תסרוקות ישרות קצרות לשנים 2013 – 2014

יש משהו קסום בכל פעם שנוכל לבחור את התסרוקת המתאימה לאישיותנו ולמצב הרוח שלנו. זה כמו להפוך את עצמנו לאנשים הטובים ביותר שאנחנו יכולים להיות. כמו כן, יש מגמה הולכת וגדלה לבחירה תסרוקות קצרות בקרב נשים שהעדיפו בעבר תסרוקת ארוכה יותר. הסיבה יכולה להיות בגלל הניהול הקל של שיער קצר. במאמר זה, אנו מציגים חלק מ תסרוקות החלקות הקצרות הטובות ביותר לשנים 2013-2014.

התסרוקת האסימטרית הקצרה והישירה

זֶה תסרוקת קצרה חלקה ומדהימההנעשה בצורה א -סימטרית כאשר צד אחד ארוך יותר מהצד השני. שיער חלק ומקסים זה ממש פנטסטי כשהצד הארוך יותר מכסה את הפנים. הפוני באמת נהדר ומשפר יפה את המשיכה והקסם של השיער הקצר הזה. באופן דומה, השיער בצבע פלטינה ממש מדהים ומושך להסתכל עליו.

תסרוקת אסימטרית פשוטה וקצרה

מָקוֹר

התספורת הקצרה והיפה

השיער הקצר והמקסים הזה ממש פנטסטי ומקסים למראה. יש לה את קווצות השיער החלקות האלו שמאפיינות יפה את התסרוקת הקצרה הזו. המפצים המופרדים בצד הם ממש אטרקטיביים למראה בעוד שהצדדים והגב נחתכים. גזרת הפיקסים המקסימה והמושכת הזו ממש מגניבה ויפה לצפייה.

סלבריטאי תסרוקת קצרה חלקה

מָקוֹר

בוב קאט בוגר מגניב ונחמד

שיער בוב זה סיים מראה גב חתוך להפליא וחלק צדדי מדהים. החלק העליון מציג קווצות שיער מגניבות ומגניבות שמסתיימות בפוני. נחמד ומגניב, תספורת בוב זו באמת מקסימה ונשית מאוד.

בלונדינית סטרייט בוב

מָקוֹר

תסרוקת Pixie המקסימה עם שיער חלק

גזרת הפיקסי הזו ממש מקסימה עם קווצות השיער המגניבות האלה שמגדירות את התסרוקת הזו. השיער המופרד בצד הוא ממש נחמד ומושך למראה. באופן דומה, החלקים הצדדיים ממש מדהימים ומגניבים. יתר על כן, החלק העליון מראה כמה שיער מקסים וחלק שממש נחמד ומקסים לצפייה.

תסרוקת פיקסי סטרייט

מָקוֹר

תסרוקת קצרה מקסימה

השיער הקצר והמקסים הזה ממש פנטסטי ומושך להסתכל עליו. החלקים הצדדיים מגולחים ומגלים מבט ברור לאוזניים. החלק העליון חושף כמה קווצות מגניבות של שיער חלק דק ואילו הפוני ממש מקסים ומושך. התספורת הקצרה המקסימה הזו ממש מהפנטת ושובה לב.

תסרוקת חלקה וחמודה קצרה

מָקוֹר

תסרוקת קצרה מהממת ומושכת של אן הת’אוויי

גזרת הפיקסי הנהדרת והמקסימה הזו של אן האת’וויי ממש מפתה ומושך לראות אותה. הוא מאופיין באותן קווצות עבות בינוניות של שיער שחור מקסים המעניקות לתסרוקת זו מרקם ונפח מספיקים. כמו כן, לאן יש באמת את הפוני המקסים המשפר עוד יותר את יופיה. החלקים הצדדיים די מגניבים ומשלימים מאוד את המפץ היפה של אן.

תסרוקת אן האת'אווי פיקסי

מָקוֹר

תסרוקת קצרה מגניבה ומקסים

גזרת הפיקסי המגניבה והמקסימה הזו מוגדרת על ידי אותם קווצות מקסימות של שיער בלונדיני בהיר. הפוני ממש מדהים והצדדים חתוכים יפה ליצירת תסרוקת מקסימה. באופן דומה, שכבות מתווספות בעדינות כדי ליצור מספיק נפח ומרקם לתסרוקת זו.

תסרוקת קצרה ופשוטה

מָקוֹר

חתך הפיקסי המקסים עם פוני משוננים

גזרת הפיקס המקסימה הזו עם פוני משונן ממש נחמדה ומגניבה למראה. הוא מאופיין על ידי קווצות שיער מגניבות אלה. לתסרוקת זו מתווספות שכבות כדי ליצור יותר מרקם ונפח לשיער זה. באופן דומה, המפצים המשוננים הם המאפיינים המובהקים של השיער הקצר והמגניב הזה. גזרת הפיקסים המקסימה והמקסימה הזו היא תוספת נחמדה לרשימת התסרוקות החמודות והחמודות שלנו.

תספורות קצרות נהדרות לשיער חלק

מָקוֹר

גזרת הפיקסי החמודה עם פוני נחמד

לתסרוקת הפיקסי החמודה הזאת יש קווצות עבות בינוניות של שיער בלונדיני מלוכלך. החלקים הצדדיים והעליונים ממש נחמדים. עם זאת, הפוני המשונן הוא זה שנותן לשיער הקצר הזה מספיק משיכה וקסם. באופן דומה, החלקים הצדדיים משלימים יפה את הפוני והופכים את שיער הפיקסי הזה לממש מפתה ומושך את הצופים..

תסרוקת בלונדינית ישרה

מָקוֹר

תספורת קצרה של נטלי אימברוליה עם פוני מקסים

גזרת הפיקסים הזו שנטלי אימברוגליה מעניקה היא ממש מקסימה ומושכת. הוא מוגדר על ידי אותם קווצות עדינות של שיער בלונדיני בהיר שממש נחמדות ומקסימות לצפייה. עם זאת, הפוני המקסים והמקסים הם בהחלט המעניקים לתסרוקת הזו את המשיכה וההפתעה הייחודיים שלה. נטלי נעשית באמת יפה יותר ומושכת יותר מהתספורת הפיקסית הזו.

בוב קצר ישר עם פוני

מָקוֹר

תסרוקת קצרה בלונדינית מלוכלכת מקסימה

תסרוקת קצרה בלונדינית מלוכלכת מקסימה זו באמת מדהימה למראה. הוא מאופיין באותן קווצות מקסימות של שיער בלונדיני מלוכלך דק. לשיער זה יש שכבות מגניבות בגב ובצדדים ליצירת נפח ומרקם רב יותר. כמו כן, הפוני המדהים ממש פנטסטי ומוסיף זוהר וסגנון לשיער הקצר הזה. בהחלט אשמח לספור את התספורת המקסימה הזו בעתיד.

תסרוקות ישרות קצרות ואופנתיות

מָקוֹר

חתך הפיקסי הישר המקסים עם פוני מדהים

תסרוקת הפיקסי המקסימה והמקסימה הזו באמת זוהרת ומושכת למראה. החלק העליון מסודר בצורה מבולגנת ומזלזל כלפי מטה לצד האחורי, בעוד שהפוני הקדמי ישר ויפה. הניגודיות הזו בהחלט מדהימה ומושכת. תסרוקת מגניבה ומדהימה זו ללא ספק תסרוקת קצרה קצרה ייחודית ומקסימה מאוד.

תסרוקת חלקה ויפה

תסרוקת בוב האסימטרית המקסימה ומהפנטת

שיער הבוב האסימטרי המקסים הזה ממש מהפנט ומושך למראה. הוא מאופיין על ידי קווצות מגניבות של שיער חום כהה. באופן דומה, לשיער המקסים הזה יש שכבות מדהימות המגבירות עוד יותר את המרקם והנפח של שיער זה. יתר על כן, הפוני המשונן באמת פנטסטי ומקסים ומוסיף זוהר וסגנון לתסרוקת המקסימה הזו. אני בהחלט אשמח לספורט את התסרוקת המפתה הזו בכל עת.

תספורת קצרה וישרה

מָקוֹר

שערה הקצר והמקסים של ג’נה אלפמן

השיער הקצר והמקסים הזה מאת ג’נה אלפמן הוא ממש פנטסטי עם הגדילים הנאים של שיער סמיך בינוני. החלקים הצדדיים והאחוריים של שיער זה נחתכים בזמן שהשיער העליון נופל יפה למטה ליצירת פוני משונן. אלה המפצים המשוננים שנותנים לתספורת הקצרה הזו את המשיכה המדהימה שלה.

שיער ג'נה אלפמן פיקסי

מָקוֹר

גזרת הפיקסי המקסימה של מרדית מונרו

זֶה תסרוקת פיקסי מקסימה המופעל על ידי מרדית ‘מונרו הוא באמת מדהים ויפהפה לצפייה. קווצות מקסימות אלה של שיער חום אפר בהיר מעצימות את המשיכה של שיער קצר ומקסים זה. באופן דומה, המפצים המופרדים בצד הם ממש מדהימים ומושכים ומעצימים עוד יותר את היופי של מרדית ‘. בהחלט אשמח לספורט את זה שיער קצר ומקסים בעתיד.

שיער חלק קצר עם פוני צד

מָקוֹר