כיצד לטפל בקעקוע ישן כדי לשמור על טריות ובהירות

אם אתה, כמו נתח עצום מהאוכלוסייה, אתה מתעניין בקעקועים, אז רוב הסיכויים ששמעת שזה אומר כי טיפול לאחר מתחיל ברגע שאתה יורד מהכיסא בזהירות לאחר שיושב באותו מצב (לא נורא נורא) במשך שעות על גבי שעות..

ברגע שאמנות הגוף החדשה שלך כבולה במגוחך בניילון נצמד ונופפת פלזמה (TMI?), אתה'לאחר מכן, אני מקווה שאקבל מלא עצות ריפוי מועילות מהמומחים לפני שתצא למסע הכואב הביתה כדי להתחיל במשטר הטיפול שלך..

אבל הדבר שאף אחד לא באמת אומר לך לפני שאתה עושה את הקעקוע הראשון שלך (או אחרי), הוא שתהליך הטיפול לאחר אף פעם לא באמת מסתיים…

קעקוע-אחרי טיפול-מחויבות לכל החיים

@Seteph ב- Unsplashed

ריפוי הקעקוע שלך

קעקועים טריים הם בעצם פצעים בעלי מראה מגניב, וכמו כל פצע, הם צריכים להישמר נקיים ויבשים אם אתה רוצה שהם יחלימו כראוי. מכיוון שהתוצאה הכוללת של הקעקוע שלך תלויה במידה רבה באיך אתה מטפל בזה בשלב זה, זה'חשוב שתתייחס לשלב הזה ברצינות.

אף על פי שכל אחד נשבע בשיטות הריפוי שלו שעובדות טוב עבורו, העצה הטובה ביותר שאני יכול לתת למתחילים היא לעקוב אחר ההנחיות שנתן לך האמן שלך..

מלבד זאת, להלן מספר נקודות מפתח שיש לזכור בעת הטיפול בדיו החדש שלך:

 • כשאתה בבית, תוכל להסיר את הסרט הנצמד שהגן על יצירות האמנות שלך.
 • שטפו בעדינות את הקעקוע הטרי שלכם לאחר מספר שעות עם ללא ריח, סבון נוזלי אנטיבקטריאלי.
 • בעדינות לטפח את הקעקוע שלך יבש. הקפד להימנע ממגבות או מטליות גסות.
 • מרחו שכבה דקה ואחידה של ללא ריח קרם לחות.
 • חזור על תהליך הכביסה/לחות בין 3 ל -5 פעמים ביום.
 • אני חוזר, שמור על הקעקוע שלך לְנַקוֹת ו יָבֵשׁ. אל תטבול אותו באמבטיה או בבריכות השחייה, אלא אם המטרה שלך היא להידבק.
 • חבקו את הערפד הפנימי שלכם והימנעו מאור שמש ישיר.
 • להתנגד לדחף המכריע לבחור את העור המתקלף או לגרד את הקעקוע שלך.

קעקוע-אחרי טיפול-מחויבות לכל החיים

@itfeelslikefilm ב- Unsplash

כאשר קעקוע נראה משעמם או דהוי

כאשר אתה'מטפלת מחדש בקעקוע חדש (במיוחד אם אתה'מעולם לא עשיתי את זה בעבר), הזמן יכול לעתים קרובות להרגיש כך'זה נגרר, אבל אחרי שחלפו שבועיים הדיו החדש שלך אמור להיראות די נרפא.

אולי גם שמת לב שהקעקוע שלך קיבל מראה משעמם ומעונן מעט, אבל אל תעשה זאת'אל תתייאש! כל זה אומר שישנן שכבות עור עמוקות יותר המתקנות את עצמן, אז אל תעשה זאת'אל תוותרי על השגרה שאימצת לאחר שקיבלת את הקעקוע שלך לראשונה.

קעקוע-אחרי טיפול-מחויבות לכל החיים

@clesulie ב- Unsplash

טיפול ארוך טווח לקעקועים

לאחר שהקעקוע שלך נרפא במלואו, אתה יכול להתחיל להעביר את המיקוד שלך לשמירה על המראה שלו. אחרי הכל, כל העניין בקעקוע הוא שיהיה בהיר, מושך את העין ומושך מבט.

לרוע המזל עבורנו חובבי אומנות הגוף, דהייה היא עובדה בלתי נמנעת של הזדקנות קעקועים. עם זאת, ישנן דרכים רבות למנוע זאת מהדבר ולהשאיר את הקעקוע שלך נראה כמה שיותר טרי עד כמה שאפשר.

למרבה המזל, טיפול זה לכל החיים אינו דורש להתקרב לכמות המאמצים וצריך להיות קל מספיק כדי להיכנס לחיי היומיום שלך.

קעקוע-אחרי טיפול-מחויבות לכל החיים

@kitsujay ב- Unsplash

כיצד לטפל בקעקוע ישן כדי לשמור על טריותו

 1. דבר ראשון, אתה'אני רוצה למצוא לעצמך קרם לחות אינטנסיבי כדי לקעקע את הקעקוע שלך – רצוי פעמיים ביום. אמנם יש הרבה קרמים ספציפיים לקעקועים בשוק, אך מעולם לא הסטתי מהם חמאת קקאו פאלמר שהוא ללא אכזריות, במחיר סביר לחלוטין ועושה פלאים על קעקועים טריים ומרפאים כאחד.
 2. שתיית הרבה מים עשויה להישמע מוזר, אך הלחות הקעקוע שלך לא'לא תעזור כל כך הרבה אם אתה לא'לא לחות את עצמך מבפנים. מים עוזרים להיפטר מגופנו מרעלים ושתייה מספקת יכולה להעניק לעור זוהר זוהר יותר, ובכך לגרום לקעקועים שלך להיראות בהירים יותר.
 3. למרות מה שאנשים רבים מאמינים, פילינג הקעקוע שלך לא יגרום לדהייה. להיפך, פילינג מסיר את הצטברות תאי העור המתים ומשאיר את הקעקוע שלך נראה בהיר יותר. השקיעו בשפשוף גוף גליקולי לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
 4. זוכרים שדיברנו על הימנעות מאור שמש ישיר בזמן ריפוי הקעקוע שלכם? ובכן, אפילו קעקועים מרפאים עלולים להיפגע על ידי בילוי זמן רב מדי בשמש. כדי להימנע מחשיפה יש למרוח קרם לחות עשיר SPF וקרם שמש או ללבוש ביגוד מגן.
 5. ירידה או עלייה במשקל לא תמיד בשליטתנו ויש הרבה גורמי חיים שמשפיעים על שינויים גופניים, אך תנודות משקל קיצוניות עלולות לגרום לקעקועים להתעוות ולכן'עדיף לנסות ולמנוע שזה יקרה במידת האפשר.
 6. אם הקעקוע שלך מגיע לנקודה שבה הוא דהה במידה ניכרת מכל סיבה שהיא, תוכל לחזור ולגעת בו. זה כולל דיו מחדש של כל העיצוב שלך ובעצם החזרתו לחיים.

אני מקווה שמאמר זה סיפק לך כמה טיפים לטיפול בקעקועים שלך לטווח הארוך, אך אם יש לך שאלות, אל תהסס להשאיר אותן בסעיף ההערות למטה.

תוכן זה מדויק ונכון למיטב ידיעת המחבר ואינו אמור להחליף ייעוץ רשמי ואישי של איש מקצוע מוסמך..

© 2019 BunnyClaws