אל תצטער על הקעקוע הבא שלך

יש לי שלוש עשרה קעקועים. אני חושב שהם'כולם די מגניבים (ובהחלט אל'לא כשירים כ "איכות גרועה").

קעקוע גב מלא של קורינתים 1; באדיבות bmezine.com

קעקוע גב מלא של קורינתים 1; באדיבות bmezine.com

כמה טיעונים נפוצים נגד קעקוע הם, "איך אתה מכיר אותך'האם תרצה בכך שם לנצח? קעקועים הם קבועים. מה אם זה'זה רק שלב? מה אם אתה לא'לא אוהב את זה בעוד 10 שנים מהיום? מה אתה הולך לעשות כשאתה'אני בן 60 ועשה עליך קעקוע?" אנשים יכולים לומר, "הגוף שלך יפה בדיוק כפי שהוא, למה שתרצה ללכת להרוס אותו?" ואם אתה'מתכנן לעשות קעקוע תואם עם חבר או מאהב, שכח מזה. "אלוהים אדירים מה אם תיפרד ?! מה אם הוא/היא שובר את ליבך ?! מה אם אתה לא'לא חברים 10 שנים מהיום?!" לתת'מבטל את הטיעונים האלה אחד אחד.

"מה אתה הולך לעשות כשאתה'אני בן 60 ועשה עליך קעקוע?!"

תהיה בן 60 ועשה קעקוע.

"איך אתה מכיר אותך'האם תרצה בכך שם לנצח? קעקועים הם קבועים."

זֶה'נכון. אני לא'לא יודע שאני'אני ארצה את זה שם לנצח. אבל זה לא'לא משנה; אני רוצה את זה שם עכשיו, היום. וכשאגיע לגיל מבוגר, ברוך השם, אני'יהיה לי את הקעקוע כל כך הרבה זמן שזה יהפוך לחלק ממני.

"מה אם אתה לא'לא אוהב את התמונה/הביטוי/הלהקה הזו 10 שנים מא?"

עכשיו זה החשוב, אז שימו לב. אתה'צודקים בהחלט. 10 שנים מהיום, כנראה שזכיתי'לא להקשיב לאותה מוזיקה או להיות אובססיבי לתמונות כוכבים כמו שאני עכשיו, אבל הקעקוע יהווה תזכורת לזמן בחיי בו אהבתי את הדברים האלה, סמל לנוער/ניסויים/חופש/וכו ‘..

"הגוף שלך יפה בדיוק כפי שהוא, למה שתרצה ללכת ולהרוס אותו?"

הגוף שלי יפה אבל הוא ניצח'לא אהיה פחות יפה אם אני מדגיש אותו בדיו. הגוף שלי הוא המקדש שלי אבל הוא גם בד. אני יכול להשאיר אותו ריק או לקשט אותו.

"מה אם יום אחד תיפרדי/לא תתרצי'חברים כבר לא?"

רק כי זה לא'האחרון לא'לא אומר שזה לא'לא קורה. אולי אנחנו'יחזיק מעמד ואולי ניצחנו't. לי באופן אישי יש קעקוע – ציטוט – שאני משתף עם שני אנשים אחרים, אחד מהם אני מנוכר כרגע ואת השני אני לא'לא לדבר איתו בכלל. זמן מה לאחר פירוק השלישייה שלנו, קצת הופרעתי מנוכחות הקעקוע. עם זאת, לאחר שחשבתי על זה, מהר מאוד השלמתי עם זה. תמיד יש דרך לעשות רציונליזציה'רגשות או פעולות בצורה הגיונית. כשקיבלתי את הקעקוע המסוים הזה על העור שלי, הייתי ברגע מדהים בחיי. הגעתי לנקודת מפנה המיוחלת ומעולם לא הרגשתי בריא יותר או חי יותר. נשימה של אוויר צח שהיה מזוהם בעבר. אי אפשר לקחת קעקועים רק לפי ערך נקוב; משמעותם הרבה יותר נרחבת. הם יכולים לייצג אידיאלים ורעיונות כמו גם להיות ציוני דרך בחיינו'המסע של. זה לא'לא משנה מה יקרה אחר כך, רק חשוב שזה קרה בכלל.

הקעקוע של חברתי דניאל אומר:

חברה שלי דניאלה'הקעקוע אומר: "אם אתה'מעולם לא הייתי שם, אתה יכול'לא לדמיין איך זה מרגיש. ואם יש לך, אתה יכול'לא לדמיין איך זה לא't." ציטוט שלי בכתב יד שלי.

כשעשיתי את הקעקוע הראשון שלי בגיל 18, כוכב שחור זעיר על הבטן התחתונה, נשבעתי שזה יהיה היחיד שלי. זה כאב ולקח כמה ימים להחלים, מה שאומר שפוס המותניים סביב המכנסיים שלי לא היה נוח ללבוש. אבל פחות מחודש לאחר מכן, מצאתי את עצמי, כמעט מעבר לשליטתי, משתוקק לעוד אחד. כשקיבלתי את הקעקוע השני שלי על הגב התחתון, הפעם נשבעתי שאקבל קעקועים שאפשר להסתיר בקלות אם ארצה בכך. אבל התשוקה המשיכה להגיע ועכשיו יש לי 13, שתיים מהן גלויות לחלוטין, ועוד אחת בדרך בשבוע הבא. זה'זו בהחלט התמכרות, אבל זה'זה הכי בטוח שאני יכול לדמיין. למרות שזה כואב, זה כן'זה מענג באופן מוזר בו זמנית.

חבר שלי אמר פעם, "קעקועים לא צריכים'לא יתקבלו אנשים שחושבים שהרגע נמשך לנצח, אלא מי שרואה לנצח בכל הרגעים."

בדוק את המאמרים האחרים שלי

  • רעיונות לקעקועים: כוכבים

  • רעיונות לקעקועים: מילים & ביטויים

הערות

NatNatNC מצפון קרוליינה ב- 06 במרץ 2013:

אני אוהב קעקועים ומאמין שהגוף שלי הוא בד. יש לי חבר קרוב שבבעלותו חנות קעקועים אבל הוא היה קודם כל אמן. למדתי זמן מה ולמדתי הרבה. הוא לוקח את הזמן להכיר את האדם ומבין מה הוא מנסה להביע ומביא את הקטעים המדהימים ביותר. אני'צפיתי בו עושה גם את ה- COVER UPS המפחיד. מעולם לא הייתי חושב שחלק מהקטעים שהוא עשה הם כיסויים. אתה יכול'אפילו לא לספר מה היו לפני כן. אנשים אומרים לי לפעמים שכשאני'מ 80 אני'אתחרט על הקעקועים שיש לי, ובכן אני לא'לא חושב שבגיל 80 אני'אני אדאג לגבי הקעקועים שלי. אני'אהיה יותר ממוקד בדברים כמו לנשום ולא להשתין במכנסיים! 🙂

ביאה ב- 12 בנובמבר 2010:

לאחרונה עשיתי קעקוע ואמא שלי כעסה. כשהיא התלוננה שהגוף שלי הוא מקדש, עניתי בפשטות "הגוף שלי הוא מקדש, כן, אבל הוא היה צריך לקשט מחדש."

mikeD ב- 12 ביולי 2010:

מחושב היטב ותובנה של טאטים. קיבלתי 2 בעצמי ואני יודע שאחרים ישפוט אותם ואז אותי אבל אם זה'מה אתה הולך לעשות אז אתה לא'לא צריך להיות חבר שלי.

ג’ארד ב- 07 בדצמבר 2009:

טוב אמרו, קדימה לאחור =]

devin ב- 21 ביולי 2009:

(: אני באמת רוצה לעשות את הקעקוע הראשון שלי. אני בן 19 ואני קצת מפחד, אבל אני באמת רוצה אחד! אני רוצה אחד שאומר שלא מתחרט על כלום, אני לא בטוח היכן. אבל אני רוצה ש- bcs זה המוטו של חיי. כולם מסביב תמיד אומר לי לעצור דברים מסוימים bcs אני לא מתחרט עליהם, אבל בכל הכנות לא התחרטתי על דבר שעשיתי. כן אני מסתכל אחורה ואומר שזה היה טיפשי, אבל זה עזר לי ללמוד לקחי חיים. וכמה דברים שלמדתי מעולם לא לעשות שוב, ואחרים שיש לי. והקעקוע הזה היה אומר לי משהו וזה'זה מה שאני רוצה. אמא שלי תמיד אומרת לא יו דון'לא רוצה לעשות את זה כי בגילך אתה'אתחרט על זה, אבל! 1, לא אני רגיל, ו -2, זה היה חלק מהעבר שלי שאני יכול להסתכל עליו אחורה ולזכור! תודה (:

ריקי ב- 16 ביוני 2009:

היי, רק רציתי להמליץ ​​על האתר הנהדר הזה שעשה לי עיצוב קעקועים ערבי http://my-arabic-tattoo.com

ThePioneer21 מליברפול ב -18 בפברואר 2009:

קעקועים הם צורה מדהימה של ביטוי עצמי.

אני מסכים איתך לחלוטין- למרות שהזמנים משתנים, וכך גם אתה, חיפוש קעקוע שנעשה 10 שנים קודם לכן יזכיר לך את התקופה ההיא בחייך, ובתקווה יחזיר כמה זיכרונות פנטסטיים.

רכזת מעולה

מג ב -19 בינואר 2009:

תודה שכתבת את זה! יש לי קעקוע אחד שאני ממש אוהב (ממש מתחת לצווארון שלי) וקעקוע חדש שאני'אני מתקשה להתרגל, למרות שזה'זו תמונה שיש לה הרבה משמעות בשבילי. זה היה מעודד 🙂

קייט ב -19 בינואר 2009:

אוהב את זה! יש לי את בעלי'שמו על אצבע החתונה שלי. בקרוב להיות בעל לשעבר. אבל אני לא'אני לא מתחרט על הקעקוע בכלל – אהבתי אותו כל כך וזה'העדות לאהבה הזאת שהייתה לי/יש לי אליו. זה הפך למערכת יחסים פוגענית, אז עכשיו אני'אני מקבל עוף החול שרוול על ביספ שמאל – מפגש ראשון ביום רביעי.

רציתי את זה לפני שנה, בגלל זה'איך הרגשתי לגביו ועל החיים החדשים שלי איתו. אירוני שהאפר האמיתי i'אני קם מהאנשים מהנישואים שלנו 🙁

אֵפֶר ב- 20 בפברואר 2008:

תודה על הטיעונים:]

מחמת (מחבר) מ- N.J. ב -7 ביוני 2007:

זה רעיון מדהים, חשבתי לעשות משהו דומה בעצמי. אני אובססיבי למילים. רוב הקעקועים שלי הם ביטויים. יש לי "אני רוצה רק עכשיו" על הגב התחתון שלי, "להעיר את חלומותיך" על עורפי, וציטוט בפולנית זה אומר "כל מה שיכולתי לרצות יש לי כבר" מסתובב על זרועי העליונה. אתה בהחלט צריך להשיג אחד.

des donnelly מאת קו טיירון …. ב- 06 ביוני 2007:

תודה על זה קוס … אני'חשבתי על קעקוע במשך זמן מה ולכן כמה מהימים האלה … הם באמת הצהרה, אולי אני אכין מרכז עם שירה ספינות מתאימות לקעקוע…

סיאו דראקס