חניך קעקועים: מה שאתה צריך לדעת

ג’ייסון גודרו, הידוע גם בשם "הגודבוי," הוא אמן קעקועים מורשה שחולק את מומחיותו עם העולם במאמריו.

השגת חניכות קעקועים היא עבודה קשה

עולם הקעקועים והאנשים הצבעוניים שמיישמים אותם נמצאים בליגה משל עצמם. קעקוע או ה "צִיוּן" של הגוף קיים כל עוד האדם היה על הפלנטה הזו, ודרכים שונות לשנות את הגוף נוצרו לאורך זמן ארוך זה. במסגרת הזמן המודרני שלנו, הרבה השתנה; מסוגי הציוד המשמשים לייצור קעקועים וכלה בסוגי יצירות האמנות המיוצרים כעת על הבשר. אם אתה'מחפש להמשיך קריירה כאמן קעקועים, אתה צריך להיות בעל יותר מאשר רק כישרון אמנותי, אתה צריך מזל וקביעה!

חניך-קעקוע-מה שאתה צריך לדעת

מתחילים

יש כמה דברים שכדאי לדעת לפני שיוצאים לחפש חניכות קעקועים. אחד הדברים הראשונים שאני יכול להגיד לך הוא, להיות מוכן לדחייה. זה מאוד יוצא דופן שאמן קעקועים שזה עתה פגש אותך לוקח אותך מתחת לאגף שלהם ומתחיל לאמן אותך. מעולם לא פגשתי אמן שאמר לי אחרת, והסיפור בדרך כלל אותו דבר, " אני לא'אין לי זמן לאמן אותך" אוֹ "יש לי כבר חניך, בדוק שוב בשנה הבאה". יש דרך לעקוף את זה, או לפחות גישה מעשית יותר לחקירה לגבי חניכה. אתה צריך לבנות מערכת יחסים עם האמן הקעקוע, אם אתה אמן, הרכיב קצת פלאש ותברר אם הוא/היא מעוניינים לקנות כמה. היה מוכן לדחייה, אך אם האמן הקעקוע יראה שיש לך מיומנות, הוא/היא עלולים לירות איתך ברוח, ובעוד שהביקור הראשון עשוי להיות חזה, תחזור שוב מאוחר יותר עם פלאש חדש כדי שיראו את רצינותך. וכי אתה מייצר יצירות אמנות חדשות, בדרך כלל זה ירשים כל אמן ובוס חדש.

חניך-קעקוע-מה שאתה צריך לדעת

תיק עבודות מקצועי

דע כי תיק עבודות הוא הגורם החשוב ביותר בהצגת עבודותיך לאחרים, במיוחד כאשר אתה מחפש חניכות קעקועים. קח את הזמן וחקור את סגנון הפריסה שאתה רוצה להציג את העבודה שלך. אתה כיוצר האמנות שלך תדע מה היצירות הטובות ביותר שלך, אז וודא שהן נמצאות בחזית וודא שהן שלמות. אם אמן אכן לוקח את הזמן להסתכל הוא/היא לא'לא רוצה לבזבז את זמנם היקר בהתמודדות עם בלאגן לא מאורגן. זכור אם זה במתכונת מקצועית, תתייחסו אליך בצורה מקצועית יותר, אם לא, אז אל תטרח ללכת דרך הדלת.

חניכות קעקועים אושרה

אוקיי, אז סוף סוף הוכחת שאתה ראוי לחניכת קעקועים, מזל טוב. לרוב החנויות האמינות יהיה חוזה עם פרטים ספציפיים על מה שתלמד מהן, כמו גם מה צפוי ממך. שונא לשבור לך את זה, אבל סביר להניח שתנקה את השנה הראשונה של ההתמחות שלך. אם כבר יש לך כישורים אמנותיים חזקים אתה מקדים את המשחק במחלקה ההיא, אך לימוד מכניקת מכונות הקעקוע והבנת הדינמיקה של בשר האדם יהיו רק חלק מהמכשולים שתעמוד בהם..

הישאר עם זה, כמה מבעלי החנויות עברו תהליך דומה שהם מתייחסים אליך, למרות שזה אולי נראה לא שגרתי, זה נראה להם הגיוני ואתה לא תתאכזב כשאתה סוף סוף דוחף דיו עושה מה שתמיד חלמת עליו.

חניך-קעקוע-מה שאתה צריך לדעת

המשך לשיעור ראשון

  • מעוניינים לקעקע? שיעור ראשון

© 2012 ג’ייסון גודרו

הערות

מייק ב- 22 במאי 2019:

בכל פעם שאני'שאלתי לגבי חניכות, אני תמיד מנסה להזהיר צעירים על אולפנים שעשויים להציע חניכה אבל הם'עושה את זה רק בשביל הכסף. לרוב זה אומר את זה'הם קצרי מועד והם לא'לא מציעים לך עבודה כאשר הם'סיימתי איתך. עצוב, אבל לעתים קרובות נכון.

ג’ייסון גודרו (מחבר) ממדינת וושינגטון ב- 09 במאי 2012:

עור כן הוא חלק מאוד אלסטי ומעניין בגוף, כך שעבודות אמנות שפותחו בעזרת עט, צבע או עיפרון יהיו שונות מאוד כאשר מנסים ליישם זאת על גוף של אנשים. רבים מאמני קעקועים מוצאים את המעבר לעור כמדיום אמנותי קשה מאוד ולעתים קרובות מוותרים. קעקוע דורש יותר מסתם כישרון אמנותי, נדרש כישורים טכניים והבנה מלאה של השכבות העוריות הכרוכות בייצור קעקוע איכותי. תודה לך על תגובתך!!!

סיאל קלארק מארה”ב ב -8 במאי 2012:

מאוד מעניין … אני יכול לראות שזה יהיה קשה לתרגל על ​​העור אפילו עם תיק מעולה!

ג’ייסון גודרו (מחבר) ממדינת וושינגטון ב -8 במאי 2012:

תודה על ההערה והרושם הראשוני של כן עוברים מיליון קילומטרים בענף הזה.

מישל סימטוקו מסבו, הפיליפינים ב -7 במאי 2012:

הו זה מעניין אבל אתה צודק לא כל האנשים היו מקבלים אותך פנימה. אבל אם תוכל ליצור רושם זה עשוי לעזור! 🙂

ברכות על מועמדותך ל- Hubnuggets. קראו והצביעו בדרך זו https://hubpages.com/community/Friday-Weekly-Round…