עיצובים קעקועים באש ולהבה

ג’יימז החזיק במשרות רבות במספר מדינות, אך לא משנה היכן הוא גר, תמיד יש לו עבודה כקעקענית.

קעקוע פיניקס

פירושו של קעקועים באש ולהבה

אנשים רבים מקשטים קעקוע קיים בלהבות ובאש כדי לעזור להביא קעקוע ישן יותר לאור חדש. אחרת, אש ולהבות הן עדיין רעיון קעקוע פופולרי מאוד.

ישנן משמעויות וסיבות רבות לבצע קעקוע אש שהופכות אותו למשמעותי יותר מסוכן דקורטיבי לקעקוע.

אש יכולה לייצג טרנספורמציה, הרס, שינוי, תשוקה, מגדלור של אור וידע, או לשמש אזהרה ללובש. הוא שימש בטקסים ובסמליות דתית; כשהעשן נודף לעבר גן עדן, הוא'חשבתי להביא משאלות ותפילות אמונה.

מאש יש גם חשש וגם נערץ כי אם היכולת ההרסנית והעוצמה שלה. אש היא הרסנית מאוד אם אינה נשלטת, מה שהופך אותה לעוצמתית. האש גם מגנה את הקור ומאירה את החושך. אש יכולה להיות מיוצגת על ידי לפידים, משואות, כדים ונרות.

בנצרות, אש היא סמל לרוח הקודש. זה'משמש לעתים קרובות בתיאורי גיהנום. אלוהים הכיר את נוכחותו בפני משה בסמל השיח הבוער. להבות הן גם סמלי פיתוי וחטא, והשטן מתואר לעתים קרובות מוקף להבות.

במיתולוגיה היוונית, פרומתאוס הוא הטיטאן המכובד בעיקר על כך שגנב אש מהאלים בגבעול צמח שומר ונתן אותו לבני תמותה לשימושם..

ביהדות לאש יש גם משמעות רבה; נרות דולקים כדי לחגוג את החגים ולהפריד את השבת משאר ימות השבוע, כמו גם לזכור את המתים. סמל אש חשוב נוסף הוא הלהבה הנצחית, שהייתה שריפה שנשמרה בבית המקדש הראשון והשני שמעולם לא הייתה אמורה לכבות.

במיתולוגיה היוונית, עוף החול נצרב בלהבות ומתגלם מחדש מתוך אפר משלו. הלהבות מהוות סמל לשינוי וללידה מחדש ומייצגות את מעגל החיים.

קעקועי להבה

קעקועי אש

© 2008 jaymz

הערות

דוד ב -15 ביוני 2011:

מבחינתו של החבר החניכיים שלו לגבי קעקוע של מישהו זה כמו חוסר כבוד לאופניים שלו. למען האמת אני בספק אם יש לך גם … מגניב טאט גבר.

ew ב- 17 בספטמבר 2009:

המכה האחרונה נראית כמו זרע…

ג’ורדן ארמסטרונג ב- 25 בינואר 2009:

ההוא עם הבניינים בוערים ….. זה הקעקוע שלי….

קולבי האטה ב- 13 בדצמבר 2008:

הייתי רוצה לעשות קעקוע דרקון ממש מגניב על השולודר שלי. אני חושב שזה יהיה מאוד מגניב להמשיך. אני נקבה בת 20.