תמונות ועיצובים של קעקוע דיוקן

אני'תמיד החזקתי עבודה בחנות קעקועים כפירסר גוף (בצד).

קעקוע דיוקן

רוב קעקועי הדיוקן הם אנדרטאות לאהובים: בני משפחה, חברים ואפילו חיות מחמד שנפטרו. במקרים אלה, קעקוע הוא חלק מתהליך האבל. אז אתה רוצה לוודא שאתה יכול למצוא אמן קעקועים שיכול לשחזר תמונה של אהובך ולהיות רגיש ומכבד את מה שאתה רוצה בקעקוע שלך.

קעקועי דיוקן של ילדים

בחירת התמונה לקעקוע הדיוקן שלך

קעקועי דיוקן מורכבים מאוד מבחינת הפרטים. הם כרוכים ברמה גבוהה של הצללה ומיזוג.

אז וודא שיש לך תמונה טובה וברורה של האהוב שאתה רוצה לעשות לו קעקוע דיוקן. זכור שככל שהתמונה טובה יותר, כך התוצאה של הקעקוע שלך טובה יותר.

התמונה הכי טובה שתמצא לא'זה לא אומר שזה ברור וחד. זה צריך להיות גם בגודל מתאים. אתה תרצה למצוא את התמונה הטובה ביותר שאתה יכול's לפחות 3" x 3" אבל לא קטן יותר.

זכור שככל שאתה רוצה את הקעקוע שלך, התמונה צריכה להיות גדולה יותר. זה יקל על מעקב אחר התמונה, כך שהאמן לא יצטרך למתוח את התמונה לפני מעקב, מה שעלול לעוות אותה.

קעקועי דיוקן זיכרון

בחירת אמן קעקועים לקעקוע דיוקן

קעקועי דיוקן דורשים מיומנות רבה שלא לכל קעקוע יש או מסוגל להחזיק. הביטו סביב לפני שאתם מקבלים את ההחלטה הסופית איזה קעקוע יקעקע את דיוקנו של אהובכם.

תסתכל על חבר שלך'הקעקועים. החברים שלהם. אולי יש להם קעקוע מסוג דיוקן. או אולי הם יכולים להפנות אותך למישהו, כמו אמן או חנות קעקועים.

נסה לא לבסס את ההחלטה שלך על אמן קעקועים שאתה'ראיתי עבודה באינטרנט. בקשו לראות את עבודתם באופן אישי לפני כן.

לרוב אמני הקעקועים יהיה תיק עבודות שלהם. אם האמן הקעקוע הוא באמת אומנותו ומיומנותו, תראה את התמונה המקורית בצד הקעקוע. זה ייתן לך תובנה עוד יותר לגבי מה הוא יכול לעשות.

לפעמים אמני קעקועים עצמם ימליצו עליך על מישהו שמתמחה בסוג קעקוע מסוים. למרות שבדרך כלל זה לא המקרה, זה לא קורה'לא כואב לשאול אם הקעקוע הרגיל שלך מכיר קעקוע דיוקן טוב באזור.

קעקועי דיוקן מפורסמים

היכן לשים קעקוע דיוקן

בעת בחירת גודל לקעקוע הדיוקן שלך, תרצה לזכור שככל שהקעקוע קטן יותר, כך תראה פחות פרטים. פחות הפירוט בקעקוע המוגמר שלך עשוי להוביל לעיצוב דיוקן פחות איכותי. אז, תרצה להגדיל את הקעקוע שלך לפחות 4" x 6."

המיקומים הנפוצים ביותר עבור קעקועי דיוקן כוללים:

  • זרוע עליונה
  • עגל
  • חזור
  • כָּתֵף

© 2008 jaymz

הערות

סנטה ב -1 בדצמבר 2018:

למרות שחלק מהאנשים לא עושים זאת'אין לי קעקועים'זה בסדר

צ’יצ’י ב- 13 ביוני 2010:

כן אני איתך ססליה זה נראה אלוהים נורא הצללה כבוי אני בטוח שהמקום הזה עושה עבודה טובה פשוט לא עומד בשום דיוקן שהייתי רוצה שיהיה לי עלי לנצח

ברנדון קלארק ב- 06 בדצמבר 2009:

זה'זה העתק מדויק. שונא את התינוק, לא את הקעקוע.

ססליה ב -15 בספטמבר 2009:

לא לא לא לעזאזל לא הייתי רוצה'לא לקבל קעקוע דיוקן מהמקום הזה … התינוק ההוא'פניו נראים אלוהים נורא! ממש לא

להכחיש ב -19 בינואר 2009:

קעקועים של ילדים מעוררי השראה ממש

קריסטה הנקינס ב- 17 בספטמבר 2008:

אני אוהב את פורטרט הקעקועים. אשמח לקבל אחת מאחותי כי נהרגה על ידי נהג שיכור. ויש לה בן ואני ואמא שלי כל כך מנסים לגדל אותו כמו שאנחנו חושבים שהיא הייתה. אלוהים אוהב אתכם כל השלום