כיצד לעצור את כאבי הקעקועים: קרם נקה ודוקטור נומב

כפרשן וכותב קעקועים, אני מסתמך על ניסיוני האישי ועל זמני בעבודה בסטודיו לקעקועים.

האם משחות קהות קעקועים פועלות, ואם כן, כיצד?

האם קרמים להעלאת קעקועים עובדים, ואם כן, כיצד?

חוסה פינטו באמצעות Unsplash; CAnva

למרות שקעקועים חווים התחייה בפופולריות, המציאות היא שהם כואבים לעזאזל! כל מי שטוען שהוא "לא'לא מרגיש דבר" אוֹ "נרדם על השולחן" מספרת פשטידות חזיר. קעקועים יפגעו בדרגות שונות בהתאם לגורמים מסוימים כגון מיקום, סוג קעקוע וסגנון (כלומר מתאר מול צבע).

אחת האפשרויות להקל על חלק מהכאבים היא שימוש בקרם קהה. מותג מאוד מוכר ויעיל הוא ד”ר נומב, אם כי ישנם מוצרים אחרים זמינים.

קרם קהה מגיע בשתי צורות: קרם (למריחה לפני קעקוע) ונוזל (בצורת ג’ל או ספריי, לאחר שהעור נשבר). ד”ר נומב מיועד לפני שתתחיל בקעקוע בפועל והעור עדיין שלם, ואילו הג’לים או התרסיסים דורשים מהעור להיות פתוח (מקועקע טרי) לחדור לאפידרמיס.

לפעמים קצת קרם קהה יכול להיות ההבדל בין לסיים את הקעקוע שלך לבין הצורך לחזור שוב לפגישה שנייה או שלישית. אם אתה יודע שהקעקוע שלך יונח על אזור רגיש במיוחד כגון המרפק, תוכל פשוט להשתמש בקרם המקהה לאזור רגיש במיוחד בלבד. לא משנה מה תעשה, תמיד עליך להשתמש בקרם קהה בחוכמה שכן יש השלכות לשימוש לא נכון.

כיצד להשתמש בקרם Numbing ו- Dr. Numb

כיוון שד”ר נומב וקרמים קהות אקטואליים אחרים משמימים קצות עצבים משעממים, זה'חשוב להשתמש במוצר בצורה נכונה כדי להבטיח שהוא מרדים את העור וכדי להימנע מהשפעות ארוכות טווח.

כיצד למרוח קרם קהה לפני קעקוע

  1. שטפו את אזור העור שאתם'אני הולך לקעקע במים וסבון ולתת לו להתייבש.
  2. לובשים כפפה סטרילית, תוך שימוש בכמות טובה בידכם, משפשפים את הקרם המקהה לאזור זה'יש לעבוד עליו ולמרוח שכבה נדיבה על העור. העובי צריך להיות בערך 1 מ”מ בכל רחביו.
  3. מכסים את הקרם בניילון נצמד, בניילון נצמד או בחומר דמוי גבינת סטרילי. עליך לכסות אותו 45 דקות עד שעה לפני תחילת הקעקוע שלך. חשוב: אין להשאיר קרמים קהים יותר משעה.
  4. הקעקוע (לובש כפפות או הם'בסופו של דבר בידיים קהות) ינגב את קרם ההקהה בעזרת מטלית לחה לפני החלת השבלונה.

יש להשתמש ב- Dr. Numb ומוצרי קהות אחרים אחרים לפני שהקעקע ישבור את העור עם המחט על המכונה. ישנם מוצרים אחרים שתוכננו במיוחד לשימוש במהלך קעקוע.

איך זה מרגיש לאחר שימוש בקרם קהה?

  • לאחר שהקרם המקהה פעיל והקעקוע מתחיל לקעקע, אתה אמור להרגיש מינימלי עד ללא כאב במשך 45 הדקות הראשונות עד השעה.
  • האפקט המקהה עם ירידה הדרגתית במהלך השעה -שעתיים הקרובות.
  • חשוב בחוכמה היכן אתה משתמש בקרם והיכן הוא יהיה היעיל ביותר, במיוחד אם יש לך עיצוב גדול יותר. לדוגמה, אם יש לך עבודה לבצע על המרפקים, מתחת לזרועות או על הברכיים, אז זה עשוי להיות המקום הטוב ביותר להתחיל את הקעקוע על מנת לחוות את האפקט המרבי של חומר המקהה..

הצוואר הוא מקום כואב לשמצה עבור קעקוע.

הצוואר הוא מקום כואב לשמצה עבור קעקוע.

Janko Ferlič דרך Unsplash

שאלות נפוצות בנושא קרם קהות

לכמה זמן הקרם המקהה עובד?

לאחר שתמרח נכון את הקרם המקהה, סביר להניח שתחווה כאב מועט אם בכלל במשך 45 הדקות הראשונות עד השעה. לאחר מכן, תתחיל בהדרגה להרגיש את המחט כפי שהיא פועלת על העור שלך. יש להזהיר כי יש אנשים שאומרים שחווית החזרה של התחושה מרגישה אינטנסיבית יותר מאשר אם היה להם'לא השתמשתי בקרם קהה כלל.

האם העור שלי יישאר קהה יותר אם אשאיר את הקרם למשך זמן רב יותר?

להשאיר את הקרם למשך פרקי זמן ארוכים יותר אין השפעה ולא יגביר את תחושת הקהות. למעשה, זה יכול למעשה להיות בעל השפעה הפוכה ולגרום לעצבים שלך לקבל הכל "סחוט" (במילותיו של אמן הקעקועים שלי), מה שעושה לך עוד יותר אי נוחות ככל שהקעקוע ימשיך. לתת לקרם להישאר זמן רב מדי יכול גם להשפיע לרעה על הריפוי שלך מכיוון שהאזור המוםם יהיה רגיש יותר ויכול להשפיע על זרימת הדם לאזור.

מה אמן הקעקועים שלי צריך לדעת על הקרם I'אני משתמש?

עליך ליידע את האמן שלך על כוונתך להשתמש בקרם קהה ולהודיע ​​לו על שם המוצר. יכול להיות שיש להם מוצר משלהם שהם מעדיפים להשתמש (במחיר). אם הם עושים זאת, סביר להניח שתשתמש במוצר זה מכיוון שהאמן יכיר יותר כיצד הוא פועל ולמה לצפות. כתוצאה מכך, יש לך סיכוי טוב יותר לעשות קעקוע מדהים.

מה אם האמן שלי יגיד "לא" לקרם קהה?

אמן עשוי גם לסרב לקעקע אותך אם אתה משתמש בקרם קהה. זו הסיבה לכך'חשוב להם לדעת מהי התוכנית שלך ובאיזה מותג אתה מתכוון להשתמש. זה חשוב מכיוון שאם זה מבוסס על מים, זה לא צריך'אל תהיה חלקלק עבורם בזמן שהם עושים את העיצוב שלך. ייתכן שהם נוטים יותר לתת לך להשתמש בקרם.

האם אני צריך ללבוש כפפות כשאני לובש את הקרם?

כן. זכור ללבוש תמיד כפפות בעת מריחה או נגיעה בקרם המקהה כיוון שהוא ירדים את אצבעותיך. וודא שהאמן שלך לובש גם כפפות כי אמן קעקוע עם אצבעות קהות אינו טוב!

האם זה משנה אם הקרם מבוסס על מים או גליצרין?

זה'חשוב להשתמש בקרם על בסיס מים בניגוד לקרם קהה מבוסס גליצרין כך שעורך זכה'לא יהיה חלקלק בזמן שהאמן מקעקע את זה. קרם ידוע בשם Emla אינו אידיאלי לקעקוע מכיוון שהוא מבוסס גליצרין ויהפוך את עורך לחלקלק..

מה יש בקרם קהה אקטואלי שעושה אותך קהה?

ד”ר נומב וקרמי קהה אחרים ידועים בדרך כלל כקרמי הרדמה מקומיים. הם שימשו בדרך כלל בניתוחי רופאים ושיניים כדי לסייע בהקלה על כאבים עבור זריקות וביצוע פעולות קלות.

לידוקאין: המרכיב העיקרי בקרמים של ד”ר נומב והכי קהה הוא לידוקאין; 5% זהו האחוז הגבוה ביותר שאושר על ידי רשויות הרפואה.

פרילוקאין: מרכיב נפוץ נוסף הוא פרילוקאין, זה קורה בשיעור של 6-8%.

איזה קרם קהה הוא הטוב ביותר?

אני אוהב את ד”ר נומב, אבל כנראה שכל קרם שיש בו כמויות דומות של לידוקאין ו/או פרילוקאין יעבוד. חשוב להשתמש בקרם קהה על בסיס מים (כפי שמוצג בקרם על בסיס גליצרין), מכיוון שהוא אינו חלקלק. כמה אמנים עשויים לסרב לאפשר לך להשתמש בקרם קהה בעיקר מסיבה זו, אז דבר איתם קודם.

מותג מוכר אחד, קרם קהות אמלה, אינו אידיאלי לקעקוע מכיוון שהוא מבוסס גליצרין והופך את העור לחלק מדי..

למידע נוסף אודות ביצוע קעקוע

  • למד אודות אילו כתמים הכי כואבים (והכי פחות) וטיפים להפחתת כאבים בקעקוע.
  • דע מה לעשות לפני שאתה מקעקע, כולל מה לאכול, ללבוש ולהביא לפגישה.
  • גלה כמה זמן ייקח לקעקוע שלך ורשימת דברים שישפיעו על משך המפגש שלך.

קעקוע בשחור לבן

קעקוע בשחור לבן

סימון פפף

תוכן זה מדויק ונכון למיטב ידיעת המחבר ואינו מחליף אבחון, פרוגנוזה, טיפול, מרשם ו/או ייעוץ תזונתי של איש מקצוע מוסמך בתחום הבריאות. לתרופות, תוספי מזון ותרופות טבעיות עשויות להיות תופעות לוואי מסוכנות. אם הינך בהריון או סיעודי יש להתייעץ עם ספק מוסמך באופן פרטני. פנה לעזרה מיידית אם אתה נתקל במצב חירום רפואי.

© 2013 אן

הערות

TeTe ב- 11 במרץ 2020:

בדיוק עשיתי קעקוע שהייתי צריך להפסיק בגלל הכאבים ולא היה לי קרם קהה האם אני יכול לשים קרם קהה על קעקוע טרי כדי שיוכל לסיים

ז’אן ב- 17 ביוני 2019:

כמה זה באמת כואב עם הקרם המקהה ובאילו מקומות קעקוע עושים את הקרם המקהה

קלואי ב- 28 בינואר 2019:

שלום, אני מוזמן לעשות קעקוע מחר

אבל הייתה לי פוביה עם מחטים הבאתי לעצמי קצת קרם קהה של אלמה. כמה כאב ארגיש?

גור חתולים ב- 14 בפברואר 2018:

היי. תודה על המאמר. רק שאלה … נאמר לי לבדוק משככי כאבים (טבליות) ותהיתי אם זה יהיה רעיון חכם אם אני משתמש בג’ל.?

אני רוצה לקבל קעקוע בצבע תפר (לילו ותפר) על כף הרגל שלי

מנדי. ב- 08 במאי 2016:

שכחת אולי את הגורם החשוב ביותר, טלטלות כאבים. למשל הקעקוע הראשון שלי היה קל לביצוע למרות שפחדתי. השני שלי, שלקח את אותו הזמן, היה הרבה יותר כואב וקשה לי לשבת. ההבדל היחיד בין שני הקעקועים הוא שהכאבים הכרוניים שלי הורידו משמעותית את קצב הכאבים שלי כשקיבלתי את השני. זה נכון שההצבה היא אמת אמיתית אבל קעקוע ראש יפגע במישהו עם כאבי כאב נמוכים יותר ממישהו שיש לו טולרנס גבוה יותר. דע את חוסר הכאב שלך לפני שאתה מתכנן את הקעקוע שלך.

סוזן שמע ב- 18 במרץ 2016:

כן, בהחלט זה עושה את כל ההבדל. עשיתי את המתאר שלי ללא הקרם והייתי צריך לעצור אותו אחרי שהוא עשה את המתאר, לא יכולתי לסבול את הכאב, נבהלתי לחזור אבל הקעקוע נראה ולא הסתיים אז קיבלתי קרם קהה וההבדל היה מדהים. אני לא מפחד לקבל עוד אחד עם השימוש בקרם. deffo לקנות כמה 🙂

הליס ב- 05 באוקטובר 2015:

אם יש לך קעקוע גדול, אתה יכול לבקש ממישהו הביתה למרוח את הקרם על חלק הגוף כשעתיים לפני תחילת השיעור, ואז כשתוריד אותו, תלוי כמה זמן ייקח הקעקוע, תוכל להגיש מועמדות עם שעתיים לפני המפגש הבא על חלק אחר. למעשה יש לי סובלנות מאוד מאוד נמוכה לכאב כך שאוכל'אל תעשה את זה בלי להקהות את האזור ואני משתמש בזריקות לידוקאין כי כל קרם אחר לא ישפיע על העור שלי, אבל אתה צריך להיות זהיר במיוחד עם זה כי זה רעיל מאוד בדם, אחותי אחות והיא'היא תמיד שם כדי לבצע את הזריקות, היא עושה מינון קטן בעור של 3-4 ס”מ (רק עור, לא שרירים, היא משתמשת במחטים קצרות, כמו בזריקות אינסולין) ואז ממשיכה להזריק כדי לכסות את כל או מחצית האזור שטח מלא. זה מרדים לגמרי את העור ונמשך כשעתיים עד שלוש שעות'לא צריך לחכות יותר מעשר דקות כדי להיכנס לתוקף. אני אוכלת, קוראת, צוחקת ולמעשה יכולה לישון במהלך הקעקוע, הכאבים נעלמים ב -100%.

Sunayani Mukherjee מקולקטה, הודו, 09 באפריל 2015:

הולכת לעשות קעקוע בקרוב. עם זאת, זה רק יהיה קטן. האם עדין להשתמש בקרם קהה?