קיצורי דרך עם צבע

חותך את שלך שיער קצר ושינוי הצבע שהתרגלת אליו הוא באמת מהלך נועז. כעת, הבעיה כאן היא שאולי אינך יודע איזה שינוי עליך לבצע. עם זאת, בעת קבלת החלטה זו ישנם מספר דברים שעליכם לחשוב עליהם, כולל הדרך בה שמרתם את שיערכם עד עכשיו. למשל, אם היית רגיל להיות בעל שיער ארוך, אז לחתוך אותו הוא משהו שבאמת ישנה את נקודת המבט שלך על הדרך שבה אתה רואה את עצמך במראה. יש דברים אחרים שאתה צריך לחשוב עליהם כמו למשל צבעי שיער שמתאימים לעור הפנים שלך או עיקרי הדברים שתוכל לבחור. לפני שתאפשר למעשה לסטייליסטית להביא את המספריים, עדיף שתסתכל על האפשרויות שלך ותראה אילו מהן אתה מעדיף. לאחר מכן, חבר את הכל ובחר את המתאים לך ביותר.

שיער אדום קצר

זה באמת מראה פנטסטי בשל העובדה ש צבע אדום יכול לתת לך סוג של קסם מסתורי וסקסי. חשוב מאוד לשמור על שיער חלק אם אתה רוצה לשמור על המראה הפנטסטי הזה.

שיער אדום קצר

אדום סטרייט בוב

הדבר המעניין ביותר במראה הזה הוא העובדה שהבוב הישר והאדום גורם לו להיראות מדהים. אתה יכול לנסות את זה, במיוחד אם אתה נוטה להיות בעל עור ממש בהיר כי זה יגרום לך להיראות טוב מתמיד.

אדום סטרייט בוב

צבע כפול קצר

כשאתה מסתכל על תסרוקת זו, הדבר הראשון שאתה יכול לומר הוא ששני הצבעים נראים מדהים. עם זאת, כאשר אתה מסתכל מקרוב, אתה מבחין שיש גם כמה דגשים. בכל פעם שאתה מסתכל אתה רואה משהו חדש.

צבע כפול קצר

שיער בצבע משולש

אם אתה רוצה לנסות משהו אחר, אתה יכול לעשות שילוב של שלושה צבעים שניתן לראות בשל השכבות שיש לשיער שלך. למה לא לראות איך בלונדינית, אדומה וערמון נראות יחד?

שיער בצבע משולש

ג’ינג’ר ספייק

זהו סוג התסרוקת שתגרום לך להרגיש שאתה רוצה להפוך גם לאישה מרדנית. צבע שיער הג’ינג’ר והדוקרנים פשוט פנטסטיים ביחד. אז, התקשר אליך סטייליסטית ונסה את זה!

ג'ינג'ר ספייק

שיער רפלקס אדום

כשזה מגיע לבחירת צבע לבוב הקצר שלך, זו תהיה בחירה ממש חכמה ללכת על אחד שיש לו רפלקסציה שונה מהצבע שאתה רואה. אור היום ישנה את הצבע בכך שהוא יאפשר לראות רפלקסיות.

שיער רפלקס אדום

חיתוך פלטינה

הפיקסיה הקצרה וצבע הפלטינה משתלבים בצורה מושלמת. עכשיו, זהו סוג המבט שיגרום לכל גבר לסובב את ראשו כדי להעיף מבט נוסף בך. הוסף את השפתון האדום ותקבל אותן לרגליך!

חיתוך פלטינה

חתך בלונדיני חם

זה לא הגוון הבלונדיני הטיפוסי שלך, אבל אם אתה רוצה לנסות משהו אחר, אז בחר תספורת קצרה וישרה ולאחר מכן צבע אותו בצבע הבלונדיני החם הזה. אתה בוודאי תראה פנטסטי כל יום.

חתך בלונדיני חם

רפלקסיות אדומות כהות

זהו עוד מצב שבו בוודאי הייתם נראים מהמם והכל בשל השילוב בין הבוב המדהים לבין הצבע הכהה שיש בו רפלקסים אדומים. בהתאם לאור, יהיה לך צבע אחר.

רפלקסיות אדומות כהות

דגשים אדומים כהים

כאשר אתה רוצה ליהנות מתספורת קצרה שמגיעה עם שני צבעים, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לבחור בצבע כהה יותר ולאחר מכן לבצע כמה הדגשות אדומות. האפקט יהיה פנטסטי יותר משאתה מדמיין.

דגשים אדומים כהים

פיקסי כתומה

כאשר תספורת הפיקסים שלך גדלה מעט, ייתכן שתרצה לשנות את המראה הכללי שלה על ידי בחירה בצבע קצת שונה ממה שאתה רואה ברחוב. אז, בחרו בכתום ותזעזעו את כולם!

פיקסי כתומה

דגשי בלונד כהה

כאשר אתה רוצה תסרוקת קצת יותר מעניינת מהרגיל שאתה רואה מדי יום, אז תוכל לבחור בצבע כהה ואז כמה הבהרות ממש בהירות. תסרוקת זו בוודאי תמשוך את עיני הצופים.

דגשי בלונד כהה

פיקסי אדום קצר

אם אתה רוצה ליהנות ממראה קלאסי, תוכל לבחור בצבע אדום שיחמיא לתספורת הפיקסי שלך. אתה יכול לעצב אותו איך שאתה רוצה, כולל קוצים. זה ייראה נפלא!

פיקסי אדום קצר

שיער ורוד קצר

אם אתה מתכוון לזעזע את כולם במראה שלך, עליך לספר את השיער קצר וצבעוני זה ורוד. הצבע המעניין בוודאי יגרום לכולם להסתכל עליך בכל פעם שאתה בין אנשים. תהיה שונה!

שיער ורוד קצר

הערבון בוב

זהו עוד מראה קלאסי שקרוב למראה טבעי. זה מושלם לנשים שרוצות לקבל תסרוקת רגילה אותן הן יכולות לעצב וללבוש ללא קשר לאירוע. זהו באמת א צבע ותספורת מדהימים.

הערבון בוב