רעיונות לקעקוע ספרותי: ציטוטים מתוך ספרים

יש לי שלוש עשרה קעקועים. אני חושב שהם'כולם די מגניבים (ובהחלט אל'לא כשירים כ "איכות גרועה").

בית מטבחיים חמש מאת קורט וונגוט

בית מטבחיים חמש מאת קורט וונגוט

כשהייתי קטן, התחננתי בפני המבוגרים בחיי שיקראו לי. אני'd ניגש לאמא שלי, לסבתא שלי, או לסנדק שלי עם ספר ביד ועיני כלבלב בכל הזדמנות שקיבלתי. למרבה המזל, התברכתי במשפחה שמעולם לא אמרה לי לא. כמה מהזיכרונות המוקדמים והמאושרים ביותר שלי הם הישיבה על סבתא שלי'ברכתי, לגימות לא כל כך מתגנבות מכוס התה שלה כשקראה לי מכמה מהספרים האהובים עלינו: הדובים בהרנשטיין, סדרת הבוער הקטן, גרובר'היום הראשון ללימודים, ובר הבר הפיל. גם אז לא יכולתי'לא לקבל מספיק מהמילה הכתובה.

לעולם לא אשכח את הרגע שבו משהו נלחץ במוחי, ולמדתי לקרוא בעצמי. הייתי בקושי בן ארבע, ישבתי על מיטת התאומים שלי ודפדפתי בין הילדים'הספר מיס סאנשיין הקטנה. אף אחד לא היה זמין לקרוא לי בדיוק באותו הרגע, אז החלטתי לסגור את דלת חדר השינה שלי ולהבין לבד. הסתכלתי על התמונות הצבעוניות ונאבקתי להשמיע כל מילה בנפרד כשלפתע משהו השתנה בתוכי, המילים החלו לזרום למשפטים מלאים, וקראתי ללא מאמץ. בכל הנוגע לקריאה, לא היו לי אתגרים אחרי אותו רגע; באותו רגע גידלתי את הכנפיים שנתנו למוחי לעוף. הקריאה בסופו של דבר פינתה את מקומה לכתיבה ואני'מאז אני מכור לשניהם. עד היום אני עדיין אוהב לקרוא בקול, כמו גם לקרוא לה, למרות שזה'עבר שנים מאז שאני'היה לי בן זוג שהיה מוכן לעשות זאת. אני'אני אדם רגשי באופן כללי – סרטים, תוכניות טלוויזיה, לפעמים אפילו פרסומות יכולות לגרום לי לבכות. אך לשום דבר אין בכוח להניע אותי כפי שיצירת ספרות יכולה. אני זוכר כל כך בבירור את הספר הראשון שגרם לי לבכות דמעות של ממש (גן עדן מאת סמנכ”ל אנדרוז), הספר הראשון שאי פעם קראתי יותר מפעם אחת (ילדה, קטע של סוזנה קייסן; קראתי את המשפט האחרון וסגרתי את הכריכה האחורית רק כדי להפוך זה נגמר והתחלתי לקרוא אותו שוב מיד), אני זוכר שגיליתי את אנאייס נין וניטשה כאילו היו מנטורים אבודים מזמן, והיקומים העצומים שדבריהם פתחו בפניי. אני זוכר שנתקלתי בציטוט, "העולם בתוכי גדול מהעולם סביבי," ולדעת בדיוק למה התכוון המחבר.

אנאייס נין

אנאייס נין

קריאה היא צורת הבריחה האולטימטיבית. כשסיפור כתוב היטב, יש לו את הכוח לעורר השראה ולהסתיר, לשתול רעיונות שפעם לא היו ידועים ולנבוט אמונות שבעבר לא היו מוכרות. הרצון שלי לצרוך את יצירותיהם של אחרים הוא צורך דוחק שאינו מתפוגג, וזו כנראה הסיבה ש -3/4 מהקעקועים שלי הם מילים – lumenn, משמעות מילה אלבית "לזרוח," נלקח מ- J.R.R. טולקין'שר הטבעות ומקועקע על הבטן התחתונה שלי; ציטוט פולני של מלומד מפורסם מקיף את זרועי; המחצית השנייה של ציטוט מהסרט הגרמני Aimee & יגואר, מה שאומר "אני רוצה רק עכשיו" מקשט את הגב התחתון שלי; ולבסוף, פרפראזה ששרטטה על עורפי אומרת "להעיר את חלומותיך."

אני רחוק מלהיות היחיד שמרגיש כל כך חזק לגבי המילה הכתובה שהיא תקעקע אותה לצמיתות על עורה. יש יותר קעקועים בחוץ מכפי שאתה יכול לדמיין שמשמשים עדות לכוחו של ספר טוב. המחוות הברורות ביותר הן כמובן מילה, ציטוט, או אפילו פסקה שלמה הלקוחה ישירות מהטקסט. קורט וונגוט, ריי ברדבורי וג’ק קרואק הם רק שלושה מהמחברים הרבים שמילותיהם נמצאות לעתים קרובות בצורת קעקוע, יחד עם שיריהם של שייקספיר, רוברט פרוסט ו- T.S. אליוט.

קעקועים ספרותיים: ציטוטים & קטעים

קעקועים ספרותיים: איורים

כמה קעקועים לווים תמונות מעטיפת העטיפה של עטיפת אבק, כגון הלוגו של מועדון הקרב מצ’אק פלאחניוק'הרומן באותו שם, או האיש בוער שנמצא על שער פרנהייט 451. כמובן ילדים'הספרים בשלים עם רישומים מצוינים, אך חלק מהרומנים כוללים איורים שנמצאו גם בחלקו הפנימי של הספר. אחת האהובות עלי היא המצבות של קורט וונגוט'אלוהים יברך אותך, ד”ר קבורקיאן שקרא, "הכל היה יפה" ו "שום דבר לא כאב."

זה'עברו ארבע שנים ארוכות מאז הקעקוע האחרון שלי, ואני מגלה שהדחף לאחר הולך ומתחזק בהתמדה. בהחלט אין לי מחסור ברעיונות, האתגר היחיד יהיה צמצום הקטעים האהובים עלי מחיי ספרות שלמים ובחירת המושלם.

הערות

Bookquoteshub.com ב- 05 במאי 2013:

אני חושב שיש מעט ציטוטים מעניינים מספרים באתר www.bookquoteshub.com חלק מהציטוטים האלה יעשו קעקועים נהדרים.

אנדרו ב- 10 בדצמבר 2012:

אני אוהב קעקועים. חזרתי מהעבודה לפני כמה ימים לראות את חברה שלי עם הקעקוע החדש שלה על הגב והיא נראתה כל כך יפה. האם אתה מחפש כמה מהקעקועים המטורפים ביותר על פני כדור הארץ? אלה הם כמה מהאתרים הטובים ביותר שמצאתי בגוגל.

בדוק אותם!

tinyurl.com/aclobuh

tinyurl.com/ayjbr5k

tinyurl.com/akxtbrs

tinyurl.com/a9eaczk

שרי יואנס מ- Sierra Foothills, קליפורניה ב -16 בנובמבר 2012:

אהבתי להסתכל על הקעקועים. אני לא'לא חושב שאני'בכל זאת אקבל אחד.

ג’יימה קינזי מאוקלהומה ב -16 בנובמבר 2012:

זהו מרכז כה נפלא! אני אוהב את הרעיון של קעקועים ספרותיים, אבל בחירת ציטוט מועדף תהיה כמעט בלתי אפשרית! אני אוהב את התמונות כאן, במיוחד את הציטוט שנעשה בגופן מכונת כתיבה .. זה די מגניב!

מצביעים!

ג’ן מהספה ב -26 בספטמבר 2011:

אהבתי את הרכזת הזו! באמת רעיונות נהדרים 🙂 הצביעו על תודה שימושית מעניינת על פרסום זה, זה'הוא מקורי מאוד ונהניתי מאוד לקרוא אותו!

מכור לחיים מסידני ב -26 בספטמבר 2011:

יפה! אני ממש אוהב את הרעיון הזה :))

סטפני מולטון ב- 09 בספטמבר 2011:

זה מלא בכמה רעיונות נפלאים. תודה רבה!

MissLuLuMarie מאוהיו ב -2 באוגוסט 2011:

כבר הרבה זמן שאני רוצה קעקוע ספרותי! תודה על הרעיונות!

emichael מניו אורלינס ב -27 ביולי 2011:

מגניב מאוד. אני אוהב את הרעיון של קעקוע ספרותי. הצביע, שימושי ומעניין.

משקפי שמש אוקלי זולים ב- 26 ביולי 2011:

תודה שהזמנת את ההזדמנות הזו לדון בזה, אני מרגיש בלהט על זה ואני אוהב ללמוד על נושא זה

tebo מניו זילנד ב- 21 ביולי 2011:

פעם אהבתי לקרוא את הספר הזה "איפה הדברים הפרועים הם לילדים שלי. אני די אוהב את הרעיון של קעקועי מילים. נהניתי לקרוא את הציטוטים השונים, תודה.

בת ‘פרי מטנזי ב -15 ביולי 2011:

כמה מגניב!

בלוגר מצליח מלוס אנג’לס, קליפורניה ב -14 ביולי 2011:

הרבה טאטים מעניינים.