35 תסרוקות אומברה קצרות

אנו חיים בעולם שבו אופנה תופסת מקום דומיננטי. הצורך להישאר אופנתי ואופנתי משפיע על מוחם של כולם, במיוחד נשים. נשים אוהבות אופנה והן תמיד רוצות להישאר אופנתיות. הם לא רוצים לראות את עצמם מאחורי כל אישה במיוחד בכל הנוגע לאופנה. אופנה לא אומרת רק את השמלות והאיפור, אלא אפילו את התסרוקת. אנו נתקלים כיום בסוגים רבים ושונים של תסרוקת. ורוב אלו הן תסרוקות קצרות מכיוון שנשים רוצות לקבל תסרוקת שדורשת פחות תחזוקה וטיפול מכיוון שהיא גוזלת זמן רב. וכמעט כל הנשים עובדות היום.

גם בכל הנוגע לתסרוקת, ישנן הרבה דרכים להקדים את כולם מבחינת אופנה. אחד הדברים האופנתיים ביותר לעשות הוא צביעת שיער. גם אז, ישנן מספר דרכים לצבוע את השיער שלך. אבל דרך אחת פופולרית לצבוע את השיער שלך נקראת Ombre.

Ombre הוא סוג של צביעת שיערך בו משתמשים בגוונים שונים להשגת שיער בהיר עד כהה. בזה צבע שיער טכניקה, צבעים כהים מוחלים על שורשי השיער וצבעים בהירים יותר מיושמים כלפי הקצוות או להיפך. זה טרנד שאפילו פופולרי בקרב הסלבריטאים והדוגמניות המובילות. אבל זה צריך להיעשות עם בחירה נכונה של צבעים. אם לא נעשה את זה נכון, זה עלול לגרום לשיער שלך להראות מצחיק. אבל הנה כמה תערובות פופולריות עבורך.

ורוד הוא צבע שרוב הנשים אוהבות וזה צבע שיתאים גם לשיערך הקצר. צבע ורוד מגביר את צבע הפנים שלך. זה גם נראה אופנתי וטרנדי ועם האיפור הנכון על הפנים שלך עשוי להעלות את כמות הגלאם שלך לשלב הבא. אבל כשזה מגיע לוורוד, תמיד ללכת על גוונים בהירים יותר כלפי השורשים וגוונים כהים יותר כלפי הקצוות. הגוונים הכהים בקצוות יכולים להפוך את התסרוקת שלך למדהימה וזה אחד השילובים הטובים ביותר לטכניקת שיער אומברה.

אבל שלא כמו ורוד, ישנם כמה סגנונות שבהם גוונים כהים יותר בשורשים יכולים להיות מושלמים. אחד מצבעי האומברה האלה הוא חום או שחור. חום או שחור כאשר מוחלים על השורשים יכול להיראות מושלם במיוחד אם יש לך שיער בלונדיני. בעת בחירת חום יש למרוח רק חום על השורשים ולהשאיר את הקצוות כך. הניגוד בין חום לבלונד יוצר סגנון אדיר לשיערך.

אתה יכול גם להשיג balayage ombre על ידי ערבוב של שתי הטכניקות. Balayage היא טכניקה שבה צבעים נצבעים באופן אקראי על שיערך באמצעות יד חופשית. ב balayage ombre, צבעים כהים יותר מוחלים על השורשים וצבעים בהירים יותר לקראת הקצוות כדי לתת מראה של balayage ואומברה בשילוב. זהו אחד מסגנונות האומברה הטובים והמבוקשים ביותר שיש. הוא נראה טוב במיוחד ואופנתי ביותר. ישנם גם שילובי צבעים אחרים שתוכל לנסות מהתמונות המופיעות להלן:

תסרוקת Ombre אחת קצרה

תסרוקת Ombre קצרה, שיער בוב Ombre Balayage

אומברה בלונדינית 2-ורודה

אומברה בלונדינית ורודה, שיער פסטל ורוד ורוד

3-שורשים כהים

שורשים כהים, בלאייג 'בלונדינית בוב כהה

4-Balayage Ombre

Balayage Ombre, Balayage Ombre Highlights לשיער

5-אונה עם סגנון אומברה

אונה עם סגנון אומברה, בוב שיער בלונדיני אומברה

6-

שיער Ombre Balayage Brown

7-

נקודות עיקריות של Ombre Hair Balayage

8-

שיער בוב מדגיש Ombre

9-

שיער בוב אומברה דק

10-

טיפים לשיער צביעה כחולה

11-

Balayage Gray Trends Lob

12-

בלונדינית Balayage בוב מרופט

13-

שיער זהב ורד אומברה

14-

בוב באלאייג 'בלונדינית מרופטת

15-

פסטל אומברה סגול שיער

16-

שיער אפר בלונדיני Balayage

17-

שיער שיער בוב אדום

18-

גווני שיער בלונדיני Balayage

19-

צבע אומבר סגול שיער

20-

פוני שיער אחד חמוד

21-

שיער בלונדיני אומברה ונסה

22-

בית Ombre Cara Selena

23-

שיער בלונדיני קצר

24-

שיער בוב לונג אומברה

25-

שיער אומברה בוב בלאנט

26-

27-

28-

29-

30-

31-

32-

33-

34-

35-