רעיונות ודוגמאות קעקועים: הבובה של צ’אקי הרוצח

אני אוהב קעקועים וכותב על הנושא כבר כמה שנים.

זה'קשה להאמין שהסרט הראשון של צ’אקי, צ’יילד's Play, שוחרר בשנת 1988. בסרט, צ’אקי היא בובה שהתגוררה בתודעתו של הרוצח הסדרתי צ’ארלס לי ריי. כשהוא עומד למות, ריי העביר את נשמתו לתוך הבובה והפך אותה לרוצח בגודל ליטר.

כת הפולחן של הזיכיון, במיוחד של הסרטים שלפני כלת הצ’אקי, נותרה פעילה במשך שנים, כשמעריצים רבים הרחיקו לכת כדי לקבל קעקועים קבועים של צ’אקי להנצחתו. זה'קשה להאמין שלאיש הקטן והרושע הזה יש כזה מעקב, אבל יש לו, ויצירות אמנות בשפע המתארות את הבובה הופכת לרוצחת.

עיצובים קעקועים של צ’אקי

אפילו עם פניו הניתנים לזיהוי בקלות, עיצובים של קעקועים לצ’אקי מגוונים למדי. אבל בסך הכל, העיצוב השולט ביותר הוא שהוא פורץ מעורו. אני לא'לא יודע למה זה המקרה, אבל זה מהווה את רוב הקעקועים של צ’אקי. חלק מאלה כלולים להלן.

chuckykillerdolltattoodesigns

מאת greynd Deviant Art

צ’אקי עם סיכות

כולנו יודעים על צ’אקי ועל פניו המהודקות שלו. מוצרי היסוד הם חלק כה בולט בעיצוב הקעקוע המסוים הזה. זהו דיוקן נהדר והיה עושה כל ילד's אוהד המשחק גאה.

chuckykillerdolltattoodesigns

איש האימה

שחור ואפור

רוב הקעקועים של צ’אקי כוללים הרבה צבע. זֶה'לכן כללתי את הקעקוע האפור המעושן הזה, מכיוון שהוא נראה ייחודי לז’אנר. באשר לקעקוע עצמו, הוא אחד מ- I הייחודי יותר'ראיתי, ועיצוב הצבעים יכול לעבוד עם הרבה אפשרויות עיצוב שונות. שם'יש כאן הרבה פוטנציאל.

chuckykillerdolltattoodesigns

גארי ב

קעקוע לרגליים

הופעת עומקו של צ’אקי'דמותו עשויה היטב בעיצוב קעקוע זה. העיניים הרעות האלה של מבטו לצד נותנות לך את התחושה המפחידה הזו של התנשאות.

chuckykillerdolltattoodesigns

תלת מימד

אם אתה אוהב קעקועים תלת מימד, אימה וצ’אקי, יש לך הכל בשבילך כאן. למרות שמדובר בקעקוע טוב, אני חושב שזה היה מרשים בהרבה בצבעים ובגוונים כהים יותר, שכן התלת-מימד היה בולט בצורה מדהימה, והרוע של הפרסונה שלו היה מוצג בצורה מדויקת עוד יותר..

chuckykillerdolltattoodesigns

הלולאה

עוד קעקוע לרגליים

קעקוע עגל זה מסתדר די טוב, מכיוון שהוא פשוט משתלב במעטה הזמין. התמונה עשויה היטב, וההבדל בין העין הרחבה לעין הצרה מודגש יפה. יש אפילו מה שנראה כמקור אור עם הקעקוע הזה – נראה שהוא מאיר לצד הצד הימני של פניו כשהוא מסתכל עליך.

chuckykillerdolltattoodesigns

עיצוב קעקוע מדהים של צ’אקי

גם כאשר לוקחים בחשבון את סוג הנושא אנחנו'אני מתעסק עם זה, זה קעקוע מדהים. להלן מספר סיבות מדוע.

  • איכות האמנות כשלעצמה יוצאת דופן.
  • ההצללה, הצללים, הקווים והריאליזם יוצאים מן הכלל ולוכדים בדיוק מהי הבובה המתמודדת הזו.
  • התלבושת שלו נעשית בצורה מדויקת מאוד, והברק על הסכין הוא האהוב עלי. חבל שבחירת הנושא הייתה צ’אקי, כמוני'הייתי רוצה לראות את איכות האמנות הזו עם עיצובים אחרים.

קעקוע אייקון

צ’אקי היה סמל תרבותי עבור הרבה מעריצי זכיינות הסרטים, וקעקועים אלה מראים את מסירותם של לא רק אלה שמקבלים את הקעקועים אלא גם של המעצבים שלקחו את הבובה הרצחנית ויצרו אמנות משכנעת – אם כי מטרידה -.

כמו בדמות, קעקועים אלה הם בלתי נשכחים. זה'זה עניין של השקפה ופרשנות אם זה או לא'זו תוצאה טובה או רעה. רוחו של צ’ארלס לי ריי, לטוב ולרע, ממשיכה לחיות דרך קבע בעורם של חסידיו.

הערות

דקוטה גאודי מדנטון טקסס ב -5 במאי 2019:

יש לי 2 קעקועים של צ’אקי אוהבים אהבה אהבה מאוהבים בצ’אקי בעצם

דקוטה ב- 04 במאי 2019:

אני'אני מעריץ ענק ענק של בובת צ’אקי הרוצח יש לי אפילו 2 קעקועים קלאסיים שלו גם אני'אפרסם את זה אם אני יכול והייתי מתחתן עם בובות צ’אקי משלי

פייטונרו ב- 24 באפריל 2019:

פייטונרו

אליסה טורגרסון ב- 18 בדצמבר 2017:

אני מעריץ @❤️chunky the doll הרוצח

שון האצ’ינסון ב- 24 באוקטובר 2017:

אני חושב שג’סיקה רושה עשתה עבודה מבריקה במאה אחוז ג’ס

תומאס גלאפינסקי ב- 10 באפריל 2012:

אני שונא כשאני רואה תמונות של עבודות שלי באתרי קעקועים בלי שום קרדיט לאמן. אתה "לְקַעֲקֵעַ" אתרים צריכים להתבייש. קעקוע תלת מימד צ’אקי בדף זה בוצע על ידי ג’סיקה רושה מבית האדום קעקוע בבאפלו ניו יורק. התחל לתת קרדיט לאמן לפני שאתה גונב שם עבודה ושם אותו באתר המחורבן שלך. תודה