עיצובים, משמעויות, תמונות ורעיונות של קעקוע קלפים

ריצ’רד הייל הוא חובב קעקועים שלומד וחוקר סמלי קעקועים, משמעויות והיסטוריה.

עיצובים של קעקוע קלפים

עיצובים של קעקוע קלפים

קלפי משחק יוצרים כמה קעקועים נהדרים ויכולים להגיע במגוון סגנונות. הם יכולים לייצג אחד'האהבה והתשוקה להימורים ויכולה גם לסמל מספר דברים אחרים. קעקועי כרטיסים פופולריים מאוד בקרב שחקני קלפים מקצועיים וכל מי שנהנה ממשחקים ומהימורים. עם כל הדברים השונים שאתה יכול לעשות איתם, קל להבין מדוע הם בחירת קעקועים פופולרית.

לפני שתבחר לעשות קעקוע של קלפי משחק, עליך לוודא שאתה מבין כיצד הם פועלים. בחפיסה המסורתית שלך יש לך 52 קלפים. למעשה יש לך 54, הכולל שני כרטיסי ג’וקר, אך הם משמשים לעתים רחוקות ברוב משחקי הקלפים. כל קלף בחפיסה הוא חלק מערכה של ארבעה קלפים. אייס, מלך, מלכה, ג’ק, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, ו -2. כל קלף בסט יהיה שייך לאחת מארבע חליפות, כולל לבבות, יהלומים, כפות ומועדונים..

יש מגוון ידיים שונות של כרטיסים שאנשים בוחרים לעתים קרובות עבור הקעקוע שלהם. אחת הידיים הפופולריות ביותר היא ההדחה המלכותית, הכוללת את הקלפים של האס, המלך, המלכה, ג’ק ו 10. על מנת שהיד הזו תהיה סומק מלכותי, כל הקלפים חייבים להיות מאותה חליפה. . בפוקר, הסומק המלכותי הוא היד הטובה ביותר שיש לכם. זו אחת הסיבות שהוא כל כך פופולרי. יד ההדחה המלכותית מסמלת כוח, הצלחה וניצחון. יד פופולרית נוספת היא ארבעה אסים. האס הוא כרטיס המשחק הגבוה ביותר בחפיסה כולה. ניתן להשתמש בארבעה אסים לסמל כוח, ניצחון או מזל טוב. ידיים פופולריות אחרות כוללות את הבית המלא וישר.

יש אנשים שאולי ירצו לקעקע עליהם כרטיס בודד. ישנן מספר אפשרויות כשמדובר בגישה זו. הפופולרי ביותר הוא אייס האדים, שהוא הקלף העליון ברוב משחקי הקלפים. אייס האדים יכול לסמל הישגים, כוח, ניצחון ומנהיגות. יש גם צד אפל יותר לאייס האדים. קלפים אלה הונחו לעתים קרובות על קסדות החיילים במהלך מלחמת וייטנאם. בגלל זה, אס האדים מכונה לעתים קרובות כרטיס המוות.

בחירה פופולרית נוספת היא מלכת הלבבות. קעקוע זה פופולרי בקרב נשים ויכול לייצג כמה דברים שונים. מלכת הלבבות קשורה לעתים קרובות לאליס בארץ הפלאות. אם צפית פעם בסרט, ייתכן שתזכור שראית את הכרטיס הזה. בשל כך, קעקוע מלכת הלב יכול לסמל נחישות, התמדה ורצון לשרוד. יש אנשים שקושרים את מלכת הלב לאהבה.

אופציה פופולרית נוספת היא הג’וקר. ניתן להציג את הג’וקר במספר דרכים שונות. אנשים רבים בוחרים להציג את דמות באטמן המחזיקה בכרטיס ג’וקר. קעקוע כרטיס הג’וקר יכול לסמל מזל טוב, מכיוון שלרוב זהו כרטיס פראי. זה יכול לשמש גם לסמל חוסר מזל ושקר. אבל בעולם הפוקר, זה נתפס לעתים קרובות כקסם מזל טוב.

רעיונות והשראה של קעקוע קלפים

ישנן מספר דרכים שונות בהן ניתן לעצב קעקועי כרטיסים. אתה יכול לקבל מושג על מה זמין רק על ידי הסתכלות על התמונות במאמר זה. גישה מעניינת אחת היא להשתמש בסמל של כל חליפה: האת, הלב, המועדון והיהלום. קח את הזמן לצפות בכל עיצובים הקעקועים ייתן לך מושג מה זמין.

קעקועי כרטיסים כוללים לעתים קרובות סמלי קעקוע אחרים הקשורים לכרטיסים ספציפיים. ישנם מספר סמלים שונים המוצבים בתוך הכרטיסים בפועל. להלן תוכל למצוא רשימה של סמלים אלה.

 • כוכבים
 • כֶּסֶף
 • אסימוני פוקר
 • דובדבנים
 • שמונה כדור
 • כתרים
 • פרסות
 • ורדים
 • קוביות
 • להבות
 • גולגולות

התמונות למעלה מראות כמה דוגמאות נהדרות של אמן קעקועים שחושב מחוץ לקופסה. האמנות היפה שנעשית בעיצוב זה באמת מבדילה את הקעקוע מאחרים. אם אתה רוצה משהו ייחודי, אתה צריך לחשוב מחוץ לקופסה. ייתכן שתרצה לקבל סומק מלכותי עם השם שלך תחת הכרטיסים. אתה יכול לקבל את השם שלך מקועקע ביהלומים עם כרטיס מלך היהלום. ייתכן שתרצה להוסיף להבות סביב שמך. אתה יכול לעשות הרבה עם סגנון הקעקועים הזה, אז קח את הזמן כדי ליצור משהו ייחודי.

יש לזכור כמה דברים חשובים לפני קעקוע. הקפד לקחת את הזמן לחקור את האפשרויות שלך והקדיש את הזמן לוודא שאתה באמת רוצה קעקוע. דוֹן'אל תמהר: קח את הזמן לסקור עיצובים שונים. מי יודע מה אתה עלול למצוא בסופו של דבר? רק אל תעשה'לא למהר לעשות קעקוע. רבים עשו את אותה הטעות והם מתחרטים כעת על ההחלטה. קח את הזמן וודא שאתה יודע מה אתה רוצה. תודה על הביקור שלך.

הערות

נורבה ב- 16 בספטמבר 2019:

אני מעדיף את אייס הלבבות

אבן קרין ב- 05 בספטמבר 2017:

אני רוצה את מלכת המלך ושובי הלבבות ראשי התיבות שלי הם kj ואני'אני מלכה (חחח). אבל אני רוצה את הבחורה באמצע החבר שלי קוראים לו ג’וזף אז אני די רוצה לייצג אותו זה נשמע טוב

ריצ’רד ריקי הייל (סופר) ממערב וירג’יניה ב -6 ביוני 2012:

מקס, כשזה מגיע לקלפים, אני באמת. אני נכנס לאזור 🙂 זה דבר טוב בסמלים של קעקועי מזל, אתה יכול להוסיף אותם יחד או בדפוסים שונים, וכו ‘. הכל על ליידי לוק.

BeyondMax מסידני, אוסטרליה ב -29 במאי 2012:

@thelyricwriter – ריקי, ארן'את לא חמדן? LOL (… באופן אישי, אם הייתי צריך לבחור, הייתי לוקח את הסומק המלכותי עם קוביות. הייתי מוסיף שם גם תלתן בן ארבעה עלים.) LOL אוי, איך לתפוס את הגברת מזל החמקמקה ההיא!

ריצ’רד ריקי הייל (סופר) ממערב וירג’יניה ב -26 במאי 2012:

*KJ, מעריך את הביקור. LOL, בהתחלה לא עשיתי'גם לא. תמיד התעניינתי בקעקועים ובסיבה מדוע אנשים נמצאים בהם. KJ אדיב מדי. אני מודה לך בכל זאת, על הכל 🙂 נתראה בקרוב.

*צועני, תמיד טוב לשמוע ממך מתוקה. אתה גורם לי לחייך צועני. יש לי עוד הרבה מה לפרסם, אז תהיה מוכן. LOL שוב תודה בובה.

*AE, אני רובי צנוע מאוד. תודה. אתה יכול'אל תשתבש עם הסטרייט. באופן אישי, אם הייתי צריך לבחור, הייתי לוקח את הסומק המלכותי בקוביות. הייתי מוסיף שם גם תלתן בעל ארבעה עלים.

רובי ז’אן ריצ’רט מדרום אילינוי ב -23 במאי 2012:

אני אוהב את הסומק הישר עם הגברת בשחור.. מעניין…

הצוענית רוז לי מחוף דייטונה, פלורידה ב -23 במאי 2012:

הם ממשיכים להיות יותר ויותר מטורפים אבל אני אוהב לקרוא עליהם ועל התמונות. כל הכבוד ריקי. אני ממשיך להעביר את אלה הלאה.

kjforce מפלורידה ב -22 במאי 2012:

וואו..אף פעם לא הייתי חושב שיש כזה שפע של קעקועים! אני מניח שיש כמעט כל נושא שם..עשיתם עבודה מצוינת בליידע את העולם בנושא הזה..נהנתם מהמידע על כל רכזות .. הרבה מחקר מצידך … כל הכבוד..