19 תסרוקות מחמיאות עם פוני צד לכל צורת פנים ואורך

קבלת פוני צד היא דרך מצוינת לשנות לגמרי את הסגנון שלך! בנוסף, זוהי דרך ערמומית לשנות את צורת הפנים שלך מבלי להיות דרסטית מדי. אז תפוס את המברשת שלך ולמד כיצד לסחוף את הפוני שלך הצידה!

כמה טיפים ודברים שיש לקחת בחשבון בעת ​​קבלת תסרוקות פוני צד:

  • צורת הפנים שלך תקבע לאיזה צד של הפנים שלך הפוני שלך יתאים לך ביותר.
  • בקש מהסטייליסט שלך לחתוך את האורך כך שהוא ייפול איפשהו בין עצמות הלחיים והסנטר ולאחר מכן התאם אותו לפי הצורך.
  • הדרך הטובה ביותר לקדם תנועה בתוך פוני קצר יותר היא לחתוך אותה בצורת ‘V’ הפוכה, כך שתוכל ללבוש אותה לשני הצדדים.
  • ניתן לחתוך פוני ארוך יותר באלכסון להשפעה רכה יותר.
  • שמור על המראה שלך קל ותשמור אותו בעזרת חיטובים תכופים.
  • החלק הטוב מכולם הוא שהמראה הזה מחמיא אוניברסלית.

בכל דרך שתבחר לעצב אותה, תסרוקות שוליים בצד הן מבטא נהדר לכל צורת פנים, במיוחד צורות פנים עגולות. הוא מציע מסגרות פנים ומדגיש בעדינות את העיניים ואת עצמות הלחיים. זו דרך קטנה לרענן את כל התסרוקת שלך.

לפני מינוי השיער הבא שלך, בדוק את התמונות האלה של תסרוקות עם פוני צד!

קצר, מרובד עם שוליים צדדיים

קצר, מרובד עם שוליים צדדייםאינסטגרם @hair_by_katie

הסטייליסטית קייטי הקפידה לקצוץ לכיוון הגב ולהשאיר קווצות מלאות וארוכות לכיוון החלק הקדמי לשיער קצר יותר ושכבה עם שוליים בצד..

פוני צד בזווית ארוכה

פוני צד בזווית ארוכהאינסטגרם @excellencebbb

פוני צד ארוכים אלה נוצרו על ידי הספר המורשה אקסלסיור סרזו מסן חוזה, קליפורניה. “השכבות מסגרות את הפנים והפוני הצד הנוספים הן רק עוד תכונה נהדרת. גם אם היו אלה פוני צד ארוכים זה עדיין היה נראה מדהים “, אומר סרזו.

פוני צד ארוכים וקצרים נותנים לכל תספורת יותר פופ. תספורת מסוג זה תיראה נהדר על כל בחורה בעלת שיער חלק המחפשת משהו מהנה!

Cerezo אומר לזכור שתספורות פוני צד מחייבות אותך לעצב אותן כלומר לייבש אותן. “אם הם לא מעוצבים אז זה פשוט יושב שם ומחכה שיקרה להם משהו. כמו כן, אם אתה קושר את השיער בפוני אתה יכול ליצור ‘עשה אחרת’ כמו קוקו מלוטש עם פוני צד “, הוא אומר.

“אם אתה טיפוס יבש באוויר זה בסדר גמור. אתה יכול להשתמש ב- Bumble and Bumble “Don’t blow it” קרם יבש באוויר “, אומר סרזו. “זהו מוצר נהדר מאז, ויש להם אותו לשיער עבה או דק. אתה פשוט מייבש את השיער היטב במגבת, נפרד מהצד הרצוי, ולאחר מכן השתמש בכמות בגודל ניקל עד רבע והעבר אותו דרך אמצע עד קצוות. החלק אותו או מקמט אותו כדי להוסיף עוד מרקם. “

שכבות נשיות עם פוני צד ארוכים

שכבות נשיות עם פוני צד ארוכיםאינסטגרם @hairbymichaelaokeefe

“זו תסרוקת פוני צד רכה ונשית מאוד”, אומרת מעצבת השיער ויוצרת הסגנון מיכאלה או’קפה מסן דייגו, קליפורניה. “השכבות ושולי הצד הארוך זורמים יפה יחד והצבע קושר את כל זה כי זה יותר תחושה שקועה וטבעית מאוד.”

כדי לשמור ולשחזר את השיער השכבתי הזה עם פוני צד, אומר O’Keefe להשתמש במשהו שנותן נפח ומחליק בו זמנית להפחתת קרסול. “למשל, ליס המקצוענית של לוריאל & לִשְׁאוֹב. זה נותן את הנפח הדרוש ומחליק בו זמנית “, היא מסבירה.

גזרה זו אידיאלית לשיער עבה יותר מכיוון שהשכבה מוציאה את המשקל. לשיער פחות צפוף לא תהיה אותה השפעה על סגנונות צד פוני כמו זה.

באשר לצבע, זה נוצר על ידי שימוש בטכניקת balayage המתאימה לכולם.

פיקסי בוב עם פוני צד לשיער עדין

פיקסי בוב עם פוני צד לשיער עדיןאינסטגרם @louiblunthair

בוב פיקסי עם פוני צד מושלם לצורת פנים של לב. בוב הפיקסי הזה נוצר על ידי הסטייליסטית לואי בלאנט מלונדון, בריטניה. “הוא חצוף ובעל ראש המיטה המושלם. אלה הם מה שהופכים את הפוני הצד המעורפל למיוחד. שיער חלק או גלי יתבטא בחופשיות ”, מוסיף בלאנט.

בלאנט מאמין שסגנון זה מתאים לסוגי שיער עבים, שכן החלק העליון מנותק מלמטה ומראה את החתך. “המפצים והשכבות החדות נוצרו בעזרת סכין גילוח. אם השיער דק ניתן יהיה לעצב משהו דומה. פשוט מרקם את השיער במקום לעשות שכבות “.

שיער באורך כתף עם פוני מתולתל

שיער באורך כתף עם פוני מתולתלאינסטגרם @ג’מהיר

אמנית השיער ג’נה ארין מורי מיורבה לינדה, קליפורניה, יצרה את האזור הזה עם שוליים בצד. “הוא מתמזג לשלמות והוא יושב ממש לאורך אזור העיניים”, אומר מורי.

היא ממליצה לך להשתמש במרכך השארה כמו 7 Seconds by UNITE. “כל סוגי השיער מתאימים לתספורת הצד השולית הזו למעט שיער מתולתל באמת. קשה להשיג את פוני הצד המתולתלים “, היא מוסיפה.

בוב באורך בינוני עם פוני חבטה ארוכים

בוב באורך בינוני עם פוני חבטה ארוכיםאינסטגרם @theresaprzybyla

זהו בוב בוטה עם פוני צד ארוכים ומרקם פנימי. היא נוצרה על ידי מעצבת השיער תרזה מאוסטין, טקסס. “הבוב הוא גזרה קלאסית לכל צורות הפנים ומרקמי השיער”, היא אומרת.

תרזה אומרת כי ניתן להשיג את המפץ הדלוח ביותר עם כמות אפונה של סרום ג’ל Oribe. “מוצר זה מספק אחיזה גמישה לפוני הצד המעוות שלך. ניתן ליישם אותו בכל הראש משורשים ועד קצוות לסגנון ללא מאמץ. “

שכבות עם פוני צד ארוך

שכבות עם פוני ארוך שנסחף בצדאינסטגרם @manuelrodhair

שכבות אלו עם פוני צד ארוכים הן “פארה פוסט” של ימינו. הם נוצרו על ידי מעצב השיער המפורסם עמנואל מלאס וגאס, NV. “השכבות הארוכות עם הפוני הארוך הנסחף מציגות את הזוויות מלפנים שנותנות אפשרות לשחק במראות שונים, כגון יצירת פוני וילון, בעת סטיילינג”, הוא מוסיף..

עמנואל ממליץ לנסות את קו Perfect Hair Day של חברת Living Proof. “זה טוב לנפח, למרקם ולברק. נסה גם את ספריי השיער של Living Proof. מברשת עגולה גדולה היא חובה בעת עיצוב שיער ארוך עם פוני צד. “

רוב תסרוקות המפץ הצדדיות פועלות בצורה הטובה ביותר עבור כל אדם בעל שיער רגיל עד סמיך בשל יכולתן הטבעית להשיג נפח רב יותר. הגזרה עצמה היא אוניברסלית כי המפץ שנסחף בצד מחמיא לכל צורות הפנים וסגנון החיים.

שיער ארוך עם פוני צד לשיער עבה

שיער ארוך עם פוני צד לשיער עבהאינסטגרם @appu_wayne

הנה השיער הארוך והמדהים עם פוני צד לשיער סמיך! השכבות הנוצות מסירות מעט משקל ותפזורת. פוני הצד, בינתיים, יחמיאו לאורך כזה, שעוצר במותניים. נסה תסרוקת ארוכה טבעית פשוטה כמו זו אם אתה רוצה לשמור על הרעמת שלך להיראות בריא.

פוני צד על בוב צ’ופי

בוב עלוב עם פוני צדאינסטגרם @rayvoltagebeauty

פוני הצד הנוספים על בוב קמצן מביאים יותר סטייל לתספורת. הם יכולים למסגר את הפנים ולהדגיש תווי פנים מדהימים. בוב באורך לסת, מעוצב עם מרקם, מתאים כל כך טוב לתספורת שוליים צדדית..

בוב ארוך עם פוני בצד

בוב ארוך עם פוני בצדאינסטגרם @trinnie_hair

בוב ארוך עם פוני בצד יכול להימשך על ידי נשים רבות ושונות! האונה האופנתית הזו לנשים משולבת עם תסרוקת שוליים צדדית שתתאים לרוב צורות הפנים. הגבר אותו על ידי הוספת מרקם ליצירת מבנה ועומק רב יותר.

בוב הפוך עם פוני צד

בוב הפוך עם פוני שוליים בצדאינסטגרם @sergeyshapochka

להתהדר בבוב הפוך עם פוני שוליים בצד לשיער קל לעיצוב. מלבד החלקות של התסרוקת, הגוון הבלונדיני מוסיף גם תחכום. מה שכיף בגזרה הזו הוא שהוא צומח יפה מאוד גם אחרי כמה חודשים.

בוב בוטה עם שוליים בצד

בוב בוטה עם שולי צדאינסטגרם @salsalhair

בוב בוטה עם שולי צד הוא סגנון שעושה אופציה מצוינת לנשים עם שיער דק. גם אורך וצורת החיתוך מעניקים מראה של גרביים מלאים ועבים יותר. יש לה פוני צד להוספת תחושה מודרנית ועכשווית לבוב הקלאסי. הגוון הבלונדיני של הפלטינה, בינתיים, מציע אווירה חיה יותר.

שיער באורך בינוני עם פוני צד

שיער באורך בינוני עם פוני צדאינסטגרם @yunuskarat

חושקים בתספורת באורך בינוני עם פוני צד? קח את זה כהשראה. סגנון זה מצוין לנשים שחושבות לקבל פוני אך חוששות מסגנון פוני כבד מלא. אתה יכול לתקוע את השוליים מאחורי האוזן או להצמיד אותה לאחור. בעזרת הכלי הנכון, תסרוקת זו באורך בינוני עם פוני בצד קלה לשחזור.

תספורת מרובדת עם פוני צד

תספורת שכבתית עם פוני צדאינסטגרם @wendos_

להלן תספורת שכבתית עם פוני צד שנראית זוהרת! כשהוא מתובל בגלים, הסגנון נותן למנעולים הרבה תנועה. מגע הפוני יוצר הרמה ורכות סביב הפנים, כך שהמגרשים אינם מונחים שטוחים לראש. תספורת שכבה ארוכה זו עם פוני צד ארוכים היא תכליתית. לנשים שרוצות פוני אך עדיין רוצות למשוך את השיער לאחור, רצוי תסרוקת פוני הצד.

תסרוקת באורך עצם צווארון עם פוני צד

תסרוקת באורך עצם הבריח עם פוני צדאינסטגרם @Laboratori

עם תסרוקת באורך עצם הבריח עם פוני צד, מוגברת עם פסי נחושת! לגזרה זו יש פוני בצדדים המשתלבים עם הגדילים עם מסגרת הפנים. הם מבטאים היטב את תווי הפנים. השכבות מחודדות כלפי מטה כלפי מטה לאפקט נוצות ומרופט.

חתך פיקסי קצר עם פוני צד

חתך פיקסי קצר עם פוני צדאינסטגרם @corrinndoeshair

חתך הפיקסיה הקצר הזה עם פוני צד יכול להיות חמוד ועצבני כאחד. יש לו את הסגנון האנדרוגני הזה שעובד עם כל בגד.

חלק צד עמוק

חלק צד עמוק עם פוניאינסטגרם @hairbyshannonmarie

חלק צד עמוק עם פוני מציע תספורת שאג קלאסית המתאימה לרוב הנשים. ניתן ללבוש אותה על ידי כל אישה, בכל סוג שיער שיש לה. סגנון שוליים זה משתלב היטב עם כל תספורת, בין אם היא ארוכה או קצרה.

תספורת שאג עם פוני צד

תספורת שאג עם פוני צדאינסטגרם @anhcotran

תספורת שמד עם פוני צד, אם היא נשאבת עם נפח ומרקם, עושה סגנון ללא מאמץ. זה עדיין עובד הכי טוב עם מרקם טבעי. בצ’ופ יש את שכבות השאג שמחמיאות כמעט לכל צורת פנים. הסוד להעתיק את הסגנון הוא על ידי מיקוד השוליים והשכבות הקצרות ביותר בעצמות הלחיים. את הפוני הרופף ניתן להלביש או לסחוף הצידה לשני מראה שונה.

שיער קצר עם פוני צד

שיער קצר עם פוני צדאינסטגרם @pixierqueen

לבשי שיער קצר זה עם פוני צד אם אתה מעדיף את סגנונות העצבנים. אתם מוזמנים לתבל אותו עם הרבה מרקם ודפנות מגולחות מגניבות. בעת עיצובו, השתמשו בתרסיס המרקם היבש של Oribe וקרם סטיילינג דביק או פומדה כדי לחלק אותו באמת. תספורת זו אידיאלית לנשים בעלות מנעולים שחורים ועבים.