מה הבעיה עם קעקועים?

קעקועים נתפסים לעתים קרובות כסוג של מרד. אני מניח שכאשר קיבלתי את שלי בגיל 55 הבוגר זה יכול היה להיות סימן לכך.

למה אנשים עושים קעקועים?

אני מספיק מבוגר (לצערי) כדי לזכור שרק פופאי ועוד מלחים וחוליות עשו קעקועים. כעת, נראה שלרוב הצעירים יש קעקועים רבים וקל יחסית להבין מדוע צעירים מקבלים אותם. בדרך כלל הם מחקים את הסלבריטאים שהם מעריצים כרגע, זה'זה נראה מגניב ואם זה פוגע באמא ואבא שלך, טוב אז … תוצאה! שלוש ציפורים מסולקות באבן קעקוע אחת.

אבל נראה שיש מגמה גם כיום עם אנשים מבוגרים שעושים קעקועים. כאן, ההנמקה אולי מורכבת יותר … או שכן? אולי זה פשוט קשור לרצון להיראות צעיר או מגניב? האם זה שוב עניין הסלבס? סביר להניח שהעורר בזעם של ההורים לא יהיה גורם בהחלטה שלהם לקשט את עורם – כך הוא אחד'הילדים שהם רוצים לכעוס? אפילו ילדים עם קעקועים משלהם יכולים להגיב בצורה גרועה לכך שהוריהם יקועקעו. זה'זה מעין דבר סטנדרטי כפול.

סגנון חדש של אמנות גוף

קעקועים קיימים מאז התקופה הפרהיסטורית. אנו יודעים זאת מגופתו החנוטה של ​​עוצי הקרח, המתוארך לסביבות 3000 לפני הספירה, אם כי קעקועיו עשויים להיות קשורים לצורה כלשהי של דיקור מוקדם להקלה על הכאבים מכיוון שהם חופפים לאזורי פגיעה בשלדו. רבים מהיום'השבטים האתניים השתמשו בימי קדם בקעקועים כדי לזהות ולהגדיר את עצמם מאחרים. ה מאורים של ניו זילנד הם רק דוגמה אחת לעם יליד שלעיצובים שלו יש לא רק משמעות, אלא גם יופי אמנותי שמשתמש בגוף האדם כקנבס שלו.

כיום, החיפוש אחר יופי ומשמעות נמשך כאשר קעקועים הופכים ליצירתיים יותר ויותר. כעת קעקועים פוטנציאליים דורשים משהו קצת יותר יוקרתי מהגברות העירומות, הפגיונות והנחשים האהובים על אמני הקעקועים של פעם, והעיצובים נלקחים מהשפעות תרבותיות רבות, החל מהאינדיאנים דרך המזרחי ועד הקלטי ואפילו עד ציטוטים שיש בהם משהו מיוחד. משמעות עבור הלובש. אולם לקעקועים מסוימים יש קשרים מרושעים יותר וכדאי להימנע מהם. מעמדות הפשע הרוסים השתמשו זה מכבר בקעקועים כדי לתחום את מעמדם בחברה המוצלת שלהם.

היכן אתה עונד את הקעקוע שלך?

נראה כי יחד עם הרעיונות החדשים לעיצוב קעקועים מגיעה יצירתיות חדשה של שיבוץ, אם כי יש להודות שחלק מהמיקומים הללו חייבים להיות כואבים ביותר. כעת קעקועים נראים על פני עמוד השדרה התחתון, על פרקי הידיים וצמרות עצמות הקרסול ואפילו מאחורי האוזניים כדוגמאות לאזורים הניתנים לצפייה. ככל שיש יותר קצות עצבים באזור כך זה הולך להיות כואב יותר, אך עדיין נראה שאין גבול היכן ניתן להציג את המסר האישי הזה של הכאב..

קעקועים וילדי

שני ילדי עשו קעקועים קטנים, ללא רשותי, על זרועותיהם העליונות בגיל העשרה. הבנות שלי הן ציפור קטנה שנסחפת ובני קיבל לוגו Ankh שחור דיסקרטי. ידעתי שהם בודקים עד כמה החופש האישי שלהם מתרחב, ורוצים לחרוג מהגבולות כדי לראות כיצד אגיב. הקדשתי לזה מחשבה והכרתי כהלכה את יצירות האמנות החדשות שלהם אך מבלי לתת יותר מדי.

הבנתי שלמרות שהם הילדים שלי, בקרוב אצטרך לתת להם לקבל החלטות בעצמם. הגיע הזמן לאפשר להם להתחיל לטוס סולו כשהם תמיד מוכנים עם רשת הביטחון הנסתרת. למעשה, למרות שהקעקוע הפך להתמכרות לחלק, הבן שלי מעולם לא התפתה לקעקוע נוסף והבת שלי חיכתה עד שהיתה בשנות השלושים לחייה לפני שהחליטה לעשות עוד אחת..

קעקוע הכתפיים שלי

קעקוע הכתפיים שלי

אנג’י ג’רדין

קעקועים ואני

בדרך כלל נתפשו קעקועים כסוג של מרד, ואני מניח שכאשר קיבלתי את שלי בגיל 55 הבוגר זה יכול היה להיות סימן לכך. בעלי מת לאחרונה, ואני לא'לא אכפת לי יותר מכל דבר. פשוט הרגשתי שאני אעשה עם עצמי מה שאני רוצה. בוודאי מעולם לא הקדשתי מחשבה נוספת על המרכיב הישן ההוא 'אתה יודע שלעולם לא תוכל להיפטר מהם' שאנשים צועדים החוצה. למה שיהיה אכפת לי אם אחות תראה את זה בזמן שהיא רחצה אותי בבית האבות כשהייתי זקן להפליא. מה זה היה משנה? בשבילי זה היה, ועדיין, רק סמל שחייתי באמת, שהתנסיתי במהלך חיי, והקעקוע שלי מייצג את מעט החרטות שלי.

למדתי הרבה ביום שהתקשרתי באימפולסיבי למכון קעקועים. זה היה היום שבו גיליתי שכאשר אתה בגילי ולובש מעיל עירוני שחור ארוך ומגפי אופנועים עם שרוכים, הצוות הגברי חושב שאתה ממשרד המע”מ וגולם בעצבנות. זה היה היום בו גיהנום ענק ושרירי כבד'סוג מלאך עם קוקו נתן לי סוכריה על מנת להסיח את דעתי כשהוא גילף בעדינות את שיתוף הפעולה שלנו בעיצוב קלטי על כתפי וסיפר לי כיצד הצליח לשלם לאמא שלו.'המשכנתא. זה היה היום שבו למדתי שקעקועים שחורים כואבים יותר מצבעוניים ושנשים נשאו את הכאב של קעקוע טוב יותר מגברים (למרות שאני חושד שזה יכול להיות נכון אני חושב שאולי הוא רק ניסה להסתדר עם הצד הטוב שלי עם את זה). זה היה היום שבו קיבלתי תיעוד קבוע של חוויה מעניינת וגם אני וגם הוא למדנו לא לשפוט ספר לפי הכריכה שלו.

ואולי זה'הגיע הזמן שאנשים אחרים גם ירדו מההשקפות המוקדמות שלהם לגבי קעקועים והאנשים שלובשים אותם.

תוכן זה מדויק ונכון למיטב ידיעת המחבר ואינו אמור להחליף ייעוץ רשמי ואישי של איש מקצוע מוסמך..

הערות

אנג’י ג’רדין (סופרת) מקורנוול, ארץ המוח הצעיר לנצח … ב -19 בספטמבר 2014:

תודה רבה על נקודת המבט שלך, ג’יימס. אני פשוט חושב שקעקועים הפכו למקובלים יותר וכמובן ששכבות החברה שאתה מזכיר אכן קעקועים, לפעמים הרבה מהם. אבל יש הרבה סיבות לכך שאנשים עושים קעקוע ואני לא חושב שתמיד קל להגדיר מדוע. אולי עדיף לא להיות שיפוטיים מדי לגביהם?

ג’יימס ב- 18 בספטמבר 2014:

אנשים מוסיפים קעקועים כי, כדי לא להיות גסים, הם'שוב חלשים. הם יודעים שהם ניצחו'כדי להגיע לעצמם להרגיש מיוחדים / ייחודיים הם מקועקעים.

או שהם חושבים שכן'הם קשוחים. אני אוהב את הצווארונים האדומים בעיר שלי (ובכל עיר קטנה ממש, במיוחד אלה שמחוץ לערים הגדולות) שמקעקעים כאילו הם'הם באמת בחורים קשוחים. כאדם שגדל בערים מרכזיות בפשע, יצא לי לצחוק כמו מטורף על הליצנים האלה …. הם'אלעוס ויורק לפני שידעו מה פגע בהם בעיר גדולה עם בחורים קשוחים [כנופיות].

זה'זה די עצוב. קצת מצחיק. והמון הרבה פתטי.

אני אומר את זה כי אם אתה מסתכל על זה, זה'זה סוג מסוים של מעמד חברה שמקעקע. שוכחים את הסלבס ואת הכבשים שלהם [מעריצים מושבעים]'כמעט תמיד אנשים שנמצאים בקטגוריה של מעמד הפועלים, עניים ועניים יותר שמקבלים טאטים. רווחה וכאלה.

עשיתי קעקוע. זה'הצבאי. יש לזה משמעות. קעקוע אני אוהב אותך אמא על התחת שלך [כפי שראיתי זבל אחד] רק מראה שיש לך כמה בעיות נפשיות. לרוע המזל, בהינתן חצי מהסיכוי שאנשים יקעקעו כל טום, זין והארי על עורם שהם הכירו … יצאו … דפוקים … וכמובן שומרים כמה מקומות עבור חיית המחמד המשפחתית היקרה..

כמו שאמרתי, מעורר רחמים.

אקספרסיוניזם עצמי הוא ה- BS שהם מפזרים בימינו לקעקוע. כן, האקספרסיוניזם מוצג גם ביצירות אמנות, ספרים ובעשיית כמה גרפיטי תלת מימד.

מה דעתך לנסות משהו מעניין במקום לכתוב על עור שבעוד 50 שנה ייראה כאילו מישהו הלך עליך עם סמן קסם.

אנג’י ג’רדין (סופרת) מקורנוול, ארץ המוח הצעיר לנצח … ב- 04 בנובמבר 2013:

אני מצטער אם לא אהבת את הרכזת הזו, ברוק … אולי יש לך נקודה. תודה על חוות דעתך, המשך יום נעים.

ברוק ב- 03 בנובמבר 2013:

זה היה כל כך טיפשי. האם אולי חשבת שכדאי שאתה זורק את המילה "אומנות" מסביב כל כך רופף אולי זה לא בסדר? הקעקוע שלך הוא זבל כי אתה לא'אל תעריך את אומנות הקעקוע האמיתית, וזו כמובן הסיבה שאתה'ההיגיון היחיד שמישהו יעשה קעקוע הוא להיראות כמו רשע או לחקות סלבריטי. אנשים הם אידיוטים בורים לגמרי.

אנג’י ג’רדין (סופרת) מקורנוול, ארץ המוח הצעיר לנצח … ב- 19 במרץ 2013:

היי סו … אני חושב שזה מאוד תלוי בסוג הקעקוע שיש.

אני מניח שאין לך נשר עם עכבר בטיפוליו … או מלח עירום או … אתה מקבל את הסחף שלי.

מצטערת לשמוע שחלת בסרטן השד … מאחלת לך בריאות על המשך בריאותך הטובה.

סוזן ביילי מדרום יורקשייר, בריטניה ב- 17 במרץ 2013:

אני שונא חיובי קעקועים ותמיד אמרתי שלעולם לא יהיה לי כזה. לא ידעתי שבגיל 58 אסיים עם שניים. הם קעקועים רפואיים שבחרתי לעשות לאחר שחזור לאחר סרטן השד. אני אוהב את הקעקועים האלה!

אנג’י ג’רדין (סופרת) מקורנוול, ארץ המוח הצעיר לנצח … ב- 03 באפריל 2012:

; הו … מה אתה אוהב!

thost מדבלין, אירלנד ב -1 באפריל 2012:

אוי אנג’י,

נועז וסקסי ….. אני לא יכול להשיב מחשש לצנזורה … חחח.

אנג’י ג’רדין (סופרת) מקורנוול, ארץ המוח הצעיר לנצח … ב- 31 במרץ 2012:

שלום לך … יש את זה כמובן. למרות שהייתי צריך להיות עם הראש לאחור כדי שאוכל לראות את שלי.

אם לומר לך את האמת אני כמעט ולא זוכר שהיא שם … מדי פעם אני מקבל הצצה למראה. נראה כי מטרתו כעת היא כתזכורת ל

א) איש גדול לב (בעלי),

ב) לא לשפוט אנשים לפי המראה שלהם (האופנוען הגדול והשעיר שרשם – וקישט – את העיצוב שבחרתי על העור שלי תוך שהוא מספר לי על אמא שלו) ו

ג) לגרום לאנשים אחרים לתהות מה חשבתי. 🙂

החיים הם כלום בלי הומור.

נועז וסקסי, אה? כן, זה'זה אני בסדר. טוב, זה היה פעם … חחח.

תודה רבה על אדיבותך בהערות ובהצבעה, תודה.

thost מדבלין, אירלנד ב- 30 במרץ 2012:

קעקועים נראים טוב על אנשים אחרים. אבל הם לא בשבילי; משעמם לי להסתכל על אותו דבר שוב ושוב. התבוננות בתמונה מקועקעת על עורי למשך שארית חיי הייתה עושה לי את הראש. אבל נתת מבט מהצד השני, שהוא סוג של נועז וסקסי. רכזת גדולה. יצביע.

אנג’י ג’רדין (סופרת) מקורנוול, ארץ המוח הצעיר לנצח … ב- 27 במרץ 2012:

וואו, מארק … זה'חביב. תודה שחזרת כדי להוסיף מחשבות…

זה'מצחיק שאתה צריך להשיב להערה שלי היום כיוון שחשבתי רק על קעקועים מוקדם יותר כשעשיתי גינון. חשבתי על מישהו שנראה משוכנע שכל מי שיש לו קעקוע בא להתחרט ותהיתי מדוע קעקועים הם כל כך אנתמה בעיניהם. זה'זו תמונה על העור … אז מה? זה פשוט לא כל כך חשוב. איזה בן אדם אתה הרבה יותר חשוב.

אבל אז, למרות שיש לי אוזניים מנוקבות (רק אחת על כל אוזן), אני לא יכול לסבול לראות את כל המתכת שחוקה לאנשים יש על הפנים והגוף, אז אני מניח שגם לי יש סטנדרטים כפולים.

ו- BTW אני עדיין מספיק לשווא להעריך את 'קלאסי' תג 🙂 לא בטוח מדי שמגיע לי אומץ:/

אלכסנדר סילביוס פורטלנד, אורגון ב -23 במרץ 2012:

סטתה לנושא חם! ובכן, אני חייב לומר שדעתי נובעת בחלקה מסיבות דתיות, אבל אני לא'לא יודע היכן בתנ”ך כתוב שאינך יכול לשנות את גופך באמצעות אמנות – והגיונית, לא צריך'העגילים יהיו באותה קטגוריה גם אז? לפעמים לאנשים מאמוני יש סטנדרט כפול! ובזה, אני חושב שאני צריך לשנות את דעתי. אתה לא רק עדיין קלאסי, אלא עכשיו גם אמיץ לדעתי.

אנג’י ג’רדין (סופרת) מקורנוול, ארץ המוח הצעיר לנצח … ב- 21 במרץ 2012:

תודה שהשתתפת בתגובתך, מארק.

כשכתבתי את המרכז הזה כתבתי אותו כי הרגשתי שיש יותר מדי חשיבות על הגוף בימים אלה על חשבון הרוחני. החיים עוסקים בהרבה מאשר אם יש עיצוב אחד או לא'העור של s.

הקעקוע שלי מכוסה רוב הזמן, כך שכשעבדתי זה עלול לפגוע באף אחד. בקיץ זה לפעמים מופיע. זה לא'אל תטריד אותי כך או אחרת. זה מזכרת לתקופה רגשית … ואני באמת לא'לא מתחרט.

אני חייב להודות שאני מוצא את עצמי קצת מבולבל מהתגובה למרכז השליטה הזה שלי…

אלכסנדר סילביוס מפורטלנד, אורגון ב -21 במרץ 2012:

אני חייב לומר שהופתעתי מהסיום, אבל זה בהחלט היה קריאה מהנה.

יש לי רגשות מאוד מעורבים לגבי קעקועים. פעם רציתי אחד, אבל ככל שאני מתבגר, אני לא'לא ממש רואה את הנקודה. כל יופי שאלוהים נתן לי (בעיקר יופי פנימי – חה חה!), אני יכול'לא רואה קעקוע שמעליו את זה.

יותר מזה, מכיוון שאני רואה כל כך הרבה מהם כל יום, הם התחילו להיראות לי כמו בלגן גדול. מדי פעם, אחד יתבלט כייחודי באמת.

יש לי מכר שיש לו פרחים יפים שעולים לצידה – ואני מעריץ שהיא השתעממה, עשתה קעקוע גדול שהיה נהדר להסתכל עליו.

אבל מבחינתי, אני יכול'אני לא רואה סיבה טובה להרוס (אין שום עבירה מכוונת) לחלק מהגוף שלי. אבל אני כן מכבד את הבודדים שבוחרים להשיג אחד כי יש לו משמעות אישית עבורם – משהו יפה.

הקעקוע האהוב עלי היה על שוקיו של בחור רגיל שעבר בשדה התעופה לפני שנים. על השוק השמאלי, נאמר, "מַעֲרָב," ובימין זה אמר, "חוף." זה פונה לתחושת הגולשים שלי – אני מניח שזה קשור במסירות מוחלטת לאהבתו לחופי החוף המערבי האמריקאי. כמובן שאתה יודע מה הם אומרים על הנחות…

אנג’י ג’רדין (סופרת) מקורנוול, ארץ המוח הצעיר לנצח … ב- 23 באוגוסט 2011:

היי חברים – סליחה על העיכוב בתשובה להערותיכם … לא עשיתי זאת'לא יודע שהיית שם! HP לא'אל תספר לי!

הנסיכה פיט … תודה על ההצבעה שלך … ואתה צודק, לפעמים עלינו לחשוב על אחרים. למזלי היה לי רק את עצמי לרצות בזמנו…

maxravi – תודה שביקרת להגיב … המרווח שלך'הקעקועים של הבודהה נשמעים כמו הרבה עבודה – זה'זה הרבה כאב!

carolineicke … תודה על הנקודות שהעלית בהערה זו. מסתבר שקעקועים כיום אינם כמו 'שוק למטה' כפי שהיו פעם … הם הופכים מקובלים יותר … אבל כמו שאתה אומר עדיין יש אנשים שמתנגדים להם. כמוך, אני תוהה מדוע.

קרוליניק מבריטניה ב -19 באוגוסט 2011:

רכזת נהדרת, אני בן עשרים ויש לי שני קעקועים, אחד על הקרסול ואחד על פרק כף היד – הם'גם הם די גדולים! אני חייב לכסות אותם לעבודה (אני עובד כמלצרית), וגם אני תוהה מה הבעיה בקעקועים. שלי לא פוגע, הם צבעוניים ומשקפים את האישיות שלי. קעקועים אינם'לא לכולם, אבל אני לא'לא תבין מדוע עדיין יש טאבו כזה המקיף אותם במקומות מסוימים! כל הכבוד על קבלת שלך – אני באמת מאמין שקעקועים ממפים את חיינו, כמו זיכרונות אמנותיים, והם לא צריכים'לא להתחרט או להסתיר 🙂

רבי סינג מהודו ב -17 באוגוסט 2011:

החדר שלי כל כך משוגע בקעקועים. היה לו את כל הגוף. אני אוהב את קעקועיו של אדון בודהה. תודה על המרכז שלך

הנסיכה פיט ב -15 באוגוסט 2011:

וואו ?! את גברת אמיצה..הכל .. חשבתי שאני אמיצה אבל מחטי קעקוע מעצבנות אותי..

אבל בשם אבי, אני חייב להישאר ניקיון LOL. אני לא רוצה שהוא יסבול מהתקף לב…

הצביעו מדהים!

אנג’י ג’רדין (סופרת) מקורנוול, ארץ המוח הצעיר לנצח … ב- 15 באוגוסט 2011:

היי ג’אקי … תודה רבה על ההערות החביבות וההתלהבות מהמרכז הזה. אני באמת נדהם מהתגובה שקיבלה!

אין ממה לפחד כשיש לך קעקוע … בסדר זה כואב, כמובן … אבל זה כמעט לא כאב בלתי נסבל. וכוכב נופל אכן נשמע מעולה…

אמרו לי שהשחורים הם הכואבים ביותר – משהו שקשור לעומק הצבע הדרוש או כאלה. באופן מוזר, למרות שאני כמעט ולא זוכר את שלי, לא הייתי רוצה'לא יהיה בלעדיו. זה כן מייצג עבורי רגע בזמן….

אנג’י ג’רדין (סופרת) מקורנוול, ארץ המוח הצעיר לנצח … ב- 15 באוגוסט 2011:

היי bwhite – תודה על ההערה שלך … אני מסכים לחלוטין שקעקועים צריכים להיות משמעותיים ואני מניח שאפילו הראשון שלך היה … זה אומר שאתה מורד בהורים שלך ומתחיל לקבל החלטות משלך. לכן הוא ייצג טקס מעבר מילד למבוגר עצמאי.

אנג’י ג’רדין (סופרת) מקורנוול, ארץ המוח הצעיר לנצח … ב- 15 באוגוסט 2011:

היי מאמאדרמה … תודה רבה על תגובתך האדיבה. זה גרם לי לחשוב. היה לך הרעיון הבהיר לקעקע עלייך תאריך משמעותי כך שזה אמור לומר שהקעקוע שלי, שעשיתי במצב של חוסר אכפתיות לאחר מותו של בעלי, יזכיר לי אותו לנצח.

מחשבה יפה…

אנג’י ג’רדין (סופרת) מקורנוול, ארץ המוח הצעיר לנצח … ב- 15 באוגוסט 2011:

היי JS – תודה על ההערה בנושא. מעולם לא הייתי בטוח כיצד תתקבל היצירה הזו. אישה בת 55 שעושה קעקוע … הלם, אימה!

אבל כמובן שלא היה לי דבר מלבד חיוביות מחברי החברים. זוהי קהילה כה מיוחדת של כותבים נפלאים…

מצפה לשמוע ממך עוד…

jacqui2011 מנורפולק, בריטניה ב- 14 באוגוסט 2011:

וואו איזה מרכז נפלא. טוב שיש לך את הקעקוע. תמיד רציתי אחד קטן של כוכב נופל על כתפי אבל עדיין קצת מפחד. אני בן 46 עכשיו – הגעתי עד להגיע למכון הקעקועים, מעיף ביצירות האמנות ובורח. לבן זוגי יש הרבה קעקועים בכל מקום. לעתים קרובות הוא נשפט כמעין הלס אנג’ל, אך הוא האדם המתוק והאכפתי ביותר. זה'נכון מה שאתה אומר "לעולם אל תשפוט ספר לפי הכריכה שלו." מאמר מדהים שהצבעתי.

בריאנה וו מהחוף המזרחי ב -14 באוגוסט 2011:

זהו רכזת עוצמתית. אני מרגיש שאין שום דבר רע בקעקוע'זה כל עוד הם אומרים לך משהו. יש לי ארבעה בסך הכל ואני עדיין רוצה עוד כמה. אבל אני מודה שכאשר קיבלתי את הראשון כשהייתי בן 16, סביר יותר שיהיה מגניב ומכיוון שההורים שלי לא הסכימו. אבל כשהתבגרתי הבנתי שלטעמי זו צורת ביטוי.

ממדרמה מ- Upstate NY ב -14 באוגוסט 2011:

אני אוהב את המרכז הזה. יש לי 5 וכולם אומרים לי משהו מיוחד. לאחרונה קיבלתי את התאריך 07 30 08 על האמה. זה התאריך שבו גילינו בעלי ואני שבננו הצעיר אינו חולה בסרטן. אני אוהב קעקועים, אני אוהב לראות אנשים בכל הגילאים מבטאים את חייהם באמצעות אמנות גוף. כל הכבוד לך שהצטרפת למועדון! תודה על שיתוף החוויה שלך.

JS מתיו ממסצ’וסטס, ארה”ב ב -14 באוגוסט 2011:

מאמר מעולה אנג’י! אתה כנראה האדם היחיד ב- HubPages שיודע זאת (מלבד האחיין שלי שכותב כאן) אבל גם לי יש קעקועים! יש לי אותם על הגב אז אנשים לא'לא יודע שיש לי אותם. בשבילי זה'זה אישי-למעט בקיץ כשאני שוחה או מה שלא יהיה. לפעמים אני שוכח שיש לי גם אותם! אני אוהב את התמונה של כתף שלך ונהנתי לקרוא את הרכזת הזו! המשך בעבודה הנהדרת!

JSMatthew ~

אנג’י ג’רדין (סופרת) מקורנוול, ארץ המוח הצעיר לנצח … ב- 18 ביוני 2011:

הממ, תודה על האזהרה, רפאים … כשאני שלי יהיה כתם דהוי אני מניח שגם אני אהיה!

פיטר יקסלי מבריטניה ב -18 ביוני 2011:

לפני הרבה ירחים קעקועים שלי היו בהירים, עדינים ופריכים; עכשיו רק טשטוש, כתם דהוי …. זמן וקעקועים לא'לא להסתדר!

אנג’י ג’רדין (סופרת) מקורנוול, ארץ המוח הצעיר לנצח … ב- 26 במרץ 2011:

אלא אם כן הייתה לך רק אוסף … דרך חדשה להציג את הכיבושים שלך, אה? אתה פשוט חוצה את האחרון והזן את החדש למטה…

תודה על ההערה, היפנו 🙂

נ.ב.אני לא'לא חושב שהכתפיים מתנדנדות אי פעם – חחח.

CM היפנו מהצד השני של השמש ב -26 במרץ 2011:

שמח שהלכת על הקעקוע אנג’י! אני'אני יותר מדי עוף, ועכשיו, כשאני מבוגר יותר אצטרך למצוא משהו שלא'לא להתנדנד! חחח. הדבר שלעולם לא אבין הוא שיש לי מאהב'שמו המקועקע – יכול להיות שקשה להסביר אותו בהמשך החיים

אנג’י ג’רדין (סופרת) מקורנוול, ארץ המוח הצעיר לנצח … ב- 26 במרץ 2011:

וואו, גיישה! עכשיו זה באמת משאיר אותי קר … אבל שוב, לך על זה. שיער בסדר, זה'יגדל בחזרה.

אני דווקא אוהב את איך שזה נראה על כמה נשים … Sinead O'קונור, הזמר, נראה טוב יותר ללא שיער. כנראה כי היו לה פנים כה מתוקות, עיניים ענקיות.

תודה על התמיכה, מ'יקר 🙂

גיישה ספרותית מהפיליפינים ב -26 במרץ 2011:

אני'אני עם אמנדה, אני'גם אני מעולם לא התפתה, למרות שאני מצפה לזמן שבו אני מוצא את האומץ לגלח את ראשי וללכת עם זה בגאווה. : ד

תודה על השיתוף!

אנג’י ג’רדין (סופרת) מקורנוול, ארץ המוח הצעיר לנצח … ב- 25 במרץ 2011:

אני אוהב את הדרמה של העיצובים השחורים, אם כי זה יהיה כואב מאוד סביב הקרסול מכיוון שזה אזור כזה דבש. אני חושב שזה משהו שקשור לעומק השחורה הדרוש למילוי או משהו כזה.

אני אוהב את הרעיון של בקבוק ג’יני…

ג’ני מארי מבולטימור, MD ב -25 במרץ 2011:

אני כנראה יכול ללכת עם עיצוב שחור סביב הקרסול שלי. אבל אני מאוד אוהב קעקועים צבעוניים. המממ. אני עדיין רוצה לעשות קעקוע של בקבוק ג’יני יום אחד. אני אוודא שזה לא ורוד. 🙂

אנג’י ג’רדין (סופרת) מקורנוול, ארץ המוח הצעיר לנצח … ב- 25 במרץ 2011:

תודה על ההערה, ג’ני – למה דון'אתה לא מנסה קיסוס שחור במקום? אני תוהה מה יש בצבעים הוורודים והירוקים שעושים'לא מסכים עם העור שלך? אולי עדיף לא לדעת, אה?

ג’ני מארי מבולטימור, MD ב -25 במרץ 2011:

יש לי שני קעקועים וגיליתי שדיו ורוד וירוק הם לא חבר טוב לעור שלי. לא היו לי בעיות עם שחור, לבן או צהוב, אבל הדברים הבהירים יותר גרמו לי להרגיש שאני בוער. זה היה מידע מאוד חשוב ללמוד בהתחשב בכך שרציתי לקבל קיסוס סביב הקרסול בפעם הבאה. כל זה ירוק? לא!

אני שמח שעשית את הקעקוע שלך. קעקועים הם מדהימים וכל מי שרוצה צריך לקבל את זה.

אנג’י ג’רדין (סופרת) מקורנוול, ארץ המוח הצעיר לנצח … ב- 25 במרץ 2011:

תודה על זה אמנדה … זה'זה רק מקרה של חופש אישי, אני'תנוחה, וזה'זה משהו שאני מגנה עליו בעקשנות! יותר מדי חסון בימים אלה, לצערי 🙂

אמנדה סברן מבריטניה ב -25 במרץ 2011:

אני'מעולם לא התפתתה, אפילו לרגע צעיר, אבל טוב לך, על האומץ.