רעיונות זעירים לקעקוע: עיצובים בגודל אגורה

יש לי ניסיון רב בטיפול בקעקועים שלי – קודם כל כדי לרפא אותם ואז להשאיר אותם במראה טוב.

קעקוע זעיר יכול להיות דיסקרטי, מדהים ומשמעותי. חקור כמה עיצובים זעירים, מלב ועד פרת משה רבנו.

קעקוע זעיר יכול להיות דיסקרטי, מדהים ומשמעותי. חקור כמה עיצובים זעירים, מלב ועד פרת משה רבנו.

waktattoo

הקעקוע הזעיר: איטי ביטי נפלאות

עשית זאת, החלטת ואתה'אתה מוכן לעשות את הקעקוע הראשון שלך, אבל אתה מפחד. מה אם זה כואב? מה אמא ​​שלך תחשוב? מה לגבי עבודתך? מה אם אתה לא אוהב את זה בעוד שנה? שאלות טובות, אבל בכנות אם אתה כל כך מפוחד אולי תצטרך לשלוח אותו מהטרקלין ולחשוב עוד קצת.

אבל אם אתה עדיין מתכוון לעשות קעקוע כדי שתוכל להפוך לאדם הכי מגניב אי פעם, למה שלא תתחיל לטבול את הבוהן הוורודה שלך למימי הדמיון של הקביעות, במקום כל רגל שמאל שלך? בשבילכם, חברים שלי, אני יכול להציע את המדהימות הקטנטונת שהיא הקעקוע הזעיר? אל תלגלג – דברים גדולים מגיעים באריזות קטנות, אז למה שלא תקעקע?

דברים שכדאי לקחת בחשבון לגבי קעקוע קטן

  1. האם העיצוב מתאים לגודל מיניאטורי? נסה לשמור על זה פשוט. ראיתי קעקוע זעיר משתבש לאחרונה כי ניסו להתאים יותר מדי קווים וצבעים לחלל בגודל אגורה..
  2. מיקום: הכנסת קעקוע זעיר למרחב עור ענק עשויה בסופו של דבר להיראות יותר כמו שומה מאשר אמנות. מצא בדיוק את הנוכל הקטן והנכון עבור כתם האושר שלך.
  3. פוטנציאל בנייה: קעקועים הם בערך כמו צ’יפס; זה'קשה פשוט לקבל אחד. למה לא לתת לעצמך חדר נשימה קטן למקרה שאתה'אתה מוכן לקחת את הדברים צעד אחד קדימה עם העיצוב שלך בשלב כלשהו בעתיד?
  4. האומן: כל אמני הקעקועים אינם נוצרים שווים. לכל אחד יש את המומחיות שלו, כמו תרופות. לדוגמה, יש לי אמן אחד שמתנדנד בעיצוב מחט דק אבל הוא לא'לא חזק עם הצללה ומילוי. אם אתה'אם אתה הולך להיות זעיר, תציץ באמן שלך'כדי לקבל מושג על שליטת המחט שלהם. אולי אתה הולך קטן ופשוט, אבל זה לא'זה לא אומר שכולם צריכים לעשות את זה.

גלריית עיצוב לקעקועים בגודל אגורה

עכשיו תסתכל על כמה מהעיצובים והרעיונות הסופר חמודים למטה כדי לעזור לך להתחיל בהרפתקת הקעקועים הזעירה שלך.

  1. פרת משה רבנו
  2. הפינוק המתוק
  3. הלב
  4. חייב לדבור לי
  5. מאחורי האוזן
  6. פרק כף היד

קעקוע זעיר של פרת משה רבנו.

קעקוע זעיר של פרת משה רבנו.

1. פרת משה רבנו

בימי הטרום-קעקועים הצעירים בהרבה, יצאנו כמה מאיתנו לצאת לניקוב ולקעקוע יחד כדרך להתקשרות. חטפתי את האף שלי בפעם השלישית והאחרונה (סיפור ארוך ומטופש) בעוד חבר אחר שלי חורר את הפטמה שלו, דבר שלעולם לא אצטרך לראות שוב. וחברה שלי החליטה לעשות קעקוע ראשון: פרת משה רבייה עדינה.

בזמנו זו הייתה קצת גילוי בעיני שלא כל הקעקועים חייבים להיות גולגלות ענקיות וצופרות. כמובן, היא התכווצה ובכתה כאילו קעקוע גולגולת ענקית, אך לא כל ספי הכאב נוצרים שווים. התוצאה הסופית הייתה נשית, יפה וראויה רק ​​מטווח קרוב.

טאטים מתוקים דיסקרטיים.

טאטים מתוקים דיסקרטיים.

2. הפינוק המתוק

הו, כמה הלוואי והייתי רואה בזה רעיון בעת ​​תכנון יצירות אמנות משלי. יש לי שן מתוקה גדולה ואוהבת את הרעיון שיש לי קאפקייק סודי או לולי פופ על הגוף שלי איפשהו. טעים ומזל למי שמוצא אותו.

קעקוע לב זעיר.

קעקוע לב זעיר.

3. הלב

מה יכול להיות מחווה מקסימה ומתאימה יותר מלב עם לב קטן ופשוט שנחרט על עורך באדום עז או על האות שלך'הצבע האהוב על הרבה? אם אתה'מוכן להגדיל את הגודל בגודל הקטן ביותר, אתה יכול אפילו לסחוט שם ראשוני.

דבורה עם המילה

דבורה עם המילה "לִי" מודפס עליו.

CT

4. חייב לדבור לי

אחד האהובים עלי "כִּמעַט" קעקועים זעירים שייכים לבת דודתי המדהימה שמסתבכת מאוד אבל הצליחה למצוא בית לדבורה קטנה ומתוקה עם המילה "לִי" בּוֹ. הוא יושב על פרק ידה כתזכורת להישאר נאמן לעצמה. היא הלכה על הצד הקטן במקום הזעיר, אבל אפשר בקלות לפשט את הרעיון הזה ולצמצם אותו לגודל זעיר.

אפילו בים של קעקועים, המיקום הנכון יכול לגרום לקעקוע קטן להשפיע בצורה רצינית. אולי אאלץ לגנוב ממנה את הרעיון הזה ולהשיג דבורה משלי.

מאחורי האוזן יש מקום מקסים וסודי לקעקוע זעיר.

מאחורי האוזן יש מקום מקסים וסודי לקעקוע זעיר.

5. מאחורי האוזן

איזה מקום מושלם לקעקוע זעיר. ראיתי משהו מראשי תיבות ועד נוצה קטנה במיקום הזה והצלחתי לאחד משלי. אם רק יכולתי ליישב את עצמי עם הגולגולת שלי רוטטת במשך שעה או שעתיים בזמן שאני מסיים את זה.

קעקוע בפרק כף היד יכול להיות גם דיסקרטי, כמו המשקפיים והגפם הגחמניים האלה.

קעקוע בפרק כף היד יכול להיות גם דיסקרטי, כמו המשקפיים והגפם הגחמניים האלה.

6. פרק כף היד

עוד מקום אידיאלי לקעקוע זעיר. נראה שזו בהחלט הנקודה המועדפת על ידוענים ואנשים שרוצים לדחוף מעט את המעטפה. המקום הזה גלוי, אבל הוא'זה לא בפנים שלך, והקעקוע יכול להסתיר בקלות עם שעון או צמיד אם כן'הלכתי מספיק קטנה.

יש אנשים שבוחרים במילה או ראשי תיבות במקום הזה; בריטני ספירס בחרה מפורסמת בקובייה ורודה קלאסית שתתאים לבעלה דאז'אחד כחול. אני'אני גדול בגחמה, אז אני בהחלט אוהב את זה שבתמונה כאן.

דיו שמח!

אז הנה לכם: כמה רעיונות קעקועים זעירים גדולים שיעזרו לכם ללכת. תאמין לי, משהו כל כך קטן וחמוד לעולם לא יכול להיות דבר רע. דיו שמח!

© 2012 קתרין טיילור

הערות

קתרין אפרה מ- Gloucestershire, בריטניה ב- 18 בינואר 2013:

איזה עיצובים קטנים ומקסימים – אני'תמיד רציתי לעשות קעקוע סודי רק לעצמי, אם רק אוכל לאזור אומץ להתמודד עם המחטים הדיו המפחידות! רעיון מצוין.

קתרין טיילור (סופרת) מקנדה ב- 09 בספטמבר 2012:

תודה אמא ​​קים ומלמדת. אני די מעריץ של החבר’ה הקטנטנים האלה. לפעמים למשהו קטן יש יותר השפעה מאשר למשהו גדול.

דיאנה מנדז ב- 09 בספטמבר 2012:

אני ממש אוהב את הלב הקטן הזה! זה כל כך מתוק. אני חושב שעיצובים הקעקועים הקטנים מושכים הרבה יותר מאלה שהם יצירות אמנות גדולות יותר.

סשה קים ב- 08 בספטמבר 2012:

מקסים. אני אוהב את שטח מאחורי האוזן. אני באמת רוצה להיכנס לעוד. הראשון והיחיד שלי היו שני קעקועים באמה בגודל 2.5 אינץ על 1 אינץ ‘. יש לי לפחות עוד 2 שאני רוצה לוודא שהם הרבה יותר גדולים. עצות מצוינות, הצביעו!

קתרין טיילור (סופרת) מקנדה ב -8 בספטמבר 2012:

תודה BB. כתבת רומן! צבע אותי מתרשם.

ביל הולנד מאולימפיה, וושינגטון ב -8 בספטמבר 2012:

אוהב את קעקוע פרת משה רבנו …. ברומן היחיד שכתבתי עד כה, פרת משה רבשת היא אחת הדמויות הראשיות. 🙂 נהנה מהמרכז!