צבעים לתסרוקות קצרות

מה אתה עושה כשאתה רוצה לעשות משהו אחר לשיער שלך שיעזור לך להתבלט מההמון? ובכן, אתה יכול לנסות תספורת חדשה או צבע חדש זה פשוט ישנה את כל המראה שלך. למרות זאת, אתה לא צריך לנסות את אחד הדברים לבד בבית. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להתקשר לסטייליסטית שלך ולהצטייד בתמונה עיצוב שיער חדש שהיית רוצה לקבל. למרות שמציאת הצבע הנכון לשיער שלך היא תהליך שלוקח זמן, זה בהחלט שווה את זה. בסופו של דבר יהיה לך מראה נהדר והכל בשל העובדה שהשקעת זמן ואנרגיה במציאת צבע וסגנון מושלמים. אם רק תנסה משהו ששמעת עליו מבלי שיהיה לך תמונה שתוכל להשתמש בה, יתכן שהתוצאות לא יהיו מה שאתה מצפה שהיא תהיה. המשמעות היא שכדאי לך לחפש את התמונה הנכונה כעת ולאחר מכן להתקשר לסטייליסטית שלך!

דגשים אדומים שונים

כשיש לך שיער כהה, יש לך הרבה אפשרויות לגרום לשיער שלך להתבלט. המשמעות היא שאפשר אפילו לבחור בכמה הדגשות אדומות בעלות גוונים שונים וזה יגרום לשיער שלך להראות נהדר!

דגשים אדומים שונים

בלונדינית וורודה

כשיש לך שיער בהיר יותר, האפשרות היחידה שיש לך היא לשחק עם כמה גוונים של צבע. בתמונה זו תוכלו לראות בלונדינית נועזת בעלת גוון מעניין של ורוד בוהק, מה שהופך את כל זה למעניין.

בלונדינית וורודה

אפרסק קל

הדבר המעניין בצבע הזה הוא העובדה שזה לא התפוז הרגיל שאתה רואה בכל מקום, אלא צבע אפרסק שיגרום לשיער הבהיר שלך להיראות יפה ומעניין בו זמנית.

אפרסק קל

בלונדיני, כחול וסגול

אם אתה לא יודע איך להפוך את השיער שלך למקורי יותר, אז דבר ההימורים שאתה יכול לעשות הוא לבחור רק בכמה דגשים כחולים וסגולים שממוקמים אסטרטגית בחזית. אתה תראה מדהים!

בלונדיני, כחול וסגול

אדום עמוק

אם אתה רוצה למצוא בדיוק את הצבע הנכון שיגרום לשיערך להיראות שונה, אך לא שונה מדי, עליך לבחור באדום עמוק. אומרים שראשים אדומים מסתוריים וסקסיים יותר. אתה יכול ללכת על זה!

צבע שיער אדום עמוק

פיקסי כחולה

כשיש לך שיער ממש קצר, כל מה שאתה יכול לשחק איתו הוא הצבע שלו. אז אם אתה חושב להפוך את הפיקסי שלך למעניין יותר, הדבר הנכון לעשות הוא לבחור בצבע יוצא דופן כמו כחול.

פיקסי כחולה

צהוב ובלונדיני

אם אינך רוצה לבחור רק בצבע בלונדיני רגיל, תוכל לבחור בטון צהוב שיהפוך את זה למעניין יותר. כמה הדגשים צהובים בהחלט גורמים לך להיראות אחרת.

צהוב ובלונדיני

בלונדינית ואפלה

עוד דבר מעניין שאתה יכול לעשות לשיער שלך על מנת לגרום לו להיראות שונה יותר הוא לנסות לשלב בלונדינית וצבע כהה. בדרך זו, למרות שהשיער שלך יגדל, השורש לא יראה.

בלונדינית ואפלה

בלונדינית כהה ובהירה

כשזה לא בעל שיער בלונדיני, אתה באמת יכול לשחק עם שני גוונים. אתה יכול לקבל אחד כהה יותר מתחת ובוהק יותר מלמעלה. הדבר הגדול בזה הוא העובדה שזה ייראה פשוט פנטסטי.

בלונדינית כהה ובהירה

בלונדינית מטאלית קלה

אחד הדברים שאתה יכול לנסות כאשר אתה רוצה לגרום לבלונדינית שלך להיראות שונה מתמיד יהיה לבחור בטון מטאלי, שיגרום לו להיראות מקורי ויפה בו זמנית.

בלונדינית מטאלית קלה

בלונדינית וחומה

אתה לא צריך לבחור יותר מדי שינוי וצבע על מנת לגרום לשיער שלך להראות נהדר. כל שעליך לעשות הוא לבחור רק קווצת שיער אחת או שתיים שתוכל צבע חום. בדרך זו אתה תראה מדהים.

בלונדינית וחומה

אדום בהיר

כשתרצה שיער אדום, אתה יכול לשחק עם הגוונים שאתה יכול לבחור. אם אתה רוצה משהו קצת יותר נועז, אז אתה יכול לבחור באדום בוהק שיגרום לכולם לסובב את הראש ברחוב!

אדום בהיר

שחור ובלונדיני

עכשיו, כשיש לך שיער כהה, אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות על מנת להפוך את המראה שלך ליותר מעניין יהיה לבחור שתהיה אחת או שתיים של שיער בצבע בלונדינית בהירה. אתה מקבל אפקט מקסימלי!

שחור ובלונדיני

עמוק ואדום כהה

זהו סוג השילוב שבוודאי יגרום לך להיראות פנטסטי מבלי להיות סוג של סגנון שאפשר לקרוא לו דרמטי או רדיקלי. עם זאת, זה בהחלט יגרום לכולם להעריץ את חוש הסגנון שלך!

עמוק ואדום כהה

בלונדינית אומברה

דרך נוספת להיראות פנטסטית ומעניינת בו זמנית היא לנסות א אומברה בלונדינית. אתה לא צריך לוותר על שלך צבע שיער טבעי, אלא שנה את קצות השיער שלך לקליל יותר.

בלונדינית אומברה