עיצובים ומשמעויות של קעקוע בול

ריצ’רד הייל הוא חובב קעקועים שלומד וחוקר סמלי קעקועים, משמעויות והיסטוריה.

קעקוע גולגולת שור יכול לייצג כוח, מוות, הגנה ואומץ.

קעקוע גולגולת שור יכול לייצג כוח, מוות, הגנה ואומץ.

מאת מרקוס שרמן, CC, באמצעות פליקר

אם אתם מחפשים עיצוב קעקועים שתוכלו ליצור בעצמכם ובעלי משמעות סמלית, קעקוע גולגולת שור עשוי להיות זה בשבילכם. הם יכולים להיות מתוכננים בדרכים רבות ושונות ובעוד שהם פופולריים במידה מסוימת, הם אינם מיינסטרים. צא מצויר או מציאותי – זה'תלוי בך.

אתה יכול לעצב את הקעקוע הזה כדי לעמוד לבד, או עם סמלים אחרים, כולל נוצות, פרחים, דגלים, צלבים ולוכדי חלומות. אָנוּ'אדון בכמה מהמשמעויות שמאחורי הסמלים הללו ובתקווה שתמצא כמה רעיונות והשראה לקעקוע משלך.

מה מסמלות גולגלות בול?

קעקוע השוור פופולרי למדי בטקסס ובמערב ארצות הברית. יש מסורת ארוכה בקרב האינדיאנים ובמקסיקו להשתמש בדימויים של גולגולת שור ביצירות אמנות. ישנן מגוון סיבות שונות לפופולריות של תמונה זו. כמה שבטים אינדיאנים מאמינים כי גולגולת השור היא סמל להגנה לכל החיים מפני כל היסודות הטבעיים. כיום התמונה עדיין מייצגת את תכונותיו של השור, כגון אומץ לב, קשיחות וזריזות.

כמה משמעויות ותכונות נוספות הקשורות לתמונות של גולגולת השור הן:

 • כוח
 • עֲמִידוּת
 • אומץ
 • תְעוּזָה
 • זְרִיזוּת
 • מוות
 • קשיחות
 • הֲגָנָה
 • מַנהִיגוּת
 • חיים מערביים
 • סמל גלגל המזלות של מזל שור

זהו סמל אינדיאני רב עוצמה הנראה בדרך כלל בדרום מערב אמריקה. לפעמים הם מתוארים בצורה פשוטה, כגולגולת היגוי וקרניים. מה שגורם לקעקועים האלה להתבלט הוא ההצללה המפורטת על הגולגולת. הם יכולים להיות בכל צבע, אך לרוב הם עשויים בדיו שחורה.

גולגלות שוורים יכולות להיות קשות בגלל כל ההיבטים ההצללים והלבנים של הגולגולת. המוצר המוגמר צריך להיות בעל קווים נקיים ומראה מוצק. העצה שלי היא לשמור על תמונת הגולגולת קטנה אם לא תעשה זאת'לא רוצה להוסיף עוד הרבה פרטים. לגולגולת פשוטה צריכים להיות כמה תכונות ופרטים: סדק פה ושם, חתיכה חסרה, השתמש בדמיונך. מה עם גולגולת שור ושעון חול? תחשוב על שילוב שקלטת'לא נראה בעבר.

מכיוון שהם מייצגים כוח ואומץ, עיצובים קעקועים של גולגולת השור מעוצבים לפעמים עם דגלים תלויים מעל הקרניים. זה גורם לקעקוע נהדר אם יש לך דגל מדינה דומיננטי שהוא ידוע. מומלץ להדגיש את ההגנה והעמידות על ידי שילוב להבות וחוט תיל.

ניתן לצבוע קעקועים בכל גודל, כך שתוכל למקם את שלך כמעט בכל מקום על גופך. גולגלות השוורים מתוארות בדרך כלל גדולות בסטנדרטים של קעקועים, אך הן מופיעות לרוב על הגב העליון, הזרועות או החזה.

כמה מילות זהירות

 • אנא הקפד להקדיש את הזמן לחקור את רעיון הקעקוע שלך לפני שתקבל החלטה. ודא שאתה מבין לחלוטין מה הקעקוע שלך מייצג ומייצג. אתה לא'לא רוצה לקבל דיו ואז להבין שלא עשית זאת'לא מבין איזו משמעות מאחורי התמונה. יתכן שהקעקוע שאתה עושה לא מייצג את מה שאתה מאמין בו או עומד עליו!
 • דוֹן'לא למהר לקבל דיו! גברים ונשים רבים בוחרים לקבל דיו מבלי לחשוב על זה ואז הם מסיימים עם קעקוע שהם מתחרטים עליו בהמשך הדרך..
 • חקור את אמן הקעקועים שלך. בקשו לראות את האמנות הקודמת שלהם, קעקועים ושבלונות. אם הם חוקיים, הם ניצחו'לא אכפת לי בכלל.

הערות

Sim liver be a gmail.com ב -27 ביוני 2019:

הייתי רוצה לקבל קעקוע לבת ​​שלי. אני לא מצליח למצוא תמונות שאני מעוניין בהן. אני מחפש שור שדורץ או קופץ דרך לוכד חלומות. היא מזל שור ושמה פירושו לחלום. אנא יידע אותי אם יש לך רעיונות. הייתי רוצה לשים אותו על כתפי השמאלית. אני זכר.

ריצ’רד ריקי הייל (סופר) ממערב וירג’יניה ב -28 באוקטובר 2014:

תודה על תגובתך ג’ואני.

joannayazzie ב -27 באוקטובר 2014:

זה הדבר הכי מגניב שנראה לי

ריצ’רד ריקי הייל (סופר) ממערב וירג’יניה ב -5 באפריל 2014:

תודה קש. אני אוהב קעקועים של גולגולת השור. קשוח, מחוספס, אוהב גם את כל ההצללות והפרטים.

תומאס סילביה ממסצ’וסטס ב -7 במאי 2013:

היי ידידי קעקועי גולגולת שור מגניבים מאוד! כל הכבוד, אוהב את כל התמונות !