אז אתה רוצה להתחיל קריירה בקעקוע: כך תוכל לעשות זאת

כשהתחלתי לקעקע, זה כמעט עלה לי בקריירה כי לא הראו לי את הדרך הנכונה לעשות את הדברים. פה'זה מה שלמדתי.

כיצד להתחיל לקעקע על ידי לימוד עיצוב לגוף.

כיצד להתחיל לקעקע על ידי לימוד עיצוב לגוף.

Allef Vinicius דרך Unsplash

אין ניסיון, אין בעיה!

ישנן לא מעט דרכים לנסות לפרוץ לתעשיית הקעקועים, אך רק כמה מהדרכים הללו ינחו אתכם בדרך הנכונה. אני מודה שכאשר התחלתי לקעקע לראשונה לא הראו לי את הדרך הנכונה לעשות דברים וזה כמעט עלה לי בקריירה.

כל הדרכים בדרך להפוך לאמן קעקועים מצליח ומכובד מתחילות כבר בשלב הראשון: החניכה. וכמו דברים רבים אחרים בעולם זה לא תמיד קל לעשות את הצעד הראשון הזה. אמן קעקועים ישקול הרבה דברים בבחירת חניך ובעודו'זה לא פשוט כמו לשאול כמה שאלות כן או לא ברשימה שנקבעה מראש, יש כמה שאלות שתמיד ישאלו חניך פוטנציאלי.

אז בלי להתבטא יותר, להלן הדברים שכדאי לדעת עוד לפני שאתה עושה את הצעד הראשון. אלה הדברים שכולם צריכים לדעת לפני שהם ניגשים לחנות כדי לבקש התמחות.

איך מתחילים כקעקוע?

 1. לפתח מיומנויות אמנות. אם אין לך כישרון טבעי, אתה'לעולם לא אלמד לצייר היטב. אבל אם יש לך כישרון כלשהו, ​​לימוד, למידה ותרגול יעזרו לך לפתח את כישוריך. באמת קח את הזמן לשכלל את עבודת הקו שלך, הצללה, קומפוזיציה וכו ‘. זה עשוי לכלול ללכת לבית ספר לאמנות, לקחת שיעורים ו/או למצוא דרכים אחרות ללמוד את כישורי האמנות הבסיסיים שאתה'צריך להיות אמן קעקועים.
 2. בנה תיק עבודות. לפני שתוכל לגשת לאולפן לחניכה, אתה'אצטרך תיק עבודות. בניית תיק מעולה דורשת הרבה יותר זמן ומאמץ ממה שאתה יכול לדמיין. להלן, אני מציע כמה טיפים כיצד לחבר אחד טוב יחד.
 3. חניך עם אמן קעקועים מקצועי. לקרוא חניכות קעקועים: איך להשיג אחת ולמה אתה צריך את זה למידע נוסף על איך לבחור אמן לעבוד איתו.
 4. קבל אישור מראש וקבל רישיון. הדרישות משתנות ממדינה למדינה, לכן בדוק את דרישות הרישוי המקומיות שלך.
 5. מצא אולפן זה'אקח אותך. זה יכול להיות המקום שבו למדת, או שזה יכול להיות במקום אחר.

כיצד ללמוד כיצד לקעקע בבית

ציור הוא דבר אחד … אבל קעקוע של גוף ממשי הוא דבר אחר לגמרי. פה'כיצד להתחיל לבנות את כישורי הקעקועים שלך.

 1. צייר על חפצים מעוצבים ומשטחים דמויי עור. אחריך'התאמנת על הנייר, אתה'אני רוצה לעבור לאובייקטים תלת -ממדיים. חלק מתרגלים ציור על פירות (מלונים או אשכוליות, למשל) או חפצים דוממים עגולים אחרים, חלקם עם דיו או חינה לא רעילים על חלקי גוף.
 2. להתאמן, להתאמן, להתאמן. כאמן אתה צפוי לעבוד בסגנונות רבים ושונים ואתה יכול ללמוד רק על ידי עשייה. התחל עם עפרונות, עשה את דרכך עד עטים, ולאחר מכן נסה בסופו של דבר את ידך במכונת הקעקועים.
 3. התאמן עם הכלים. לפני שאתה מרים את מכונת הקעקועים הזו, אני ממליץ להסתדר עם עט או עיפרון משוקלל. זה יעזור לך לפתח כוח ויכולת ידיים. על מנת לחדור לעור, מכונה נוטה למרוח דיו כבד יותר מאשר עט. אתה'תרצה להתאמן על ידי הוספת משקולות של שלוש אונקיות לעט שלך. התנסו גם בביצוע והעברות. כמובן, ביוטיוב יש המון סרטונים שימושיים.
 4. התנסות במכונות. כאשר אתה מרגיש בנוח, תוכל להשקיע במכונה זולה ולתרגל על ​​פירות, עור או חפצים אחרים. התרגל לתוספת הרטט וכיצד הוא משפיע על היד (והקו) שלך. אתה יכול גם להגדיר את המכונה שלך עם עיפרון או עט או תרגול. אני ממליץ להתאמן על עור מזויף, עור חזיר או אוזני חזיר, אותם תוכל לקנות באינטרנט או אצל קצב.

כמוך'פיתוח מחדש של ציור ושימוש בכלי, אתה'אני גם רוצה להתמקד ביצירת קעקועים שמתאימים לגוף, וזה לא'לא קל כמו שזה נשמע.

כיצד אוכל לתרגל קעקוע?

 1. התאמן כל יום על נייר, ולאחר מכן המשך לתרגול על חומרים דמויי עור וחפצים מעוקלים (כמו פירות). בדוק כיצד לקעקע: תרגילי ציור לאמני קעקועים שאפתנים לקבלת רעיונות נוספים.
 2. תרגלו קודם כל לעשות קעקועים עם עטים וחינה.
 3. התאמן על עצמך, ואז על חברים.
 4. השקיעו ותתרגלו עם מכונת קעקועים.
 5. קבל חניכה.
 6. הציעו קעקועים בחינם לתרגול.

איך לעשות קעקועים שמתאימים לגוף

לפני שתצליח אי פעם בקעקוע, עליך להבין כמה דברים על גוף האדם על מנת להיעזר בו..

1. לגוף האדם אין קווים ישרים.

אז איך זה משפיע עליך ועל סגנון הציור שלך? זה משפיע עליך רבות, במיוחד אם אתה משתמש בסרגל כדי ליצור את רוב הציורים שלך, כי הדבר האחרון שאתה רוצה להכניס לקעקוע הוא הרבה קווים ישרים. הגוף מתגמש ומתכווץ כל הזמן בשריריו וכמעט תמיד בתנועה, כך שקווים ישרים ייראו כמעט תמיד מעוקלים.

דבר נוסף שתרצה להתרחק ממנו הוא מעגלים מושלמים או קונצנטריים. קשה להם מאוד לקעקע, ורוב האמנים ניצחו'אל תיגע ביצירה הדורשת יותר מכמה עיגולים מושלמים. הם לא רק שהם קשים, אלא שהעיגולים מתעוותים כאשר הגוף מתגמש ונרגע.

2. כל עיצוב צריך להיות מתאים לגוף ולחלק גוף ספציפי.

זו אחת הפעמים ששליט יהיה שימושי ביצירת פריטי תיק, וגם חברים בצורות וגדלים שונים יעזרו. טכניקה זו אינה נפוצה, ואני'אני ממש המום שזה לא't. תמשיך לקרוא…

תעמיד פנים שאתה אמן קעקועים וגייס שתי נקבות "לקוחות," גם בגובה ובמבנה שונים. לתת'אומרים ששניהם נמצאים בחנות שלך כדי לעשות קעקועים בגב התחתון – בדרך כלל מכנים אותם (באופן לא הולם) "חותמות של נווד". בצע את השלבים הבאים כדי לתעד שיטה הגיונית ליכולות העיצוב שלך, וניתן להשתמש בתמונות ועיצובים אלה בתיק העבודות שלך.

 1. הכינו את המצלמה והסרגל שלכם.
 2. בקשו מאישה אחת להחזיק את חולצתה כדי לחשוף את גבה התחתון ואילו השנייה מחזיקה את הסרגל לשני's בחזרה. צלם תמונה של כל אישה'הגב התחתון, מראה את הסרגל. הדפס את התמונות האלה כחצי עמודים, והשאיר את החצי השני של הדף ריק (עיצוב הפלאש המותאם אישית שלך יגיע לכאן).
 3. קבל מדידות מדויקות של החלק העליון והתחתון של האזור המסוגל לקעקוע באמצעות חייט'סרט מדידה. מדידות אלה צריכות להתחיל בעמוד השדרה ולצאת החוצה לכיוון הירכיים.
 4. השתמש במדידות אלה כדי ליצור א "אזור גבול" על חתיכת נייר. הקפד לקחת בחשבון את צורת החלק העליון של כל אישה's מאחור והזווית שבה הגזע עובר לירכיים. לא לכל הנשים אותה דמות, ובעיצוב הקעקוע תרצה לשפר או להקטין את צורתה, בהתאם למה שהיא רוצה..
 5. עבור ללוח הציור וצור קו מתאר של הקעקוע בדיו על נייר, ולאחר מכן צילם אותו על נייר העברה ב -100%, גזור אותו, העבר את הצורה לגבה התחתון וצלם תמונה נוספת. כלול עיצוב מותאם אישית זה לצד התמונה שצילמת בשלב מס ‘2.
 6. אם אתה כולל עיצובים אלה בתיק העבודות שלך, כלול מספר הערות לגבי השיטה שלך, מדוע הגעת לעיצוב זה, כיצד התאמת אותו לגופה וכיצד הוא מותאם לכל נערה.'הגב התחתון. הסבר כיצד פועל העיצוב שלך לדמותה הייחודית והייחודית.
 7. הקפד לשאול כל אישה אם היא אוהבת את העיצוב הזה שציירת. אם כן, כלול את שמה והצהרה קצרה ממנה בתיק העבודות שלך כהפניה. אם היא לא אוהבת את העיצוב שלך או שזה לא מתאים לגוף שלה, ובכן, הגיע הזמן שתציירי לה משהו אחר כיוון שבדיוק כמו בחנות, לא תמיד עיצובים יתקבלו כפי שהם. זה עוזר לך להיות צנוע. אתה'יהיה עליך להיות צנוע ולהקשיב להערות ולביקורת ברגע שתקבל את ההתמחות שלך, אז תהיה צנוע גם בעת בניית תיק העבודות שלך..

3. עיצוב קעקועים ייחודיים לגופים בודדים (וחלקי גוף) ככל שתוכל.

אמנם אתה רק מכניס כעשרה מסוג דוגמאות אלה לתיק העבודות שלך, אך זה עוזר אם היית עושה 100 או יותר מסוגים אלה של ציורים מותאמים אישית וספציפיים. בחר רק את הדוגמאות הטובות ביותר של עבודתך.

אחריך'ניסיתי לצייר על גופות, זה'הגיע הזמן להרכיב תיק עבודות ולהתקרב לחנות להתמחות.

השאלה הראשונה הם'אשאל: "האם יש לך תיק אמנות?"

יש הרבה שאלות משנה (כביכול) כאשר אתה מתעמק בנושא זה, אבל זה תמיד יהיה שלב ראשון. הקעקוע שאיתו אתה מחפש חניכה יבקש לראות את יצירות האמנות שלך כדי שיוכל לקבוע אם יש לך את אבני הבניין למסחר. זה יהיה המוקד להיום.

בעוד הקעקוע מסתכל בתיק העבודות שלך, הוא ישאל את עצמו לא מעט שאלות. תיק העבודות שלך צריך להראות לו שהתשובה היא 'כן' לכל שאלה המפורטת להלן.

תשובות שהתיק שלך צריך להדגים:

 1. האם אדם זה יצירתי? מבין ארבעת אלה, הדבר שאני לא יכול ללמד – וגם אף אחד אחר לא יכול ללמד – הוא איך להיות יצירתי.
 2. האם לאדם זה יש כישרון אמנותי? מבחינת כישרון אמנותי, יש לך את זה או שאתה לא't. זה לא'לא ממש משנה כמה אתה אוהב לצייר; אם אתה'לא טוב בזה, תיק ההשקעות שלך ניצח'לא להרשים.
 3. האם האדם הזה מצייר דברים שמרגשים אותי? כל עוד 'נע' האדם שאתה'מחפש ללמוד, ובכן, ישנם טריקים פסיכולוגיים עדינים שתוכל להשתמש בהם, אבל אנחנו'אדבר על זה עוד יום.
 4. האם אדם זה מצייר או מצייר בסגנון התואם קעקוע? הדבר שאני יכול לעזור לך הוא להתאים את סגנון הציור הנוכחי שלך לסגנון התואם קעקועים … המשך לקרוא!

כיצד ליצור תיק קעקועים נהדר

תיק העבודות שלך צריך להכיל בין 50 ל -200 מהשרטוטים הטובים ביותר שלך, והוא צריך להוכיח שאתה מבין היטב כל אחד מהרעיונות הבאים.

1. הראה מי אתה, מה אתה'אתה טוב, ועד כמה אתה מקצועי.

בעמוד הראשון של תיק העבודות שלך תרצה לכלול חיבור קטן על מי שאתה, פרטי ההתקשרות שלך, מדוע אתה רוצה להיכנס לקעקוע, ועוד אילו דברים יצירתיים או אמנותיים אתה אוהב לעשות. אתה יודע, באותו אופן שהיית מציג את עצמך בפני מראיין של א 'נוֹרמָלִי' עבודה, אבל על הנייר. אתה'יהיה לי כל הזמן בעולם ללטש אותו, אבל זכור, אתה'כנראה שאתה לא מדבר עם אדם מסוג תאגיד, אז תירגע קצת, ואל תעשה'לא לנשק יותר מדי תחת.

2. הציגו עיצובים של קעקועים שבאמת נראים כמו קעקועים.

האם האמנות שלך צועקת "לְקַעֲקֵעַ!"? במילים אחרות, האם האמנות שלך נראית כאילו היא שייכת למישהו'הגוף של … או שזה נראה כמו משהו שהיית מכניס למסגרת? אמנם ישנם סגנונות קעקוע רבים, אך עדיין קיימת ציפייה נפוצה כיצד אמורה להיראות אמנות קעקועים. אתה יכול לכלול כמה חלקים שאינם דומים לתיק שלך כדי להציג את כישורי האמנות הגבוהים שלך, אך וודא שרוב העיצובים שלך נראים כאילו הם'd לעשות קעקועים נהדרים.

אני לא ממליץ להעתיק מישהו אחר'העבודה שלך להכניס לספר שלך, אבל אני ממליץ לך לחפש יצירות אמנות של סיילור ג’רי או (האמיתי) או אד הארדי ולראות אם אתה יכול לחקות את סגנונותיהם. תסתכל על הבטנה: ראה איפה הקווים עבים ודקים יותר? שימו לב כמה כיסוי הם מנצלים בצבע ובהצללה. תסתכל על החלקים שמניעים אותך, ונסה להסתכל עליהם מנקודת מבט מכנית.

3. הראה שיש לך קצת מקוריות.

העתקה היא רעיון ממש גרוע. אל תשתמש במישהו אחר'עבודתו – במיוחד מישהו מפורסם – ונסה להעביר אותה לשלך. אם אתה מעתיק כמה חלקים אתה מעריץ ללמוד את טכניקות הסטייליזציה הבסיסיות, זאת'מגניב – אחרי הכל, חיקוי הוא הצורה הגבוהה ביותר של חנופה – אבל דון'אל תחשוב אפילו להכניס אותם לספר שלך. זכור שרוב האמנים המקצועיים ראו הרבה אנשים אחרים'העבודה. הם יודעים את ההבדל בין עותק סיילור ג’רי או הרדי שטוח למשהו שנועד לתת להם כבוד..

שמור על העבודה שלך, כיוון שתתעייף מהעתקת פלאש לשבלונה לפני שתדע. חוץ מזה, גניבה היא גניבה, ואם אתה'מוכן לגנוב מישהו אחר'בעבודתו, בעל החנות יניח אותך'אהיה מוכן גם לגנוב מהחנות.

startcareertattooingingone

יוחנן ליבוט באמצעות Unsplash

כיצד לבנות תיק קעקועים

 1. צייר 20 דפים מושלמים של פלאש בצבע מלא, בגודל משתנה. לאחר מכן בחר את 10 הדפים המובילים, אלה שלדעתך הם הטובים שבטובים, והוסף אותם לספר שלך.
 2. צייר עוד חמישה עמודים' שווי של 'רק בגלל' אמנות (להראות שיש לך יותר מצד אחד לתחומי העניין והכישרונות שלך)… ולהוסיף גם את אלה. משהו להראות את הצדדים האחרים של האני האמנותי שלך.
 3. זכור לכלול לפחות 50 מהעיצובים הטובים ביותר שלך. אלה יכולים להיכלל בדפי פלאש (קבוצות של עיצובים) או כיצירות עצמאיות.
 4. נסה להציג את הכישרונות הטובים ביותר שלך, אך גם להציג מגוון כישרונות. נסה להראות מה אתה עושה טוב, אך גם הראה שאתה יכול להשיג טווח רחב יותר.
 5. אם אתה לא'אין לך לפחות 50 עיצובים מעולים, המשך לעבוד עד שתעשה זאת. דוֹן'לא למהר את התהליך על ידי הרכבת תיק דקיק או כולל עיצובים לא כל כך גדולים.

כיצד להפוך לאמן קעקועים אם אתה יכול't צייר

יש אנשים שחושבים שכדי לעשות קעקוע, כל מה שאתה צריך לעשות הוא להעתיק את שורות ההעברה … אבל הם'טועים מאוד. זה צריך להיות ברור: אם אין לך כישורים אמנותיים, לא תעשה אמן טוב, וזה תקף גם לאמני קעקועים. אם אתה יכול'לא לצייר קווים יציבים, לבצע הצללה חלקה, ליצור עיצובים מותאמים אישית, או אם אין לך הבנה כיצד הצבעים עובדים יחד, הקעקועים שלך לעולם לא יהיו טובים במיוחד. סוף הסיפור. לא אמנים אולי יוכלו ללמוד לעשות קעקוע מקובל, אבל הם יהיו כל כך מוגבלים בכישוריהם וביכולותיהם עד שיהיה להם קשה להתקבל לעבודה וזה'קשה לגבות כסף על עבודה ברמה נמוכה.

בסגירה

בדרך כלל אני גובה 100 דולר לשעה עבור המידע הזה … אבל זרקתי לעולם עצם כאן ונתתי לך כמה סודות פנימיים כיצד להיכנס לתעשיית הקעקועים. מאמר זה לא נועד להדריך כיצד לעשות קעקוע, כיוון שתלמד מלאכה זו רק מקעקע ומורה מנוסה..

דוגמה למשהו שכללתי בתיק הקעקועים הראשון שלי.

דוגמה למשהו שכללתי בתיק הקעקועים הראשון שלי.

מגפיים Iacono

© 2012 מגפיים Iacono

הערות

Esc4nothin ב- 04 בדצמבר 2019:

אי אפשר ללמד כלום, הכל ניתן ללמוד רק

אשרף ביום 01 ביוני 2019:

היי אני אשרף .. אני בן 19 והחלום שלי הוא להיות אמן קעקועים בעתיד ואני באמת צריך עזרה כדי לדעת איך אפשר להתחיל את זה … כי אני אוהב אמנות ואני מאוד טוב בציור

לא הזבל הזה ב- 09 בספטמבר 2018:

אולי אני'אני פשוט וזקן. אבל אני ברווז זקן שכנראה לא תרצה להקשיב לו. ולמה שתעשה זאת. אבל אל תקשיב לדוכן החדש של סקראצ’ר העידן החדש שהפך כאן. אף אחד לא יכול לצייר בהתחלה. לכל מי שטוען כישרון יש קשר להיות קעקוע אני חוזר וטאטואיסט הוא חולדה שהושטה לחלקלקלקים כך שהבוס שלו לא עשה זאת'לא חייב. אם אתה רוצה לקעקע צייר, צייר את התמונה שאתה רוצה לצייר חמישה מיליון פעמים עד שזה נראה כמו שאתה רוצה אותה. אז בחר תמונה חדשה ותשאב אותה עד שתעשה זאת'ואז קנה את מכונת הדפוק שלך וקעקע את הברכיים ושקר בקשר לזה. כל אמן שאומר לך שהם לא עשו את זה יותר מלא חרא מהאידיוט הזה. אז לך לכל חנות שבה היה אמן קבוע במשך עשור ותעצבן את כדורי החיים ממנו עד שהוא יגיד לך לנקות את התריס כי אתה תמיד שם ונושם את האוויר שלו. תעשה את זה. ואז צייר משהו שלו. תוציא את התחת שלך מילולית בגלל זה. ואז צייר אותו שוב. ואז לקבל מכות פיזית. לעזאזל תעיף אותך החוצה. לך תעשי ממנו קעקועים. תגיד לו שזה מה שקורה לך'לא הולך משם. הוא זכה'לא אכפת. צייר את תמונתו עד לה'הוא טוב כמו שלו והראו לו. קח את התחת שלך והתכונן להיות ילד לנצח. כשאתה לא'לא מקרצף ירוק כך שככל הנראה על הכל מציירים הכל. 1000 פעמים. ואז יום אחד תקעקע את העגל שלך בחנות בלי לשאול ….. אם אתה עושה את כל זה ואתה לא עושה זאת'לא לקבל השכלה רצינית מהבחור ההוא. לבעוט לו בתחת. עד שתקבל את החניכה שלך. אתה גמור. אם זה'זה לא שווה את כל זה אז אל'לא להתחיל. Themoney ain'לא נהדר האנשים מבאסים ימי שלישי משעממים. אם אתה באמת רוצה את זה אתה תעשה את זה. פשוט וקל. שום כישרון אינו תואם לנחישות צרופה. זֶה'זה מה שעושה קעקוע.

ראסל ב -31 באוגוסט 2018:

אני בן 35, הייתי רוצה להיות אמן קעקועים כי קיבלתי השראה מחבר שלי, הוא מרוויח הרבה, האם עדיין יש לי סיכוי להיות אמן גם אם אני כבר בן 35?

ראסל ב -31 באוגוסט 2018:

אני בן 35, הייתי רוצה להיות אמן קעקועים כי קיבלתי השראה מחבר שלי, הוא מרוויח הרבה, האם עדיין יש לי סיכוי להיות אמן גם אם אני כבר בן 35?

חורחה ב- 26 באוגוסט 2017:

היי אנה, אני כאן, סטודנטית צעירה שמחפשת להיות אמן קעקועים, אני מתרגלת ומציירת הרבה! אבל למרבה המזל אבא שלי נמצא בתעשיית הקעקועים ואני החניך שלו להתחיל את חיי הקעקועים, אני מציע שתמצא מישהו שיעזור לך מכיוון שהם עברו את אותו הדבר שאנו עוברים 🙂

אנה ב- 21 באוגוסט 2017:

שלום שם! אז אני'אני קצת מסרב להגיב בגלל הגיל שלי, ואני'אני לא בטוח אם תענה או לא, אבל כרגע אני מנסה לרכוש סיכוי לגדול ולהיות אמן קעקועים. אני'ניסיתי כמה סוגים של יצירות אמנות מאז שאני זוכר את עצמי ותמיד מצאתי קעקוע תרגול מסקרן. שאלתי העיקרית היא כיצד אני, סטודנטית ואמנית קעקועים שאפתנית, יכולה לבצע את מטרותי מוקדם כל כך. אפילו הטיפים הפשוטים ביותר יתקבלו בברכה. תודה!

בלרינה ב -19 באפריל 2017:

היי אני מספרה ואני אוהב ללמוד איך לעשות גבות ועיניים !! יש עצה מאיפה להתחיל ..? יש לי הרבה לקוחות שאוהבים את השירותים האלה ואני לא'לא רוצה לעשות שום דבר אחר רק את שניהם. תודה

ביל בארדן ב- 17 בדצמבר 2016:

אני רוצה לעצב אני לא רוצה לעשות את הקעקוע.

כוכב ב- 10 בדצמבר 2016:

שלום, רציתי רק את דעתך האישית.

תמיד רציתי לעסוק בקעקוע. אני'ציירתי מאז שהייתי פעוט וככל שהתבגרתי חשבתי על קעקוע כמקצוע. טוב עכשיו אני'אני בת 25, אם חד הורית עם שני ילדים, אני עובדת בימים שני עד שישי ולומדת שיעורים. אני לא'אין לי הרבה זמן להקדיש לחניכה. במיוחד בעונת הכדורגל.

האם אתה חושב שעדיין אפשרי לי למצוא חניכה וללמוד לקעקע? האם אמן בכלל ישקול לקחת אותי?

סוג’אן ב- 22 בספטמבר 2015:

אני ממש רוצה להתחיל לקעקע.

רציתי להיות אמן מאז גיל 15 ועשיתי קעקוע.

אבל אני חושב שאני לא כל כך טוב בשרטוט או ציור.

האם אוכל להתחיל לקעקע ללא שיעור אומנות או שיעור קעקועים?

הזמנתי ערכת מכונות קעקוע באינטרנט. בקרוב אני אקבל את זה.

איך אני יכול ללמוד קעקוע?

פורע חוק של טקסס ב- 23 ביוני 2015:

נחמד מאוד

עֲבוֹדָה

קורבין ב -28 במאי 2015:

מאמר מעולה! אני'אני מעוניין לקעקע, ואני מתחיל להרכיב תיק עבודות, אז המאמר הזה היה נהדר בשבילי! אני'אני שמח שיש עדיין אנשים שתומכים ותומכים בענף ומוכנים לתת עצות מועילות! אני'אני מקווה לראות את הבא בקרוב. אני חייב לשאול בכל זאת, מה'האם זה הטאבו הגדול עם קעקוע של עצמך? יש לי מכונות וערכה, ורציתי להתאמן על משהו יותר לגיטימי מאשר תרגול עור (שנראה דק ואינו דומה כלל לעור אמיתי) או תפוזים, אז דימטתי את היד. רק מנסה להבין את כולם'הנושא כשאני אומר זאת לאמנים לגיטימיים. אני'אני לא קורא לעצמי אמן קעקועים, אני מכיר תרגול בטוח ונקי בכל הנוגע לקעקוע, ואני'אני רק משפיע על עצמי, אני'אני רק תוהה מה הבעיה? כמו כן, על מה היית ממליץ לטכניקת הצללת שטיפה אפורה?

מגפיים איאקונו (מחבר) מצפון ניו ג’רזי ב- 05 באפריל 2015:

המפתח לחדות הוא מגע קל מאוד על עור ללא שמן. השתמש באלכוהול משפשף כדי לנקות את הלכלוך והשמן מהנקבוביות. רוב הסיכויים שהשמן גורם לדיו לרוץ, מכיוון ששמן הוא גם נוזל. אפשרות נוספת היא סמנים כירורגיים. ניתן להזמין אותם ישירות מספקי קעקועים. בהצלחה!

אירלנד ב -1 באפריל 2015:

תודה על עצתך! רק מלאו לי 18, אתמול, ואני אלך לקולג ‘קהילתי באוגוסט. החבר שלי נותן לי לצייר אנימה על העור שלו עם חריפים, חחח אבל זה קשה כי הדיו עובר את כל פיצולי העור, השתפרתי בזה ואני רק צריך להשיג את המכונה בפועל על חזירים מתים או משהו, הבחור הזה בפייסבוק אני יודע … לא טוב בכלל … אבל הוא עדיין מקבל לקוחות !? חחח אבל חולה תמשיך לנסות ושמור על האפשרויות שלי פתוחות! תודה

מגפיים איאקונו (מחבר) מצפון ניו ג’רזי ב -13 בפברואר 2015:

אני'אני מצטער מאוד שלקח לי כל כך הרבה זמן להשיב … הייתי על הכביש…

אירלנדה, בת 17, אף אחד לא באמת יודע מה הייעוד שלהם … אולי אתה אמור להיות קעקוע, אבל אולי יש גם משהו שטרם חווית כדי לדחוף אותך בכיוון הסופי. תן לי לתת לך דוגמה … אחד החברים שלי בבית הספר היה מבריק … הוא הצטיין בספורט, מוזיקה ובעיקר בלימודים. מטרותיו היו מכוונות לאוניברסיטת הרווארד והוא רצה להיות עורך דין … ובכן, כדי לקצר סיפור ארוך, חלומו התגשם. הוא התקבל להרווארד, הפך לעורך דין, אבל הוא לא היה'לא מילא … אחרי כל העבודה הקשה הזאת, וכל מטרות הפגישה והציפיות העולות, אלוהים קרא לו … הוא נקשר לכנסייה שנולדה מחדש והפך למטיף … אין לו'לא היה מאושר יותר מאז.

עכשיו, סיפרתי לך את הסיפור הזה לא בגלל שאני רוצה להניא אותך … אבל לפני שאתה בוחר בדרך כלשהי, אתה צריך להסתכל למטה על כמה אחרים רק כדי לוודא שאתה עושה מה שאתה רוצה. קח אותי למשל … הייתי אנימטור תלת מימד, טבח, צייר ציור וקעקע (במשרה מלאה) … אבל עכשיו אני'אני עושה את עבודת הקעקועים במשרה חלקית (ממש במשרה חלקית, למעשה) ואני'אני נוהג במשאית במשרה מלאה. מה שאני עושה הוא, במקום לעשות רק לקוח אחד ביום, אני מוציא יום אחד מיומן כל שבועיים, ומודיע לשולח שלי שאני צריך את היום החופשי הזה … כשאני בכביש, הלקוחות שלי והאנשים האלה. ששמעו עליי מפה לאוזן התקשרו והשאירו הודעות וקבעתי פגישות בתחנות שלי לאותו יום. מה שזה עושה זה לאפשר לי להרוויח את הכסף באמצעות הובלות, וכשיש לי יום חופש זה לאיפוס, אני הולך לטרקלין כדי לפגוש את האנשים האלה ואני יכול לצאת משם עם עד $ 5,000 ליום. העוזרת שלי מקימה אותם ואני מפיל אותם, כביכול. היא שם כדי להתמודד עם המיקום, השבלונות, והתכנון והניקיון, וחלק מהציור (אתה יכול'לא לצייר ולנהוג במשאית בו זמנית, אבל אתה'תתפלאו מה ניתן לעשות במונית שינה (אתה יכול לעבוד עד 11 שעות ביממה כמשאית … כללי DOT).

הנקודה שלי היא זו … דון'אל תגביל את עצמך רק לדבר אחד. ככל שיש לך יותר תחומים, כך סיכויי ההישרדות שלך בעולם טובים יותר. כעת, ההבנה שתצטרך לעבוד כשנתיים כחניך לפני שתוכל אפילו לחשוב לעשות דברים כמו שאני עושה … ובהנחה שאתה רציני הנה העצה שלי לך:

לך לבית ספר למסחר לאחר שתסיים את הלימודים. זֶה'נכון, בית ספר למסחר. זה הרבה יותר זול ממכללה, ואתה'יהיה לי קל יותר לפרוע את ההלוואות. בזמן שאתה עושה את זה, חפש חניכה, ואל תעשה זאת'אל תיקח לא לתשובה. הרבה מהחנויות האלה יגידו לא אוטומטית כדי לבדוק עד כמה אתה רציני. הצג קודם כל את עבודתך הטובה ביותר בתיק העבודות שלך, ונסה להשאיר כמה שיותר מהפניות המיניות והתרופות מחוץ לך ככל שתוכל … סמים וסקס הם נושא נפוץ באמנות פלאש, אבל אתה לא'לא רוצה לבוא כמו המורה שלך … אתה רוצה לצאת כמוך'הם קליניים ונקיים. מכוני קעקועים אמורים להיות נקיים יותר מרופא'במשרד … אתה מנקב את העור ומזריק לתוכו פיגמנט … יש הרבה סיכוי לזיהום ורק מישהו שרציני לגבי המלאכה ייקח את הזמן כדי למנוע סיכונים. החבר’ה האלה גם לא'לא רוצה להיסגר.

ובינתיים, התיידד עם כיתת הרידוד בתיכון שלך והציעו לצייר את החבר שלהם'המספרים על הלחיים שלהם למשחק … תרגול טוב לצייר על העור … זה עוזר לך להתרגל לממד השלישי של העור שנייר פשוט לא עושה'אין לי.

בהצלחה לך.

אירלנדה ב- 14 בינואר 2015:

אני אוהב להיות אמן קעקועים, אני מצייר אנימה/מנגה וסגנון בית ספר חדש, אבל אף אחד לא לוקח אותי ברצינות כי אני'מ 17 🙁

מגפיים איאקונו (מחבר) מצפון ניו ג’רזי ב -1 בנובמבר 2014:

אני'מצטערת שחיכיתי כל כך הרבה זמן לענות … הדברים היו עמוסים.

ראשית, לדת אין שום קשר להיות אמן קעקועים. זה אולי אסור לך לקבל דיו, אבל זה לא קשור לדיו דיו. תחשוב על זה כך, באמונה היהודית והמוסלמית, על הנאמנים אסור לאכול או לטפל בבשר חזיר בשל היותו 'מלוכלך' חיה … נניח שהעבודה היחידה שתוכל למצוא היא במעדנייה ומישהו מזמין חצי קילו חזיר חזיר פרוסה בעובי … איך אתה עומד לרצות את אלוהיך ולעשות את עבודתך? ללבוש כפפות וסטוק. אתה בעצם לא מתמודד עם החזיר. אז אם זה לא נגד מישהו אחר'האמונה שלך להשיג דיו, ואתה דיו אותם, האם אתה באמת חוטא? כדאי להתייעץ עם המסגד המקומי רק כדי לוודא.

כאישה מוסלמית, אני לא'לא יודע מה המצב שלך … עד כמה ההורים שלך קפדניים, אם המשפחה שלך עוקבת אחרי שריעה או משהו דומה. הייתי קורא לך לשמור כמה שיותר מהמסורות שלך, לכל הפחות כשהן עדיין בחיים או לפחות בזמן שאתה עדיין חי איתן..

עכשיו, זה לא שאי אפשר לקבל עבודה וגם חניכה בו זמנית … זה תלוי SOLEY ברמת הרצון שלך. יש אנשים שעובדים במשרה מלאה ולומדים במשרה מלאה. ניתן לתאם שעות חלקיות לחניכה לחצי הראשון שלה … רוב המחצית הראשונה כרוכה בניקיון ותחזוקה של ציוד. כעת, במטרה זו אתה עושה את הדברים הקליניים … ניקוי צינורות, מכונות, חבלי קליפ, אזורי עבודה, ולעתים מטפל בדלפק הקבלה (בדיקת תעודות זהות, מילוי כתב ויתור וכו ‘). זה כמעט כמו להיות במשרד שיניים.

עכשיו, אם ההורים שלך כל כך מתים נגד רצונך להיות אמן קעקועים, אולי תוכל למכור את יצירות האמנות שלך לכמה חנויות מקומיות כפלאש ארט … זה'זוהי דרך מצוינת להכניס את עצמך לדלת לזמן הנכון.

כעת, חוקי הקעקוע בהולנד עשויים להיות שונים בהרבה מאלו באמריקה (מאיפה אני), אני באמת לא יודע, לא בדקתי את חוקי הקעקועים ההולנדיים. בדרך כלל, אתה יכול למצוא חוקי בריאות מקומיים בנוגע לקעקוע ברמה המקומית, האזורית או הפדרלית (לפי מה שמתאים) ממש באינטרנט. חיפוש בגוגל יניב תוצאות רבות. אבל אולי כדאי לך ללכת לחנות באזור שלך ולשאול אם אתה יכול לצפות. הודע להם שאסור לך לעשות קעקוע, אבל אתה מוקסם מהתהליך … אתה יכול למעשה לכתוב עבודת מחקר (גם אם אינך לומדת כרגע בבית הספר) לתרגול שלך (לא'זה הופך רכזת מדהימה?) ואתה יכול לרשום הערות על כל התהליכים, החל מבניית ערכות מחט ועד פירסינג ועד עיקור עד הקעקוע עצמו. הנקודה שלי היא שאם אתה מתעניין במלאכה, אתה בהחלט צריך לבדוק כל היבט בה. אין שום נזק בלמידה, ואם אתה כותב עבודת עבודה באופן פעיל, משהו שתוכל להשתמש בו כאשר אתה הולך לקולג ‘(כשיצאתי לקולג’, ערכתי את ארבעת המאמרים הראשונים שלי לפני שהתחלתי בכלל). אתה יכול להשיג לכל הפחות 10 נושאים שונים מכל חנות. לך גם לחנויות אחרות, ישנם הבדלים עדינים בחנויות בהליכי הפעולה שלהן, אבל אתה'אשים לב כי בחדרים האחוריים ובחדרי העבודה הקעקועים, יש לא מעט קווי דמיון.

בדרך כלל, אין שני אנשים שנכנסים לתעשייה הזו באופן דומה … אני לא'לא רוצה להגיד לך ללכת נגד התרבות שלך … אבל אם אתה מרגיש שהתרחקת ממנה, אז אני אומר לך על זה כל עוד אתה מרגיש שזה מתאים לך.

א. ב -31 באוגוסט 2014:

תודה, זה מעולה. אני באמת רוצה להיות אומן קעקועים, אמנות היא התשוקה שלי ואני'אני מוכן לעשות הכל כדי להפוך לאמן קעקועים (טוב). אבל העניין הוא שלמרות הרצון להיות כזה, אני ממש מפחד להפוך לקעקוע. ראשית, הכסף, שיכול להיות הרבה, אבל זה'זו לא הבעיה, אני'אני לגמרי בסדר לשלם אלפים על חניכה. מה שמפחיד אותי זה שההורים שלי לא יאשרו, לא רק בגלל שהם שונאים קעקועים אלא גם בגלל שזה'אסור בדתנו (אנחנו're muslim), אז אם אני מקבל חניכה, אני'אצטרך לגור איפשהו, אבל אם אני רוצה לזרוק במקום אחר, אני'אצטרך כסף, כדי להשיג כסף, אני'אצטרך עבודה. אבל נראה שאי אפשר לקבל עבודה וחניכה במקביל, לא הייתי רוצה'אני אפילו לא יודע מה העבודה לעשות, כי אני'אני רק בן 18 ואני מקלט'לא הלכתי לקולג ‘. אבל אמנות היא החיים שלי, התשוקה שלי ואני רוצה לעשות זאת למשך שארית חיי, אבל אני'אצטרך לבחור בין ההורים שלי (כולל דירה חינם, ארוחות חינם וכו ‘) או חניכת קעקועים (הכוללת להיות ענייה ובעצם אין לי איפה לגור חחח).

כל טיפים לאמנית קעקועים wannabe מיואשת (שחיה בהולנד, אני יכול להוסיף)??

מגפיים איאקונו (מחבר) מצפון ניו ג’רזי ב -27 ביוני 2014:

זה לא מספיק כדי לדעת לצייר … אבל זה חלק גדול מזה. זה בהחלט הצעד הראשון … אז תמשוך את ליבך החוצה … צייר לא רק על נייר, אלא גם על כל האובייקטים שאתה יכול … שיעזור לך. צייר צינורות נייר טואלט, תפוזים, תפוחים … כל משטח מעוגל, מכיוון שלגוף האדם אין משטח אחד שטוח עליו. לעזאזל, נהגתי לצייר על הקנדי הזה'נעלי ספורט שהבנות בבית הספר היו לובשות כשהייתי צעיר … הן אהבו את יצירות האמנות שלי, ובכן, הסתובבתי עם הרבה בנות לוהטות … זה עזר לי להכיר אותן … ומייק, זה לא דבר רע להכיר הרבה בנות … יש יותר נשים מגברים בעולם הזה, אז יותר מהלקוחות שלך כנראה יהיו נשים.

נסיך מיכל ב- 28 באפריל 2014:

אני באמת מאוד מתעניין בקעקועים

ואני לא יודע יותר מדי לצייר bt אני מתאמן לצייר מדי יום…..