הוראות טיפול קעקוע פשוטות לתוצאות אופטימליות

לינזי צברה אוסף של קעקועים ופירסינג בעשור האחרון. הטיפים לשינוי הגוף שלה מבוססים על ניסיון אישי.

המשך לקרוא כדי ללמוד הכל על טיפים לאחר טיפול עבור הקעקוע שלך.

המשך לקרוא כדי ללמוד הכל על עצות טיפול לאחר הקעקוע שלך.

אנני ספראט, CC0, דרך Unsplash

כאשר אתה יודע את הדרך הנכונה לטפל בקעקוע שלך, זה'למעשה קל יחסית. מאמר זה יסביר כיצד לטפל בקעקוע שלך מהיום הראשון, ולהבטיח את התוצאות האופטימליות עבורו ואת אורך החיים הארוך ביותר.

דברים כלליים שכדאי להימנע מהם

 • אין לבחור או לגרד אותו, לא משנה כמה מפתה!
 • הימנע מבושם ומוצרים מבושמים במיוחד במהלך תהליך ההחלמה.
 • הימנע מחשיפה לשמש – במיוחד כאשר היא'זה מרפא, אבל בדרך כלל גם לאורך כל חייו.
 • נסו להימנע מחיתוך כפי שהצלקות אכן מופיעות.

קעקוע-לאחר טיפול-תוצאות מיטביות-מ-פשוט-טיפול

יום 1

כאשר אתה הראשון לעשות קעקוע, זה יהיה מכוסה. שמור את המכסה על זה לפחות 2-3 שעות לאחר עזיבת המקעקעים. היזהר בעת הסרתו מכיוון שהוא יכול להידבק בהתאם לחומר המשמש אותו. יתכן שתצטרך למרוח מעט מים כדי להקניט אותו.

עם הסרת הכיסוי, שטפו את הקעקוע בסבון חיטוי עדין, ולאחר מכן שטפו היטב. יבש עם מגבת נקייה ורכה, ולאחר מכן מרחי מעט משחה. חזור על הפעולה 2-3 פעמים ביום.

בחירת המשחה שלך

בחירת המשחה הנכונה היא בעלת חשיבות עליונה בתהליך הריפוי. השקעה בסוג הקרם האקטואלי הנכון תזכה לתגמול של יצירת אומנות תוססת לאורך זמן.

 • הכנה ח. אני ממליץ בחום על משחה הכנה H. כן, זה קרם טחורים, אבל זה's אידיאלי גם לקעקועים! הוא מפחית נפיחות וגרד, ומרגיע את האזור, המושלם לאזור של עור גולמי ומגורה. הוא גם שומר על הצבע בצורה מושלמת ומפחית גירויים.
 • משחה, לא ג’ל. הקפד לבחור את המשחה (אתה יכול להשיג זאת מכימאים או מרוב הסופרמרקטים) ולא מהג’ל. משום מה המשחה עובדת טוב יותר, והג’ל מייבש אותה.
 • או לבחור בעצמך. אל תהסס לבחור כמובן בעצמך. יש אנשים שנשבעים בקעקוע גו או בפפטן, למשל. ניסיתי את שניהם ולא הצלחתי'לא התרשמתי משניהם, אז אני דבק בהכנה H.
 • הימנע מקרמים אנטיספטיים. לא משנה מה תבחר, אל תשתמש בסבלון או כל קרם חיטוי דומה. אלה יסירו את הצבע. הניקוי השגרתי של הקעקוע שלך אמור למנוע כל זיהום להתגבש בכל דרך שהיא.

ימים 2-6

השתמש בניילון נצמד. שלב זה הוא המלצה משלי. כמי שיש לו 13 קעקועים גדולים וללא אובדן צבע, ניסיתי ובדקתי את השיטה הזו ומעולם לא הייתה לי בעיה. תמצא שם אנשים שידחפו את הרגליים ויצהירו שאסור לך לעשות זאת, אבל כל עוד אתה פועל על פי ההנחיות ההיגייניות, אתה באמת לא צריך'אין לי בעיה.

 1. לאחר תהליך הניקוי, אשר צריך להיעשות בדרך כלל 2-3 פעמים ביום (ולכל הפחות, בוקר ולילה) ולאחר שמרחת משחה, כסה מחדש את הקעקוע שלך בניילון נצמד טרי. אתה יכול לאבטח אותו בעזרת קלטת mepore או אלסטופלסט.
 2. הקפד להשתמש בכל פעם בחתיכת ניילון נצמד. כמו כן, שים לב שזה יראה כי הקעקוע שלך הוא "הַתָכָה" אם הסרט היה זמן מה. זה כמובן לא המקרה האמיתי. זה פשוט החומר שאחרת היה הופך לגלד. זה לא ישפיע על צבע הקעקוע שלך, אז אל תעשה'אל תדאג!

אם כבר, הניילון הנצמד שומר על הצבע. זה גם מונע גירויים עבים להיווצר מה שיגרום "לתפוס" ולמשוך, וכתוצאה מכך אובדן צבע. אני מאוד ממליץ על זה – במיוחד אם הקעקוע שלך נמצא במקום בו הבגדים מתחככים בו. לדוגמה, יש לי קעקוע לאורך הצד והירך, על הרגל שלי. השתמשתי בטכניקה זו, ואין שום אובדן צבע מחגורת הג’ינס שלי או משהו!

לשיטה זו ישנם יתרונות נוספים:

 • אין גריפה
 • הגירוד מצטמצם מאוד, וכך גם "הדוק" תחושה שקורה בדרך כלל.
 • הוא גם מונע מאבק וחיידקים להתיישב על הקעקוע. (אבא שלי מהנדס טלוויזיה, והוא צריך להיכנס למקומות ממש מלוכלכים כדי להריץ כבלים וכו ‘. הוא נשבע בשיטה הזו, כמו לפני שהוא נאלץ לקחת שבועיים חופש מהעבודה כדי לאפשר לקעקועים שלו להחלים!)

ברגע שאתה מנסה את זה, ניצחת'לא לחזור אחורה, בכנות!

גם אם לא תעשה'לא רוצה להפעיל את הסרט כל היום, השתמש בו לפחות לאורך כל הלילה. אתה אף פעם לא רוצה להתעורר תקוע על הסדינים על ידי הקעקוע שלך! חיטוטם כואב ויכול לפגוע קשות בצבע!

ימים 7–14

 1. כעת תוכלו להפסיק את השימוש בניילון הנצמד ובמידת הצורך גם במשחה.
 2. עבור לקרם לחות אם תבחר לסיים את השימוש במשחה בשלב זה, כי יש לשמור על קעקוע גמיש. קרם דיפרובאז או E45 שניהם מעולים, מכיוון שהם לא מבושמים וקלים משקל, בעודם מעניקים לחות נהדרות.!

יום 14+

כעת הקעקוע צריך להירפא במלואו. אם לא, פשוט המשך לנקות ולחות!

זכור כי טיפול נכון נמשך גם לאחר שהקעקוע נרפא.

 • כדי להפחית דהייה, הימנע ככל האפשר מחשיפה לשמש. אם הוא צפוי להיחשף לאור השמש, הניחו עליו קרם הגנה ברמה גבוהה, אך היזהרו במיקום כדי להימנע מחתיכות לבנות נוספות.!
 • שמור על האזור לחות היטב. זה ישפר את הצבעים ויגרום להם להיראות תוססים יותר, אפילו כשהקעקוע מזדקן.
 • פילינג בעדינות לפחות מדי חודש אם תעשה זאת'אין לך את זה כבר כחלק משגרת היופי שלך. זה יסיר עור מת שאחרת יגרום לאזור להיראות משעמם, אתה יכול להשתמש בזול והאפקטיבי שלי מתכון לשפשוף סוכר לזה.

סיכום

טיפול לאחר מתרחש בשלושת המרכיבים הבאים: נקי, לחות והגנה. אם אתה עוקב אחר עצה זו, הקעקוע שלך צריך להיות בהיר כמו היום שבו קיבלת אותו למשך שארית חייך! אל תהסס לפרסם הערות או שאלות. אשיב למיטב ידיעתי 🙂

בהצלחה!

תוכן זה מדויק ונכון למיטב ידיעת המחבר ואינו אמור להחליף ייעוץ רשמי ואישי של איש מקצוע מוסמך..

© 2012 לינזי הארט

הערות

קיילי צ’פמן ב- 23 בפברואר 2019:

עשיתי קעקוע אתמול ותהיתי אם קרם Eurax מתאים לשימוש?

לינזי הארט (סופרת) מלנשייר ב- 12 בפברואר 2019:

היי,

אני מצטער שאני לא'לא יודע מה זה. אם זה אותו דבר כמו קרמים אחרים שהוזכרו במרכז שלי, אז הייתי מניח שכן. אבל אני יכול'לא ממליץ או להגיב על קרמים אחרים מלבד מה שהשתמשתי בהם.

ג’ימי סטו ב -12 בפברואר 2019:

היי, האם זה בסדר להשתמש בקרם cetraben על הקעקוע שלי שסיימתי לפני 3 שבועות?

כל ההתקלפות נעלמה עכשיו אבל זה עדיין ממש מגרד….

תודה

לינזי הארט (סופרת) מלנשייר ב- 31 בדצמבר 2018:

היי ריקי, לא'לא נראה שבכל פעם שאני עושה את זה, עם זאת אני לא נמצא במקום ממש חם אז לא יכולתי'לא באמת אומר.

עץ רעוע ב- 28 בדצמבר 2018:

הבנתי אותך, אבל הסרט הנצמד לא יזיע את הדיו?

לינזי הארט (סופרת) מלנשייר ב- 28 בדצמבר 2018:

היי, לא סליחה, אני'אני המום. סווארפיגה זה דבר מגעיל להתקרב לקעקוע בכל הזמנים הטובים ביותר, לא משנה מתי זה רק מרפא …. כפי שצוין קודם- בצע אותם בכמויות קטנות שקל יותר לכסות, ולכסות בניילון נצמד כאמור ב המאמר, אבל זה כל מה שאני יכול לחשוב עליו. לאט לאט זו הדרך הטובה ביותר שאני'אני מפחד.

עץ רעוע ב -27 בדצמבר 2018:

אנחנו לא מקבלים תקופת חג כמו בקיץ, אנחנו חייבים להזמין אותה והמקום שלנו הוא לא המקום הכי נחמד לעבוד בו, וגם השנה החמות שלי מגיעות לקיץ אז אני צריך להזמין את כל שלי חופשות מהעבודה בזמן שהן כאן, אז יש לך רעיונות מה אני יכול לעשות כדי לקבל דיו של זרועות בזמן העבודה וכדי לשמור על ניקיון כפי שציינתי זה המקום הכי מלוכלך אי פעם, בדרך כלל עלינו להשתמש ב- swarfega על הידיים והזרועות שלנו כל שעתיים אבל ברור שאני לא יכול לעשות את זה בזמן שאני עושה את שני השרוולים שלי מחדש, אז כל רעיון איך לשמור אותם נקיים כיוון שאני לא יכול ללבוש בגדים צמודים כי זה ירחיק את הגלדים גם כן כשאני'ז ‘התזת חול בחממה הידיים והזרועות מזיעות כמו מטורפות בגלל כפפות הגומי הארוכות והעבות המחוברות לחממה אז גם אני צריך להתמודד עם זה אני לא צריך שהדיו ספוג וידלוף החוצה מהעור שלי, אין לי רעיונות בכלל תחזור, תודה.

בכבוד רב,

ריקי

לינזי הארט (סופרת) מלנשייר ב- 26 בדצמבר 2018:

היי, מצטערת שאתה מתקשה כל כך עם ריפוי הקעקועים שלך. אתה אף פעם לא צריך לעשות שרוולים מלאים בבת אחת- כל קעקוע הגון יתעקש בישיבות … אם אכן תידבק בישיבה יהיה הרבה יותר קל להגן על כל חלק כפי שהוא מרפא. וזה גם יאפשר לך לבצע את האזורים החשופים יותר בזמן שהם צפויים לקבל יותר זמן להחלים- תקופת חופשת הקיץ, למשל. אנא קח את הזמן שלך, וגם למצוא קעקוע טוב שייקח את הזמן ויעשה את זה כמו שצריך. זה יסתדר טוב יותר (וכנראה זול יותר) בטווח הארוך.

עץ רעוע ב -25 בדצמבר 2018:

היי לינסי מקווה שתוכל לעזור, אני'אני מהנדס ובעבודה זה מאוד מאוד מלוכלך אנחנו מכוסים בלכלוך, שמן, לכלוך אתה שם את זה, אנחנו צריכים לשטוף את הידיים והידיים כל כך הרבה פעמים שהם מגעילים, הבעיה שלי היא שזה עתה עשיתי 2 שרוולים מלאים שוב (בפעם הראשונה שזה הפך להיות ממש גרוע שלנו עם דהייה ודביקות וקווים לא ישרים וכו ‘) ממש כמו קעקוע טירון באמת, אז תמיד רציתי שזה יהיה בדיו כדי לסדר את הבלגן, אז החלטנו לעשות את זה כשנפרדנו חג המולד אז הגיע הזמן להחלים ולהתרחק מהלכלוך, אז המשכתי עם זה ושוב בחרתי קעקוע גרוע והזרועות שלי נגוע עכשיו ויש לי צלוליטיס (אני על 8 אנטיביוטיקה ביום כדי למיין את זה) אבל עכשיו הבעיה שלי היא ברגע שהכל נרפא אני רוצה שזה יחזור על עצמו כיוון שהזרועות שלי מביכות אבל עם הסביבה שבה אני עובדת איך אני יכול להגן על הידיים מפני כל שמן הלכלוך הלכלוך וכו ‘, אנשים אומרים איפה חלק עליון רופף אבל זה לא יעבוד כי בעיקר אני חול ניפוח שהוא אחת העבודות המלוכלכות ביותר שחצץ/חול הוא שחור ו- g ets בכל מקום שזה כל כך בסדר, וגם אני עושה את זה בעיקר בארון שבעצם נראה כמו חממה עם כפפות גומי ארוכות וגדולות שאני צריך להכניס את הידיים אליהן כדי להתפוצץ, כשאני עושה את זה אני בדרך כלל איפה שחלק עליון ארוך עם תחבושות צינורי על זרועותיי כך שזה ממזער את החצץ השחורה/החול העולה יותר מדי על הידיים אך יחד עם זאת הידיים והידיים שלי ספוגות זיעה מכפפות הגומי המחוברות למכונה גם אם אינני משתמש בתחבושות שאנו עדיין מזיע כשכפפות הגומי גורמות לך להיות ככה, כל הצעות וטיפים כיצד לסיים את זרועותיי לאחר שהן נרפאו ועדיין תוכל לבצע את עבודתי, קראתי כאן על התכשיר הוא הוכחת מים כך שאולי תהיה רעיון אבל עדיין אצטרך לכסות את זרועותיי לפני שאכניס את ידי ואת זרועותיי לכפפות הגומי הארוכות הגדולות לעבודה בחממת ההזעה, אז איך אעשה את עבודתי מבלי להיתקע בכל הלכלוך שאני הזכרתי, חשבתי להשתמש בחולצה ארוכה עם שרוול ארוך הכנה h, אבל אז כל הלכלוך השחור/לכלוך החול וכו ‘רק ידבקו בהכנה h ואני לא יכול להשתמש בתחבושות הצינורות מכיוון שהמתוק יהיה המון וגם h ההכנה תידבק אליו, גם ההכנה h תידבק חולצת שרוול ארוכה שלי, אני'אני בבלגן כי אני באמת לא יכול לחשוב מה לעשות, ואני לא יכול יותר לקחת חופש מהעבודה כי הבוס שלי הוא לא האנשים הכי נחמדים אני אגיד, מקווה שתצליח למצוא משהו, סליחה על החיבור.

לינזי הארט (סופרת) מלנשייר ב- 08 בדצמבר 2018:

היי, תודה שענית. בלי לראות את זה, קשה לדעת. עם זאת, היו לי כמה קעקועים שהיו כואבים במשך כמה ימים טובים לאחר מכן- בדרך כלל כאלה על שרירים גדולים. האם זה עדיף עדיין? האם אתה משתמש בסבון נגד באק כדי לשטוף אותו?

יאן ב- 06 בדצמבר 2018:

היי ג’קי. עשיתי קעקוע ראשון בשבת האחרונה (לפני 5 ימים). זה'זה בצד הרגל שלי (בתחתית) ומסביב לעצם הקרסול שלי ולכף הרגל שלי. אני ממש אוהב את זה אבל זה עדיין נפוח, חזק וכואב. אני'אני עוטף אותו בניילון נצמד בלילה, שוטף 3 פעמים ביום ומריח מוצר שנתן האמן. זה עדיין צריך להיות כואב ונפוח.? תודה ג’קי 🙂

ים ארז ב -19 באוקטובר 2018:

" נראה כי הקעקוע שלך הוא "הַתָכָה" אם הסרט היה זמן מה. זה כמובן לא המקרה האמיתי. זה פשוט החומר שאחרת היה הופך לגלד. זה לא ישפיע על צבע הקעקוע שלך, אז אל תעשה'אל תדאג!" – תודה שכתבת את זה. אין באף אתר אחר מידע זה. התעוררתי בבוקר שאחרי וכמעט התעלפתי כשראיתי כתמים במקום הטאט שלי. האמן צריך'הזהרת אותי.

האם אתה יודע משהו על שימוש ב- Fenistil לגירוד?

לינזי הארט (סופרת) מלנשייר ב- 14 בספטמבר 2018:

היי טטיטאט, תודה שענית והשארת את תגובתך. זה אכן נשמע מדהים. אני'אבדוק את זה, בהחלט.

TatiTat ב -12 בספטמבר 2018:

או … אתה יכול פשוט להשתמש ב- Saniderm/Tegaderm/Dermalize (כל המותגים השונים, אבל אותו דבר). השתמשתי בשיטת הכביסה/המשחה לכל הקעקועים שלי עד השנה. ואז היה לי אמן לשים עלי את סנידרם. זה שינה הכל. סרט נושם, עמיד למים שנדבק לקעקוע, שומר על לכלוך וחיידקים בחוץ, ואחרי היצירה הראשונה אפשר להשאיר אותו למשך שבוע, ללא צורך בכביסה או במשחה? סִימָן. לִי. לְמַעלָה. הקעקוע שלי נרפא במהירות ומושלמת. לעולם לא אשתמש בשום דבר אחר. ברצינות, חפש את זה. זה הציק לי בראש.

לינזי הארט (סופרת) מלנשייר ב- 26 באוגוסט 2018:

היי ניאון אנג’ל. תודה על הביקור והשארת תגובה. אם זה עדיין בשלבי ריפוי, כן. מה שקורה הוא שהמשחה מרככת כל גירוי וזה נראה כמו כתם. כל עוד אתה לא שקוע במים זה אמור להסתדר.

מלאך ניאון ב -25 באוגוסט 2018:

זה נורמלי שהקעקוע ייראה כמו כתם שלו בעת מריחת משחה לאחר טיפול?

לינזי הארט (סופרת) מלנשייר ב- 06 בפברואר 2018:

היי אלנה, אני לא בטוח מה זה. אני יכול רק להמליץ ​​על השיטה שבה אני משתמשת, המפורטת במרכז הרכז. אני לא רופא או רופא עור, אז אני יכול'לא באמת לספר לך על קרמים חלופיים. עם זאת אני יכול לומר לך שיש להימנע מכל מה שהופך אותו לאדום או לשריף.

אלנה ב- 06 בפברואר 2018:

היי לינסי,

האם אוכל להשתמש בקרם קלנדולה על הקעקוע החדש שלי? שמתי אותו רק פעמיים עד עכשיו, אבל הוא נשרף במשך 5 דקות והופך לאדום. האם זה נורמלי?

תודה!

לינזי הארט (סופרת) מלנשייר ב- 31 בינואר 2018:

היי בני, תודה שקפצת והשארת את תגובתך. כן, doublebase יהיה בסדר מכיוון שהוא גם קרם מרכך פשוט למצבי עור יבש. שוב, דון'לא להשתמש יותר מדי.

בני 1984 ב- 31 בינואר 2018:

היי קיבלתי כיסוי בשבוע שעבר והשתמשתי בחמאת קקאו בשבוע הראשון עכשיו הגירוף נעלם האם זה בסדר להשתמש בקרם כפול בסיס?

לינזי הארט (סופרת) מלנשייר ב- 28 בינואר 2018:

חיפשתי בגוגל וזה נראה קרם מרכך סטנדרטי הדומה לדיפרובאז, אז אני לא'לא חושב שזה יגרום לבעיות.

אמה ב -27 בינואר 2018:

אני'השתמשתי בקרם cetraben על קעקוע חדש זה בסדר?

לינזי הארט (סופרת) מלנשייר ב- 21 בינואר 2018:

תודה ג’קי!

ג’קי מיורקשייר ב- 20 בינואר 2018:

היי שון, השתמשתי במקום זאת באנוסול, וזה עבד פינוק! הקעקוע שלי נרפא במלואו עכשיו (יום 12), אז פשוט להשתמש בו שמן קוקוס פעם או פעמיים ביום עכשיו.

הקעקוע שלי הוא צבע נהדר.

לינזי הארט (סופרת) מלנשייר ב- 16 בינואר 2018:

היי שון. אני לא'לא יודע כי מעולם לא ניסיתי את זה. אם זה אותו עקביות כמו וזלין- אז אני לא'לא חושב שזה יזיק. אם זה קרם, הייתי מתרחק. מסיבות מסוימות הקרמים לא'לא עובדים כמו גם המשחות.

שון ב- 16 בינואר 2018:

האם אתה יכול להשתמש בקרם אנוסול במקום ב- pH

לינזי הארט (סופרת) מלנשייר ב- 11 בינואר 2018:

היי ג’קי, תודה שקפצת והשארת את תגובתך. אני'אני שמח שהקרם עוזר. הגירוד הוא החלק הגרוע ביותר בשבילי כי כל כך קשה לא לגרד !! עדיין לא איבדתי שום צבע מגרד, אז זה בהחלט עובד.

ג’קי מיורקשייר ב- 11 בינואר 2018:

תודה רבה על זה, זה'היה שימושי מאוד! הקעקוע שלי המליץ ​​על שמן קוקוס (החומר הקשה שנמס), וזה היה קרם לחות מקסים, אבל לא עוצר את הגירוד! פשוט מרחתי קרם האמרויד וזה עבד נפלא!

עוד כמה עצות מצוינות. תודה. 🙂

דאי ב- 10 באוגוסט 2017:

היי לינסי, תודה רבה על תשובתך. כבר התחלתי להשתמש ב- Diprobase וכנראה שאני משתמש בכמה שהצעת, זה בהחלט נראה לגרום לדברים להיראות ולהרגיש הרבה יותר טוב. לא נשאר הרבה גירויים אז אני מקווה שיהיה בסדר בימים הקרובים עד שבוע! ימים שמחים 🙂

לינזי הארט (סופרת) מלנשייר ב- 06 באוגוסט 2017:

היי דאי, תודה שביקרת. אתה לא'לא צריך הרבה דיפרובאז בשביל הקעקוע שלך, מספיק כדי לכסות אותו דק ולשפשף אותו היטב. הכמות נקבעת על פי גודל הקעקוע, אך באופן כללי הייתי אומר שכמות אורך קצות האצבעות תספיק לקעקוע בינוני עד גדול..

דאי ב- 06 באוגוסט 2017:

היי לינסי,

אני מקווה שזו לא נשמעת כמו שאלה טיפשית? ביצעתי את יצירת האמנות השלישית שלי לפני 10 ימים והכל הולך טוב עד כה! פעם השתמשתי בכמה דברים שנקראים קעקוע קעקוע "טבעי לגמרי" עם זאת אני משתמש ב- Diprobase לראשי כשהוא מגולח. כמה מדריך אני צריך ליישם על הקעקוע שלי?

רב תודות מראש.

רנה ב- 11 במרץ 2017:

עשיתי קעקוע ביום שבת שעבר, הגירוד הקטן והגרד שלו לא היה הרבה, אבל מה אוכל להמשיך לשים עד שיוחזק במלואו.

לינזי הארט (סופרת) מלנשייר ב- 12 באפריל 2016:

היי ליאו. זה'עדיין מרפא אחרי שבועיים. ישנן שכבות עור חדשות שמתפתחות כשהוא מרפא, כך שהוא צמוד ואולי אפילו יבש. אם תעקוב אחר השלבים ללחות בלחץ, זה אמור לעזור. התכשיר משחה H עושה פלאים עם גירוד. ובעתיד עם טאטים חדשים, השתמש בטריק של סרט הנצמד- זה באמת עובד 🙂

ליאו ג ב- 11 באפריל 2016:

עשיתי את הקעקוע שלי לפני שבועיים והוא אדום ומגרד מסביב לקעקוע.

מעצבן כי זה לא נראה כמו שחשבתי שלא תראה.