קעקועי פירמידה: משמעויות, עיצובים ורעיונות

ריצ’רד הייל הוא חובב קעקועים שלומד וחוקר סמלי קעקועים, משמעויות והיסטוריה.

קעקועי פירמידה: משמעויות, עיצובים ורעיונות

קעקועי פירמידה: משמעויות, עיצובים ורעיונות

CC-BY Wikimedia Commons

האם קעקוע פירמידה בשבילך?

קעקוע מעניין אחד שאולי כדאי לשקול הוא קעקוע הפירמידה. הם אינם נחשבים לקעקוע פופולרי, אך הם יתאימו באופן מושלם לכל מי שמחפש משהו ייחודי. הם יכולים להיות משוחק על ידי גברים ונשים כאחד מעוצבים במגוון דרכים שונות. ישנם מספר סמלים שונים שניתן לתאר כראוי בעיצובים שלהם, ולעתים קרובות הם בעלי ערך עמוק לאלה הלובשים אותם.

רעיונות לעיצוב קעקועים של פירמידה

פירוש קעקוע פירמידה

הפירמידה היא סמל להישגים גדולים של האדם במשך שנים רבות. הפירמידה היא סמל מצרי עתיק המגדיר, במובן מסוים, את היכולות הגדולות של הציוויליזציה המצרית. הפירמידה יכולה להיות סמל לאחדות ונחישות, שני גורמים המייחסים ליצירתם.

אנשים רבים מאמינים כי פירמידות שימשו מסיבות שונות, אך הן שימשו לרוב לקבור פרעונים מצריים. המצרים האמינו במגוון אלים בתרבותם וכי המנוח יכול להיכנס לשמיים מהפירמידה שלהם. הטכנולוגיה הראתה לנו שהפירמידות הוצבו והיו מיושרות בצורה מושלמת לאירועי ירח מסוימים. למעשה, המצרי'הידע של הכוכבים והיקום פשוט מדהים. מחקריהם של הכוכבים והשמש היו גאונים לתקופת הזמן שלהם (לפני אלפי שנים). כיום, זו עדיין תעלומה כיצד הם השיגו ידע כזה על מערכת השמש.

רעיונות לעיצוב קעקועים של פירמידה

לעתים קרובות קעקועים אלה מחזיקים ערך סמלי עמוק וחיובי למי שלובש אותם. אבל זכור, בסופו של דבר, הקעקוע שלך ייצג גם את מה שאתה רוצה אותו. עם זאת, להלן תוכל למצוא משמעויות הקשורות לעתים קרובות לקעקועי פירמידה:

  • הֲגָנָה
  • נחישות
  • הַתמָדָה
  • אַחְדוּת
  • רוּחָנִיוּת
  • הַקדָשָׁה
  • אֲרִיכוּת יָמִים
  • אינטליגנציה

רעיונות לעיצוב קעקועים של פירמידה

עיצובים והופעה של קעקוע פירמידה

ניתן לעצב עיצובים של קעקוע פירמידה בכמה דרכים שונות. אחד העיצובים הפופולריים ביותר הוא ה עינו של הורוס– סמל מצרי עתיק. למרות שעיצוב קעקוע הפירמידה הזה פופולרי, לרוב האנשים יש עין רגילה מעוצבת במקום עין הורוס בפועל. כך או כך, עיצוב זה מייצג מראה רוחני ואחד'הראייה הפנימית. זה ידוע גם בשם "עין רואה כל," ויכול להזכיר לנו שאלוהים תמיד צופה בנו, מה שנותן לו קשר עם הרוחניות המודרנית שלנו.

עיצובים מתארים פירמידות קטנות וגדולות כאחד. קעקועי פירמידה קטנים עשויים להכיל או לא להכיל פרטים גדולים, אך אלה הגדולים מכילים לעתים קרובות. במקרים רבים, הם מעוצבים באבנים והעין היא יותר מהמרכז. עם זאת, כמה עיצובים קעקוע פירמידה מעוצבים עם פירוט מצוין, המציג צעדים, דגלים או סמלים מצריים אחרים.

זה לא רק ייתן לך מושג כללי על מה שיש, אלא זה יכול גם לתת לך טיפים ורעיונות לעיצוב קעקוע הפירמידה שלך..

רעיונות לעיצוב קעקועים של פירמידה

לפני שאתה עושה קעקוע

יש כמה דברים חשובים שאתה צריך לזכור לפני שאתה עושה את קעקוע הפירמידה שלך או כל קעקוע. הקפד לקחת את הזמן לחקור את הקעקוע שלך. וודא שאתה מבין לחלוטין מה הקעקוע שלך מייצג ומייצג לפני שתקעקע.

דוֹן'לא למהר לקבל דיו! גברים ונשים שמקבלים דיו על דחף בדרך כלל מתחרטים על הקעקוע שלהם בהמשך הדרך. דוֹן'אל תעשה את אותה הטעות. זכור, אתה הולך ללבוש את זה למשך שארית חייך. אם אינך בטוח או שיש לך מחשבה שנייה, המתן. עשה את הבחירה הנכונה בפעם הראשונה.

© 2012 ריצ’רד ריקי הייל

הערות

JeeZ ב- 18 בנובמבר 2018:

אני עושה את הקעקועים שלי בעצמי, אני עושה ידיים ורק מתאר, אבל אני אף פעם לא לוקח את הזמן לחשוב עליהם, מחפש את משמעותם לאחר שזה נעשה, בדרך כלל זה מראה לי איפה אני בחיי ורובם ממוקמים יחד, הצורה שלהם כל הזמן הולכים יחד אבל המשמעות שלהם היא. אני מאמין שכל החלטה מודעת שנעשית תוך זמן קצר מאוד מושפעת מתת המודע שלנו שיש לו גישה לחלק גדול יותר מהזיכרון שלנו (מכשפה שאנו יכולים לגשת אליה באמצעות היפנוזה) והתת מודע שלנו מניע אותנו לקראת רצון שאנחנו באמת רוצים או צריכים, מה לעשות אתה חושב? גם המשמעות יכולה להיות תלויה בך התרבות, למעט דברים כמו השמש המייצגים את היום ודברים כאלה

ריצ’רד ריקי הייל (סופר) ממערב וירג’יניה ב -17 בספטמבר 2012:

גלוי לב

סולארדול

סווסאן

מהאטר

מלמד

צועני

תודה לכולם על הזמן, ההערות וההצבעות 🙂

הצוענית רוז לי מחוף דייטונה, פלורידה ב -8 בספטמבר 2012:

קעקועים מדהימים.

דיאנה מנדז ב -7 בספטמבר 2012:

אני יכול'לא יכול לדמיין שיש לך קעקוע פירמידה שמכסה כל כך הרבה שטח. הייתי בוחר בפרפר, אם הייתי עושה אחד. עם זאת, כפי שכתבת הקטנים חסרים פירוט אז אני מניח שזו הסיבה שהגדולה היא הטובה ביותר.

מרטין קלוס מסן פרנסיסקו ב -6 בספטמבר 2012:

תגיד מה שאתה אוהב אלה תמונות נהדרות. תודה

סווסאן ב- 06 בספטמבר 2012:

היי ריקי,

אני אוהב את מה שקעקוע הפירמידה מייצג. האהוב עלי הוא זה עם סוסי הים. אלה עם עין נראים לי מצמררים. חחח

הצביעו ומדהימים

שיהיה לך סוף שבוע נעים. 🙂

24 מפורטסמות ‘, וירג’יניה ב -6 בספטמבר 2012:

נו …… באמת? הפירמידה והעין הרואה, מישהו מבטא את הסמליות האילומינאטית. כמו כן, לאילו אלוהים אתה מתכוון, רק מתוך סקרנות?

פרנק אטנאסיו משלטון ב -6 בספטמבר 2012:

טוב מאוד .. זה'מצחיק שאתה אומר תעשה מחקר על קעקוע הפירמיד לפני שאתה מקבל דיו .. זה רכזת מעולה .. אני מקבל בעיטה להסתכל על התמונות 🙂 יברך אותך אחי