סמלי קעקועים: נחשים, פטריות וירחים

אני אופורטוניסט מושבע, יזם, תורם לחיים, רב משימות, יוצר שובבות וג’יל מכל המקצועות..

זהו קעקוע שקיבלתי לאחרונה כחלק מקעקוע שרוול הזרוע המלא שלי.

זהו קעקוע שקיבלתי לאחרונה כחלק מקעקוע שרוול הזרוע המלא שלי.

לחיות זמן רב ולשגשג

נחשים

נחשים היו איקוניים בעיצובים של קעקועים כל עוד קעקועים היו בסביבה. חלקם מתווספים כמחמאה לקעקוע גדול יותר, בעוד שחלק מהקעקועים מבוססים על הנחש עצמו. זה מאוד הגיוני כשאתה מבין את הסמליות של נחשים. הם מייצגים כוח, פוריות, רוחניות, מיניות, שגשוג, ריפוי עצמי והתחלות חדשות.

כמובן, אתה יכול למצוא עוד יותר כוח בסמלי הנחש כאשר אתה הופך אז לאובורוס או "שלא נגמר" מעגל. הנחש אוכל הזנב שלו הוא סמל סופר לשפע ונבחר באופן נרחב. הקאדיקוס הוא עוד אחד פופולרי, מכיוון שהוא מסמל כוחות ריפוי גדולים.

בעת בחירת קעקוע נחש, זה'חשוב גם לשקול את צבע הנחש שלך. כל צבע מעניק לו רטט אחר. הלבן מדבר אל הכוחות התת מודעים שלנו. השחור נותן לו רמז נוסף של כוח. ירוק וזהב יביאו לך הרבה שפע ושגשוג. אדום הוא צבע מיני מאוד אך מבוסס לקעקוע נחש. סגול מדגיש את הטבע הרוחני שלך. עברו על הצבעים העומדים לרשותכם ושקלו איזה מהם מדבר אליכם ביותר.

קעקוע-סמליות-נחשים-פטריות-ירחים

קעקוע הפטריות שלי

פטריות

פטריות היו סמלי כוח. הם מייצגים את הכוחות בעולמנו הקיימים בשפע, אך לרוב אינם נראים. בגלל זה, הם נחשבים לעתים קרובות כסמלים נפשיים, כמו גם כסמלים של קריאת מג’יק. מכיוון שהן קשורות לאמנות עתיקה ומודרנית, הן נחשבות גם להשראה רבה ומקור לביטוי יצירתי.

הפטריות הקטנות לא מכובדות לעתים קרובות בגלל הקשר הסימביוטי שלהן עם העצים וחיי הצמחים שהם גדלים בקרבתן, אך עם זאת, הן מסמלות את מעגל החיים. הם מחוברים לכל הדברים וכל הדברים קשורים אליהם. על ידי קעקוע פטריות על גופך, תיזכר כמה דרכים אתה מחובר לכל מה שמסביבך, וכיצד כל מה שמסביב קשור אליך (גם אם אתה מבחין רק בתת מודע).

ירחים

אם אתם מחפשים סמל נהדר לפוריות, שפע, הארה ותעלומה, אז קעקוע ירח הוא בשבילכם. הירח מתנשא עלינו בחיוך חינני, היא שם גם כשאנחנו יכולים'לא רואה אותה ותמיד דואג. ספיריטליסטים רבים ביססו את כל חייהם סביב הירח, ורבים אחרים מוקסמים מהם ללא סיבה מוסברת.

כוחו של הירח עושה קעקוע נהדר להחמיא לעיצובים אחרים, או בפני עצמו. בחר בו כדי לסמל את אמך הפנימית, את הטבע הנשי שלך, את הכוחות העל -טבעיים שלך, את חייך השופעים או כתזכורת ליופי בכל הדברים.