23 רעיונות לתסרוקת שיער קצר עם פוני (תמונות כלולות)

קח את התסרוקת הקצרה שלך לשלב הבא עם פוני שאומר אמירות. בחרו שוליים מלאים, פוני שנסחף בצד, או השתדלו עם מיקרו-פרינג ‘אופנתי. תספורות ופוני קצר על נשים הן אופנתיות במיוחד כרגע, והפוני נראות טוב עם שיער קצר. בנוסף, יש לך הרבה תסרוקות לשיער קצר לבחירה – גזרות פיקסיות, בובס ושייקס נראים נהדר עם שוליים.

אז, לפני פגישת השיער הבאה שלך, בדוק את התמונות האלה של שיער קצר עם פוני כדי לעורר את הקצוץ הבא שלך!

שיער קצר מאוד עם פוני מלא ושכבות קטנות

שיער קצר מאוד עם פוני מלא ושכבות קצוצותאינסטגרם @jayne_edosalon

שיער קצר זה עם פוני הוא הגראנג ‘המודרני ג’ואן ג’ט. לגזרה זו יש שכבות קצרות וקצוצות, המשותפות לפוני רך ורך.

השכבות סביב הפנים יכולות להוציא עצמות לחיים גבוהות והפוני הקצר והרך מסגרות את עינייך הנהדרות.

איך לעצב תספורות קצרות עם פוני:

– מרחי את המרקם טוניק של Aveda על שיער לח

– תן לזה להתייבש באוויר.

– סיימו על ידי הפרדת השכבות בעזרת שוט ההגדרה.

תחתון עם פוני צ’ופ

שיער קצר עם חבטות קטנות וחבטותאינסטגרם @nikitenko_elen_

אם אתם מחפשים משהו עצבני, נסו חיתוך תחתוני עם פוני קפוץ וגוון לבנדר לסגנון נשי. כדי להשיג את פוני ה- Y-הקלקל, הסטייליסטית חייבת להתקרב אליה על ידי ביצוע חתכים נקודתיים עמוקים. Haze Styling Powder מבית Evo הוא מוצר מתאים לשיער ללא מהומה וסגנון ללא מאמץ.

בוב באורך הצוואר עם פוני ישר

בוב באורך הצוואר עם פוני ישראינסטגרם @vineesalonco

דבר אחד שעושה תסרוקת קצרה וחמודה עם פוני הוא קבלת צבע שיער מוזהב ורוד. לשיער קצר אופנתי עם שוליים, בקש גלי בוטה וחוף.

קיצור סופר קצר עם פוני צד לשיער עבה

קיצור סופר קצר עם פוני צד לשיער עבהאינסטגרם @salsalhair

תספורת קצרה עם פוני נהדרת לנשים עם שיער דק או עבה. לנשים עם שיער דק, זה יוצר יותר אשליות של עובי, ופוני ארוך שטוף צד מוסיפים צורה וסגנון. גזרה קצרה במיוחד עם פוני צד לשיער עבה תזדקק למרקם והורדת משקל כדי ליצור תנועה. סגנון עם מגהץ מיישר ליצירת עיקול בשיער לגלים רכים.

אומברה קצרה עם פוני ישר

אומברה קצרה עם פוני ישראינסטגרם @hairbyelvisp

בחר אומברה קצרה עם פוני ישר אם אתה רוצה בוב ובעל פנים עגולות. בתספורת קצרה, הפוני הנופל על המצח עם עומק הבסיס הכהה מוסיף גובה לראש, מה שמאריך את הפנים באופן ויזואלי ומוסיף תחושה דקה יותר..

בוב ובנגס קצרים נצחיים

תסרוקת בוב עם פוני נצחיתאינסטגרם @justjanellehairdesign

בובס קצרים קלאסיים עם פוני אף פעם לא יוצאים מהאופנה. שלא לדבר על כמה תלתלים רופפים יכולים לעשות פלאים לסגנון רשמי יותר או לילה עם הבנות. בוב קצר אדום נצחי זה עם פוני נוצר על ידי הסטייליסטית הראשית ג’אנל מוונקובר, לפני הספירה.

לנשים שאינן לובשות חלק צד מרוחק כדי לקזז כל קשיחות, הפוני הקדמי הימני לצורת הפנים מוסיפות רכות יפה לסגנון הכללי..

לעיצוב, ג’אנל מציעה לך להשתמש בקרם סטיילינג טוב/נפח כגון Bumble and Bumble Styling Cream וקווין מרפי Anti.Gravity לפני ייבוש מכה בימי כביסה, יחד עם ברק רב תכליתי/תרסיס נגד קריזה..

“עבור נשים שבעבר לא יכלו ללבוש שיער קצר או פוני נהנות כעת מגהצים שטוחים וטכניקות טקסטורה”, היא מוסיפה..

ככל שהפנים עגולים יותר, כך אורך החזית צריך להיות ארוך יותר ליצירת צללית הרזיה (חשוב כמה סנטימטרים מתחת לסנטר). המפץ בצד בהחלט יוסיף לאפקט זה. סנטרים קטנים יותר, “מחודדים” יותר יכולים לשלוף כל סגנון של בוב ופוני, אפילו קצר כמו בוב בסגנון שנות ה -20..

שיער בינוני עד קצר עם פוני צד ארוכים מעל 40

פוני צד ארוך סחף מעל 40אינסטגרם @chrisjones_hair

הסר תספורת קצרה ומבולגנת עם פוני צד שנסחף, ונראה צעיר יותר מתמיד! זה מציע את הפוני הארוך הטוב ביותר לצד למעלה מ- 40. נדרש רק סנטימטר סלסול וקצת קרצוף כדי להשיג מרקם ותנועה כאלה על שיער קצר וחום עם פוני נשי. סיים את השיער הקצר שלך עם ספריי מרקם ותן לשיער שלך לדבר.

פוני כבד ארוך על שיער קצר

פוני כבד ארוך על שיער קצראינסטגרם @shanecraighair

פוני כבד ארוך על שיער קצר מוסיפים אפקט חזק למסגור פנים. הם גם עובדים נהדר לנשים עם צורות פנים ארוכות יותר. תסרוקות קצרות כבר נהדרות לצורות פנים ארוכות יותר, אך כדי לקבל אפקט מלא, הוספת שוליים כבדים ארוכים יותר הרועים את הגבה, יעניקו את האפקט האולטימטיבי המתאר את הפנים..

פוני ארוך בגזרה פיקסית מחודדת מעל 60

גזרת פיקסיה ארוכה מחודדת עם פוני לנשים מעל גיל 60אינסטגרם @elisabeth.joy.stylist

מפחד לקבל זיזים קצרים? להגיד לך מה – אסור לך. אתה יכול להפוך אותו לגזרה א -סימטרית קצרה ומחמיאה או לפיקסיה ארוכה ומתחדדת עם פוני מעל 60. תספורת קצרה זו עם פוני לנשים מעל גיל 60 נראית יפה יותר על מנעולים לבנים טבעיים.

חתך פיקסי באורך האוזן עם פוני

חתך פיקסי באורך האוזן עם פוניאינסטגרם @hairbymarselie

זהו אחד מאותם סגנונות שיער קצרים לנשים שבהם הקצוות פוגשים אלגנטיות! לבשי את גזרת הפיקס באורך האוזן עם פוני, והתהדרת בשוליים הקצרים החדשים שלך בכל כך הרבה כשרון. משיכתו בגוון בלונדיני תחמיא לעור העור הבהיר או הניטרלי שלך.

בוב מתולתל קצר עם פוני מתולתל

בוב מתולתל קצר עם פוני מתולתלאינסטגרם @aaronscottlacy

תן לבוב מתולתל קצר עם פוני מתולתל לנסות למקסם את עוצמת הקול שלך ולהגביר את המרקם שלך. תלתלים קופצים מיד באורכים קצרים יותר. הוסף שכבות מעוגלות בכדי להכניס קצת צורה לצורתך המתמזגת בצורה מושלמת עם המפצים עם מסגרת הפנים. שיער מתולתל קצר עם פוני מתולתל הוא הרמה מיידית לשיערך ולמבנה הפנים שלך.

בוב בוגר עם פוני צד לנשים מבוגרות

שיער קצר ומעורר השראה עם פוני נמרץ לנשים מבוגרותאינסטגרם @mary_impressions

זהו בוב זוויתי קצר עם שכבות קצרות ופוני שטוף צד ארוכים יותר עם שוליים רכים ורכים יותר מונחים מתחת. בוב בלונדיני זה נוצר על ידי מעצבת השיער מרי פלמיסאנו ממקון, WI. “זה ייתן לך מראה שיש לך יותר שיער ממה שאתה באמת עושה. זה קל לעיצוב לנשים בעלות מרקם בינוני עם גל קל “, קובע פלמיסאנו.

לסגנון:

-הכינו שיער מיובש במגבת עם מעלית השורשים של Pureology להוספת גובה.

-דרך הקצוות, השתמש במגוון זהב דמוי ג’ל קל-בינוני של Pureology

-ייבוש בעזרת מברשת עגולה.

– סיימו עם ספריי השיער העליון של Pureology.

👉 ראה עוד תספורות קצרות לנשים מבוגרות

שאג קצרה עצבנית עם פוני וילון

תספורת Shag קצרה עם פוני וילוןאינסטגרם @shana.dlynn

נסה שאג קצר עם פוני וילון לשיער שקל לעצב ולתחזק. עשייה קצרה ומרושעת להפליא עם חבטות קטנות כמו זו מושלמת לאמא הנמצאת בדרכים. הפוני הקצוץ במרקם המעוצב שלו מוסיף רכות סביב הפנים ללא מאמץ. סחבות קצרות נפתחות ומסגרות את הפנים במקום להסתיר אותן.

גזרה קצרה בשכבות עם פוני צד ארוכים

שיער שכבתי קצר עם פוני צד ארוכיםאינסטגרם @_the_ashdoeshair

זהו גזרת שכבה קצרה עם פוני צד ארוכים, משופרת עם מרקם נדיב. זה שיער קצר עם שוליים בתספורת מוערמת. האורך נראה עצבני, אבל הפוני הצדדי נראה פלרטטני וצעיר.

בוב קהה קצר עם פוני רזה

בוב בוטה קצר עם פוני רזהאינסטגרם @erickinvisible

בוב בוטה קצר זה עם פוני שמצמצמים גבות נראה מודרני ונשי. לנשים שירצו ללבוש סגנונות נועזים וקלאסיים, בוב בוטה עם פוני הוא זה שבחר בו. צבעו אותו בגוון בלונדיני מקסים לגימור מרענן בהרבה.

בוב קצר שכבות עם פוני

בוב קצר שכבה חתוך עם פוניאינסטגרם @hushsalondubai

בוב קצר זה עם פוני הוא חובה לנסות, במיוחד אם יש לך שיער בעל מרקם עדין. קיצוצים כאלה משאירים את השיער הטבעי למראה מלא ומלא נפח. זהו בוב עם פוני שאינו נותן רק סגנון אופנתי וצעיר. לצלע יש שכבות היוצרות אשליה של תנועה טבעית גם כן!

גזרה קצוצה במיוחד עם פרנזים

גזרה קצוצה במיוחד עם פוני שולייםאינסטגרם @marlenakairos_edu

נסה את הגזרה הקצרה הסופר קצרה הזו עם שוליים כדי להשיג סגנון אופנתי ומתמצא. באשר לסוג השיער, הוא עובד טוב יותר על מרקם שיער גלי, מה שהופך אותו למראה נהדר ללא כל מאמץ. עם זאת, כפי שניתן לראות בתמונה למעלה, שיער חלק עובד היטב גם עם סגנון זה. בנוסף, תסרוקת יוקרתית זו מעניקה גם לגרסיסים עדינים אפקט מלא יותר!

בוב גלי קצר מודרני ופוני ארוך

בוב גלי קצר ופוני ארוךאינסטגרם @pepperhairau

עם בוב גלי קצר ומודרני ומפץ ארוך, ייתכן שתרצה לנתק את המנעולים שלך כעת. זוהי תסרוקת קצרה נהדרת לנשים בשנות ה -30 וה -40 לחייהן עם שיער עדין ומרקם גלי טבעי. בוב גלי קצר זה נפרד באמצע, כך שהפוני הארוך יכול למסגר את הפנים בחינניות.

בוב זווית קצרה עם פוני

בוב זווית קצרה עם פוניאינסטגרם @austinwells_hair

בחר בוב זווית קצר עם פוני כדי להאריך ולהרזות פנים רחבות יותר או מלאות יותר. האורך הזוויתי שומר על מבנה חזק בצורה, ועם הפוני המוסיף קצת ריבועיות, הוא מתאזן מול תכונות עגולות יותר. יתרון נוסף הוא האורך יורד כשהוא נופל דרך הצדדים, מה שמצמצם ויזואלית גם את המראה שלך.

בוב באורך הסנטר עם פוני צד עמוקים

בוב באורך הסנטר עם פוני צד עמוקיםאינסטגרם @sergeyshapochka

בוב באורך סנטר עם פוני צד עמוקים נראה כל כך רענן וקלאסי כשהוא מג’אז עם גוון בלונדיני. הצלע יכול לרכך קו לסת חד. זה מושלם לנשים עם שיער במרקם בינוני שמחפשות סט פוני רך ועמוק יותר.

בוב א -סימטרי עם פוני וויספי

בוב א -סימטרי קצר עם פוני מפוקפקאינסטגרם @anhcotran

זהו בוב א -סימטרי עם פוני נודניק, המופיע נהדר עם או בלי גלים. יפהפיות עם שיער דק בטוח יאהבו את הגזרה האסימטרית הקצרה עליהן. אסימטריה בתוספת פוני קוצץ במרקם יוצרים סגנון שהוא הפצצה! בובס קונבנציונאלי כמו זה מתאים לכל צורת פנים בהתאם לאורך החלק הארוך יותר של החיתוך. תתבל את זה עוד יותר על ידי בקשת הסטייליסטית שלך על פוני לא סימטרי!

בוב גזור עם פוני תינוק

בוב גזור עם פוני תינוקאינסטגרם @kultura_moscow

סלעו בגזרת בוב עם פוני תינוקות כדי להוסיף חיים לשיער המרקם והעדין יותר שלכם. הורדת אורך השיער לתסרוקת קצרה משפרת את המלאות באורך שלך. הפוך אותו לחמוד במיוחד על ידי הוספת פוני קצר במיוחד. תחושת המרקם בשוליים פועלת על נשים עם מצח קטן יותר בגלל האורך הקצר והארוך יותר, הפותח את הפנים.

חיתוך א-סימטרי באורך הלסת עם פוני

חיתוך א-סימטרי באורך הלסת עם פוניאינסטגרם @manesby.morgan

חיתוך א-סימטרי כזה באורך הלסת עם פוני הוא פנינה! שיער קצר וחמוד זה עם פוני הוא תכליתי, ירך ומהנה ללבישה. זה יכול להעניק לחבטות עדינות אווירה קופצנית יותר. אין ספק – זה השוליים הא -סימטריים שמתאימים באמת לפנים לא סימטריות.