קעקועים סמוראים יפניים: רעיונות, עיצובים ומשמעויות

ריצ’רד הייל הוא חובב קעקועים שלומד וחוקר סמלי קעקועים, משמעויות והיסטוריה.

סמוראים-קעקועים ומשמעויות-יפנית-סמוראי-קעקועים ועיצובים-גלריה לקעקועים-סמוראים

Micael Faccio CC-BY, באמצעות פליקר

קעקועים של סמוראים פופולריים מאוד בתרבות היפנית. למרות שזה לא קעקוע המיינסטרים באמריקה, יש לו עדיין קהל, במיוחד בקרב אנשים שמעריצים את יפן. העיצובים שלהם מפורטים מאוד וצבעוניים למדי. למרות שהם מגיעים במגוון גדלים וסגנונות, רוב העיצובים גדולים יותר בשל הפירוט בקעקוע זה.

בדרך כלל הם מייצגים את התכונות והתכונות של הסמוראים. לעתים קרובות הוא מסמל כוח ואומץ, יחד עם שלל משמעויות אחרות. העיצובים די מהממים ומושלמים לקעקועי שרוול, עם אלמנטים וסמלים שונים שיכולים ללוות את הנושא שלהם. למטה, אני'אני אתן לך את ההיסטוריה שלה יחד עם המשמעויות השונות ורעיונות העיצוב שלה.

משמעויות קעקוע סמוראי

קעקוע הסמוראים יכול לייצג מגוון משמעויות שונות. מכיוון שישנן וריאציות רבות, משמעויות יכולות להיות שונות משונות שונות. זכור, בסופו של דבר, הקעקוע שלך מסמל גם את מה שאתה רוצה. עם זאת, להלן כמה מהמשמעויות המסורתיות שיש להן:

עם זאת, להלן כמה מהמשמעויות המסורתיות שיש להן:

 • גַברִיוּת
 • אומץ
 • אומץ
 • כָּבוֹד
 • אֲצוּלָה
 • משמעת עצמית
 • הִסתַפְּקוּת
 • הערכה
 • לשרת
 • לוֹחֶם
 • חַיִים
 • מוות

מכיוון שהסמוראים התאמנו לחיות כל יום כאילו זה היה האחרון שלהם, הקעקוע שלך יכול לסמל את אותו הדבר. זה יכול להיות שם כדי להזכיר לך כמה החיים שבירים באמת. זה יכול להזכיר לכם לחיות כל רגע כאילו היה האחרון שלכם כי אף אחד מאיתנו לא בטוח במחר. הוא עשוי להיבחר גם על ידי אלה המעריכים את הסמוראים ותרבותם. קעקועים אלה קיימים שנים רבות ביפן-קעקועים אלה נלבשו באופן מסורתי כקעקועים בגב מלא, גוף מלא או שרוול מלא..

היסטוריית קעקועים של סמוראים

כשמדובר בקעקועים יפניים מסורתיים, אף אחד מהם אינו סמלי יותר מקעקוע הסמוראים. הם היו בחירה פופולרית במשך שנים רבות ביפן. אך עם עליית הפופולריות שלהם בתרבויות המערביות, ניתן למצוא אותן כעת בכל רחבי העולם. בימינו אלה הם נלבשים על ידי גברים ונשים כאחד. אולם באופן מסורתי הם מסמלים גבריות. ישנן מגוון דרכים שונות לעצב אותן והן יכולות להחזיק ערך סמלי גבוה למי שעונד קעקוע כזה.

לסמוראים היסטוריה עשירה של מסורות וערכים. גם כיום הם ממשיכים להיות בין הלוחמים המעוטרים ביותר בכל הזמנים. המילה "סמוראים" נגזר מהמילה "saburau," אשר אומר "לשרת." ייצוג נוסף של מילה זו הוא "לחכות לאדם בעל דרגות עליונות בחברה."

חיי הסמוראים

הסמוראים היו צפויים לחיות אורח חיים מסוים המייצג כבוד, אצילות ושירות. במאה ה -13 חלה עלייתו של הזן בודהיזם, והסמוראים ביססו את הסטנדרטים וההתנהלות שלהם על מנהג זה. מדיטציית זן הפכה להיות חשובה מאוד לסמוראים. הוא שימש להרגעת סמוראים'המוח של. עם תרגול זה, הסמוראים נעשו ממושמעים באמנות המלחמה. הבודהיזם גם הוביל את הסמוראים לחסל רצח מיותר שכן הוא הראה להם כיצד להיוולד מחדש.

יותר מהכל, הם היו ידועים ביכולות הלחימה שלהם, במיוחד כישורי אומנויות לחימה. בהשפעת הבודהיזם הם הוכשרו להיות ממושמעים בגישה שלהם. עם התרגול החדש ויכולותיהם, הם הפכו ללוחם האולטימטיבי של זמנם. הם עקבו אחר הנוהג של "בושידו," אשר ייצג "דרכו של הלוחם." הם בנו את עקרונותיהם על אומץ, כבוד, כבוד ומשמעת עצמית, והעריכו עקרונות אלה הן בחיים והן במוות.

הזן בודהיזם גם לימד את הסמוראים להתגבר על הפחד מהריגה ופחד מהמוות. בגלל זה, הם היו צפויים לחיות אורח חיים מסוים. הם למדו לחיות כל יום כאילו הייתה האחרונה שלהם. הם גם למדו לשמור על סדר חייהם ועל כל מה שביניהם. בדרך כלל הם היו מתחתנים וילדים ילדים כדי לוודא שהמעמד החברתי שלהם יחיה. לאחר שנים על גבי שנים של מלחמה מתמדת, זה עזר לשמור על המעמד החברתי שלהם מאוכלס. אם סמוראי היה מתחתן, אשתו הייתה הופכת גם היא לחברת הכיתה שלו, וכך גם ילדיהם.

סמוראים-קעקועים ומשמעויות-יפנית-סמוראי-קעקועים ועיצובים-גלריה לקעקועים-סמוראים

מראה קעקוע סמוראי

מכיוון שקעקועי סמוראים קשורים לתרבות של יפן, הם מעוצבים לעתים קרובות עם סמלים שונים של התרבות היפנית. בדרך כלל הם מוצגים עם הקטאנה שלהם, שהיא סוג מסוים של חרב. הם קשורים לפרחת הדובדבן, שהיא למעשה סמל של הסמוראים היפנים. בשל כך, קעקועי סמוראים כוללים לעתים קרובות פרחי פריחת דובדבן. ישנם מספר סמלים ואלמנטים נוספים שתוכל להציג עם הסמוראים שלך, כגון דרקונים, גיישה, קוי, יין-יאנג או נמרים. הם עשויים לכלול גם קנג’י, (כתיבה יפנית באמצעות תווים סיניים). הם יכולים להיעשות במגוון גדלים שונים ודיו כמעט בכל מקום על הגוף. עם זאת, אנשים בדרך כלל בוחרים להחזיק אותם על הידיים או על הגב.

הקעקוע שלך יכול גם להראות את הסמוראים בתנוחות שונות. הם יכולים להיות מוצגים עם הקטאנה שלהם ביד או שהם יכולים להיות מוצגים על סוס. ייתכן שהם נועדו להיראות חסרי פחד או שלווים. העיצובים השונים מציעים לך מספר אפשרויות שונות לשקול – הקפד לקחת את הזמן כדי לצפות בכל העיצובים השונים במאמר זה ובמקומות אחרים. זה ייתן לך מושג מה זמין, כך שתוכל לאסוף עצות ורעיונות לקעקוע הייחודי שלך.

מה כדאי לדעת לפני שאתה עושה קעקוע

יש כמה דברים מאוד חשובים שכדאי לזכור לפני שאתה עושה קעקוע סמוראי יפני או כל קעקוע. הקפד לקחת את הזמן לחקור את הקעקוע שלך. אתה רוצה לוודא שאתה מבין לחלוטין מה הקעקוע שלך מייצג ומייצג. דוֹן'לא למהר לקבל דיו! גברים ונשים שממהרים לעשות קעקוע בדחף בדרך כלל מתחרטים על בחירתם בהמשך הדרך. אם אתה לא בטוח, תן לזה יותר זמן. ודא שאתה מקבל את זה נכון בפעם הראשונה!

© 2012 ריצ’רד ריקי הייל

הערות

ריצ’רד ריקי הייל (סופר) ממערב וירג’יניה ב -5 בספטמבר 2012:

מקס, תודה שהקדשת מזמנך להגיב חבר. כן, היסטוריה מעניינת מאוד עליהם. יכול להבין בקלות מדוע תרצו לעשות קעקוע כזה.

BeyondMax מסידני, אוסטרליה ב -24 באוגוסט 2012:

וואו. רקע מאוד מעניין והתמונות עצמן הן כמו ספר פתוח. לא ייאמן, מרתק!

ריצ’רד ריקי הייל (סופר) ממערב וירג’יניה ב -23 באוגוסט 2012:

*Lightshare, תודה שהקדשת מזמנך לביקור. אני מקווה שנהניתם ושוב תודה!

*רוזמאיי, תמיד נהדר לשמוע ממך 🙂 חלקם מפורטים מאוד. כנראה עבודה של ימים ושבועות על כמה. אני נהנה מההיסטוריה עליהם, תמיד עסק בהיסטוריה. מעריך שאתה שם לב, זה אומר הרבה! שמור על רוזמאיי.

רוזמרי סאדלר ממפרץ הוקס – ניו זילנד ב- 18 באוגוסט 2012:

וואו אלה משגעים. יש בהם כל כך הרבה פרטים, בוודאי שיידרשו יותר מאחד 'יְשִׁיבָה' להשלמת הטאטים המורכבים והמפורטים.

אני אוהב את האופן שבו אתה כולל את ההיסטוריה, סיפורים מאחורי הקעקועים האלה.

הרבה עבודה הושקעה בזה.

מדהים למעלה ועוד הרבה יותר

שיתוף אור ב- 16 באוגוסט 2012:

וואו !! אוסף תמונות מדהים ומידע משותף.

ריצ’רד ריקי הייל (סופר) ממערב וירג’יניה ב -15 באוגוסט 2012:

רובי, תודה שענית על ההערה. כן, חלקם מפורטים מאוד. לחלקם כנראה לוקח חודשים להשלים.

אלוקסין, תודה שנכנסת פנימה. כן, זו תהיה הדרך לעשות קעקוע צבעוני וגדול. הם נראים נהדר על הגב.

תודה לשניכם ושמרו על עצמכם.

אורליו לוקסין ממחוז אורנג ‘, קליפורניה ב -14 באוגוסט 2012:

אני לא'לא חושב שאני'ראיתי אי פעם קעקוע סמוראי, שהוא בהחלט מורגש למדי בשל גודלו. אם אתה'אתה הולך ללכת גדול, לשים הרבה צבע, כפי שמוצג על ידי כמה דוגמאות שלך. מצביע על זה ויפה.

רובי ז’אן ריצ’רט מדרום אילינוי ב -13 באוגוסט 2012:

שלי, חלק מאלה מכסים את כל הגב, חייב לקחת הרבה זמן וצריך להיות כואב, אבל גם הם יפים..תודה לך ריקי…

ריצ’רד ריקי הייל (סופר) ממערב וירג’יניה ב -13 באוגוסט 2012:

נל

תמי

גלוי לב

קלינגונקורה

מהאטר

פיקס

גיספי

אביאנוביץ

תודה לכולכם על הביקור, הזמן והתגובות 🙂 קשה מאוד לעקוב אחרי כולכם 🙂 אני מנסה כמיטב יכולתי, אני באמת עושה זאת. נל, זה מגניב. כפי שאתם בוודאי יודעים, סרטים וספרים באמת העלו את הפופולריות של הסמוראים. תודה על השיתוף נל !! פרנק ותמי, תודה רבה. אותו דבר נאמר על שניכם. מהטר, למדתי קצת על זולה זולה במהלך המחקר שלי. למען האמת, אני זוכר כל מי שקראתי. עם המילים והשמות היפנים האלה, הם מחליקים אותי. אני שונא את זה, אבל מה אתה יכול לעשות. צועני, פיקס, אביאנוביץ, שוב תודה. כולכם מצטרפים לקהילת ה- Hubpage.

דב הירט מסטילווטר, אישור ב- 13 באוגוסט 2012:

יצירות האמנות המקסימות האלה יוצאות דופן.

הצוענית רוז לי מחוף דייטונה, פלורידה ב -13 באוגוסט 2012:

קעקועים מטורפים, פנטסטיים וצבעוניים.

.004 ב- 13 באוגוסט 2012:

מדהים

מדהים

www.ledpxgd.com

מרטין קלוס מסן פרנסיסקו ב -12 באוגוסט 2012:

רק תוהה אם שמעת פעם על זולו זולו

קלינגונקורה ב -12 באוגוסט 2012:

יש לי 5 קעקועים, ואני מחפש להשיג עוד אני לוחם של אהבה ואור, איזה סמוראי זה?

פרנק אטנאסיו משלטון ב -12 באוגוסט 2012:

כותב התסריט אני לא'לא חושב שאי פעם אוכל לקבל מספיק מתורות הקעקועים והעיצובים שלך

תמי מצפון קרוליינה ב -12 באוגוסט 2012:

אלה הם Lyricwriter אפית! אני בטוח שזה פופולרי בקרב כל הצעירים שאוהבים אנימות. מעולה כמו תמיד!

נל רוז מאנגליה ב- 12 באוגוסט 2012:

היי ליריק, עכשיו אלה מגניבים במיוחד! אני אוהב את מסורות הסמוראים ורואה את כל הסרטים, אני חושב שנדבקתי אליהם כשתוכנית הטלוויזיה שוגון הייתה בשנות השבעים! חחח! וכמובן הגרסה המעודכנת עם טום קרוז, שלא הייתה'זה כל כך טוב, אבל ניתן לצפייה, אלה נהדרים, והתמונות שלך בהחלט יעזרו למישהו לבחור את הבחירה הנכונה, גם מידע מעניין, הצביע ושיתף, nell