אמני קעקועים פוטוריאליזם בוב טירל, טום רנשו ומייק דבריס

אני'אני מעריץ גדול של עבודת קעקועים פוטוריאליזם ועקוב אחר מספר אמני קעקועים ועבודותיהם.

פוטוריאליזם על העור

קעקוע פוטוריאליזם יוצר עבודת קעקועים שנראית ממש כמו צילום: ריאליסטי. מדהים עד כמה קעקועים מתקדמים ומורכבים יותר כיום בהשוואה ללפני שנים. הסגנונות השתנו. הורחבו הטכניקות. הציוד מתוחכם יותר. אמנים חולקים רעיונות זה עם זה.

שלושת אמני הקעקועים שהצגתי במאמר זה הם המועדפים שלי. יש לי כמה אתרי קעקועים שהתחלתי לפני כמה שנים אחורה.

למדתי אצל חבר שלי שהיה בעל חנות בצפון ניו יורק, אבל זה מעולם לא היה בשבילי. אבל לאחר הניסיון הקצר של קעקוע באמת גרם לי להעריך את הכישרונות של החבר’ה האלה אפילו יותר. להצליח לדמות דיוקן הוא אתגר קשה רק עם עיפרון ונייר. אבל להשיג דמיון על ידי הזרקת דיו לחורים בעור של אדם פשוט נראית משימה בלתי אפשרית. אמנים אלה מוכיחים שהבלתי אפשרי אפשרי.

אנא הקדש את הזמן להשאיר תגובה או להשתתף בסקר. אני'אני סקרן לראות מה אנשים אחרים'הדעות של אמנים מוכשרים אלה.

1. בוב טירל

סביר להניח שתופתע לגלות כי כישרון מיוחד כמוך בוב טירל אפילו לא עשה את הקעקוע הראשון שלו עד גיל 29. כשהוא סיים את ההתמחות שלו, הוא היה בן 34. רק תחשוב על כל השנים האלה שהוא יכול היה לייצר את כל הקעקועים המדהימים האלה. הכישרון של האיש הוא באמת מיוחד. דיוקנאותיו כה אמיתיים בין אם הוא מקעקע בני אדם, בעלי חיים או שדים. כשהתחיל את הקריירה שלו, הוא חובר לאמן קעקועים מפורסם אחר בריאליזם – טום רנשו. רנשו ידוע יותר בזכות סצינות חיות הבר שלו. הכישרון שיש לשני הגברים הזה הוא באמת חלק מעבודת הקעקועים המובילה שתראו אי פעם.

חלק מעבודותיו של טירל הן צבעוניות אך רובן רֵיאָלִיזם נעשה בעבודה בשחור ואפור. שימו לב כיצד הוא מסוגל לקבל אור נוצץ על אזורים רטובים כמו הפה, השיניים וגלגלי העיניים.

קעקועים מאת בוב טירל

2. טום רנשו

טום רנשו קעקע כבר מעל 20 שנה ואני מאמין שהוא אחד מאמני הקעקועים המוכשרים ביותר שחיים היום.

קעקועים של רנשו בקעקועים נצחיים הנמצאים בקלווסון, מישיגן. האיש הזה כל כך מפורסם שהוא הצליח למקד את האמנות שלו בסגנון שהוא הכי נהנה ממנו. הוא עושה רק קעקועים פוטוריאליסטיים בשחור ואפור, בלי צבע. רבים מלקוחותיו הטובים ביותר הם אמנים אחרים.

עבודתו הייתה במאות מגזינים והוא זכה ביותר מ -400 פרסים. אני חושב שתוכל לראות את הכישרונות הדומים בין רנשו לטיירל.

טום רנשו בעבודה

טום רנשו דיוקנאות קעקועים

רנשו'קעקועים של בעלי חיים וטבע

3. מייק דבריס

בניגוד לשני האמנים האחרים שרשמתי למעלה, מייק דבריס מסוגל לקבל דמיון מציאותי מאוד של אנשים שמשתמשים בלא מעט צבע. אולי נושאיו מונפשים יותר מאשר ביצוע מציאותי באמת, אך חשבתי שיכולתו ללכוד דמות של אדם או בעל חיים עדיין מסווגת את היצירה הזו כפוטוריאליזם..

מייק דבריס דיוקנאות קעקועים

בחר אמן

כמה אתרים למידע נוסף על אמנים אלה

© 2011 Sue826

הערות

Ta2ude ב- 13 ביולי 2016:

הקעקוע הראשון שלי היה תמונת הגורילה התחתונה, שנעשתה על ידי טום רנשו. היא נעשתה לפני 20 שנה וזה עדיין נראה מדהים היום כמו אז. אני גם הבחור בסרטון שמקבל את דיוקן הבת שלי. אני מרגיש בר מזל וזכות לומר שטום ואני הפכנו לחברים הכי טובים ואני יכול'לא מספיק לבטא איזה אדם מדהים הוא. יש לי יותר ממאה שעות מהעבודה שלו עכשיו ולמעשה הייתי שם רק בסוף השבוע שעבר וקיבלתי דיוקן של אחד הכלבים שלי. אם הייתי צריך לבחור אמן שני אהוב עלי זה יהיה בוב טיירל, אותו אני'נפגשתי גם כמה פעמים, והוא היה מציין את טום כאחד ממוריו. אתה יכול'אני לא טועה בקעקוע של כל אחד מהבחורים האלה אבל אני אצטרך לתת לטום את היתרון.

Sue826 (מחבר) מאלבוקרקי ב- 22 בינואר 2012:

מייק דבריס הוא אחד הטובים – אתה'הוא איש מזל

צ’אק ב- 21 בינואר 2012:

יש לי שני דיוקנאות צבע של מייק דבריס שהם חלק משרוול 1/2, הוא'זה כישרון מדהים. מצפה לקבל את בובטירל לעשות שחורה & דיוקן/פינאפ אפור. כמו כן, יש לי שחור מדהים & דיוקן אפור מאת שיין וואן … זה'מושלם לחלוטין.

Sue826 (מחבר) מאלבוקרקי ב -1 בספטמבר 2011:

כן, רוב האנשים שהם מעריצים גדולים של קעקועים מכירים את השמות האלה – אני'אני מקווה להציג אנשים שהם לא'לא מעריצים כמה מיצירות האמנות האלה. לחבר שלך יש מזל שקיבל קעקוע מטיירל – איזה כישרון הבחור הזה.

תבלין זה מאשוויל, צפון אמריקה ב -1 בספטמבר 2011:

תמונות מצוינות!!

ו ב -31 באוגוסט 2011:

הג’ון וויין נראה ריאליסטי כמו תמונה.

וקטוומן נראית כמו מרילין קוויל.

רובין ג’יי וויליאמס מקנדה ב -31 באוגוסט 2011:

מייק דבריס הוא אחד מגיבורי הקעקועים שלי. דברים מדהימים. וחבר שלי קעקע על ידי טירל – הזומבי הכי מגניב ג’ים מוריסון אני'ראיתי אי פעם. רכזת מעולה! כל מי שחובב אומנות או קעקועים צריך להכיר את השמות האלה!