נשים שחורות ותסרוקות קצרות

השיער המתולתל והטבעי של נשים אמריקאיות שחורות טבעי יכול להיות ייחודי ומדהים לעיצוב אם אתה מכיר את הסוגים השונים של תסרוקות נשים שחורות. יש שפע של תסרוקות שאתה יכול לבחור עבור שיער מתולתל באופן טבעי של נשים אמריקאיות שחורות והנה כמה מהן תסרוקות הנשים השחורות הפופולריות ביותר אתה יכול לבחור מתוך.

פינגר פיסט טוויסט המתולתל

תסרוקת הפיקסית פשוטה, אך אלגנטית, יוצרת קווצות קטנות ומפותלות סביב הראש ויוצרות תסרוקת מדהימה ומקסימה. הצדדים והחלק האחורי בחיתוך הגילוח הופכים את המראה שלך למסודר ונקי. יתר על כן, גווני אדום הנחושת משפרים את תסרוקת הפיקסים הזו ויוצרים מראה מדהים באלגנטיות.

טוויסט פינגר מתולתל Pixie Cut

תסרוקת Pixie שיער מתולתל רופף

תסרוקת מתולתלת ומגניבה זו היא דרך נהדרת לספור תסרוקת פיקסי מתולתלת. התלתלים הקצרים הרופפים מאכלסים באופן טבעי את הראש ויוצרים מראה מקסים. באופן דומה הצדדים והגב הקצרים יוצרים מראה מסודר ושובה לב שהוא די מקסים ומושך.

תסרוקת Pixie שיער מתולתל רופף

תסרוקת התלתלים הרופפים האטרקטיביים

ישנם שני סוגים של שיער מתולתל: השיער המתולתל הרופף והשיער המפותל והמקורזל הדוק מאוד. תסרוקת מתולתלת זו שייכת לשיער המתולתל הרופף. התלתלים הרופפים רשאים לזרום באופן טבעי עד העורף ליצירת נפח ומרקם. תסרוקת מתולתלת רופפת ומדהימה להפליא ומושכת למדי ומרתקת. אתה בהחלט תאהב לספור את התסרוקת המדהימה הזו.

תסרוקת תלתלים רופפים אטרקטיביים

תסרוקת Pixie ערמונית מגניבה

התסרוקת המקסימה הזו אטרקטיבית ושובה לב באופן טבעי. הבחירה בצבע ערמוני להעצים את המראה של תסרוקת זו מתאימה להפליא ומתאימה לגזרת הפיקסיה הזו. אין דבר מהמם יותר מהשיער המתולתל הטבעי שספורט כזה.

תסרוקת פיקסנית ערמונית מגניבה

תסרוקת המתולתלת והאלגנטית האלגנטית

תסרוקת מקסימה ואלגנטית, היא בהחלט אטרקטיבית ומדהימה למראה. התלתלים הרופפים הטבעיים בתסרוקת הפיקסית הזו מאפשרים מבט ברור ומקסים בפנים ומאפשר לקסם הטבעי של הגברת לצאת החוצה. אתה בוודאי תאהב לגזור את הפיקסייה הנהדרת הזו.

תסרוקת מתולתלת ואלגנטית

תסרוקת פיקסי המבולגנת המקסמת

תסרוקת הפיקסי המדהימה הזו מפתה מאוד ומושכת. השיער המבולגן שמגדיר את תסרוקת הפיקסיה הזו יוצר נפח נוסף. יתר על כן, הפוני הקצר מאפשר מבט מקסים אל פניו. זו בהחלט תסרוקת פיקסי מקסימה ומפתה לשיער השחור החלק הזה.

תסרוקת פיקסי מבולגנת מקסימה

תסרוקת בוב גלי

יתכן שלא נכלול לעתים קרובות תסרוקת זו בקטגוריית תסרוקת בוב; אך במבט שני, הוא עשוי להיכלל בין תסרוקות הבוב. השיער הגלי אינו מתולתל מדי ולא גלי מדי ומתאים בדיוק לתסרוקת בוב. אבל היא בהחלט מציגה תסרוקת בוב אחרת בגלל התלתלים הטבעיים המשפרים אותה עוד יותר. תסרוקת מקסימה ואלגנטית זו ללא ספק תסרוקת מעניינת ומקסימה לשנת 2013.

תסרוקת בוב גלי

תסרוקת גלי סגנונית

באיזו מילה תוכל להשתמש כדי להגדיר תסרוקת זו? אני חושב שאופנתי ואמנותי יעשה את העבודה. כן, התסרוקת הזו אטרקטיבית להפליא בגלל השיער הגלי המסוגנן והאמנותי שצנח כלפי מטה. התספורת המדהימה הזו היא בהחלט אופנתית ומסקרנת.

תסרוקת גלי סגנונית

התסרוקת הקצרה הגלית והגדולה היפה

התסרוקת המדהימה הזו מקסימה ומושכת להפליא. אם זו הייתה שיער חלק, אפשר היה לקרוא לזה תסרוקת בוב. עם זאת, הוא גלי ומתפתל וטבעי ומושך. לתסרוקת הסליל המופרדת בצד יש את הפוני החמוד והמקסימים האלה המעניקים לה מראה מאוד מעניין.

תסרוקת קצרה גלי וקוילי יפה

תסרוקת פיקסי הגלית

תסרוקת מדהימה ואופנתית זו מוגדרת על ידי התלתלים המקסימים והשיער הגלי המעניקים לה יותר נפח ומרקם. הצדדים והגב חתוכים כתער יוצרים ניגודיות מקסימה וזוהרת. אתה בהחלט תאהב את גזרת הפיקסי המהממת הזו.

תסרוקת פיקסי גלי

תסרוקת בוב המגניבה והמקסמת

האם דמיינת שיש לך תסרוקת בוב עם שיער נשים שחור שחור? עם זאת, כאן ניתן לכלול את התספורת בין קבוצות התספורות של בוב, למעט העובדה שאנחנו לא באמת יכולים לסווג לאילו תסרוקות בוב היא שייכת. עם זאת, הדבר החשוב בתסרוקת המדהימה הזו הוא הקסם והאלגנטיות שהיא משדרת. זה בהחלט מאוד אטרקטיבי ומפתה להסתכל עליו.

תסרוקת בוב מגניבה ומקסימה

תסרוקת בוב האסימטרית

זוהי תסרוקת בוב אסימטרית מאוד מעניינת ומסקרן. איך קרה שזה חתך בוב? ובכן, אני בהחלט מחשיב את זה כתסרוקת בוב א -סימטרית בגלל האורכים המשתנים של שני הצדדים הקדמיים. סידור השיער הזה אלגנטי ומדהים ממש מפתה ומקסים להסתכל עליו.

תסרוקת בוב א -סימטרית

חתך הפיקסי האסימטרי

יש משהו מקסים ומושך עם תסרוקת הפיקסיה הא -סימטרית הזו. הצד הקצר והאחורי משופרים עוד יותר על ידי הצד הקדמי הימני יותר. האורכים המשתנים של הפוני יוצרים גם מראה מקסים ומרתק שהוא די מקסים לראות. אני בהחלט אשמח לספור את התספורת המאוד מושכת הזו.

חתך פיקסי אסימטרי

תסרוקת הפיקסי של ריהאנה

התסרוקת המדהימה והזוהרת הזו של ריהאנה היא בהחלט אופנתית ומושכת. המפץ הא -סימטרי חמוד מאוד ומפתה. באופן דומה, סידור הפוני יוצר מראה מקסים ומרתק בעליל. אולי תרצה לנסות את זה גזרת פיקסי מדהימה.

תסרוקת פיקסי של ריהאנה

התסרוקת הגלית של קרי הילסון

תסרוקת גלי זו של קרי הילסונס מגניבה ומאוד מושכת, יוצרת תסרוקת אופנתית ואופנתית מובהקת. השיער הגלי שזורם באופן טבעי כלפי מטה מעניק הרבה מרקם לתסרוקת הכובשת הזו. כמו כן, הפוני המתולתל שנופל מדי פעם במצח הוא מאוד אטרקטיבי ונעים למראה. אתה בהחלט תאהב לספורט את זה תסרוקת מדהימה.

תסרוקת גלי של קרי הילסון