כיצד להקים מכונת קעקועים בפעם הראשונה

ג’ייסון גודרו, הידוע גם בשם "הגודבוי," הוא אמן קעקועים מורשה שחולק את מומחיותו עם העולם במאמריו.

הדרכה להקמת מכונת קעקועים

הדרכה להקמת מכונת קעקועים

חוסה פינטו באמצעות Unsplash; קנווה

הכירו את מכונת הקעקועים שלכם

אני לא מתכוון לנצח בכל מה שקשור למכונה: אם מכונת הקעקועים שלך לא הותקנה כראוי, או אם הנקודות לא נשמרות לחיבור טוב, אז יהיה לך זמן מלחיץ..

במילים אחרות, אתה יכול'אל תקעקע טוב אם מקלט'לא שלט במכניקה הבסיסית של המכונה שלך. במדריך זה אגיד לך כיצד להגדיר אותו בצורה נכונה ואמחיש את ההוראות עם תמונות של אניה קעקוע בה אני משתמש. אם יש לך שאלות לגבי הגדרת האונייה שלך לאחר השיעור הזה, אנא השאר הערה. אני אמן קעקועים מורשה ואענה בשמחה על כל שאלה שיש לך.

איך הציוד שלך צריך להיראות לפני שמתחילים לעשות קעקוע אם יש לך חיטוי.

איך הציוד שלך צריך להיראות לפני שמתחילים לעשות קעקוע אם יש לך חיטוי.

כיצד להגדיר את המכונה שלך עבור בטנה

בעת הגדרת מכונת הקעקועים שלך, יש כמה דברים שכדאי לדעת. להלן השלבים שעליך לבצע כאשר אתה מרים את המכונה ומדליק אותה.

1. בדוק את רוחב בורג המגע שלך והקפיץ הקדמי.

עבור מכונות המשמשות לקו, הנקודה על בורג המגע שלך והאביב הקדמי צריכה להיות אגורה'רוחב, לא משנה מה. רוב האנשים לומדים לגלגל את זה בעיניים, אבל אם אתה ממש צריך לשים אגורה לשם כדי שזה יהיה מושלם, אז עשה זאת!

עבודת הקו שלך יכולה ליצור או לשבור קעקוע, לכן וודא שהרוחב מוגדר כהלכה!

פער בגודל פרוטה באוניה שלך אמור להיראות כך.

פער בגודל פרוטה באוניה שלך אמור להיראות כך.

בדוק את המחטים שלך & apos; עצות לבורות או הלחמה.

בדוק את המחטים שלך' עצות לבורות או הלחמה.

2. פתח מחט או צינור.

השלב הבא הוא פתיחת הצינור שלך. בין אם זה'אם הוא חד פעמי או נגרם אוטומטית, יש לארוז אותו. אם זהו שלב שפספסת, עצור כי אתה פשוט לא עושה זאת'לא רוצה לקחת סיכון עם ציוד מלוכלך.

3. בדוק את הקצה.

בדוק את המחט המעוקרת הארוזה כלשהיא אם יש כל עקבים או פגמים. בדוק אם יש מחטים כפופות בקבוצה. חבטות ומחטים כפופות יגרמו לעור לדמם יותר והדיו לא יזרום כראוי, דבר שעלול לגרום לסיבוכים ולרקמת צלקות. אם אתה רואה עיקולים או עיקולים, אז זרוק את זה ופתח צינורית נוספת.

מחט בצינור עם קצה יהלום.

מחט בצינור עם קצה יהלום.

וודא כי הלולאה שעל מוט המחט פונה שמאלה.

וודא כי הלולאה שעל מוט המחט פונה שמאלה.

4. הכנס את הצינור למכונה.

  • אז עכשיו שיש לך את המחט בצינור, אתה מוכן להכניס את הצינור למכונה's חריץ צינור. הקפד להחליק אותו למעלה מספיק כדי שתוכל להדק למחצה את אגוז הכנף שמחבר את צינור הקעקוע והמכונה יחד..
  • כעת ברצונך להפוך את לולאת העין של המחט שמאלה, ולאחר מכן הכנס את פטמת מוט האבזור. זה מבטיח שאתה שם את המחט על מוט האבזור כראוי. אם לא עשית't, תבחין שאף דיו לא נכנסת לעור כשאתה מקעקע, ותראה גם הרבה יותר דם. שימו לב לפרט הזה.
  • לאחר מכן, לחץ כלפי מטה על מוט האבזור כדי להוביל את קצה המחט אל מחוץ לקצה הצינור. זה עוזר לך לקבוע כמה רחוק אתה צריך לתת למחטים שלך לתלות כך שתוכל לקבל את העומק הנכון לחדור לעור. ככלל אצבע, תן לקצה המחט שלך לצאת החוצה בכוחות עצמה בערך 1/16 אינץ ‘… שבץ המכונה שלך אמור לעשות את השאר. המחט שלך לעולם לא צריכה להיכנס לעומק של יותר מ 1/8 אינץ ‘לאדם ממוצע'שכבת העור.

אם אתה'אינך בטוח שיש לך זכות זו, אז אל תעשה זאת'קעקוע על העור. קעקוע על דלעת או מלון במקום. מלון יעניק לך תרגול ובדיקה ויזואלית טובה יותר של מה בדיוק אתה צריך לעשות עם ההגדרות שלך.

השתמש בגומיות בגודל מתאים להחזקת המחט במקומה. זה יעזור לייצב את המחט בצינור ויסייע לקו נקי יותר.

השתמש בגומיות בגודל מתאים להחזקת המחט במקומה. זה יעזור לייצב את המחט בצינור ויסייע לקו נקי יותר.

5. תפוס שתי גומיות.

הדבר הבא לעשות הוא להחליק שתי גומיות סביב מכונת הקעקועים שלך והמחט. וודא כי רצועות הגומי ממוקמות באופן שווה, כיוון שזה יעזור להפיץ לחץ שווה למחט ולייצב כל התנודדות שיש למחט בתוך הצינור, וייצור קו נקי ומוצק בעת הקעקוע..

6. צרף את כבל הקליפ שלך.

לאחר מכן, הגיע הזמן לצרף את כבל הקליפ שלך. תסתכל על התמונה למטה כדי לראות בדיוק כיצד המכונה שלך אמורה להיראות בעת ההתקנה.

המכונה שלך, הכל מוגדר.

המכונה שלך, הכל מוגדר.

אוקיי, אז התאמת מראש את מכונת הקעקועים שלך על ידי הגדרת בורג נקודת המגע והקפיץ הקדמי לאגורה's רוחב. בדקת והחדרת את המחט שלך. יש לך את פטמת סרגל האבזור שלך במקום ולוודא שהלולאה למחט פונה אל ידך השמאלית. אתה'חיברתי את הגומיות ואת הכבל. מזל טוב, אתה'הגדרת את המכונה כראוי.

בשיעור הבא אדבר על הגדרות אספקת החשמל.

סיור וידאו במכונה שלך

שאלות נפוצות

כמה פער צריך להיות בין בורג המגע לקפיץ הקדמי?

עבור בטנה, הנקודה על בורג המגע שלך והאביב הקדמי צריכה להיות אגורה'רוחב, לא משנה מה.

מה "כוון מראש את המכונה שלך" מתכוון?

המשמעות היא הגדרת בורג נקודת המגע והאביב הקדמי כך שהם'מחדש אגורה'רוחב זה מזה.

לאיזה כיוון אמורה ללכת הלולאה?

וודא כי הלולאה שעל מוט המחט פונה שמאלה.

© 2012 ג’ייסון גודרו

הערות

אנסטסיה גונזאלס ב- 18 במאי 2020:

אוקיי אז לאחרונה קיבלתי אקדח קעקוע חדש כי הישן שלי לא הצליח כמו פעם … אבל בכל מקרה קיבלתי אחד חדש ואני מרגיש שאולי הוא לא בנוי נכון … כשאני הולך לוודא את שלי בר חביב והאביב מסתדרים עם הצינור שלי ונקודת המגע שלו כמעט לא מושלמת. אני יכול להניע את האקדח אבל הדבר של נקודת המגע הוא כמו להכות בקצה הימני של המעיין מה עלי לעשות

ג’ייסון גודרו (מחבר) ממדינת וושינגטון ב -1 בינואר 2020:

נהדר לשמוע … סבלנות עם המכונה … מהירות יציבה אכן עושה הבדל עצום … היא שולטת על כמה הקו דק או רחב … ככל שאתה הולך יותר איטי, כך הקו מהיר יותר אתה הולך מהר יותר יותר, התעלפו מהשורות שלכם

לוק דורנגטון ביום 30 בדצמבר 2019:

תודה על הטיפים האלה הם באמת עזרו לי נאבקתי בקווים קלושים ואחרי שעזרתי לעצתך אני חושב שזו הייתה מהירות היד שלי לעומת מהירות המכונה או שההגדרה שלי הייתה לא נכונה בכל מקרה זה הרבה יותר טוב עכשיו שוב תודה

מִיקרוֹפוֹן ב- 06 בספטמבר 2019:

שלום. אני מאוד אוהב ומעריך את שיעורי הקעקועים שלך. אני מתקשה לגרום למכונה שלי לפעול ביעילות ואני מרגיש בטוח לאחר שקראתי כיצד לכוון את המכשיר שלי באמצעות פער רוחב אגורה בין הקפיץ הקדמי לבין בורג המגע יקל על בעיות אלה. אני סקרן אם כי בורג המגע שלי נמצא בכתובת אחת'מיקום השעון הקפיץ אינו מיושר בקו אחד עם קצה הבורג, הקפיץ נמצא אז כשמינית סנטימטר מעבר לבורג המגע. האם זה בסדר? אני'אני לא בטוח בדגם ובדגם של מכונת הטאט שלי, חשבתי שזו מכונת אניה אבל עכשיו אני לא בטוח. תודה רבה לך.

זאקרי בל ב- 24 באפריל 2019:

אני צריך עזרה בהקמת אקדח הקעקועים החדש שלי……

חמיש ב- 09 באפריל 2019:

כמה מחטים הוא 3RL

קריס שנהאן ב -16 בפברואר 2019:

תמיד ציירתי והרבה אנשים אמרו לי להשקיע באקדח קעקועים, אני לא מעריך את עצמי כמו שאחרים עושים, אבל עם האחיינים שלי אין פלא- קיבלתי את האקדח הראשון שלי- אני אזכה ראשון, btw אם לא תראה מעט קריס'עבודתו – קוראים לו קריס פיאט ב- FB ובאינסטה, @pyattart – הוא מבריק!

קימבר ב- 18 בדצמבר 2016:

תאהב את החומר שלך, האם תיכנס למידות מחט ולמה לצפות מהם?

גרי ב- 28 במרץ 2016:

באיזה בקבוק אוכל להשתמש לסבון הירוק

DeezyDuzIt ב- 23 בדצמבר 2015:

מה גודל המחט הסטנדרטית??

ג’ייסון גודרו (מחבר) ממדינת וושינגטון ב -14 ביולי 2015:

אתה פשוט צריך ללחוץ על הקפיץ הקדמי כלפי מטה על מוט האבזור, אתה תרד מעט את שחרור המתח בזמן שתעשה זאת … זכור שאולי יתמזל מזלך ותוכל לעשות זאת רק פעם אחת … אם תעשה זאת זה לא בסדר אתה צריך להחליף את סט האביב כולו.

צ’רלי ב- 14 ביולי 2015:

איך אני מחליש את המעיין?

ג’ייסון גודרו (מחבר) ממדינת וושינגטון ב -19 באוקטובר 2013:

מה שהוא עשוי להעיד הוא שהמתח בענף חזק מדי וייתכן שתצטרך להחליש את הנגיעה באביב שלך … מקווה שזה עוזר

מרצדס ב -19 באוקטובר 2013:

כאשר בורג המגע והאביב הקדמי נמצאים ברוחב גרוש זה מזה, המכונה זכתה'לא להדליק … הם לא צריכים'לא לגעת ברוחב זה, האם זה נכון?