איך לצייר עיצובים מקוריים של קעקוע שבטי

מדריך שלב אחר שלב לעיצוב קעקוע שבטי

איך לצייר עיצובים מקוריים-שבטיים-קעקועים

באמצעות ויקימדיה

לקעקועי שבט רבים יש משמעויות ספציפיות מאחוריהם, אבל אם אתה מחפש עיצוב חד פעמי שלם, כזה שאי אפשר לגשת אליו ממיליונים, אז ליצור משלך או לגרום לאמן לעצב הוא בהחלט הדרך ללכת.

כמגירה מושבעת, עיצבתי באופן אישי את כל הקעקועים שלי ולכן מעולם לא ראיתי אף אחד שלי על מישהו אחר.

אומנות הגוף היא הרחבה של אדם'האישיות שלו, אז אני מאמין שהקעקוע שלך צריך לשקף את זה. ברור שלכל אחד יש רעיונות שונים לגבי אומנות הגוף שלו, ולכן לדעתי הדרך הטובה ביותר לקבל את העיצוב האינדיבידואלי ביותר המשקף את האישיות שלך היא לעשות זאת בעצמך.!

הסקיצה שיש לי להלן מציגה את הצעדים שהייתי עושה על מנת להמציא קעקוע פשוט אך יעיל מאוד ובעל מראה מקצועי.

1. התחל פשוט

איך לצייר עיצובים מקוריים-שבטיים-קעקועים

התחלתי עם שני קווים מעוקלים שחוצים בדיוק מעל למחצית הדרך או את "לֵב" של הקעקוע. אם העיצוב מתרחש על חלק מהגוף כגון הרגל התחתונה או הזרוע העליונה, אתה יכול לסדר מחדש את המיקום של "לֵב" להדגיש את הקימורים ואת צורת הגוף.

2. עובי

איך לצייר עיצובים מקוריים-שבטיים-קעקועים

השלב הבא הוא להחליט על עובי העיצוב. אתה יכול להפוך אותו לעבה יותר על ידי הכפלת הקווים כפי שניתן לראות למעלה. שני דברים שכדאי לזכור:

  1. אם הקעקוע יהיה שחור אחיד, האזור בין שני הקווים יהיה מעט צבעוני, אז כדאי לוודא שאתה'מרוצים מעובי הקווים.
  2. תהיה בטוח ש'אני שמח עם העובי. לכל אחד יש העדפות משלו ולכל אחד משלו, אבל המראה הכללי של הקעקוע הוא בסופו של דבר הבחירה שלך, כיוון שאתה תהיה זה שלובש אותו שנים רבות.

3. קישוט

לאחר ההתמקמות בעובי, השלב הבא כולל הוספת מעט דקורטיביות "קוצים" אל הקימורים. לאלה ששמתי על העיצוב הספציפי הזה יש מבט גברי יותר עליהם אבל ברור ששום דבר לא מונע ממך להפוך את "קוצים" נשית יותר או בוחרת בעיטורים פרחוניים יותר.

המוצר המוגמר

איך לצייר עיצובים מקוריים-שבטיים-קעקועים

ברגע שיש לך את המבנה העיקרי של העיצוב, אין'לא נותר הרבה מה לעשות מבחינת הבנייה, כל מה שצריך הוא שכפי שאתה יכול לראות כאן, כאשר הקווים חופפים לקווים אחרים, יהיה צורך למחוק את הקווים המשורטטים בתוך גוף העיצוב הראשי, ולהשאיר 'לְנַקוֹת' עיצוב קעקועים. זה מאוד מועיל לשמור עותק נקי לגמרי בצד, זה כדי לאפשר לך להתנסות במילוי הקעקוע.

רוב הקעקועים השבטיים הם שחורים מוצקים אבל זה בשום אופן לא יוחב אותך לשחור. אתה יכול להשאיר אותו כמתווה פשוט, או שהטיפים יהיו מוצקים ובהדרגה נמוגים לבשר גופך או לצבע אחר לגמרי. אתה יכול גם לשים קו פנימי של אדום בתוך המתאר השחור ולתת לו אפקט צל/ הבחירה והאפשרויות הן אינסופיות וזה לגמרי תלוי בך איך אתה רוצה ללכת עם זה.

© 2011 העסקה האמיתית?