טיפים וטריקים להתמודדות עם כאבי קעקועים

בעבר נאלצתי להתמודד עם כאבי קעקועים, והייתי רוצה לשתף את קוראי בניסיוני ובעצותיי.

אחד הקעקועים שלי

אחד הקעקועים שלי

לתת'בפנים: קעקועים כואבים. לכל אחד יש סף כאב שונה, וכאב הוא חלק מהחוויה כולה. אם אתה יכול'לא להתמודד עם כאב, אולי כדאי שתשקול מחדש לעשות קעקוע. הדבר הטוב ביותר לעשות אם מעולם לא קיבלת אחד הוא להכין את עצמך. והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לקבל השכלה מראש.

האם כמה קעקועים כואבים יותר מאחרים?

הבת שלי היא אמן קעקועים, ואחרי כמה בעצמי, אני יכול להגיד לך שיש חלקים מסוימים בגוף שכואבים יותר מאחרים וזה אומר שיש לקחת כמה גורמים בחשבון בנוגע לכאב.

קעקוע כנראה יפגע יותר אם אתה'הם רזים ויש להם פחות שרירים. מחט על העור והעצם תפגע יותר מאשר אם תהיה'יש שם כרית, ולכן העגל יכאב פחות מחלקו העליון של כף הרגל שלך, למשל.

הידרציה עוזרת

לפני שאתה עושה את הקעקוע שלך, אתה'אצטרך הרבה מנוחה. שתו גם הרבה מים. שמור על עצמך לחות ואל תשתה אלכוהול ואל תיקח מדללי דם כמו אספירין. אלכוהול ואספירין יכולים לגרום לך לדמם יותר, וזה יקשה על האמן לראות מה הם'עושים מחדש. הישאר מפוכח וישר. חנויות לא יקעקעו אותך אם אתה חושב שאתה'שתיתי.

רוח על פני חומריות

טריק שלמדתי הוא לנשום עמוק ולנשוף כשהמחט על העור שלך. דוֹן'אל תעצור את הנשימה, למרות שאתה עלול להתפתות. המשך לנשום. זה'זה כמו כאשר אתה מתאמן – אתה מרים או מתאמץ על הנשיפה. שמור על נשימות יציבות ונסה לא להתמקד בכאב. יש אנשים שיסתכלו בזמן זה'זה נעשה, בעוד שאחרים מעדיפים לא להסתכל. עבור חלק, המראה הופך אותו פחות כואב, ואחרים גורם לו לכאוב יותר. זה תלוי בך. אתה יכול להסיח את דעתך על ידי האזנה למוסיקה. קח איתך מכשיר כשאתה נכנס. בחלק מהחנויות יהיו טלוויזיות להפרעה.

טיפול לאחר עושה את כל ההבדל

כשזה'הכל נעשה, שמור על ניקיון. טפחו עליו בעזרת מטלית נקייה ורטובה והחילו א & D (משחה נגד חיתולים ומגן על העור) או לשמור אותו מחוטא. אל תקנה את ה- A הלבן & משחה D, קבל את הסוג הצהוב הברור. מה שלא תעשה, אל תשתמש בזלין על קעקוע חדש. כמו כן, דון'לא ללכת לבריכה או להשתזף בחוץ. הוא צריך להישאר מכוסה ביומיים הראשונים.

הקעקוע יהיה "לִשְׁפּוֹך," וכל יום קצת יותר מהדיו הכהה יימחק. המשיכו לנגב אותו בעדינות עם מים פושרים חמים עד שהוא's נרפא, שאמור לקחת מספר ימים. התקשר לחנות אם כן'לוקח יותר זמן להחלים או אם אתה מבחין שזה דולף. אתה מכיר את גופך. שים לב. זה יכול להיות נגוע. קח את עצמך כפצע או פציעה, כי זה'מה זה לעור שלך. שמור על זה ככזה.

תוכן זה מדויק ונכון למיטב ידיעת המחבר ואינו אמור להחליף ייעוץ רשמי ואישי של איש מקצוע מוסמך..

הערות

רוזנה מודוגנו (מחברת) מארה”ב ב -13 במרץ 2013:

ותודה שקראתם & מעירים.

מרוף היידר ב- 13 במרץ 2013:

קונספט מצוין. תודה על השיתוף.

רוזנה מודוגנו (מחברת) מארה”ב ב -8 בנובמבר 2012:

זה מאוד תלוי היכן בגוף אתה משיג אותו וכמובן סובלנות הכאב שלך. אבל אם אתה באמת רוצה אחד ותמיד רצית אחד, לך על זה. אתה חי רק פעם אחת. אני מצטער שלא קיבלתי את הראשון שלי מוקדם יותר. 🙂

רוזנה מודוגנו (מחברת) מארה”ב ב -19 ביולי 2012:

תודה רבה על תגובתך. לשתות הרבה מים לא'זה משהו שאתה שומע הרבה אמנים טאט מייעצים. באמצעות מחקר גיליתי שזה אכן עוזר וכמובן, מנסה זאת בעצמי. אני'ראיתי כמה מאמרים באינטרנט שמציינים כיצד עליך ליטול תרופות כדי להרדים את הכאב וזה ממש הכעיס אותי. טקס הקעקוע כרוך בכאב. אני חושב שאם אתה'תעשה את זה ואז תעשה את זה כמו שצריך. ואם אפשר'אל תיקח את הכאב, ואז אל'לא לקבל את הקעקוע. שאל את עצמך מדוע אתה באמת מקבל אחד, אם זה'זה המקרה. 🙂

מישל קייפר ב -19 ביולי 2012:

אני אוהב את הדרך שבה אתה מדגיש לשמור על לחות. הרבה אנשים פשוט לא'לא מבין את אופן השפעת הלחות, או היעדר, על העור שלך. אני גם אוהב את העובדה שציינת על אלכוהול וללא אספרין. מעולם לא קיבלתי טאט אבל אני מעביר מסר לפנים ויודע הרבה על עור, ואלכוהול ואספרין בהחלט יגרמו לדמם אחד יותר.