מה כדאי לדעת לפני קעקוע

קעקוע לא פגע בקריירה שלי כסופר, משורר וככותב מקוון.

קרא 9 דברים שכדאי שתדע לפני שאתה עושה קעקוע.

קרא 9 דברים שכדאי שתדע לפני שאתה עושה קעקוע.

צילום: Allef Vinicius ב- Unsplash

1. אתם מתחייבים לכל החיים

לא משנה איך אתה משתנה, הקעקוע שלך תמיד יהיה שם, יגיד עליך את אותם הדברים שעשה כשרק קיבלת אותו לראשונה. סביר להניח שהדעות שלך, הפילוסופיות שלך על החיים, בחירת המוסיקה והסגנון ישתנו במידה ניכרת עם הזמן. נסה לבחור עיצוב קעקועים שאתה בטוח שידבק בך. לעשות קעקוע חדש זה כמו להתחתן: אתה בוחר משהו שתבלה איתו את כל חייך, אז בחר בתבונה.

כאשר אתה עושה את הקעקוע שלך, עשה זאת בעצמך. זו יכולה להיות שלווה אמנותית יפה ומשמעותית שאת מעריכה כל ימי חייך, או שזו יכולה להיות טעות איומה שגורמת לך להסמיק בכל פעם שמישהו מצביע על כך. קבלת ההחלטות הנכונות ותכנון קפדני יכולים לעזור לך להימנע מהתרחיש השני.

2. אתה מצלק את העור שלך

בעיקרו של דבר, קעקוע הוא צלקת ובתוכה מוכנס דיו מסוג מיוחד על מנת ליצור אפקט אמנותי. זהו פצע וייקח זמן וטיפול מתאים על מנת להחלים. מכיוון שמדובר בפצע, קיים סיכון לזיהום. סיכון זה קטן ויקטין עד כמעט אפסי אם תבחר את האמן שלך בקפידה.

אקדח קעקועים.

אקדח קעקועים.

pricksofthetrade.com

3. הכירו את האמן

אמנים לאמן קעקועים להכשיר פתוגנים המועברים בדם ועזרה ראשונה, ותמיד עליהם להשתמש במחטים סטריליות חדשות שהם מוציאים מאריזות פלסטיק שלפניכם. לפני שאתה בוחר את האמן וחנות, בקש לראות את החדר בו מתבצע הקעקוע. וודא שהאמן לובש כפפות ומציית לכל תקני הניקיון והבטיחות. אם האמן או בעל החנות מסרבים להראות לך את המחטים או את החדר בו עושים את הקעקועים, המשך לחנות הבאה.

4. דע את הסגנון שלהם

לכל מי שרוצה קעקוע יש דימוי בראש. אלא אם כן אתה מביא את התמונה המדויקת ואתה פשוט רוצה שהם יעתיקו אותה לגוף שלך, קח את הזמן לחקור את סגנון האמן שבחרת. בקשו להסתכל על תיק העבודות שלהם או לגלוש בגלריה המקוונת שלהם. חקור את שמם כדי לוודא שללקוחות אחרים יש חוויות טובות ועבודה איכותית נעשתה.

5. העור שלך ישתנה עם הזמן, וכך גם הקעקוע שלך

זה יזדקן איתך. הוא ידהה ויזדקק לגעת כדי להישאר רענן. הוא גם יתקמט וייפול כאשר העור שלך מתקמט ונפול. אם אתה עולה או יורד במשקל, זה עשוי להשפיע על מראה הקעקוע שלך או לא, בהתאם לגמישות העור שלך והיכן בגוף שלך היצירות. הריון, בריאות, חשיפה לשמש ואורח חיים עשויים כולם להשפיע על מראה הקעקוע שלך. זה לא תמיד ייראה כמו שזה נראה כשאתה יוצא מהחנות.

6. קעקוע כואב

למרות שיש אדם מוזר שנהנה מהחוויה, לרובנו המחט חודרת לעור שוב ושוב (לפעמים במשך שעות) היא די כואבת. ככל שהפגישה ארוכה יותר, העור שלך יהיה גס יותר. זה גם כואב יותר באזורים עם פחות בשר, כגון כפות הרגליים או הצלעות.

למרות שאנשים רבים ינסו לתאר את התחושה כדומה לעקיצת חרקים, עקיצה או צריבה, העובדה היא שקעקוע מרגיש כמו קעקוע. קשה למצוא תחושה דומה. לאחר החוויה הראשונית, האזור עלול להתחיל להישרף, ואז הוא יגרד. בשבילי הגירוד הוא ללא ספק החלק הגרוע ביותר. מה שתעשה, אל תגרד מהקעקוע שלך. סטירה עליו תקל על חלק מהאי נוחות, כמו מים קרים.

7. בזמן ההחלמה, הקעקוע סביר להניח שיתקלף ו/או יתקלף

זה נורמלי ואינו גורם לדאגה. עודף דיו עשוי לרדת על הבגדים בשעות הראשונות לאחר ביצוע האמנות, אך כנראה שהקעקוע שלך יהיה מכוסה לתקופה זו בכל מקרה על ידי תחבושות וצלופן..

8. כמה אנשים ישפטו אותך ואת הקעקוע שלך

אם הקעקוע שלך גלוי, אנשים עשויים לראות אותו ולגבש שיפוטים לפני שהם מכירים אותך. למרות שאפליה מסוג זה איננה בעיה כמעט כמו פעם, היא עדיין מתרחשת. שקול זאת במיוחד כאשר אתה מציב קעקועים שאחרים עשויים לפגוע בהם, כגון סמלים שנויים במחלוקת כמו גולגלות וכו ‘.

9. למרות שניתן להסיר את הקעקוע שלך, הוא יקר, כואב ומותיר צלקת

בקיצור, זה לא מומלץ.

קעקוע חדש אינו החלטה לקבל בחיפזון או בלחץ. זו התחייבות אישית. אם אתה זוכר את הנקודות החשובות האלה לפני שאתה עושה את הקעקוע שלך, החוויה שלך צריכה להיות חיובית, ובתקווה שתהיה לך אומנות יקרה על הגוף למשך שארית חייך.

תוכן זה מדויק ונכון למיטב ידיעת המחבר ואינו אמור להחליף ייעוץ רשמי ואישי של איש מקצוע מוסמך..

הערות

מיקל סמית ‘(סופרת) מוונקובר, ב. ב- 17 בספטמבר 2012:

שמח לשמוע את זה DRG!

פליקס ג’יי הרננדז מכל רחבי ארה”ב ב -16 בספטמבר 2012:

עשיתי קעקועים ועכשיו אני לגמרי מודע.

מיקל סמית ‘(סופרת) מוונקובר, ב. ב- 05 בספטמבר 2011:

מאדי זה נשמע שאתה מקבל את ההחלטה שלך בזהירות רבה ומכל הסיבות הנכונות. אני'אני שמח לשמוע את זה.

יש הרבה יותר מדי אנשים שעושים קעקועים בלי לחשוב על זה. אני חושב שקעקועים ואמנות גוף אחרת שהופכת למיינסטרים כלשהי היא בעלת השפעה כפולה לגרום לקעקועים להיראות בטוחים ולכן אנשים קופצים להחלטות.

כל הכבוד על ההחלטה והמחויבות שלך. אני מקווה שיצא יפה!

מאדי ב- 04 בספטמבר 2011:

עצה נפלאה. אני'אני עושה את הקעקוע הראשון שלי בקרוב, וחשבתי על זה במשך שנים ממש. התחלתי לתכנן כשהייתי בן 15. העובדה שאני'נתקעתי באותו עיצוב לאורך זמן זה היה האינדיקטור הגדול ביותר עבורי שעשיתי את הבחירה הנכונה. אני'אני רק מקבל לוכד חלומות קטן על הירך שלי שייצג אותי ואת אחיי, מחבר משפחה אשר'עשה כמה קעקועים נפלאים לאנשים שאני מכיר בשנים האחרונות. יש לחשוב על קעקועים בזהירות'זו החלטה משמעותית, כמעט קבועה.

מיקל סמית ‘(סופרת) מוונקובר, ב. ב- 21 באוגוסט 2011:

איזו שאלה מעורפלת. אני'אעשה כמיטב יכולתי לתת לך את התשובה הפחות מעורפלת האפשרית.

זה תלוי אילו השלכות אתה'מודאגים לגבי. קעקוע הוא התחייבות לכל החיים ואם אתה'אתה מודאג מכך שניצחת'לא אוהב אותך'מחדש קעקוע זה לנצח'כנראה שזה רעיון טוב לחכות ולשקול מחדש.

אם אתה'אני מודאג מהכאב, אני'אני אומר לך על זה. אם אתה'אני דואג להסתיר את זה, הניח את זה במקום כלשהו'קל לכסות.

רק אתה יכול לדעת אם אתה או לא'מוכן לקעקוע. אם אתה יכול לשאול את עצמך את השאלה הזו בכנות, אתה אמור להיות מסוגל להמציא את התשובה היחידה החשובה באמת.

cesca ב- 17 באוגוסט 2011:

היי, אני חושב שאני עומד לעשות קעקוע טום אבל אני מפחד מההשלכות שעלולות ללוות אותו, האם עלי לעבור עם זה?

מיקל סמית ‘(סופרת) מוונקובר, ב. ב- 11 במאי 2011:

רוב אמני הקעקועים הנחשבים זכו'לא עובד עליך אם אתה'בכל אופן שיכור. יש להם ויתור על החתימה שאומרים שאתה נקי מדעתך.

כאב הוא מבאס קטן ומעוות, במיוחד כשזה מגיע לקעקוע. עשיתי אחת כמעט ללא כאבים על הצוואר שלי. ואז מתאר של כאב נמוך על הזרוע שלי, והצבע היה כואב בטירוף.

נשימה עמוקה היא מעולה. אבל כך גם הסחת הדעת הישנה והטובה. הביאו חבר לשוחח איתו או לשוחח עם האמן. דוֹן'אבל לא להביא ספר. זה'קשה להתמקד במילים האלה עם דקירות מחט קבועות.

זה'כמו כן, חשוב לזכור כי קעקוע יזיק לפחות מעט ויהי מה. אבל חלקים שונים בגופך ירגישו שונים, אמנים שונים, דיו שונה, זמנים שונים בחודש וכו ‘.

אתה'אני חייב להיכנס מוכן לכאב. ואם זה'יותר מדי אתה תמיד יכול לבקש מהאמן לעצור ולהיכנס כדי לסיים מאוחר יותר.

דלפ ב- 10 במאי 2011:

זה'חשוב לדעת שרגישות הכאב משתנה. אישה'הרגישות לכאב משתנה עם המחזור החודשי שלה. ניתן לטפל בכאב באמצעות מדיטציה ונשימה עמוקה, אך שתייה לפני קעקוע היא רעיון גרוע.

מיקל סמית ‘(סופרת) מוונקובר, ב. ב- 26 בפברואר 2011:

תודה אלה, שמחה שנהנית. נראה כי קעקועי מסתור הם הבחירה הטובה ביותר עבור רוב האנשים.

אני יכול'לא מסתיר את שלי אבל אני גם יכול'לא עובד מחוץ לביתי. זו הייתה החלטה ענקית, ולא התקבלה בקלות ראש.

92 ב- 22 בפברואר 2011:

נאמר היטב שיש לי שני קעקועים אבל אני'אני יכול להסתיר אותם בכל עת!

QHuman מאונטריו, קנדה ב -7 בפברואר 2011:

אני'אני עדיין חושב אבל אם אני אקבל אחד זה כנראה רק יהיה קטן. זה'עדיין כיף לחשוב עליו. אם אני מקבל אחד זה זכה'לא להיות מיד אבל זה משהו שחשבתי עליו.

מיקל סמית ‘(סופרת) מוונקובר, ב. ב -7 בפברואר 2011:

אז ש, מה החלטת? אני אוהב לשמוע על אנשים שעושים את הקפיצה לקעקוע הראשון שלהם. זה'זו צורה כה נפלאה של ביטוי יצירתי.

בסדר אז, זכיתי't.

אזנזר ב- 03 בפברואר 2011:

אני אוהב קעקועים מוזרים, אני'ג’וקר לא מאמין לי

QHuman מאונטריו, קנדה ב- 02 בפברואר 2011:

אני'תהיתי כבר זמן רב אם עליי לעשות קעקוע וזו כתבה מצוינת להחלטה על כך!

מיקל סמית ‘(סופרת) מוונקובר, ב. ב- 02 בפברואר 2011:

יש לי חברה שבחרה בקעקוע בצורה דומה ונכנסה לחזה. הסיפור גרם לי להתכווץ.

פעם הייתי צריך לכסות את קעקוע הצוואר שלי כשהבוס נכנס גם לעבודה הישנה שלי. זה'זה טיפשי מאוד בשנת 2011.

נל רוז מאנגליה ב- 01 בפברואר 2011:

היי, יש לי לוכד חלומות בזרוע הימנית העליונה, ולקח לי עד שהייתי בן 40 להשיג אותו! חחח אז בכל מקרה, קנה אחד, אבל תחשוב על זה קודם כל, ראיתי אנשים נכנסים למקום קעקוע ואחרי חמש דקות מחליטים מה הם רוצים! הפעם היחידה שהייתי צריך לכסות את זה בעבודה היה כשהבוסים הגדולים הגיעו, חוץ מזה זה היה בסדר, אבל עצה מצוינת, כל הכבוד לך

melanie_leigha.xo ממלבורן ב -23 בינואר 2011:

יפה אמרת 🙂

מיקל סמית ‘(סופרת) מוונקובר, ב. ב- 16 בינואר 2011:

אתה בהחלט צריך לשאול את עצמך לגבי הקריירה העתידית שלך אם אתה בוחר לעשות כל סוג של קעקוע גלוי אבל אלה שעשויים לעורר מחלוקת במיוחד.

אני יודע שאני'התבקשתי לכסות את שלי בעבר ואני יכול'לא לדמיין מישהו נפגע מטווס או ספינה'ההגה.

פג קול מצפון דאלאס, טקסס ב -16 בינואר 2011:

זו עצה טובה. כאדם לשעבר בקריירה בבית ספר למנהל עסקים, היה קשה יותר למקם מועמדים לעבודה שהיו להם קעקועים גלויים שעלולים להיחשב שנוי במחלוקת.

מיקל סמית ‘(סופרת) מוונקובר, ב. ב- 13 בינואר 2011:

תודה רבה קים, שמחה שנהנית 🙂

kims3003 ב- 13 בינואר 2011:

מידע מחושב וכתוב היטב שכל מי ששוקל קעקוע יכול להרוויח ממנו. אכן עבודה יפה מאוד.