כיצד לעצב קעקוע נסיעות ייחודי

לינדזי לומדת עסקים גלובליים וספרדית באוניברסיטת אוונסוויל ונהנית לטייל ולקעקוע.

קעקוע מפת העולם.

קעקוע מפת העולם.

חדשות ABC

הסיפור מאחורי הקעקוע

יש לי קעקוע נסיעות בעצמי, ואני מקווה שהסיפור שלי מספק קצת השראה והכוונה. לאחר שנסעתי ל -13 מדינות שונות (בלי שום כוונה לעצור שם), החלטתי שהגיע הזמן שאעשה קעקוע שישקף את מה שהכי שימח אותי בחיים: טיולים. ביליתי שעות בחיפוש בפינטרסט והצמדתי רעיונות שונים. ידעתי שאני רוצה משהו מקורי, אבל לא'לא בטוח איך להרכיב אותו. לאחר חיפושים והתלבטויות רבות, החלטתי שאני רוצה משהו שמשלב גלובוס ומצפן.

זה לא היה'עד כמעט שנה לאחר מכן שעברתי את זה כי רציתי לוודא שזה רעיון שאני באמת מאוהב בו. החלטתי ללכת לאמן קעקועים שרבים מאחיות החברות שלי המליצו עליו ושהיו לו גם ביקורות טובות במיוחד באתר שלו. דיברתי איתו והסברתי את הרעיון שלי, והראיתי לו כמה תמונות שאהבתי בפינטרסט, בתקווה שזה יספיק לתת לו כיוון.

אין ספק, כעבור כשבוע הוא צייר את העיצוב שיש לי עכשיו. התרשמתי מאוד מהיצירתיות שלו ומהאיכות שהיא מתאימה למה שרציתי, למרות שלא היה לי'לא נתן לו כיוון ברור מאוד. מוסר ההשכל של הסיפור הוא שאסור לפחד מלהיות יצירתיים ולהסתכן. בצע תחילה את המחקר שלך, אך עקוב אחר הבטן שלך ועשה מה שעושה אותך מאושר. אם אתה פועל לפי הכללים הפשוטים האלה, אתה'בסופו של דבר תהיה השתקפות יפה של עצמך.

קעקוע הטיולים שלי

אמן הקעקועים שלי הצליח לעזור לי להביא את הרעיונות שלי לחיים עם יצירת אמנות זו.

אמן הקעקועים שלי הצליח לעזור לי להביא את הרעיונות שלי לחיים עם יצירת אמנות זו.

קעקועי טיולים הולכים וגוברים בפופולריות ככל שיותר ויותר אנשים בוחרים לעזוב את אזורי הנוחות שלהם ולחקור את העולם סביבם. קעקועים אלה בדרך כלל בעלי משמעות רבה מכיוון שהם משקפים אדם'המסע של. הסגנונות שהם מגיעים אליהם מגוונים מאוד, החל מקטן ופשוט ועד גדול ומורכב. הם קלים להתאמה אישית לחוויות האישיות שלך ומניבים תוצאות יפות מבחינה ויזואלית. מאמר זה בוחן מי צריך לעשות קעקועים אלה, הסוגים השונים שאתה עשוי לראות ורעיונות לעיצוב משלך.

מי צריך לעשות קעקוע נסיעות?

בדרך כלל אנשים שמעוניינים לעשות קעקועי נסיעות הם כאלה שטיילו בעבר ורואים בכך היבט חשוב בחייהם. זה לא'עם זאת, לא בהכרח צריך להיות כך, כי קעקוע יכול לייצג כל סוג של מסע, בין אם הוא רוחני, רגשי, פיזי וכו ‘.'לא מאמין שצריכה להיות מגבלה על מי שיכול לעשות איזה קעקוע, אבל חשוב לחשוב כיצד האמנות משקפת את עצמך.

בסופו של דבר, אם אתה מרגיש שלעיצוב קעקוע יש משמעות מיוחדת עבורך, אז כדאי שתקנה אחד כזה. רק וודא שאתה משקיע מחשבה בסגנון וחשבת מדוע היא חשובה לך.

קעקוע מצפן

קעקוע מצפן

גברים'רעיונות לקעקועים

משמעויות קעקוע מצפן

המשמעויות הנפוצות ביותר מאחורי קעקוע מצפן הן כיוון, הגנה והשראה.

  • כיוון הוא הברור ביותר מבין השלושה. המטרה העיקרית של מצפן היא לעזור לך למצוא את הדרך שלך או לעזור לך לחזור לדרך אם אתה'אבודים מחדש. זוהי בחירה טובה לכל מי שמרגיש שקיבל או נזקק להדרכה בחייו.
  • מצפן יכול גם לייצג הֲגָנָה. מצפנים קיימים כבר הרבה מאוד זמן והיה סומך עליהם מאוד. הם הגנו על המלחים שהשתמשו בהם כדי להימנע מהכוונה והביאו אותם הביתה בשלום למשפחותיהם.
  • לבסוף, מכיוון שהם תמיד מצביעים צפונה, ומספקים תחושה קבועה של כיוון ותקווה, הם השראה אנשים להמשיך להתקדם בגלל ההנחיה ותחושת הכיוון המוצעים.

אם אתה מרגיש חיבור לאחת המשמעויות הללו, זהו עיצוב טוב שיש לקחת בחשבון.

קעקוע מפה.

קעקוע מפה.

דוגמניות קעקועים

משמעויות קעקוע מפה/גלוב

קעקועים אלה מאוד פשוטים וקלים להבנה. בדרך כלל הם מייצגים אהבה לנסיעות או אהבה לידע.

לראות עולם שלם מונח על מישהו מעלה מחשבות על הרפתקאות, התרגשות ונסיעות. הרעיון של היכולת לחקור עולם כה עצום ומסתורי מביא שמחה למי שרואה עצמו כנדודים.

יש הרבה מה לגלות בעולם. חלקם עשויים לגרום לקעקוע הזה לייצג את צימאונם לידע. הם רוצים להבין את אופן הפעולה של העולם וללמוד את כל סודותיו. זה'זו בחירה מצוינת לאנשים הרואים עצמם אינטלקטואלים סקרנים.

קעקוע גלובוס

קעקוע גלובוס

netluxury.com

משמעויות קעקוע למטוס

קעקוע של מטוס יכול להיות שאדם הרפתקני ורוצה לחקור, מכיוון שאתה יכול ללכת כמעט לכל מקום בעולם על ידי מטוס. השמיים הם, ממש מילולית, הגבול במקרה זה ומייצגים פתיחות למקומות ולחוויות חדשות. זהו קעקוע טוב שיש לקחת בחשבון אם אתה רוצה להראות את עצמך כאדם הרפתקני ופתוח.

קעקוע של מטוס

קעקוע של מטוס

קעקוע בלנד

משמעות קעקוע רוחב ואורך

עיצוב זה מתאר מיקום נסיעה ספציפי המיועד לקו הרוחב והאורך. זה יכול להראות היכן התחתנת, היכן גדלת, היכן פגשת את החבר הכי טוב שלך, או את המיקום של כל אירוע בחיים שהיה חשוב לך. בכל מקום שאתה הולך בעולם, תמיד תוכל להחזיק במיקום הספציפי הזה עלייך כתזכורת למה שהתרחש שם.

אף אחד לא יודע את המשמעות של העיצוב הזה חוץ ממך (וכל מי שאתה מסביר לו), כך שתוכל להשיג כמעט כל מיקום שאתה רוצה שמזכיר לך משהו חשוב. קעקוע זה נוטה להיות דיסקרטי ולכן יתכן שהוא לא מתאים לאנשים שנהנים מקעקועים גדולים ונוצצים.

קעקוע רוחב ואורך

קעקוע רוחב ואורך

פינטרסט

משמעות קעקוע חותמת דרכון

חותמות דרכון הן דרך מצוינת להתהדר היכן היית! זה בהחלט עיצוב למטיילים בעולם. לכל מדינה יש חותמת דרכון ייחודית משלה, מה שהופך אותה לדרך מהנה ויצירתית לעקוב אחר המקום בו הייתם. זהו קעקוע טוב לאזור גדול של עור חשוף, כך שתוכל להמשיך להוסיף אותו לאורך שנים רבות.

קעקוע חותמת דרכון

קעקוע חותמת דרכון

פינטרסט

להיות יצירתי

דוֹן'אל תפחד להיות יצירתי בעיצוב שלך. זה לא'לא חייב להיות מטוס או כדור הארץ. זה יכול להיות כל שילוב של כל מה שאתה רוצה שזה יהיה. רוב האנשים לא מאוד יצירתיים, ולכן חלק מהקעקע'התפקיד שלו הוא לעזור לכם לעצב משהו חדש. לעולם אל תשכח שהם שם כדי לעזור לך. להזמין אמן לצייר עבורך משהו מיוחד יעלה קצת יותר, אבל הכסף בהחלט שווה את זה כדי להשיג משהו ייחודי ומקורי לגמרי..

לא משנה מה הקעקוע שתחליט לעשות, וודא שהוא'זה משהו שאתה'השקעת מחשבה וכי אינך עושה זאת'אין לי ספקות לגבי. זו צריכה להיות השתקפות של עצמך ומה שעושה אותך מאושר. דוֹן'אל תפחד לחשוב מחוץ לקופסה כדי להשיג משהו שיביא לך אושר לשנים הבאות.

מִשׁאָל

© 2017 לינדזי לנגסטאף

הערות

ריאן מלואיזיאנה, ארה”ב ב -10 באוגוסט 2017:

איזו כתבה נהדרת. בחירות מגניבות מאוד לקעקועים שונים. נותן לי כמה רעיונות לכשאני מתחיל לטייל בגדול. תודה על שיתוף הרעיונות האלה.