הקעקוע החדש שלי נפוח, אדום וחבול – האם זה נורמלי?

כפרשן וכותב קעקועים, אני מסתמך על ניסיוני האישי ועל זמני בעבודה בסטודיו לקעקועים.

קעקוע גב אדום ונפוח

קעקוע גב אדום ונפוח

אלי

הקעקוע היפה והמדהים שלך כואב עכשיו, אדום, חבול ונפוח. זה כל הזמן כואב ובכל פעם שאתה מזיז אותו אתה מתבכיין.

האם זה נורמלי?

התשובה הקצרה היא כן. כאשר עשית את הקעקוע שלך, מחט חדרה במהירות בעור שלך, עברה בכמה שכבות שלה כדי להפקיד דיו מתחת לאפידרמיס. המציאות היא שהגוף שלך רואה את הקעקוע החדש שלך כפצע שצריך להחלים, וחלק מתהליך ההחלמה הוא נפיחות וחבורות (המכונה רפואית חיתוך).

מדוע הקעקוע החדש שלך מתנפח?

זכור כי למערכת החיסון שלך, הקעקוע הטרי שלך הוא בעצם פגיעה. כאשר גופך נפצע, נוצר קריש דם סביב כלי הדם השבורים, היוצר חבלה באתר ההשפעה. במקביל, המערכת החיסונית שלך שולחת תאי דם לבנים וכימיקלים טבעיים אחרים לאזור הפצוע כדי להילחם בכל חיידק או וירוס שעלול לנסות להיכנס לפתח העור.

כאשר נוזלים נוספים נשלחים לאזור הפצוע, העור סביב הקעקוע שלך מתנפח, אשר מגן על האזור ומרפד אותו מכל פגיעה נוספת ועוזר לו להחלים.

קעקוע של זרוע נחש

קעקוע של זרוע נחש

קרלוקס

הגורמים השכיחים ביותר לנפיחות וקעקוע של קעקועים

 • מיקום קעקוע פגיע. נפיחות שכיחה יותר בחלקים הבשרניים יותר של הגוף או במקומות בהם יש זרימת דם רבה קרוב לעור. קעקועים חדשים מועדים במיוחד לנפיחות אם הם מתחת לזרוע, באזור הפנימי של הרגל, בצד הצוואר או בגפיים (למשל הידיים והרגליים.) עם זאת, כל אזור בגוף יכול לחוות חבורות ונפיחות.
 • עודפי מדללי דם. אסור לצרוך מדללי דם, כגון אלכוהול, קפה ואספירין, כמו גם תרופות לדילול דם לפני, במהלך או לאחר קבלת קעקוע מכיוון שהם עלולים לגרום לנפיחות יתרה מכיוון שהקעקוע מרפא.
 • תהליך הקעקוע עצמו. מפגשים ארוכים וקעקוע מחוספס בכבדות ידיים יגרמו מטבע הדברים להגברת חבורות ונפיחות באזור. כדי למנוע זאת, עליך לבחור באמן קעקועים מנוסה אשר יפתח לאורך זמן טכניקות למזער את הנזק לעור.
 • קרמים לעור תחושה. קרמים מעוררי עור מגבילים את זרימת הדם במקומם. לפעמים זה יכול לגרום למערכת העצבים להיות רגישה מדי ולהגדיל את הנפיחות עוד יותר, ולהגביל את הגוף'תהליך התיקון.
 • רגישות עור. מי שרגיש יותר לחבורות ולנפיחות מסיבות רפואיות או שיש לו בעיות דם יחווה גם נפיחות וחבורות גבוהות מהרגיל..

למרות שאני'פירטתי את הגורמים השכיחים ביותר לנפיחות, תמיד יש חריגות בכל מצב. עכשיו שאתה יודע למה קעקועים מתנפחים, אתה יכול לעשות כמיטב יכולתך כדי להימנע מכך ולהשאיר את הקעקוע שלך נראה מדהים.

ערכת טיפול קעקוע פרימיום

הדאגה לקעקוע חדש חשובה ביותר למניעת זיהום ונפיחות מוגזמת. ערכת טיפול לאחר קעקוע פרימיום מספק את כל הקרמים שאתה צריך כדי לטפל בקעקוע שלך בזמן שהוא מרפא.

החבילה כוללת:

 1. סבון נוזלי לניקוי עמוק.
 2. משחה לאחר טיפול.
 3. תחליב לאחר טיפול.
 4. קרם לטיפוח

שלבי ריפוי לקעקוע חדש

 1. תגובות מיידיות. חבורות קעקועים ונפיחות מתחילות כנקודות אדומות וורודות המופיעות כתמים מיד לאחר היציאה מאולפן הקעקועים. ככל שחולף הזמן, האזור סביב הקעקוע יכול להתחיל להתנפח גם כן והאיבר או האזור עשויים להיות מעט כואבים לזוז..
 2. השלב החבול/נפוח. חבורות ונפיחות צריכות להיעלם לאחר שבוע עד ארבעה שבועות, תלוי עד כמה העור נפגע ובמיקום הקעקוע החדש שלך. כשהוא עובר בשלבי הריפוי השונים, החבורה'צבעו יתפתח לכתם סגול כחלחל, ואז ידהה לענן מעורפל צהבהב וירוק. לאחר מכן הפצע הרב-צבעוני אמור לחזור לגוון הבשר הטבעי שלו. הנפיחות שלך צריכה גם להפחית בקצב דומה כשהגוף עובר בשלבי הריפוי שלו והנוזלים מתנקזים.
 3. השלב המגרד. לאחר שלושה עד שבעה ימים (או עד שבועיים), הקעקוע שלך היה אמור להתחיל להתקלף ויהיה מאוד מגרד. גלדים עשויים להיווצר, אך חשוב לתת להם ליפול מעצמם ולהימנע מגירוד הקעקוע שלך.

כאבים קיצוניים, נזילת חומרים לבנים או ירקרקים, קעקועים בעלי ריח רע וחום הם כולם סימנים לזיהום קעקוע (ראה להלן). אם אתה חושב שיש לך זיהום, פנה לרופא מיד.

קעקוע רגל אדום, כואב, נגוע

קעקוע רגל אדום, כואב, נגוע

אמני קעקועים ב- FB

טיפים למיזעור חבלות ונפיחות

1. מרחו דחיסה קרה על האזור הנפוח.

זה יכול להיות פשוט כמו חבילת אפונה קפואה או מטלית מגניבה. דוֹן'לא למרוח קומפרסים קפואים או קרח ישירות על העור. במקום זאת, עטפו את האלמנט הקר בחומר נקי וללא מוך כמו בד גבינה או בד מוסלין. השאירו את הקומפרס על האזור הנפוח למשך כ -30 דקות. זה יפחית את זרימת הדם ויגביל דימום לתוך העור, ובכך יפחית חבורות ונפיחות. זה גם יקל על כאבים ודלקות ויזרז את תהליך ההחלמה.

2. הרם את חלק הגוף עם הקעקוע הנפוח.

שמור את הקעקוע הנפוח מעל הלב שלך במידת האפשר, זה עשוי לעזור לשכב. באזורי הגוף מתחת ללב, יש סבירות גבוהה יותר לזרימת דם לאזור, הגברת חבורות ונפיחות.

עליך לנסות להשאיר את הקעקוע מורם בכל הזדמנות אפשרית במשך 24 השעות הראשונות.

3. הימנעו מכל מדללי הדם לאחר קעקוע, כולל אספירין.

אם אתה צריך לקחת משכך כאבים, נסה איבופרופן ופנאדול, קח אותם בדיוק כפי שהאריזה מציעה. שקול להפסיק תרופות מדללות דם, אך תמיד התייעץ עם הרופא שלך תחילה.

4. לאחר 48 שעות יש למרוח מטלית חמה להגברת זרימת הדם באזור, שעכשיו תעזור לגוף שלך לתקן.

עליך לעשות זאת במשך 10 עד 15 דקות, שלוש עד ארבע פעמים ביום. החלפה בין קומפרסים קרים לחמים יכולה להגדיל את הקעקוע שלך'קצב הריפוי. הקפד להשתמש במטלית היגיינית ולשטוף את הקעקוע שלך לאחר החלת הקומפרס כדי להימנע מהכנסת גוף זר, שעלול לגרום לזיהום.

סיבות לנפיחות וחבלות

 • מיקום. נפיחות שכיחה יותר בחלקים הבשרניים של הגוף או במקום בו זרימת הדם גבוהה וקרובה לעור. זה די נפוץ שקעקועים חדשים מתנפחים במידה ניכרת מתחת לזרוע, לאזור הפנימי של הרגל, לדפנות הצוואר, הידיים והרגליים, אם כי כל אזור בגוף יכול לחבול ולהתנפח עקב גורמים חיצוניים..
 • תגובות לחומרים. נסו להימנע מדללי דם לפני קעקוע, מכיוון שהם עלולים לגרום לנפיחות יתר בעת הריפוי. שתיית אלכוהול, קפה ואספירין (גם תרופות לדילול דם), אין לצרוך לפני, במהלך או אחרי קבלת קעקוע.
 • תהליך הקעקוע עצמו. מפגשים ארוכים וקעקוע מחוספס בכבדות ידיים יגדילו באופן טבעי את החבלות והנפיחות באזור. עם הזמן, אמן קעקועים מנוסה מפתח טכניקות למזעור נזקים לעור, מה שמצמצם את הנפיחות והחבלות.
 • יותר מדי קרם קהה. קרמים מעוררי עור מעוררים את זרימת הדם לאזור במהלך השימוש. זה יכול לפעמים לגרום להיפך מהתוצאה הרצויה במהלך הריפוי, כאשר מערכת העצבים הופכת רגישה מדי לדם הנוזלים הנוזלים הזורמים לאזור ובכך מתנפחים עוד יותר ומגבילים את הגוף'תהליך הריפוי.
 • סיבות רפואיות. אלה הרגישים יותר לחבורות ונפיחות מסיבות רפואיות, או שיש להם מצב דם יחוו גם הם יותר מתגובות אופייניות.

למרות שרשמתי סיבות רבות לנפיחות, תמיד יש חריגות בכל מצב. על ידי הידע להימנע מהסיבות הנפוצות ביותר לנפיחות, תסייע לקעקוע שלך להתפתח לקעקוע מדהים ולהחלים היטב.

טיפים לתזונה המסייעים לתהליך ההחלמה

 • לאכול יותר שום ובצל. מלבד הרחיקת אנשים שמתקרבים מדי, ישנם חוקרי טבע שמאמינים שמזונות אלה מסייעים לריפוי בגלל האלמנטים האנטי-מיקרוביאליים שלהם.
 • לאכול יותר ויטמין C.. ויטמין C מצוי בדרך כלל בפירות הדר וירקות מתוקים כמו כרובית, ברוקולי ובטטה. ויטמין זה הוא סיוע הגנתי טבעי בתיקון ושחזור רקמות.
 • הימנע לגמרי מאלכוהול. לא רק שהוא מדלל דם, הוא גם יגרום לך להיות פחות מגן וזהיר עם הקעקוע החדש שלך.
 • שתו הרבה נוזלים בריאים. מים, מרקים, מיצים ותה צמחים טובים במיוחד עבורך.
 • הימנע מצריכת מוצרי חלב נוספים, קמח לבן, סוכר ומזונות מעובדים. אלה ידועים כמאיטים את תקופות ההחלמה.

נפיחות וחבלות כתוצאה מקעקוע חדש ובדרך כלל מרפא בדרך כלל צריכה להיות מינימלית. הוא יתפשט כמה סנטימטרים מקצה הקעקוע ויהיה בו חבורות בהירות, שיתרחשו לאורך זמן קצר.

מצד שני, לקעקוע נגוע יש דוגמאות קיצוניות של כל התסמינים לעיל. הנפיחות יכולה להיות כה עזה עד שהיא מגבילה את התנועה, גורמת לכאבים רבים ומתפשטת מרחק לא מבוטל מהקעקוע עצמו..

סימנים של קעקוע נגוע

1. הקעקוע שלך חם למגע

להיות חם למגע הוא אחד הסימנים לספר קעקוע נגוע. הקעקוע והאזור סביבו בדרך כלל חמים מאוד, והוא עשוי להגיע אפילו לנקודה שבה החום מאוד לא נוח וצריך לקרר את האזור.

2. הקעקוע שלך נוטף או שיש בו קרע

מאפיין מובהק שני של זיהום הוא שבירה או קרע בעור בתוך הקעקוע החדש, שם נוזל צהוב או מוגלה עלולים לצאת החוצה. בשלב ההדבקה עשויים להימצא גלדים עבים או רטובים. לפעמים ריח רע מלווה את הזרם. זה בהחלט סימן לזיהום.

3. אתה'חווים חום, כאבי שרירים או חולשה כללית

כל אלה סימנים לזיהום כללי ומעידים כי עליך לפנות מיד לרופא ולפנות לטיפול מקצועי.

מה לעשות נגד זיהום

בסימן הראשון לכל זיהום, לך לרופא!

הקעקוע שלך ניתן להצלה אם הוא מטופל באופן מיידי. ברוב המקרים הרופא ירשום אנטיביוטיקה או סטרואידים שיסייעו בריפוי הזיהום. אם אינך יכול להרשות לעצמך רופא, פנה לחוות דעת רפואית שכן קעקוע אינו מומחה רפואי ולא יוכל לזהות בעיות בריאותיות שעלולות להיות.

זה'חשוב שתטפל בזה בהקדם האפשרי מכיוון שזיהום עלול לגרום לדליפת העור מהעור שלך ועלול לגרום לקעקוע שלך להיראות דהוי או פגום, דבר שבאמת מייאש..

מה'קרה לקעקוע שלך?

לכל שאלה, בחר את התשובה הטובה ביותר עבורך.

 1. האם אי פעם חווית גלד בקעקוע שלך?
  • כן
  • לא

  מְנִיָה

  השתמש במדריך הציונים להלן כדי להוסיף את סך הנקודות שלך על סמך התשובות שלך.

  1. האם אי פעם חווית גלד בקעקוע שלך?
   • כן: +0 נקודות
   • לא: +0 נקודות

   פירוש הציון שלך

   ציון 0 פירושו: ?

   קריאה נוספת על קעקועים חדשים

   • האם הקעקוע החדש שלי נגוע? מה עלי לעשות בקשר לזה?

    הקעקוע החדש שלך לא'אל תרגיש נכון ואתה'אתה מודאג שאולי יש לך זיהום. למד את הסימפטומים של קעקוע נגוע וגלה כיצד להתמודד עם זה.

   • מה לעשות כשהקעקוע שלך נוגד

    קבל ייעוץ לגבי הקעקוע שלך, כולל מידע על טיפול לאחר, ריפוי ויצירת גלדים. גלה מה, למה ואיך להתמודד עם גלדים בקעקוע החדש שלך.

   • טיפים לטיפוח קעקועים, כיצד עלי לדאוג לקעקוע החדש שלי?

    הוראות טיפול קעקוע מעשיות ונבדקות. למה אתה צריך לעשות את זה וכמה טיפול יעיל מתבצע.

   תוכן זה מדויק ונכון למיטב ידיעת המחבר ואינו אמור להחליף ייעוץ רשמי ואישי של איש מקצוע מוסמך..

   הערות

   מורדי ב -15 ביולי 2019:

   עשיתי דג יפני של ארבע שעות על הזרוע שלי, חלק משרוול, נפוח מאוד, ממש כמו נפוח, האם זה בברכה רגילה, אדיבה.

   אן (מחברת) מהובארט, טזמניה ~ אוסטרליה. (הקצת שבורו את תחתית AUS) ב -1 ביוני 2019:

   תגובות עם קישורים לקידום עצמי יימחקו

   סודהה ב -12 באפריל 2019:

   עשיתי קעקוע לפני 4 ימים. אתמול זה התחיל להתנפח אבל יותר מהעור שלי שם הדיו מתנפח אני לא יודע מה לעשות בבקשה עזור.

   א ב- 13 בדצמבר 2018:

   קיבלתי קעקוע ברגל וזה כואב וזה חבול וכואב כשאני הולך

   Terr ב- 18 באוקטובר 2018:

   שום ובצל מדלל גם את הדם שלך: \ Just saiyan

   בריט ב- 08 באוקטובר 2018:

   בדיוק עשיתי את הקעקוע שלי בשבת אחר הצהריים וזהו'זה על הרגל שלי הוא נפוח ועדיין כואב זה נורמלי

   קיפי ב- 29 באוגוסט 2018:

   עשיתי כיסוי על זרועי לפני 48 שעות בערך. קוי יפני, אז הרבה עבודה/דיו בערך 4 שעות בכיסא. הזרוע שלי כעת כפולה מגודלה הרגיל מהמרפק ועד מפרקי הידיים. האם עלי לדאוג יתר על המידה? הערות כלשהן? תודה.

   ג’ו ב- 13 במאי 2017:

   זה'זה רעיון טוב לקחת תוספי אבץ לפני, במהלך ואחרי שאתה עושה קעקוע חדש. זה באמת עוזר לעור שלך להחלים בצורה מושלמת. וכמו שהכותב אומר – לאכול בריא! גוף בריא מרפא מהר.

   Adwait ב- 23 באפריל 2017:

   עשיתי קעקוע של רצועת זרועות. זה קצת נפוח כמה זמן יידרש כדי להפחית את התנפחות של. האם זה נגוע. הצלחתי אתמול. הוא לא אדום, הוא לא זורם מוגלה צהובה או ריח רע. אני קצת מודאג. תענה לי בהקדם

   Cg ב- 14 בפברואר 2017:

   עשיתי קעקוע של שוטר סער לפני שבוע על עגל חדש, זה'עדיין די כואב, הערב הבנתי שהרגל והרגל שלי די נפוחות. הקעקוע הוא בגודל השוק שלי. עדיין לא דיברתי עם האמן שלי כי אני מרגיש שאולי אני קופץ על האקדח (גורם מטורף לזיהום)

   נלי ב- 13 בפברואר 2017:

   4 הטאטים הראשונים היו יפים מהיום הראשון עם קילוף מינימלי אחרי שבוע או 2. הטאט החמישי היה על היד שלי ובצד הצד של הזרוע שלי וזה היה נראה כאילו הייתה לי יד שבורה זה היה חבול ונפוח ביום הראשון. נראה מיקום המיקום שלו!

   מולי לינץ ‘ ב- 06 באוגוסט 2016:

   אז זהו הקעקוע הראשון שלי וקיבלתי אותו אתמול האם זה נורמלי שהוא אדום וחם וכואב מאוד

   היפי צ’יק 1963 ב -7 באפריל 2016:

   תודה על המאמר הזה, אני'אני שמח שמצאתי את זה. לאחרונה עשיתי עבודת כיסוי על הקרסול שלי והחבלות והנפיחות היו די אפיים! אמן הקעקועים שלי הסביר שיש הרבה גורמים במשחק, כולל אך לא רק מיקום (אזור קרסול רגיש) וגיל (52). המאמר שלך עזר להקל על חששותי כמוני'עשיתי כמעט כל מה שהציע.

   ברין סמבריס מניגריה ב -29 בינואר 2016:

   טיפים טובים לבעלי קעקועים או שמקווים לקבל כזה. אבל אני פשוט לא'לא מבין מדוע מישהו ירצה לעבור כאב כזה מרצון

   שאפתןאמן ב- 28 בינואר 2016:

   מאמר מצוין! אני מקלט'לא ניסיתי עדיין לעשות קעקוע, אבל כשאני עושה זאת'אעשה שימוש טוב במרכז זה.

   מולון ב- 16 בינואר 2016:

   אני מקלף כעבור יומיים. אמן הקעקועים שלי אומר לי שיש לי יכולות ריפוי מטורפות

   ג’יימס פאוור ב -27 ביוני 2015:

   מאמר נחמד, אני חושב לעשות קעקוע וזה היה שימושי מאוד

   67 ב -31 במאי 2015:

   אחד הדברים שהצייר הקעקוע שלי אמר לי היה לשטוף את האזור בסבון אנטיבקטריאלי. זה עשוי לסייע בהרחקת חיידקים לא רצויים ולהקטין את הסיכויים להידבק.

   צ’אנס הארווי ב- 29 במאי 2015:

   חשבתי לעשות קעקוע אבל זה נראה כל כך כואב!

   ריצ’רד ב -28 במאי 2015:

   היה לי את הקעקוע שלי מאז יום ראשון על הרגל התחתונה שלי ואני יכול ללכת עם השעורה הרגל שלי והקרסול אדום ונפוח הקעקוע שלי ניגר צהוב והריח ואז התייבש התקלחתי ועכשיו הוא אדום לגמרי עם דם ???

   עולם חכם ב -28 במאי 2015:

   זה היה אינפורמטיבי מאוד לאנשים עם קעקועים חדשים. אעביר מאמר זה לחברה שלי שקיבלה לאחרונה אחת על הגב התחתון. תודה!

   mobilporno מסינגפור ב -26 במאי 2015:

   ממש אמנות נהדרת. תודה על הרכזת אן.

   אדם פאלם ב- 20 במאי 2015:

   כתבה כל כך נחמדה! אני מאוד שמח שהקדשת מזמנך להבדיל בין עור מחקה לעומת עור נגוע.

   12345 ב -15 במאי 2015:

   נראה כמו עצלן עירום לא שועל

   מל ווטסון ב -15 במאי 2015:

   אינפורמטיבי מאוד 🙂

   קיץ לסאל מארה”ב ב -7 במאי 2015:

   איזו כתבה נהדרת- אינפורמטיבית מאוד. יש לי שני קעקועים ושני שלי התרופפו, אבל הסתכלות על כמה מהתמונות האלה גרמה לי להתכווץ. למעשה שמתי Bag Balm על הקעקועים שלי והם נרפאו מהר מאוד- נשמע מוזר, אבל זה'נכון. 🙂

   ג’ן S2 ב- 22 באפריל 2015:

   אאוץ! הקעקועים האלה נראים ממש מגניבים! דף מאוד אינפורמטיבי! 😉

   אן (מחברת) מהובארט, טסמניה ~ אוסטרליה. (הקצת שבר את תחתית AUS) ב -25 במרץ 2015:

   פריק פראן, אני שומע אותך!

   יש אנשים שיש להם הרבה מזל ומרפאים היטב לא משנה מה…

   אבל רובנו, צריכים לעזור לטבע – נכון.

   אהבתי את האנשים שפגשתי באולפן אך גם הייתי מאוד מתוסכל מחוסר הטיפול.

   תודה על תגובתך.

   פרנסין אוליביירה מ- Minas Gerais, ברזיל ב -11 בינואר 2015:

   טיפים טובים! אני'עבדתי באולפני קעקועים כפירסר גוף ומשנה גוף במשך 6 שנים, מאז שהייתי בן 17. הסיבה שבגללה החלטתי לעזוב את העסק לשינוי גוף היא בעצם שאנשים לעולם לא מקשיבים לנו כי הם חושבים שאנחנו מגזימים כשאנחנו מדברים על טיפול טוב בקעקוע החדש שלך, פירסינג או צלקת. הם פשוט עושים את זה, יחיו את חייהם כרגיל, שותים, שוחים, חוגגים, לובשים בגדים צמודים, אוכלים הרבה ג’אנק פוד ואז, אם משהו משתבש, הם'אחפש אותך ותאשים אותך בטעויות שלהם.

   אנשים חייבים לזכור שקעקוע הוא פגיעה חדשה, בדיוק כמו כל דבר אחר, אך עם דיו (חומר חיצוני/מוזר) מוכנס בתוכו. דברים יקרו במהלך הריפוי וזה'לכן אנחנו צריכים לדאוג לקעקועים החדשים שלנו בדיוק כמו שאנחנו מטפלים בתפרים לאחר ביצוע ניתוח קטן, למשל.

   ג’ורג’ינה קרופורד מדרטמור ב -21 בדצמבר 2014:

   וזה'יכול להיות שאתה אלרגי לדיו הקעקוע, במיוחד לשחור. כתבה נהדרת ותמונות אגב. דירוג ומעקב.

   אן (מחברת) מהובארט, טסמניה ~ אוסטרליה. (הקצת שבר את תחתית AUS) ב -1 בדצמבר 2014:

   דיו אינו נכנס למערכת הדם שלך, הוא מופקד מתחת לאפידרמיס (שכבה בעור שלך). קעקוע יכול ולעיתים לוקח יותר משבועיים להחלמה מלאה, עובדה רפואית.

   אבל תודה שהקדשת מזמנך לענות על השאלה, למרות שזו שאלה רטורית עם התשובה הנכונה במידע שמתחת לכותרת. בהצלחה בקעקועים שלך בעתיד.

   מייגן מקובנטרי ב- 01 בדצמבר 2014:

   כן זה'זה נורמלי לחלוטין מכיוון שאתה מכניס דיו לצמיתות למערכת הדם שלך. בסופו של דבר הגוף שלך מתרגל לכך שהדיו נמצא בגופך. לוקח בערך 1-2 שבועות עד שזה מתרפא, תלוי כמה אתה דואג לזה בתהליך.

   אן (מחברת) מהובארט, טסמניה ~ אוסטרליה. (הקצת שבר את תחתית AUS) ב -21 בספטמבר 2014:

   תמיד יש יוצאים מהכלל והיה לך די מזל לעשות קעקוע שאתה אוהב, בעלות מועטה.

   יש לקוות כי זהו מידע מועיל לאחרים.

   קניישה מדרום פלורידה ב -20 בספטמבר 2014:

   זה לא נכון בהכרח. אם הייתי יכול להעלות את הקעקוע שלי הייתי מראה לך שקעקוע טוב יכול להיות זול. יש לי קעקוע שתופס לי את כל הירך וזה היה רק ​​100 דולר. אני אפריקאי-אמריקאי בעל עור עור כהה עם 15 צבעים בקעקוע שלי. זה יפה. נהנתי לקרוא את המאמר שלך. לצערי לפני הקעקוע הראשון שלי היה לי מעט מידע. יש לי 2 גדולים עכשיו.

   אן (מחברת) מהובארט, טזמניה ~ אוסטרליה. (הקצת שבר את תחתית AUS) ב -23 בספטמבר 2013:

   בהחלט! קעקוע טוב's aren'לא קעקוע זול וזול's aren'לא טוב!

   לרוע המזל, כשהכל הולך בצורת אגס – יכולות להיות כמה דמעות!

   לינה מדלהי החדשה ב -23 בספטמבר 2013:

   מאוד אינפורמטיבי..זה'זו הסיבה שחיוני לעשות קעקוע ממקום מוסמך והיגייני.