דוגמאות לקעקועים “תפוז שעון”

אני אוהב קעקועים וכותב על הנושא כבר כמה שנים.

CC BY 2.0

CC BY 2.0

דון מרווין

הסרט תפוז שעון הוא אחד השנויים במחלוקת והאכזרית בתולדות הקולנוע, וגורם למהומה עצומה ברחבי העולם, ואיומים על המפיק, הבמאי והכותב-שותף סטנלי קובריק לא רק בזמן הסרט, אלא במשך שנים. לאחר מכן.

אז כשגיליתי את הקעקועים האלה היה מדהים לחשוב שמישהו ירצה לצייר דימוי פסיכוטי ואכזרי כזה שמיוצג על ידי הדמות הראשית של הסיפור בשם אלכס.

בהתבסס על שם הסרט, הביטוי תפוז שעון מתייחס רק להיות אנושי מבחוץ, בעוד שהוא מכני בפנים. במילים אחרות, לא משנה מה הדמות הראשית עשתה, בסופו של דבר אין לו רגשות או חרטה בקשר אליהם.

בכל מקרה, אני לא'אינני רוצה להיכנס לסיפור כולו, הנקודה היא שהוא עסק בסוגיות פסיכולוגיות ומטרידות יוצאות דופן שעדיין נחשבות שנויות במחלוקת עד היום..

זה אפילו נאסר בבריטניה במשך זמן רב מכיוון שכמה פשעים של גברים צעירים היו כביכול מושפעים מהדמות אלכס וחבורת הפושעים האלימים שלו..

גלריה לקעקועים בהשראת "התפוז המכני"

שוב אני'אני לא בטוח למה שמישהו ירצה לעשות קעקוע של התמונות המחוברות לסרט ולתוכן הזה, אבל למרות שחלקן כן, היצירה עצמה יוצאת דופן, ובמובן הזה אני מאוד אוהב את זה, מבלי לאשר בשום אופן את מה שהיא מייצגת..

תמונות אחרות להשראה

ההשפעה של אנתוני בורגס וסטנלי קובריק

דבר אחד בטוח, סטנלי קובריק ומחבר הספר שהסרט מבוסס עליו, אנתוני בורגס, השפיעו באופן מדהים על מי שקרא את הספר וצפה בסרט, שכן הוא עסק בבעיות פסיכולוגיות עמוקות ומטרידות שאולי היו מוצג בצורה אמיתית מדי.

בטהובן'הסימפוניה התשיעית והסרט

צד מעניין לכל זה היה הפופולריות של בטהובן'הסימפוניה התשיעית, ששיחקה חלק מרכזי בסיפור, ואנשים הלכו וקנו את המוזיקה לאחר שראו את המופע.

זהו רק חלק מוזר וייחודי בהיסטוריה של תרבות הקולנוע והפופ, שככל הנראה עורר השראה לחלקים של סיפור זה על גופם..

גְאוּלָה?

פרק אפל נוסף בהיסטוריה של תפוז השעון הוא שהסרט מעולם לא הראה את הדמות שנכנסת לשלב גאולה לקראת הסוף, מה שיעניק לסיפור סוף חיובי ותקווה יותר..

הסיבה המוצהרת לכך הייתה ההחלטה להשתמש בגרסה האמריקאית של הספר, מה שלא עשה זאת'זה לא כולל את הסיום הזה, למרות שהגרסה הבריטית אכן עשתה זאת. קובריק בחר ללכת עם הגרסה האמריקאית ולא הבריטים.

© 2009 MakinBacon

הערות

אִינדִיגוֹ ב- 09 באפריל 2012:

אני מקבל 1!!!

יותר טוב ממך ב- 05 ביולי 2011:

קעקוע צילום שעון כתום המוצג למעלה הוא קוב מהזרועות בייסבול מהסרט הלוחמים, שהוא לא סרט של קובריק….

jconner2002 ב- 12 באפריל 2011:

התמונה היחידה איננה תווים של Clockwork Orange's מהלוחמים

דרוג 451 ב- 13 ביוני 2010:

קובריק עשה עבודה מדהימה בדילול התמונות של "התפוז המכני" לחיים, וזה'זה מה שעושה קעקוע נהדר. דימויים! עם זאת, קורה הרבה יותר מאשר "נער מכה ואנוס נשים". העובדה שרוב האנשים מתמקדים בהיבט זה, בניגוד לנושאים הבסיסיים של ספרים וסרטים, באמת אומרת משהו על איכות התיכון ואפילו חינוך קולאז ‘שאנשים מקבלים. בורגס משתמשת בדמות לא שגרתית ככלי להעברת נושאים חשובים יותר כגון "חוסר הפגיעה ברצון החופשי" ו "הדואליות כמציאות האולטימטיבית “לרשימה שניים. אני מניח מה אני'אני אומר שאנשים ללא כל יכולת לחפש מושגים מופשטים מסוג זה, צריכים לדבוק ברומנים של Harlequin וסרטי אדים סנדלר..

משטרת הקארמה ב- 20 בדצמבר 2009:

אהבתי את הרומן ואת הסרט ולדעתי גם קעקועים כתומים של שעון משגעים. ובכל מקרה אם זה אומר משהו למי שאכפת לו. אני רוצה קעקוע כתום של שעון

לידיעתך ב- 06 בספטמבר 2009:

רק שתדע שהבחור בייסבול הוא לא כתום שעון, זה היה זעם בייסבול מהסרט "הלוחמים"

קצת משוגע ב- 05 ביולי 2009:

קעקועים, לדעתי, פונים לאנשים שרוצים ערך הלם כלשהו – אז למה לא להדביק משהו שמזעזע את עצמך? הסרט, למרות שהוא מנוגד, הוא אחד המותחנים הפסיכולוגיים המדהימים ביותר של זמננו. סטנלי קובריק'המוח שלו הוא גאוני, וזה'אין פלא שעבודתו נתנה השראה לאוהדים מספיק כדי להציג באופן קבוע חלק מהתמונות מהסרט. אתה'הבאתי כאן כמה נקודות ותמונות נהדרות! תודה.

פרת משה 33 מ- Fabulous USA ב -5 ביולי 2009:

אלוהים, אף פעם לא שמעתי את זה. למדתי הרבה ונהניתי לקרוא משהו שונה עד כה ממה שאני משתמש בו.