עיצובים קעקוע גולגולת פרה

טום כותב מקוון כבר למעלה משבע שנים. הוא מאוהב בכל מה שקשור לבוקרים, רודיאו והיסטוריה מערבית.

אחד מעצמי הזיכרון היותר במוחם של אנשים החושבים את המערב הישן הוא של גולגלות פרה הפזורות בין המישורים או המדבריות. רבים מאלה היו תוצאה של בצורות שבהן לבקר התקשו למצוא מים, או מנסיעות בקר קשות לאורך מאות קילומטרים.

בתקופות אלה לא היו אזורים מגודרים לניהול סוגיית המים, כך שהרבה בקר לא עשה זאת'לא לשרוד את החיפוש אחר מים. תהיה הסיבה אשר תהיה, דימוי גולגלות הבקר המנקדות את הנוף הותיר במוחנו תמונה בלתי ניתנת למחיקה, מה שהופך את הרקע לסיפורים ואמנות נהדרים. זה גרם לכך שגולגלות בקר או פרה שימשו עיצוב לקעקועים למי שאוהב את הנושא.

ולמי שיודע את ההבדל, אני מבין שרוב הגולגולות שאנו מדמיינים אינן'אלה של פרות אבל שוורים, כמו טכנית, פרות הן אלה שהיו להן שני עגלים או יותר. אבל, כי רוב האנשים לא'לא יודע את ההבדל, פשוט קראתי להן גולגלות פרה למטרות זיהוי.

עיצובים קעקוע גולגולת פרה

כמו כל נושאי הקעקועים, קעקועי גולגולת בקר או פרה משלבים מגוון עיצובים, המתרחבים מעבר לדמותה של גולגולת מונחת על החול המדברי..

חלק מהאנשים בוחרים לקבל נושא אינדיאני, בעוד שאחרים בוחרים לכלול איתו עיצוב אמנותי שבטי. וכמובן, יש מי שמחליט ללכת עם המראה הריאליסטי, מתוך אמונה בכך'משכנע כשלעצמו.

גולגולת פרה מסורתית

אָנוּ'נתחיל את המבט הזה בעיצובים של קעקוע פרה או גולגולת שור עם הרעיון המהותי שבדרך כלל מאכלס את המוח שלנו כשחושבים על גולגולת של פרה ששוכנת במדבר או במישורים..

למי שרוצה רעיון מסורתי של גולגולת פרה מונחת על הקרקע, לזה יש כמעט כל מה שהיית רוצה.

  • יש לך רקע נחמד עם האדמה הקשה, כשהגולגולת מונחת זקופה לכולם, ומזכירה להם את האתגרים והסכנות של הארץ עליה הם נוסעים..
  • הגולגולת נעשית בצורה יפה, כשהצל והאור משלימים זה את זה היטב כדי להעניק למראה העין השקוע, שהוא בדרך כלל מרכז העיצוב של קעקוע כזה.

קעקוע גולגולת פרה מסורתית

קעקוע גולגולת פרה מסורתית

פרטי קעקוע

קעקוע גולגולת פרה על הגב

למטה יש לנו עוד עיצוב קעקוע גולגולת פרה מציאותי, הפעם מוצג בחלקו העליון של הגב. נראה שזה עתה הושלם, כפי שמעיד הצבע האדום של העור והשאריות הכהות על הגב המקיפות את הקעקוע. (אני אומר שבמקרה שתהיתם על מה מדובר).

זוהי גולגולת שנראית יפה מאוד, וארובות העיניים האלה כמעט נראות כמוהן'בוהה בך ממש. הקרניים והמצח גם הם נעשים יפה כדי ליצור עיצוב טוב.

עיצוב קעקוע גולגולת פרה מסורתית

עיצוב קעקוע גולגולת פרה מסורתית

קעקועים אנימטיים

קעקוע גולגולת פרה עם נוצות הודיות ודגל הקונפדרציה

להלן עיצוב קעקוע גולגולת פרה מדהים למדי, עם הרבה אלמנטים הכלולים ביצירה המוגמרת.

הברור ביותר הוא הגולגולת עצמה והנוצות ההודיות התלויות בתחתית מה שנראה כמו לוכד חלומות. אז יש לך את דגל הקונפדרציה עטוף בחלק העליון של קרני הגולגולת ונמתח לכאורה על פני לוכד החלומות. עדין יותר וקשה יותר לראות את חוט התיל המשתרע מעצם הלחיים של הגולגולת עד לעטוף את הקרן בצד ימין. למראה די מגניב.

למי שעיצב את זה כנראה היה הרבה דברים בראש שהוא רוצה להביע בקעקוע. הוא אכן מספק כמה רעיונות מעניינים על אלמנטים שונים שיכולים להיכלל בקעקוע גולגולת פרה.

קעקוע גולגולת פרה עם נוצות הודיות ודגל קונפדרציה

קעקוע גולגולת פרה עם נוצות הודיות ודגל קונפדרציה

חנות קעקועים

קעקוע גולגולת פרה עם כנפיים ונוצות

עם עיצוב קעקוע גולגולת פרה זה קצת מעבר להבנתי מה מייצגים הכנפיים. זה יכול להיות דבר אישי לאדם שעליו הוטבע הקעקוע, או שזה יכול להיות מייצג את רוח החיה המעופפת.

מה שזה מייצג, זה'עיצוב כנף מגניב מאוד, כשהנוצות בכנפיים נראות פנטסטיות. אני גם אוהב את הנגיעה האדומה הזו על הנוצות כדי להוסיף מעט צבע לדיו הכהה יותר של גולגולת הפרה ושאר העיצוב.

קעקוע גולגולת פרה עם כנפיים ונוצות

קעקוע גולגולת פרה עם כנפיים ונוצות

עיצוב קעקוע שבטי של גולגולת פרה

נושא העיצוב השבטי מתאים כמעט לכל דבר, ובמקרה של עיצוב קעקוע גולגולת פרה זה עובד היטב עם זה. נראה טוב איך האמן הקעקוע שם כמה מהאלמנטים השבטיים מול גולגולת הפרה, כמו גם בחלק האחורי. זֶה'זה משהו שיש לי'לא ראיתי יותר מדי.

שם'זה גם רמז לרוע עם גולגולת הפרה הזו, כפי שניתן לראות באור הדק שפולט מארובות העין ומאזור הפה של הגולגולת. גם בסיס הקרניים נעשה היטב, עם מראה די מציאותי של איך בעצם נראים קרניים.

עיצוב קעקוע שבטי של גולגולת פרה

עיצוב קעקוע שבטי של גולגולת פרה

flickr.wadethemachine

גולגלות פרה מציעות תזכורת לתקופה היסטורית שבה בקר הסתובב ברחבי הארץ, ללא מעצורים או חסמים בניהולם. קעקועי גולגולת בקר אלה מזכירים לנו את התקופה ההיא ואת הסכנה הכרוכה בחיים הקשים שהתקיימו באותה תקופה.

יש כאן גם את ההשפעה האינדיאנית, שם נראה שרוח הבקר המת מתעופפת. לא משנה מה האמונות והסיבות העומדות מאחורי בחירת גולגולת פרה כעיצוב הקעקוע המועדף עליך, הן אכן מציגות תמונה נהדרת ויש להן מגוון דרכים בהן ניתן לעצב אותן כדי לתת לך את סוגי האפשרויות המביאות לקעקוע הגולגולת הפרה הגדול שאתה רוצה..