טיפים ועזרה בנושא קעקועים

וויטני היא מומחית לפירסינג וקעקועים, בעלת ניסיון בעולם שינוי הגוף.

קעקועים

אתה'או שאתה קורא את זה כי אתה'עשיתי קעקוע חדש או אתה'חושבת לעשות קעקוע. כך או כך, עליך לזכור כי טיפול קעקוע עשוי להשתנות מאדם לאדם ומאמן לאמן.

בדרך כלל, אמן הקעקועים שלך ייתן לך הוראות כתובות כיצד לטפל נכון בקעקוע החדש שלך. אבל זה'הכי טוב להיות מוכן ולדעת מה אתה'אתה נכנס לעצמך כאשר אתה עושה קעקוע.

כדי לדעת כיצד לטפל כראוי בקעקוע, עליך לדעת מהו קעקוע…

מו: מסורות עור: AL

מו: מסורות עור: AL

מהו קעקוע?

קעקוע הוא פצע לנקב העשוי לעומק העור וממולא בדיו. קעקועים נעשים על ידי חדירת העור שלך באמצעות מחט והזרקת דיו לאזור, מה שבדרך כלל יוצר עיצוב כלשהו.

מה שהופך את הקעקועים לכל כך ארוכי טווח זה שהם'מחדש עמוק; הדיו אינו'לא מוזרק לאפידרמיס (שכבת העור העליונה), אך הדרמיס (שכבת העור השנייה והעמוקה יותר). תאי הדרמיס יציבים מאוד, כך שהקעקוע הוא כמעט קבוע.

בתחילת הדרך נעשו קעקועים באופן ידני, בהם הקעקע היה מנקב את העור במחט ומזריק את הדיו ביד. למרות שטכניקה זו עדיין בשימוש בחלקים של העולם, רוב חנויות הקעקועים משתמשות במכונת קעקועים, שהיא מכשיר חשמלי כף יד המשתמש במערכת צינור ומחט. בקצה אחד של המכונה מחט מעוקרת, המחוברת לצינורות המכילים דיו. מתג כף רגל משמש להפעלת המכונה, המזינה את המחט פנימה והחוצה תוך כדי הנעה של הדיו בגודל של כ -1/8 אינץ ‘(כ -3 מילימטרים) לתוך העור שלך..

אמן הקעקועים שלך יידע עד כמה עמוק יש להכניס את המחט לעורך, מכיוון שאי -עומק מספיק ייצור קעקוע גרוע, והעמקה מידי עלולה לגרום לדימום, כאבים עזים וצלקות. תגלו שסיבוכים הקשורים לקעקועים יהיו תלויים בדרך כלל באמנים חובבים, עשה זאת בעצמך וקעקועים לא פורמליים. זכור כי רק בגלל שחנות קעקועים היא בעסק ויש לה לקוחות ועובדים, אין לה'אין בהכרח אומר שהם נקיים, סטריליים ובעל מוניטין.

אני ממליץ לך לשקול בחום את הטיפים והעצות להמשך הקעקועים הבאים כי אם אתה לא עושה זאת'אל תטפל בקעקוע החדש שלך כראוי בשבועיים הראשונים בערך, יש לך סיכון גבוה יותר לזיהום והצטלקות.

טיפול קעקוע

תלוי בגודל הקעקוע ובאמן הקעקועים שלך'עצתו, עליך להשאיר את התחבושת על הקעקוע החדש בכל מקום משעתיים עד לילה. בדרך כלל, אתה רוצה להסיר את התחבושת כשאתה חוזר הביתה, כך שתוכל לתת לקעקוע לנשום. אם אתה עדיין מדמם, תוכל לשקול לטפוח בעדינות את הקעקוע החדש במגבת נייר חדשה כדי שהדם לא יגיע'בריכה t.

בעת הסרת התחבושת, עשו זאת בעדינות על ידי קילוף האיטי של התחבושת. אם זה נדבק בכלל, עצור! שופכים מים קרירים בין העור וגזה. וודא שאתה לא'אל תדביק את הקעקוע שלך מתחת לברז בכל הכוח; זכור, קל עושה זאת. המתן מספר דקות ונסה להסיר את התחבושת שוב.

המים הקרירים אמורים לשחרר את העור מהתחבושת מבלי להוציא שום צבע. זכור לאורך כל זה אל תוציא עור או גלדים מהקעקוע, מכיוון שאתה יכול לשלוף את הדיו, מה שעלול לגרום לפערים לא צבעוניים או עמומים בקעקוע שלך.

לאחר שהתחבושת כבויה, שטפו את הקעקוע בעדינות רבה בקצות האצבעות. השתמש בסבון אנטיבקטריאלי עדין או כל סבון עדין אחר ללא דיאודורנטים, מרככי עור או תוספים אחרים.

משפשפים את הסבון בעדינות על הקעקוע בעזרת האצבעות.

לאחר ניקוי הקעקוע, שופכים עליו בעדינות מים קרים למספר דקות. המים הקרים יהדקו את הנקבוביות שלכם, מה שיעזור לקעקוע להחלים בצורה בריאה ומהירה. כמה אמני קעקועים מאמינים שהמים הקרים עוזרים לצבע.

יבש קלות את הקעקוע במגבת רכה.

יש למרוח בזהירות ציפוי קל של A&משחה D. אין למרוח משחה על עבה מדי מכיוון שהעור שלך צריך להיות מסוגל לנשום. טיפת משחה קטנה אמורה להספיק לכיסוי הקעקוע, בהתאם לגודל הקעקוע. לעסות בעדינות טיפה קטנה של המשחה לתוך הקעקוע בעזרת קצות האצבעות שלך.

אתה יכול להשתמש ב- Bacitracin או אפילו בתחליב עדין ללא תוספים כל עוד הוא מבוסס על מים, כגון קרם Huskers קרם. אבל מאז א & משחה D אינה מכילה דבר מלבד עור מרפא ויטמינים A ו- D, זה'זהו המזור האידיאלי לשימוש על קעקוע חדש.

בשבועיים הראשונים לאחר קעקוע, הרחק אותו כמה שיותר מהמים. השתמש רק באצבעות שלך כדי לשטוף את הקעקוע החדש. הקפד למחוק אותו במגבת רכה.

קעקוע חדש דון'ts

 • אין לחבוש קעקוע מחדש.
 • לעולם אל תשתמש בסבונים עם תוספים כגון ריחות מיוחדים, מרככי עור וכו ‘הקפד להשתמש במוצרים על בסיס מים, שאינם מבוססי נפט..
 • לעולם אל תשתמש בלוקים, ספוגים, מטליות, כדורי כותנה, מגבות נייר או כל דבר אחר מלבד האצבעות שלך לניקוי קעקוע.
 • אין לשים קעקוע חדש מתחת לברז בכל הכוח.
 • כשאתה מתקלח, אל'אל תתנו למים לפגוע ישירות בקעקוע.
 • כאשר אתה עושה אמבטיה, אל תעשה'לא להטביע את הקעקוע במים.
 • דוֹן'לא צפה את פני הקעקוע עבה מדי במשחה, כיוון שתחנק את העור, תגרום לו לגרד ולהגדיל את הסיכון לזיהום.
 • בלי לשפשף, לשפשף, לקטוף או לגרד, לא משנה כמה זה מגרד!

לאחר שהקעקוע נרפא

 • לאחר שהדיו התמקם בעורך, תוכל לחזור לחיים כרגיל.
 • אם אתה עומד להיות בחוץ למשך זמן כלשהו, ​​זכור תמיד להשתמש בגוש שמש חזק על הקעקוע שלך, שכן קרני השמש ידהות את הקעקוע.
 • מיטות שיזוף, לא מומלצות, גם לאחר שהקעקוע שלך נרפא. אם תבחר ללכת למיטת שיזוף, כסה את הקעקוע במלואו.
 • בדיוק כמו שאר הגוף שלך, הקעקוע שלך ייראה טוב יותר, ארוך יותר, אם תתרגל להשתמש בקרמים לעור.
 • לאחר שהקעקוע שלך נרפא במלואו, אם אינך מרוצה מאיך שהקעקוע נראה (לצבע יש פערים או דביק), חזור אל הקעקוע. מכיוון שאמני קעקועים רוצים לעשות עבורך את העבודה הטובה ביותר שהם יכולים, רובם ישמחו לגעת בקעקוע ברגע שהוא יוגדר במלואו.

תוכן זה מדויק ונכון למיטב ידיעת המחבר ואינו אמור להחליף ייעוץ רשמי ואישי של איש מקצוע מוסמך..

הערות

MV8000 ב- 02 באוגוסט 2012:

אני'אני שוקל לעשות קעקוע על הזרוע שלי, זה יהיה הראשון ולכן לא'לא יודע איך לטפל בזה אחר כך. זה באמת עזר ונתן לי מבט טוב יותר על מה אצטרך לעשות.

משבר טאט! ב- 22 ביוני 2012:

סמי, איך הדיו נדבק מאחורי האוזן שלך? גם לי יש אחת אבל היא לא תישאר. זה שעל כתפי בסדר גמור && נרפא && באותו היום. אנא עזור. :/

אמן ב- 29 באפריל 2012:

הדבר הטוב ביותר לעשות בעת קעקוע על עור רופף; זאת אומרת לוודא שהאמן מרטיב את האזור לפני שמתחילים. הוא צריך לדעת להזריק את הדיו. אם לא, סביר להניח שהם ילכו לעומק מדי. על אזור קשה'עם עור סביר שהאמן ינסה להתאים את ההגדרה של המכונה שלהם. (זה לא נקרא אקדח) *רק סלנג … כשאתה מטפל בקעקוע, תן לו לנשום ביום/הלילה הראשון, ואז המלץ על חמאת COCO לטיפול, אם הוא אלרגי, שטוף קלות במים, אם אתה משתמש ב- A + ד .. ודא שאין בו ברזל, זינק. התייחס לקעקוע בזהירות ואל תעשה זאת'אל תשתמש יותר מדי במים, או כל קרם לחות אחר. אמן הקעקועים שלך צריך לספר לך מה צריך .. אם אף אחד מהעילאים לא נעשה"אל תקבל אחד מהאמן הזה … הם לא יודעים את הפעולות הנכונות לבצע לפני טיפול או לאחר טיפול. תהנה עם הקעקוע החדש שלך. ובהצלחה.

ויני ב- 17 באפריל 2012:

@טיפאני כולם שונים כשמדובר בסובלנות לכאב. אני חושב שרוב התהליך אינו כאב מייסר אלא יותר תחושה (חמה) אם זה הגיוני. הניסיון שלי היה נהדר ומה שאתה מרגיש במהלך ביצוע הקעקוע אינו כאב אלא יותר הפרעה מאשר כל דבר אחר. על סמך מה שאמרת הקעקוע לא ייקח יותר מדי זמן (אלא אם היד שלך עצומה) אמנים בדרך כלל טובים בלוודא שנוח לך ושמה שהם עושים לא יזיק לך. פשוט אל'אל תיכנס לראש שלך ותהנה מהחוויה.

אודרי ב -7 באפריל 2012:

אני עושה את הקעקוע השלישי שלי על אזור כף הרגל שלי והרבה אנשים אומרים שזה המקום הגרוע ביותר להשיג כזה. העצבים שלי הורגים האם יש משהו שאני יכול להכין אותי לקראת הכאב כמו אדוויל? כל עזרה זכתה להערכה רבה

וויליאם ב- 17 בנובמבר 2011:

דוֹן'אל תיתן לאנשים האלה לספר לך עד כמה הקעקוע יפגע. זה תלוי בכל אדם. קיבלתי רק את העט הראשון שלי לפני כשבוע על הגב. זה'הוא צלב עם כנפיים והוא רץ ישר לאורך עמוד השדרה. זה ממש לא כואב זה היה יותר מרתק מאשר כל דבר. זה הרגיש בעיקר כאילו יש לי כוויות שמש קטלניות ומישהו עם תמונה ממוזערת ארוכה ממשיך לגרד אותה.

ריאנון ב -12 באוקטובר 2011:

אני מקבל 4 הדפסי כפות חתולים שהולכות לאורך השכמות שלי אבל נחמדות יותר ליד עמוד השדרה שלי, זה הטאטו הראשון שלי, אני מקבל את זה ב -21 באוקטובר עבור ה -18 שלי לחתול שלי שמת מוקדם יותר השנה.

אמא שלי גורמת לדאגה לקעקועים להיראות קלה, לא'לא יודע שאתה לא יכול'אין לי מים ללכת ישירות על זה .. המקלחת נראית קשה, מניח שאני תמיד יכול להתמודד רק עם המקלחת אבל כן אני לא יודע. אם האלכוהול מדלל את הדם, האם זה אומר שהקעקוע ידמם?

קרין ב -15 באוגוסט 2011:

תוהה אם הקעקוע יכסה בהצלחה ורידי עכביש או יחמיר אותם?

טיפאני ב- 03 באוגוסט 2011:

אני'אני מקבל אחד בקרוב לכבוד אבי'המעבר האחרון. בכל מקום בפרק כף היד, החלק האחורי של אזור כף היד. ויש לי סף כאב מאוד נמוך (כזה שצריך כפכפים בזמן הליכה על החוף). האם אני יכול לקחת משהו לפני ההליך כדי למזער את הכאבים כמו משככי כאבים ללא מרשם? האם זה יעזור? והאם אזור זה (פרק כף היד לגב אזור כף היד) כואב פחות או יותר מהאזורים האחרים? צריך את עצתכם. תודה!

אָדוֹם הַחֲזֶה ב- 24 ביולי 2011:

הולך לעשות קעקוע על השוק שלי. האם מישהו אחר עשה את זה. תוהה אם קעקוע בינוני ייקח יותר מישיבה אחת.

ג’ודי ב- 04 ביולי 2011:

יש לי שניים, אחד בחלק האחורי של הצוואר ולפני כמה ימים היה מתואר שרוול וחלק נעשה שיתוף. כּוֹאֵב? כן. השרוול העליון כאב מ -6/10 לכמה חלקים בלתי נסבלים (והיו לי ילדים שלי באופן טבעי, תאמין לי שאני מכיר כאב.) זה מרגיש כמו סכין חמה שפורצת בעור שלך שוב ושוב. ובכל זאת אני עדיין אסיים את זה, וכנראה שאקבל את האחרים שתכננתי להשיג!!!!!

מישנדי ב- 02 ביולי 2011:

עשיתי את הקעקוע הראשון שלי ביום רביעי, על הכתף. רק תהיתי מתי יהיה בסדר להתחיל להתקלח שוב כרגיל (כמו לתת למים ישירים לפגוע בו)??

ניקי ב- 08 ביוני 2011:

אז אני'בקרוב אני עושה קעקוע ראשון. אני'אני מוריד שבטי בצד ימין שלי. אני יודע שזה אזור רגיש. זה מתחיל מתחת לשד שלי עד לקו המותניים. היכן נמצא סלון הקעקועים הטוב ביותר בסקרמנטו?

עוֹרְבָנִי ב- 05 ביוני 2011:

אז אני'אני בהחלט עושה קעקוע על הגב העליון שלי. מה עם אקנה? זה לא נורא בכלל, אבל מה'זה הדבר הטוב ביותר לעשות?

מאט ב- 16 במאי 2011:

מתכנן לקבל כוכב אלוף מאחורי שתי זרועותיי מעל המרפקים שלי. סוג של מסורת משפחתית.

קלייר ב- 02 במאי 2011:

עשיתי קעקוע רביעי של נרקיס בשבוע שעבר על פרק כף היד שלי אני אוהב את זה, בלי כאבים בכלל, גם ניהלתי שיחה מקסימה עם הקעקוע בזמן שהוא עשה את זה. כמו המקום הכי כואב מניסיוני זה חייב להיות על גיד אכילס שהיה לי מקעקע דרקון נושם אש סביב הקרסול, כמעט בכיתי מהכאב!!!!

Rae הקעקוע שלך אמור להיות בסדר עם שחייה, אני עובד כמציל ולכן בדרך כלל נמצא באימון הבריכה מעולם לא היו לי בעיות עם שלי.

סמי ב -1 במאי 2011:

קיבלתי את הראשון שלי לפני כשלוש שנים על פרק כף היד שלי שאף פעם לא כאב, ואז קיבלתי אחד על הגב התחתון שלי'גם לא רע, היה כוכב קטן מאחורי האוזן שלי שהרג באופן אבסולוטי: o וקיבלתי עוד קעקוע על הרגל אתמול שהיה יותר מעסה מאשר כואב. איקס

ריי ב- 17 באפריל 2011:

אני מתכנן לעשות קעקוע בקרוב, אבל אני שחיין אז אני'אני כל הזמן במים ושובר דון'לא בא לעתים קרובות. אני יודע שנאמר שאסור לך אלא תחבושת על הקעקוע לאחר שתסיר את הראשון, אבל האם אתה חושב שתחבוש עמיד למים יעזור לי מאז שאני עונדת'אני לא באמת מקבל הפסקות ואז מסיר אותו ברגע שאני'מ ‘מחוץ למים?

עַנבָּר ב- 13 באפריל 2011:

היי, אני חושב לעשות קעקוע אבל לא יכול להחליט היכן אני חושב בין הצמוד לירך שלי שם העצם מתארת ​​את אזור האגן ואת הצד התחתון של הגב שלי, רק קעקוע קטן משהו כמו 3 כוכבים שמתחילים בקטן, בינוני וגדול אבל לא גדול באיזה מקום זה יכאב יותר? אני לא מודאג מהכאב רק תוהה, אני עדיין הולך לעשות את זה אבל אני לא יודע מה על הגב הכוכבים הם לאזור הקדמי שלי ומה אתה אמור לעשות לגבי מקלחת?

פיל ב- 27 במרץ 2011:

היי ג’סטין. מבחינת הכאבים הגב שלך הוא המקום הטוב והגרוע ביותר. כפי שאמרו כאן, להבי הכתף נסבלים מאוד. אך ברגע שהוא פוגע באזור עמוד השדרה הכאבים חריפים מאוד. אני מאמין שהסיבה לכך היא הדהוד התנועה קדימה ואחורה שהמחט עושה. לגבי טיפול לאחר. סבון בסדר אם יש'אין ריח כלל. שם'כמה תוספים כימיים בניחוחות. כל משחה טבעית תעשה. באופן אישי אני משתמש בוובר. זה'זה ויטמין E. טהור כביסה 3 פעמים ביום ושימוש במשחה למשך 3 ימים ולאחר מכן קרם לחות במשך 4 ימים אף אחד מהקעקועים שלי לא גרף מעולם. בסביבות היום הרביעי או החמישי מעיל דק של עור מת פשוט יתקלף מעצמו. הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות על מנת לתת לו להחלים הוא לתת לו לאוויר כמה שיותר. העור שלך חי. תן לזה לנשום.

ג’סטין ב- 24 במרץ 2011:

שלום לכולם. אני בן 17 ומתכנן לקבל ינשוף שבטי גדול בחלק העליון של הגב. אני לא רע כשזה מגיע לכאב אבל רק תהיתי איך זה באמת מרגיש להמשיך ואיזה טיפול לאחר עלי ללכת ללא הגבלה???

ג’סיקה ב- 26 בינואר 2011:

אני מתכנן לקבל אחד גדול לצידי בעצמות הירך שלי, כמה זה יכאב & איך אוכל להתקלח בלי לגרום לבעיות?

kd nyc ב- 18 בינואר 2011:

בדיוק עשיתי קעקוע אתמול הקעקוע הראשון אי פעם וקראתי עצות שונות לאחר טיפול עכשיו אני מפחד כי אני לא'מה'נכון או לא נכון. אני רק מקווה שהקעקוע שלי לא'לא להידבק.

ג’ייסון ג ב- 13 בינואר 2011:

אני מקבל אחד מחר, זרוע ימין בין שריר הזרוע שלי לתלת ראשי, אתה יודע איפה זה מתקתק כפי שנגעו בו אז אני מתלבט שזה יכאב לי מאוד XD'אינך מסכים.

תודה על הטיפים

jsn

סם ב -7 בינואר 2011:

אני'אני שמח שמצאתי את המאמר הזה. עשיתי אתמול הקעקוע הראשון שלי, בשטח החיצוני של כף הרגל שלי, וחשבתי שאני יודע הרבה וחשבתי שהאמן שלי מכסה הכל על טיפול לאחר, אבל היו פרטים קטנים שהוחמצו.

כולם אמרו לי שקעקוע כף הרגל שלך כואב לי מאוד. כן, זה כאב, אבל זה היה נסבל. אני'אני אומר שזה היה 6/10, אולי 7/10 בנקודות מסוימות. לא כואב במיוחד. מצפה לעוד כמה זוגות!

Hxx ב -7 בינואר 2011:

יש לי פרפר קטן מאחורי האוזן שלי שיעור 1 וקיבלתי עוף החול די גדול על הגב אתמול זה שיעור 7 או 8 … אולי אפילו 9 בנקודות מסוימות! זה באמת תלוי במיקום אבל כולם כואבים במידה מסוימת! אם כאבים הבעיה הולכת קטנה או בכלל לא. הגב התחתון והצד היה הגרוע ביותר גם אני כמעט התעלפתי אבל אני'd לעשות הכל שוב. לאנשים יש יותר מילד אחד נכון? חח תהנו ppl 🙂

jackyR ב- 20 בדצמבר 2010:

עשיתי קעקוע ראשון בשבת, על הגב העליון בין הכתפיים. אני מניח שהוא די גדול לקעקוע ראשון אבל הייתה לי יד בעיצוב & אני אוהב את זה. עם זאת לא אהבתי לעשות זאת במיוחד בעמוד השדרה עצמו וזה היה מאוד כואב. אם יהיה לי יותר אני אמנע מאזור עמוד השדרה. אני מתכוון לקבל אחד בצד החיצוני של השוק הימני שלי & אולי עוד גב תחתון (הימנעות מהמרכז, חחח)

מאדי ב- 18 בדצמבר 2010:

עשיתי אתמול הקעקוע הרביעי והגדול ביותר שלי, הכאבים היו בלתי נסבלים (בגב התחתון) והתעלפתי פעמיים! (כמה מביך). טיפ טוב עבור טיימרים ראשונים, הרבה סוכר לפני שתתחיל כיוון שקעקוע יוריד את רמות הסוכר שלך. האם זה כואב? כן. האם אני אחזור לשם אחר? כן. אחרי שכאבי ייסורים של חמש שעות קיבלו את זה, האם אשקול עוד אחד? כן! הם ממכרים!

מישהו שאל גם לגבי הצבע שמדמם ליום או יומיים. פשוט לשטוף אותו פעמיים ביום לפחות, בעדינות רבה ולייבש. החלת סרט דק מאוד של הקרם היא מאוד מאוד חשובה. אם זה'עדיין דולף צבע על סדינים או בגדים ביום השלישי'ככל הנראה האמן חפר עמוק יותר מהצורך. לא'לא ישפיע על התוצאה אבל אם אתה מבחין לאחר שבועיים כאשר זה'אם התייבש שחלו תיקוני צבע, חזור אחורה. רוב עושים את זה מגע ip בחינם.

בהצלחה עם זה חבר’ה!!

קמרטינז ב- 14 בדצמבר 2010:

יש לי שאלה, אני מתכנן לעשות קעקוע בחלק האחורי של הידיים, התלת ראשי והאזור הכתפיים האחוריות. אני מקווה לקבל את זה מתישהו בינואר, אבל האם אוכל ללבוש חולצה וכאלה? ואני מאוד סובלנית לכאב, זה לא מפריע לי.

stm1691 ב- 04 בדצמבר 2010:

אנשים, תפסיקו לשאול אם קעקוע הולך לכאוב !!!! 99% מהם כן !! תחשוב על זה, האם מחט שנכנסת ויוצאת מהעור שלך תפגע? או לא … אתה עושה את החשבון. אם אתה'יותר מתאים לתת לכאב לתת לך הזדמנות שנייה לקבל אחד, דון'לא מקבל את זה

קנדיס ב- 30 בנובמבר 2010:

אני מקבל היביסקוס ברגל ימין, זה'זה הקעקוע הראשון שלי, זה יכאב לי מאוד?

ג’וליה ב- 17 בנובמבר 2010:

אני הולך לעשות קעקוע על האוזן (הקדמי והאחורי של האוזן). איך אני שומר את זה מחוץ למים בזמן שאני'אני מתקלחת?

שאנה ב- 31 באוקטובר 2010:

הכאב של קעקוע תלוי באמת היכן אתה משיג אותו וסובלנות הכאב האישית שלך. זה'שונה לכולם. זה שעליתי על הרגל ומאחורי האוזן לא עשה זאת'ממש לא כואב בסולם 1-10, אני'ד אמר 3 לרגל, 1 עבור מאחורי האוזן. הרגע קיבלתי אחד מבחוץ בכף הרגל שלי לפני יומיים והכאבים של אותו אחד היו לפחות 7 או 8. לאחר הטיפול, אני תמיד שוטף אותו כמה פעמים ביום עם סבון אנטיבקטריאלי, בשיטה המפורטת כאן. לאחר מכן, במשך 24-48 השעות הראשונות שמתי שכבה דקה מאוד של bacitracin או A&משחה עליו. קרם Bactroban גם עובד טוב. לאחר מכן, אני ממשיך לנקות אותו כמו שלמעלה ולבש עליו קרם ללא שמן וללא ריח. לאחר מספר שבועות, הטאט שלך צריך להירפא בעיקר !! כמו כן, DON'לא לגרד את זה! הוא יגרד, אבל אם תגרד אותו ו/או תוריד גלדים, הוא עלול למשוך את הדיו החוצה. בהצלחה!!

פליסיה ב- 22 באוקטובר 2010:

בדיוק עשיתי את הקעקוע הראשון שלי בחלק האחורי של הכתף, זה לא קרה'לא כואב בכלל אבל כל כך הרבה אנשים אמרו לי לעשות אחרת אחרי שאכפת לי אז אני'אני מבולבל

חנה ב- 08 באוקטובר 2010:

היי בדיוק עשיתי קעקוע ראשון, כמה זמן לוקח להם להחלים. וכדי לענות על השאלה כמה זה כאב בקנה מידה. עשיתי את שלי בחלק האחורי של הצוואר ואני לא יכול להגיד שזה קרה'לא כאב אבל זה עקץ, בסולם של 1 עד 10 בערך 3 id say personaly 🙂 x

יאז ב- 30 בספטמבר 2010:

כמה כואב היית אומר שקעקוע היה בסולם של 1 עד 10? גב/כתף/קרסול/פרק כף היד וכו ‘

תודה xx

שונה ב- 30 בספטמבר 2010:

בדיוק קיבלתי את התיק הראשון שלי רק תוהה כמה זמן לוקח לצבע להפסיק לרדת ממנו?

ויטני (מחבר) מג’ורג’יה ב -8 בספטמבר 2010:

לבשו בגדים רופפים יותר, ולבשו את המכנסיים מעט נמוכים או גבוהים מהרגיל.

קל ב- 08 בספטמבר 2010:

לעשות קעקוע בצד הירך שלי, להפסיק לשפשף מבגדים, מה אני יכול לעשות אם אתה מציע לא לחבוש מחדש?

טרייסי ב- 08 באוגוסט 2010:

עשיתי קעקוע לפני 8 ימים, שוטף מדי יום&שימוש בבופטין לאחר

כל מקלחת, מתי עלי להפסיק להשתמש בה, קעקוע עדיין לא נרפא.

smfisher ב- 30 ביולי 2010:

לגמרי לא מסכים עם השימוש ב- A. & D משחה או משהו דומה על קעקוע חדש. כפי שאמרת, קעקועים גולמיים צריכים לנשום. המשחות האלה אינן אלא פטרוליום, לנולין, שמן מינרלי – כל מה שמחנק את הפצע. ויש להשתמש בקרם רק לאחריו's נרפא. אם אתה משתמש בכל דבר בקעקוע חדש השתמש במשהו כמו Tattoo Tonic שמשתמש בשמן עץ התה והוא טבעי.

MNM ב- 25 ביולי 2010:

כמה זמן אחרי שעשיתי קעקוע על הרגל אני צריך לחכות עד שאוכל לגלח את הרגליים שלי שוב?

קירסטי ב- 25 ביולי 2010:

בשביל מוהיטה

עשיתי את הקעקוע שלי לפני שנתיים על הגב וזה לא קרה'לא כואב כמו שחשבתי … הכאב תלוי בך ובסף הכאב שלך, הוא שונה עבור כולם.

ויטני (מחבר) מג’ורג’יה ב -12 ביולי 2010:

לא. קעקועי שפתיים שונים. הם דוהים בצורה שונה בהרבה. קעקועי שפתיים מרפאים בעזרת הרוק שלך. שם'אין דבר שאתה באמת יכול לעשות כדי לרפא קעקוע שפתיים אבל מקווה שלא'לא דוהה תוך מספר ימים.

טיילור ב- 12 ביולי 2010:

אם אני עושה קעקוע על השפה הפנימית שלי הטיפים האלה עדיין חלים..?

מוהיטה ב- 08 ביולי 2010:

האם זה יכאב כשאני עושה 4 קעקועים על הגב?

ויטני (מחבר) מג’ורג’יה ב -17 בפברואר 2010:

לא שידוע לי. רק וודא שאמן הקעקועים שלך מודע לכך במידה ויש לו הצעות.

אדרי ב- 16 בפברואר 2010:

אז אני רוצה לעשות את הקעקוע הראשון שלי מבחוץ לכף הרגל ויש לי עור ממש רגיש והוא נוטה לגרד בקלות, האם יש משהו שאני צריך לעשות כדי להכין את העור לפני שאני עושה את הקעקוע.