסי עם שני גוונים של צבע שיער נראה מדהים ומסוגנן.

תספורת פיקסי קצרה

תסרוקות פיקסי פופולריות

נערות אופנתיות וצעירות אוהבות לשאת אורך קצר פשוט ותספורת פיקסי מדהימה. ילדה בתמונה למטה נראית חמודה, פשוטה ויפה בתספורת הפיקסי באורך קצר מאוד עם גוון צבע שיער טהור..

תסרוקות פיקסי פופולריות

תסרוקות פיקסי בלונדיניות מבולגנות

תספורת פיקסי באורך קצר מאוד נראית יפה ומסוגננת אם נושאת אותה תסרוקות מבולגנות ומחוספסות. המראה המבולגן הזה של תספורת פיקסי נראה ייחודי, אופנתי ומסוגנן.

תסרוקות פיקסי בלונדיניות מבולגנות

תמונות של תספורת Pixie

הנה עוד סגנון מדהים והגון מאוד של תספורת קצרה של פיקסי שנשא ילדה צעירה אופנתית. היא נושאת תספורת פיקסי מדהימה באורך קצר זה עם גוון צבע השיער הבלונדיני והשחור.

תמונות של תספורת Pixie

צבע שיער פיקסי

גווני צבע שיער כהים יותר כמו חום כהה, שחור טהור, סגול, כחול כהה, גוונים כהים יותר של גווני שיער בלונדיניים נראים אופנתיים ומסוגננים עם תספורת הפיקסי האופנתית באורך קצר. ילדה זו נושאת גוון צבע חום כהה עם תספורת פיקסי פשוטה, הגונה ואופנתית. היא נראית יפה ומסוגננת בתספורת הפיקסית הפשוטה והגונה הזו.

צבע שיער פיקסי

תספורת Pixie קלה

מכיוון שתספורת הפיקסים קצרה באורכה, כך שקל מאוד לטפל בה. תספורות קצרות של פיקסי טובות גם לקיצים האלה.

תספורת Pixie קלה

תספורת פיקסי קלה ופשוטה

תסרוקות פיקסי עוד מראה פופולרי של תספורת קלה ופשוטה נושאת הגברת האופנתית הזו למטה. היא נושאת תספורת פיקסי מודרנית עם תסרוקת מחוספסת יחד עם גוון בהיר יותר של צבע שיער בלונדיני. גוון צבע השיער הבלונדיני מוסיף יותר יופי וסגנון לתספורת הפיקסי.

תספורת פיקסי קלה ופשוטה

דוגמנית Pixie תספורת

תספורת פיקסי מאוד מודרנית וקצרה מדי נראית אופנתית מדי, אלגנטית ומדהימה. תספורות פיקסי באורך קצר מאוד נושאות בעיקר על ידי הבנות הצעירות והאופנתיות. גווני צבע שיער כהים יותר כמו חום כהה נראים אופנתיים ומודרניים מדי עם תספורת הפיקס באורך קצר מאוד.

דוגמנית Pixie תספורת

תספורת Pixie חמודה

תספורת Pixie חמודה בתספורת pixie באורך קצר נראית חמודה עם השיערות המוחלקות. בנות נראות יפות וחמודות מדי בתספורת הפיקסי המיישרת באורך קצר שנשאה גם היא עם גוון שיער שחור טהור, ועם שערות משי משי חלקות.

תספורת Pixie חמודה

תספורת Pixie מושלמת

להלן מראה מושלם ומאוד פופולרי, טרנדי ומודרני מדי של תספורת פיקסי. התספורת הזו נראית מדהים מתנוחת הצד שלה. תספורת הפיקסית הזו נשאה בסגנון תסרוקת קוצנית וגם עם הטון הבהיר יותר של תספורת בלונדינית המוסיפה יופי וסגנון לתספורת הפיקסי הקצרה.

תספורת Pixie מושלמת

תספורות Pixie לילדות

כידוע, השנה תספורות קצרות יותר במגמה בקרב בנות, כך שבנות אוהבות לסחוב את התספורות הקצרות הטרנדיות אך הפשוטות והקלות. פיקסי היא אחת התספורת הקצרה האופנתית והפופולרית מאוד, אותה נושאות רוב הבנות הצעירות והטרנדיות עם התסרוקות האופנתיות והמעוצבות..

תספורות Pixie לילדות

סלבריטאים עם תספורת Pixie

רוב הסלבריטאים ההוליוודיים האופנתיים והמוכרים גם נושאים השנה את תספורת הפיקסי האופנתית והמודרנית כדי להיראות אופנתית ויפה יותר. מרי מרגרט היא אחת מהסלבריטאיות ההוליוודיות הידועות הנושאות תספורת פיקסית אופנתית ומודרנית עם תסרוקת פשוטה ואלגנטית..

סלבריטאים עם תספורת Pixie

תספורת פיקסה של לנה דנהאם

לנה דנהאם ידועה מפורסמת הוליוודית וגם גברת יפה. השנה, כדי להיראות מסוגננת ומודרנית ניסתה תספורת פיקסית מודרנית ואופנתית עם גוון צבע שיער כהה.

תספורת פיקסה של לנה דנהאם

מבט צדדי

מהמראה הצדדי של תספורת פיקסי, זה נראה קוצני ומודרני. תספורת פיקסי קלה לטפל ונראית טוב עם התסרוקות הפשוטות והקלות.

מבט צדדי

שיער קירה נייטלי

היא גם אישה אופנתית מאוד וסלבריטאית פופולרית. בשנה זו ניסתה תספורת פיקסית מודרנית עם שערות החלקות וגם עם גוון צבע בלונדיני ושחור..

שיער קירה נייטלי

תסרוקת פיקסי משולבת בצד

תסרוקת Pixie Side Combed נראית חמודה מדי, יפה ואלגנטית. את התספורת הזו אפשר לנסות גם הכלות. היא יכולה לנסות את תסרוקת הפיקסים הזו בשיער החלקה שלה.

תסרוקת פיקסי משולבת בצד