קעקועים של אס אספדים: עיצובים, רעיונות ומשמעויות

ריצ’רד הייל הוא חובב קעקועים שלומד וחוקר סמלי קעקועים, משמעויות והיסטוריה.

אס-של-כפות-קעקועים-ומשמעויות-אס-כפות-קעקועים-עיצובים-רעיונות ותמונות

היסטוריה: לא רק כרטיס משחק

אייס האתים היה סמל לדברים רבים. ההיסטוריה מאחורי זה עשויה להפתיע חלק. זה ידוע בדרך כלל ככרטיס בעל הערך הגבוה ביותר, למרות שמשחקי קלפים מסוימים נותנים לו ערך נמוך יותר. משחקי קלפים היו פופולריים במשך מאות שנים – מקורם במאה ה -17. רבים ראו בו סמל למזל טוב ומזל טוב. עם זאת, לאס הכף יש עבר אפל בהיסטוריה האמריקאית.

כרטיס אס האדים היה בשימוש גם במהלך מלחמות, לרוב במלחמת העולם השנייה ובמלחמת וייטנאם. במהלך מלחמת העולם השנייה, חיילים אמריקאים היו מציירים אותה על הקסדה שלהם למזל טוב. למעשה, כל ארבע חליפות הקלפים שימשו לסיוע בזיהוי החיילים האמריקאים, כולל היהלום, המועדון והלב. במהלך מלחמת וייטנאם, הוא שימש להפגת פחד בווייטנאמים. זה לא היה'לא נדיר להניח כרטיסי אס כף על חיילים וייטנאמים שעזבו. במקרים מסוימים, אלפי קלפים היו מונחים בשדות – עבור הווייטנאמים, אס הכף סימל את המוות. כפי שאתה יכול לראות, הוא שימש כנשק פסיכולוגי.

כיום, זה יכול להיות מגוון של דברים. קעקוע אייס הכפפים נוהג להדביק מהמרים, אופנוענים וכנופיות. יש לה אסוציאציות רבות אחרות לאורך ההיסטוריה. במאמר זה, אנו'אדון על אס של עיצובים ומשמעויות קעקועים. בסופו של דבר, אנו מקווים שאתה'תוכל לעזוב השראה ועם רעיונות לקעקוע הבא שלך.

עיצובים

ניתן לעצב קעקועים של אס עלים בדרכים רבות ושונות. זה יכול להיות מעוצב לבד או מוצג עם כמה סמלים ואלמנטים אחרים. בשל כך, שם'זה מגוון רחב של קעקועים של עלים.

 • הקעקוע הנפוץ ביותר הוא כרטיס משחק אס. ניתן לעצב כרטיס זה גם בדרכים רבות. כמה עיצובים מציגים אתח במרכז הכרטיס או גולגולת. הם מוצגים גם בדרך כלל עם קלפי משחק אחרים, כגון בתוך סומק מלכותי – קעקוע זה יכלול את K, Q, J ו- 10 של כף. שילובי כרטיסים אחרים נפוצים גם הם.
 • מכיוון שהוא נושא הימורים נפוץ, הוא מתואר לעתים קרובות עם סמלים ואלמנטים אחרים של הימורים. העיצוב יכול לכלול קוביות, שבעה משולשים, כדור שמונה, קוביות, צ’יפס פוקר, קלפים, כסף, מטבעות, זהב, כסף או דובדבנים. כל אלה הם סמלים נפוצים בעיצובים של קעקועים בנושא הימורים. אייס האתים עשוי להיות מוצג גם בסמלים של מזל טוב, כמו תלתן בעל ארבעה עלים, פרסות או סנוניות..
 • אייס האתים קשור גם למוות, כך שזה'אין זה נדיר שהוא תוכנן עם אש, להבות וגולגולות לצדו. ייתכן שתרצה לשקול זאת עם להבות או גולגלות בוערות, הג’וקר, ורד שחור או לב שחור.
 • עבור אס כף ייחודי, אתה יכול לעצב אותו באמנות שבטית, אמנות קלטית או בסגנון אחר שאתה אוהב..

וודא שאתה לוקח את הזמן לצפות בכל האסים השונים של עיצובים קעקועים במאמר זה. זה ייתן לך מושג כללי למה לצפות כשאתה מתחיל לתכנן את עיצוב הקעקועים שלך של אס הכפות. זכור, השתמש בדמיונך ותהיה יצירתי.

משמעויות

זכור כי קעקוע אס האדים יכול לייצג תכונות חיוביות ושליליות כאחד. למרות שבסופו של דבר זה באמת ייצג רק את מה שאתה מחליט שהוא עושה. מתחתיך'אמצא כמה משמעויות שונות שסמל זה אמור לגלם:

 • בהצלחה
 • שִׂגשׂוּג
 • הימורים
 • כּוֹחַ
 • מוות
 • מזל טוב
 • הִזדַמְנוּת
 • קשיחות
 • חסר פחד
 • עוֹשֶׁר

כפי שאתה יכול לראות, יש מגוון משמעויות ואסוציאציות, הן טובות והן רעות. זה'זה סמל למזל טוב במשך מאות שנים. לאחרונה, אס האדים היה סמל לכוח, עושר ומוות.

טיפים חשובים

יש כמה דברים שכדאי לשים לב אליהם לפני שתקעקע את אייס הכף שלך (או כל קעקוע לצורך העניין).

 • בדיוק כמוך'עושים עכשיו, קח את הזמן לעשות מחקר. אתה רוצה לוודא שאתה'מודעים לחלוטין למה שהקעקוע שלך מייצג ולמה הוא מייצג. מאמר זה מכיל עשרות עיצובים. אז זכור, דון'אל תבחר את העיצוב הראשון שאתה אוהב. קח את הזמן וחפש בעיצובים רבים אחרים לפני שתקבל החלטה סופית. זוכר אותך'מתכנן ללבוש את זה לנצח.
 • לעולם אל תמהר לקבל דיו! גברים ונשים שממהרים להיכנס לדיו בדרך כלל מתחרטים על הקעקוע שלהם בהמשך הדרך. דוֹן'אל תעשה את אותה הטעות. אפשר להסתיר ולהסיר לייזר, אבל זה אפשרי'יעלה לך יותר זמן ויותר כסף.
 • קעקוע אס האייפים הוא בחירה מצוינת לגברים ולנשים כאחד. אייס האתים לא רק נראה טוב לבד, אלא שניתן לעטוף אותו גם עם מאות סמלים אחרים. זה מאפשר לך להתאים אישית את העיצוב שלך.

אנו מעריכים את תמיכתך ומעריכים את זמנך. אם יש לך הערות, הצעות או שאלות, אל תהסס לשתף אותן למטה. אנו מספקים מידע וייעוץ קעקועים חינם לכל המבקרים. שוב, תודה על הזמן שהקדשת והקפד לצפות במאמרים אחרים שלנו. תודה!

© 2013 ריצ’רד ריקי הייל

הערות

רוי הופר ב- 07 באוקטובר 2019:

מה זה אומר כשאתה מקעקע את האס לאחור כמו זה שבתמונה? האס נמצא תמיד בצד שמאל למעלה וימין תחתון, רק אם אתה מעתיק אחד ושוכח גם לשקף אותו כמו בתמונה למעלה.

הולי ב- 16 באוגוסט 2019:

בני קראו אייס והוא נולד מת. רציתי לקעקע את אייס הלבבות על החזה שלי..אולי אולי את אס הכפות? או שזה..הדביק? כל דעה?

מלאכותי ב- 07 באוגוסט 2019:

כשאני קורא את כל ההערות, הכי טוב להגיד שהאפ הוא רסיס של חייל. הימורים עם החיים … להיות ליד המוות. שימש את החיילים להכרה, כאשר לא הצלחת למצוא את שרידי האדם או חלקים … רק קסדה. אף אחד גם לא הזכיר את החנית … שתמיד מכה ראשונה לפני החרב. חיצים … אני חושב שבאופן אישי, האת מייצגת מישהו שיוצא לגמרי ורק מכה או מחמיץ, לוקח את ההשפעה החמה או גולש בעדינות. אבל זו רק אני

סטיב מק’קרון ב- 18 במאי 2018:

אני מבחין שאנשים כל הזמן אומרים "אני'תמיד חשבתי שיש לזה קונוטציה שלילית, מזל רע" ו "הגראן שלי אמר לי את זה'זה כרטיס המוות". המשמעויות האלה חוזרות לאחור. אני'אני בטוח שאתה יכול לייחס משמעות חדשה לכל דבר, אפילו לאס הכפפות.

ספורטגנורק ב- 20 בדצמבר 2017:

יש להוסיף מידע. הגדוד ה -506 של חטיבת החטיבה של 101 הדיוויזיה המוטסת השתמש באס הכף בתחילה על קסדותיהם (גדודים אחרים באמצעות סימנים אחרים). אך כשנודע כי אס הכפפות קשור לחוסר מזל בתרבות הווייטנאמית הוא הותאם באופן נרחב להרתיע חיילי NVA. בסוף מלחמת וייטנאם, היא שימשה גם כסימן נגד שלום.

עם זאת ישנו שימוש נוסף באס הכפפות, במיוחד בקעקוע'ש. היא משמשת גם אישה לבנה (לפעמים נשואה) כדי לאותת שהם מעדיפים שותפים מיניים שחורים.

ארין ב- 24 ביולי 2017:

אסים משמשים גם לייצוג הקהילה הא -מינית (AKA קהילת האס).

ונדי דומינו ב- 10 באוגוסט 2014:

השארת משהו חשוב מהמאמר הזה. אייס עלים יכול לעמוד גם על א -מיניות ארומנטית.

אקסקסואל מתקצר לעתים קרובות "אֵס" בקהילה הא -מינית ואס של כפים מייצג א -מיניים ארומנטיים ואילו אס לבבות מייצג א -מיניים רומנטיים..

ריצ’רד ריקי הייל (סופר) ממערב וירג’יניה ב -30 בספטמבר 2013:

היי מלמד, תודה שנכנסת. אין ספק שקעקועי כרטיסים הם גדולים בקרב מהמרים. מהמר ייקח את כל המזל שהוא יכול להשיג ולא ישאיר אף אחד מאחור. עבור הלובש, זה'הוא האמין שיעניק להם מזל ומזל. כן את זה'הדם שלו, מקועקע כמו דם כלומר. אס זה של קעקועי עפר מעוצב עם חוט תיל, המופיע כמנקב את העור. אס האדים הזה מוחזק על ידי תיל. תודה

דיאנה מנדז ב- 29 בספטמבר 2013:

זה חייב להיות קעקוע פופולרי בקרב מי שאוהב לשחק קלפים. האם זה דם על התמונה היחידה של היד? לא בטוח לגבי זה. עוד נושא נהדר משותף.

ריצ’רד ריקי הייל (סופר) ממערב וירג’יניה ב -25 בספטמבר 2013:

@ביל, תודה על ההערה והתמיכה. LOL הרבה יותר מ -300 בשלב זה, כנראה 350. שם'יש כל כך הרבה סמלי קעקועים שונים ואני מנסה ללמד את מי שמחפש קעקוע שיש להם המון אפשרויות. אני'תמיד ראיתי בזה אמנות.

@קים, תמיד כיף לראות אותך. כן, מי ידע? מלחמת העולם השנייה ראתה מעט מזה, אך היא הובילה לקיצוניות במלחמת וייטנאם. אנשים רבים מתחננים להבדיל, אך האם זה מילא תפקיד להגביר את מוסר ההשכל לקמפיינים מוצלחים יותר? יִתָכֵן

@אמונה, האמונה היקרה שלי 🙂 מעריכה אותך תמיד. כן, הסיפורים המתוארכים לווייטנאם מתארים את הנפטרים עם אייס האדים. וייטנאמים הרגישו שזהו סמל לסימן רע/מזל רע.

@Rosemay, תודה על ההערה. נקודה מצוינת, אייס האדים הוא סמל למוות. אני לא'אני לא יודע מספיק על כרטיסי טארוט, צריך לשאול את נל. אני'אני בטוח שזה'הוא סמל למוות גם בתרבויות אחרות.

@Btrbell, LOL, תודה על ההערה והתמיכה הנהדרת! אני מעריך עובדה זו. כל קעקוע מחזיק ברמה של ערך סמלי ולמשמעויות יכולה להיות היסטוריה מפורטת.

רנדי בנלולו מ- Mesa, AZ ב -24 בספטמבר 2013:

אני אף פעם לא יכול להתנשא מהמרכזים שלך. ההסברים שלך בנוסף לייצוגים מצוינים של הנושא שלך, תדהים אותי! תודה!

רוזמרי סאדלר ממפרץ הוקס – ניו זילנד ב- 23 בספטמבר 2013:

מעניין ללמוד על האסוציאציות שלה דרך ההיסטוריה במיוחד מלחמת וייטנאם.

מעולם לא ידעתי שזה סמל למזל טוב, תמיד קשרתי את אס הכפפות למוות. סבתא שלי הייתה קוראת את הקלפים ותמיד היה זה סימן רע אם אייס הכף הופיע.

תודה לך על הארה ריקי.

שמרו על עצמכם ותיהנו משאר השבוע

קורא אמונה מדרום ארה”ב ב -23 בספטמבר 2013:

מילים יקרות,

כמה מעניין לגבי מלחמת וייטנאם. מעולם לא ידעתי על כאלה. אם כי, תמיד קשרתי אותו למוות. עם זאת, טוב לדעת גם על המשמעויות האחרות.

למעלה ועוד ולשתף

אלוהים יברך, פייט קוצר

עופות אש מצפון קרוליינה ב -23 בספטמבר 2013:

ביל צודק בהחלט. באמת יצרת תחום משלך בתוך התחום, ואני לומד משהו בכל פעם. לא היה לי מושג שכרטיסים אלה משמשים כ "לוחמה פסיכולוגית." היה לי קשה להחליט, אבל אני חושב שאני הכי אוהב את התמונה האחרונה. נמשכתי לתחושת העתיקות הטבעית שלה.

אייס לך ידידי,

קים

נ.ב-הסוג המשגשג 🙂

ביל הולנד מאולימפיה, וושינגטון ב -23 בספטמבר 2013:

אני'אני תוהה מתי אתה'ייגמר לו החומר בסדרה הזו? LOL נראה לי שכבר עשית 100 כאלה ואני'אני מוכן להמר שיש עוד מאה שאתה יכול לעשות. נישה נהדרת ואתה עושה את זה טוב ידידי.