משמעויות, רעיונות ותמונות של קעקוע כוכבים

ג’יימז החזיק במשרות רבות במספר מדינות, אך לא משנה היכן הוא גר, תמיד יש לו עבודה כקעקענית.

כוכב-קעקוע-עיצובים

ישנן מספר סיבות ומשמעויות מאחורי קעקועי כוכבים. לפעמים הם מסמלים אחד'התקווה להפוך לכוכב או אחד'המטרות והנחישות להגיע לכוכבים. ישנם גם סוגים מסוימים של עיצובים קעקוע כוכבים שיש להם משמעויות ספציפיות. חשוב על הסמליות והעיצוב עם אמן הקעקועים שלך. בדרך כלל, הם יכולים לקחת את הרעיון שלך ולהפוך אותו למשהו אפילו יותר טוב.

משמעויות נפוצות הקשורות לקעקועי כוכבים

 • לְקַווֹת
 • שְׁאַפתָנוּת
 • מוצא אחד'להתנדנד
 • כּוֹכָבוּת
 • רצון להשיג מטרות גבוהות
 • הצלחה או הישג
 • נקודה בהירה וזוהרת בחייך
 • עניין באסטרונומיה
 • אתגר לכבוש
 • אמונה דתית (ראה להלן)
 • טרנספורמציה
 • אתה דייג או מלח
 • כלב הים או משמר החופים
 • אינדיבידואליות או ייחודיות
 • לידתו של ילד

כמובן שכמו כל קעקוע אחר, כוכבים לא'לא חייבת להיות משמעות מסוימת – הם יכולים להיות פשוט עיצוב יפה.

תמונות של קעקועים כוכבים

רעיונות ומשמעויות של קעקוע כוכבים

ישנם מספר עצום של עיצובים של קעקועים של כוכבים ולכל אחד מהם יש סמליות משלו.

 1. כוכב נופל: א כוכב היריות קשור לעתים קרובות ברגע מיוחד'חייו שהותירו רושם מתמשך, בין אם זה רומנטיקה קצרה, אירוע מיוחד, אדם, עבודה או כל דבר אחר שעשוי לשנות אותו'החיים של. כוכבי כוכבים קשורים גם להיות חולם או עם מישהו שאוהב להביע משאלות. אתה יכול לתאר את כוכב היריות בכמה אופנים. אם תקבל שביט, בעיצוב יהיה כוכב אחד עם זנב בוער. עיצוב כוכב היריות הפופולרי ביותר הוא זה עם מספר כוכבים. לאלה יש שובל של כמה כוכבים קטנים המשתרעים על פני שטח עור. לפעמים כולם בצבע אחד, אבל יש אנשים שמעדיפים שכל כוכב יהיה בצבע אחר.
 2. כוכב ימי: לפני הניווט המודרני, המלחים ניווטו באמצעות הכוכבים – בדרך כלל כוכב הצפון. מלחים אלה עשו לעיתים קרובות קעקועים של כוכבים ימיים או "כוכבי מצפן" מסיבות אמונות טפלות, בתקווה שהכוכב יעזור להדריך את הלילה ולהחזיר אותם הביתה בשלום. כעת הוא סמל להגנה, הדרכה, ובהצלחה. יש הרואים בכוכבים ימיים תזכורת סמלית ליצירת כוכב כזה'הנתיב שלו או ניווט בנקודה מסוימת באחת'החיים של. קעקוע הכוכבים הימי הפך פופולרי גם בקרב חברי חיל הים וחופי משמר החופים. עיצוב הכוכבים הימיים האדומים והשחורים מייצג את הצבעים המתחלפים על ורד המצפן שנמצא על תרשימים ימיים. זה נקרא לפעמים שביל נצנצים.
 3. קעקוע שלושה כוכבים: אם הכוכבים מיושרים ברצף כאשר כל כוכב גדול מהקודם, אז הקעקוע הזה מייצג מסע שנערך. שחקן או שחקנית עשויים לעשות את הקעקוע הזה כדי לסמן את המסע שעשו מלהיות שחקן בעיירה קטנה ועד להפוך לכוכב מהלך ברשימת A.
 4. מספר כוכבים: מחרוזת של כוכבים זעירים היא עיצוב פופולרי מאוד להשיג, במיוחד לנשים כי הוא נראה יפה. רוב האנשים יוסיפו כוכב לעיצוב בכל פעם שהם משיגים משהו כך שכל כוכב יהפוך לסמל של הישג.
 5. פנטגרם: לכוכב החמישי הזה יש שתי משמעויות, תלוי אם הפנטגרם מצביע למעלה או למטה. אחד הפונה כלפי מטה נחשב לחקות איל'ראשו ונתפס לעתים קרובות כאותו של השטן. פנטגרמה הפונה כלפי מעלה היא סמל להגנה ולאיזון. בוויקה חמש הנקודות שלה מייצגות את ארבעת היסודות (מים, אש, אוויר וכדור הארץ) כאשר הנקודה החמישית והעליונה מייצגת את הרוח, המנהלת את שאר היסודות. הפנטגרמה אומצה גם כסמל נוצרי בנצרות המוקדמת וחמש הנקודות מייצגות את ישו'חמישה פצעים שנגרמו במהלך צליבתו.
 6. הקסגרמה או מגן דוד: ידוע גם בשם "מגן דוד," זהו סמל חזק ליהדות. הכוכב בעל שישה נקודות מסמל את האינטראקציה של האלוהי עם בני האדם. כאשר מכנים אותו "בורא'כוכב," שש הנקודות מייצגות כל יום בשבוע והמרכז מתכתב עם השבת.
 7. ספטגרם: הכוכב בעל שבע הנקודות מסמל אינטגרציה ומיסטיקה. הוא יכול לייצג את שבע כוכבי הלכת, מערכות שבעתיים (כגון הצ’אקרות ההינדיות), או את שבעת ימי הבריאה בנצרות.
 8. אוקטוגרם: הכוכב השמיני הזה מסמל מלאות והתחדשות. זה קשור לעתים קרובות למערכות פי שמונה, כגון טריגרמות, גלגל השנה הפגאני ואוגדואד של מצרים העתיקה..
 9. Nonogram: הכוכב הזה בן תשע נקודות מסמל הישג ויציבות. לעתים קרובות הכוכב בן תשע הצמדים משויך למערכות פי 9, כגון תשע הקאנג’י הטאואיסטי.
 10. אור ותקווה: הכוכב הוא גם סמל לתקווה כיוון שכוכבים הם כתמי אור קטנים המופיעים בעולם אפל.
 11. עסקי השעשועים: זה דביק, אבל כמה מפורסמים עונדים קעקועי כוכבים כדי לסמל את מעמדם "כוכבים" של עולם הבידור.
 12. קעקועים של כוכב שבטי: אם אתה חבר בשבט פולינזי, תוכל לשלב את אחת ממשמעויות הקעקוע של הכוכבים לעיל עם עיצוב המייצג את המורשת שלך. אלה נעשים בצבע שחור.
 13. כוכב הדגל הפיליפיני: כל אדם ממוצא פיליפיני עשוי להיות מעוניין לקבל שמש מזהב בעלת 8 נקודות עם שלושה כוכבי זהב חמישה נקודות כפי שהם מופיעים על דגל הפיליפינים.
 14. קעקוע כוכב סלטיק: זהו מיזוג גדול של הגאווה הקלטית והכוכב. עיצוב ממש מגניב הוא קעקוע של כוכב שמשתנה לקשר קלטי.
 15. פרפר וכוכב: פרפרים מסמלים לידה מחדש וכוכבים מסמלים להגיע למטרה. יחד, העיצוב יכול לייצג תקופה בחייך שבה הפכת את עצמך ועבדת לקראת הישג ראוי לציון.
 16. כוכב ועננים: כוכבים בין שמיים מעוננים מייצגים תקווה בתקופה קודרת ועגומה בחייך. קעקוע זה יכול להיות תזכורת חשובה שתמיד יש אור, אפילו בלילה חשוך.
 17. שמש וירח: שני סמלים אלה הם זיווגים פופולריים עם הכוכב. יש אנשים שאוהבים להוסיף כוכבי לכת.
 18. פרח וכוכב: כוכבים מסמלים הישגים ופרחים פורחים מייצגים הבטחה ופוריות. יחד, עיצוב זה יכול לסמל את הצמיחה האישית שלך.
 19. פיות: פיות קשורות למיסטיקה ולמשאלות. הם גם מייצגים תמימות ותמיהה ילדותית.

 20. גולגולת וכוכב: זה מייצג את המוות הכובש, או שזה פשוט רעיון עיצוב ממש מגניב למי שאוהב גולגולות.
 21. הערות כוכבים ומוזיקה: רעיון קעקוע נהדר למוזיקאי החותר לכוכב.
 22. אֵשׁ: קעקועים של כוכבים בוערים הם סמל חזק לאחד'הרצון לשרוף כל דבר כדי להשיג אחד'המטרות של. עיצוב זה מייצג סיבולת, אומץ ושינוי.
 23. קעקוע כוכב החיים: נלבש על ידי רופאים ובעלי מקצוע רפואי. הוא בדרך כלל כחול ויש בו את מוט האסקלפיוס.
 24. קעקוע תחת כוכב העין: קאט פון ד הפכה את העיצוב הזה לפופולרי. איננו בטוחים במשמעותו או אם ישנה לכך אפילו משמעות. ייתכן שבחרה בעיצוב ובמיקום פשוט לאסתטיקה. עם או בלי משמעות, זה נראה פנטסטי!
 25. גנבים רוסים' קעקוע כוכבים (Vor V Zakone): ה "גַנָב'כוכב של" אוֹ "לִגנוֹב'כוכב של" נלבש על ידי חברי כנופיה רוסיים, עבריינים ושבויים. פירוש המונח vor v zakone "גנב על פי חוק," וזה מונח שניתן לחברי עילית בפשע מאורגן. יש לו מספר משמעויות בהתאם למיקום. אם הוא נלבש על החזה או הכתף, המשמעות היא שלפושע סמכות גבוהה. אם הכוכבים נשחקים על הברך, הם מרמזים שחבר הכנופיה הזה לא יכרע ברך לאף אחד.

מיקומי גוף קעקוע כוכבים נפוצים ומשמעויותיהם

זוהי רשימה של המקומות הנפוצים ביותר לביצוע קעקוע כוכבים לנשים וגברים כאחד ומה פירוש מיקומי הקעקועים הללו. כמובן, המיקומים הללו אינם מחוברים לאף מין אחד, אך הם בדרך כלל פופולריים יותר בקרב מגדר אחד מאשר אצל השני..

לנשים:

 • קרסול: אתה צנוע עם רצף פראי.
 • גב תחתון: זה יכול להיות סמל למיניות. לשים משהו על הגב מייצג גם לשים את העבר הזה מאחוריך.
 • מָתנַיִם: אתה חושני, מפתה וסודי.
 • כָּתֵף: מקום בולט לתזכורות חשובות.
 • מפרק כף היד: קעקוע כוכב על פרק כף היד הפנימית שלך מייצג הישג מיוחד ויקר לך. זה יכול להיות גם אישור חיובי יומי כי אתה מסתכל על פרקי הידיים שלך כל יום. אם אתה מקבל את זה על פרק כף היד השמאלית שלך או את פרק כף היד הימנית שלך תלוי באיזו יד היא היד הדומיננטית שלך. אם הקעקוע עומד לשמש כתזכורת, שקול לשים אותו על פרק כף היד שבה אתה משתמש ביותר.
 • עצם הבריח: אתה רוצה לתת הצהרה ואתה'אל תפחד לומר את דעתך.
 • חזה או מתחת לשד: בשל קרבתו קרוב ללב, קעקוע חזה או חזה יכול לסמל אהבה וחיבה, או משהו קרוב ויקר לך במיוחד..
 • אֶצבַּע: אם אתה עושה קעקוע על האצבע, זה מייצג את המחויבות או הנאמנות שלך למשהו. האצבע האמצעית היא גם מקום פופולרי לקעקוע קדוש מכיוון שבאצבע זו יש וריד המוביל ישר אל הלב. קבלת כוכב על האצבע יכולה לייצג את המסירות שלך למטרה.
 • צוואר: אתה לוקח סיכונים או מעז. אתה עושה בחירות נועזות ואתה'אני לא מפחד להיות קצת משוגע.
 • אַמָה: כוח ועבודה קשה.
 • צלעות: קבלת טאט בצד שמאל מסמלת מאוד משהו שאתה אוהב כי זה באותו צד בו הלב נמצא.
 • מאחורי האוזן: עכשיו זה אופנה של בנות לקבל שניים או שלושה כוכבים מאחורי האוזן. בדרך כלל אין לזה משמעות, אבל זה יכול לייצג הקשבה לעצמך ועקב הדרך שלך.
 • כף רגל: הכוכב הימי הוא העיצוב הפופולרי ביותר למיקום זה מכיוון שהוא מייצג את הכוכב הצפוני. קעקוע של כוכב רגליים יכול גם לייצג מסלול שלוקח אותך הביתה או ליעד חשוב.

לגברים:

 • זרוע עליונה: כוח, סיבולת ותעוזה.
 • אַמָה: כוח ועבודה קשה.
 • כתפיים אחוריות: באופן מסורתי, כתפיים נחשבות כמקום שבו ממוקמות הכנפיים. קעקוע על הכתף מסמל את הרצון שלך לעוף גבוה או להמריא מעל אתגר.
 • מפרק כף היד: (ראה לעיל.)
 • אֶצבַּע: אם אתה עושה קעקוע על האצבע, זה מייצג את המחויבות או הנאמנות שלך למשהו. האצבע האמצעית היא גם מקום פופולרי לקעקוע קדוש מכיוון שבאצבע זו יש וריד המוביל ישר ללב.
 • מַרְפֵּק: מיקום זה פופולרי בקרב חברי כנופיה או אנשים שעושים זמן בכלא. זה גם מיקום בולט, אז זה מקום מצוין לעשות קעקוע שאתה עונד'לא רוצה שמישהו יחמיץ.

צבעי קעקוע כוכבים ומשמעויותיהם

 1. וָרוֹד: קעקוע של כוכב ורוד מסמל אחת'המאבק עם סרטן השד ואחד'ניצחון על המחלה.
 2. סָגוֹל: סגול מייצג איזון – הוא מכיל את העזה של האדום ואת הרוגע של הכחול. כוכב סגול יכול לסמל השגת איזון כלשהו.
 3. זהב: כוכב זהב מייצג הצלחה.
 4. אָדוֹם: אדום מייצג תשוקה עזה, ולכן כוכב אדום מסמל תשוקה להישגים או תשוקה למצוא אחד'הדרך לקראת משהו.
 5. ירוק: בשילוב עם סמל הכוכב, קעקוע זה מייצג מזל במהלך אחד'המסע לעבר מטרה.
 6. כָּחוֹל: זה מייצג את האוקיינוס ​​או את השלום. כוכב כחול יכול להיות מציאת שלום או הדרכה לשלום.
 7. קשת בענן: מצעד הגאווה.
 8. שָׁחוֹר: קעקוע פשוט של כוכב שחור יכול לעמוד במסר חזק מאוד תוך שהוא גם צנוע ואלגנטי.

כוכב-קעקוע-עיצובים

סלבריטאים עם קעקועים של כוכבים

 1. אהרון קרטר
 2. ברוס וויליס
 3. בריטני ספירס
 4. קלי אוסבורן
 5. מייגן פוקס
 6. לינדזי לוהן
 7. וָרוֹד
 8. עליה
 9. ביל קאוליץ ממלון טוקיו
 10. אשלי סימפסון
 11. אווה לונגוריה
 12. ג’יזל בונדשן
 13. ויקטוריה בקהאם
 14. ג’וס סטון
 15. ריהאנה
 16. ילד ג’ורג ‘
 17. אבריל לאבין
 18. ביורק
 19. גרי האליוול
 20. קייט הדסון
 21. נורה ג’ונס
 22. אנה קורניקובה
 23. טילה טקילה

© 2008 jaymz

הערות

י ב- 20 באוגוסט 2019:

קאט פון ד'לכוכבים יש משמעות. ההשראה היא השיר של Mötley Crüe "לנעוץ מבט". היא יצאה גם עם ניקי סיקס

סְנוּנִית ביום 30 במרץ 2019:

דוֹן'אל תשכח את הראפר/מפיק, BIRDMAN, בריאן כריסטופר וויליאמס.

מַלְאָך ב- 09 בנובמבר 2018:

אני'אני אעשה עוד קעקוע

DEEna ב- 02 ביוני 2018:

מישהו יכול לעזור לי? אני כל הזמן מחפש מאמרים ומחפש בכל רחבי האינטרנט אבל אני לא מצליח להבין מה המשמעות של יחס כוכבים מתחת לעין שלך, מישהו יכול לעזור לי בבקשה

blahguy ב- 10 באפריל 2017:

איך אתה מוותר על המשמעות הנפוצה ביותר? כוכבים מייצגים מין קבוצתי, מספר כוכבים מסביר את גודל הקבוצה. זה'ללא ספק הסיבה הנפוצה ביותר שאנשים מקבלים את כוכב ה -5 נקודות הרגיל

Cal ב- 10 בינואר 2017:

ראיתי בחור עם מגן דוד מעל עקומה הפוכה (כמעט כמו סקימר) ביד שמאל בין אגודל לאצבע. מה זה אומר? הבחור היה לבוש היטב והלך כאילו היה בצבא.

לי ב -19 באוקטובר 2016:

הכוכב ברוסיה פירושו כבוד או מוות. אז תיזהרו חבר’ה

אליסיה ב- 26 באפריל 2016:

אין מגניב שם חוץ מכנופיה

אליסיה ב- 26 באפריל 2016:

כוכבים של 6 נקודות מגניבים רק כי כן'לא יהיה בכנופיה'לא אומר כלום

פנסרטטו ב- 22 באפריל 2014:

יש לי כמה כוכבים בצבעי הקשת גם כהצהרת זכויות הומואים וגם כמחווה לאנשים שהשפיעו על חיי. כוכבים מחזיקים את נשמתם של המתים אך גם מסמלים תקווה.

הָבְנֶה ב- 16 בספטמבר 2013:

מה אם תקבל שלושה כוכבים בירך .. אבל לכל כוכב יש רק 5 נקודות מה זה אומר?

בריטני ב- 08 ביולי 2012:

אני מקבל חלק אחורי עם 56 כוכבים בשביל ואז שלושה כוכבים גדולים עם דיוקנאות בהם לכוכבי חיי

ג’ייסון ב -31 במאי 2012:

אני אוהב כוכב…………

Gaboss ב- 28 בינואר 2012:

יש דבר נוסף שכדאי שתדעו …. ברוסיה רק ​​קעקוע מאפיה עליהם כוכבים

מרלן ברטרנד מארה”ב ב- 10 בינואר 2012:

מידע מצוין על קעקועים. תודה.

שיין ב- 18 בנובמבר 2011:

בהחלט אהב את המידע על כוכבי טאטס. כדי להוסיף אני מכיר הרבה אנשים שיש להם קעקוע כוכב (5 נקודות) על הצוואר כולל אותי. U לא'אין לי את זה כמקום לקעקוע

מיצ’י ב -11 בנובמבר 2011:

אני אוהב כוכב נופל

אלביס/אווו ב -30 באוקטובר 2011:

אני אוהב קעקועים זה נותן לי אושר בכל פעם שאני רואה את זה על הגוף שלי, אבל אני לא רואה בזה חטא, אני לא מספר 4.

15. כבאי 151 ב -12 באוקטובר 2011:

הטאט הראשון שלי הוא של כוכב שחור מוצק בגודל 5 אינץ ‘עד המרפק שלי. כשנשאל מדוע כוכב? אני אומר להם " אני'אני כוכב, חצי מהזמן'אני זורחת, חצי מהזמן'אני למטה ויוצאת"

פני דג ב -12 באוקטובר 2011:

כל כך שמח שאני לא'אין לי קעקוע כוכב. כל כך חסר דמיון.

מרדון ב -24 בספטמבר 2011:

אני'אני מכור לכוכב! דבר אחד אני'אני בטוח ב? זה'זה מגניב !

brennawelker ב- 22 באוגוסט 2011:

אה … אז זה משמעויות! שמחה לדעת עליהן.

כלבת ב -19 באוגוסט 2011:

מחלת הסרטן

בונניבלו ב- 09 ביולי 2011:

אוהב את הטאטים שלי !!! אני'אני איש מקצוע מוכר, עם עסק משלי ויש לי כמה. אני'אני בגיל 40'והתחלתי להשיג אותם כשהייתי בן 18. אני מקבל אותם מחדש לפי הצורך, כך שהם ייראו נחמדים.

קימימאק ב- 13 ביוני 2011:

זֶה'האם אתה!

קימימאק ב- 13 ביוני 2011:

חבר’ה ונערות מטורפים. אפילו להשתמש בגוף שלכם כאילו זה פנקס פתקים כבוי אני מתכוון רחוק, כשאתם מזדקנים הם מתבגרים ונראים ממש רע. ראיתם פעם אדם זקן עם קעקועים זה לא'אל תראה טוב מאוד תחפש בעצמך מצא מישהו ישן עם קעקועים וראה את עצמך ב 20 או 30 השנים הבאות

זיגי ב- 10 בפברואר 2011:

מה הכוכב על אונות האוזן של האדם מסמל (נראה רק בבריטניה)

קעקוע פרפר מדאלאס טקסס ב -20 בספטמבר 2010:

קעקועי כוכב אם הם ממוקמים יפה נראים פנטסטיים, אך בעל קעקוע של כוכב גדול יכול להיראות נורא

נתן ב- 13 באוקטובר 2009:

וואו יש לי קעקוע של כוכב ימי על הכתף שלי אבל לא'לא מקבל את זה בגלל כל אחת מהמשמעויות שלה

המלכה ב- 29 באוגוסט 2009:

עוזר מאוד

סימון ב- 11 ביולי 2009:

mann idc מה הם מתכוונים אם אתה מקבל קעקוע כוכב וזה נקי'זה כל מה שחשוב. אם אתה מקבל כוכב שזה אומר משהו שאתה עושה יותר מדי, פשוט תקבל כוכב או קעקוע רגיל כי אתה רוצה אחד.

deestew מקנטקי ב- 18 בינואר 2009:

מידע נהדר ומועיל.

אליס ב- 24 בדצמבר 2008:

וואו רציתי אחד מהכוכבים הימיים האלה אבל מעולם לא ידעתי מה זה אומר. אני'אני צעיר מדי מכדי לעשות קעקוע באופן חוקי, החבר שלי נותן לי אותו, אבל זה גרם לזה להיות יותר משמעותי כי זה אומר מרד בשבילי. והאתר הזה אומר שזה יכול להיות בניית דרך משלך, שהיא דומה. עכשיו אני סופר נשאב כדי לקבל את זה כי זה יותר משמעותי! תודה רבה לך.

ג’נלין ב -11 בספטמבר 2008:

וואו התמונה העליונה עם הכוכב הירוק חמה בטירוף..

starrkissed מאריזונה ב -28 ביולי 2008:

וואו כמה מאלה מדהימים!

stylezink מאטלנטה, GA. ב- 08 ביוני 2008:

עשית עבודה נהדרת בכל המרכזים שלך ותיארת את המשמעויות השונות מאחורי סוגי הקעקועים'ש. תמשיך לכתוב!

טוני סקיי מלונדון בריטניה ב -22 במרץ 2008:

מאוד חינוכי !! מעולם לא הבנתי את המשמעויות של הקעקועים האלה בעבר!!

רכזת מעולה!