רעיונות, עיצובים ומשמעויות של קעקוע חרוזים

ריצ’רד הייל הוא חובב קעקועים שלומד וחוקר סמלי קעקועים, משמעויות והיסטוריה.

רעיונות לקעקוע מחרוזת תפילה

רעיונות לקעקוע מחרוזת תפילה

COCOcute09, CC BY 2.0, באמצעות פליקר

קעקועים של תפילת תפילה פופולריים בקרב גברים ונשים כאחד ובדרך כלל הם סמליים מאוד למי שלובש אותו כאומנות גוף, אם כי אנשים שונים בוחרים את העיצוב מסיבות שונות. במאמר זה, נדון במשמעויות קעקוע תפילה ונבחן מגוון רחב של עיצובים שונים. בסופו של דבר, בתקווה תוכל למצוא השראה ורעיונות למיזם הקעקועים הבא שלך.

מהי מחרוזת תכלת ומה פירושה?

מחרוזת תפילה היא שרשרת מחרוזים המשמשת לתפילה בכנסייה הרומית -קתולית ונחשבת לסמל קדוש. המחרוזת המסורתית בנויה מחמש סטים של עשרה חרוזים (המכונים עשור) וכוללת צלב בסוף השרשרת..

חרוזים למחרוזת תפילה

מחרוז התפילה הוא מערכת בסיסית המשמשת לספירת כמה תפילות הנאמנות. כל חרוז מייצג תפילה אחת וכל עשור משמש להרהור על מסתורין אחד. מחרוזת החרוזים במחרוזת התפילה נקראת גם א "צ’פלט." למרות שמחרוז התפילה משמש בדרך כלל לתפילה, חלקם משתמשים בו גם כדי להרחיק שדים.

האם זה קשור בכלל לשושנים?

כן. המחרוזת קשורה בדרך כלל לשושנה מכמה סיבות שונות, ולכן תראה קעקועים המשלבים את שניהם. המילה הלטינית למחלת תפילה היא רוזריום, שפירושה "זר ורדים." ורדים שימשו לעתים קרובות לסמל את מרים הבתולה, ותפילת התפילה היא כלי תפילה מסור המוקדש לאמא מרי. לפעמים הוא גם מייצג את ישו ואת כתר הקוצים שלו. חרוזי תפילה מסורתיים היו עשויים בעבר מעלי ורדים מבוססים.

פירוש קעקוע תפילה

באופן כללי, מי שעונד קעקוע של חרוזי תפילה מכריז על אמונתו הקתולית, אך הקעקוע יכול לשאת משמעות עדינה ואישית יותר עבור כל אדם.

משמעויות וסמלים נפוצים של קעקוע תפילה:

 • תְפִלָה: זה הכי ברור מאחר ומחרוזת התפילה משמשת לאמירת "תחי מרי" תפילה ולהרהר בחייהם של ישו ומריה (הנקראים תעלומות).
 • סְלִיחָה: אמירת מחרוזת התפילה מחוברת לקודש הקודש הקתולי של תשובה. הוא האמין כי מדיטציה על חייהם של האם מרי ומשיח באמצעות מחרוזת התפילה תשטוף אחד מהם'החטאים.
 • הֲגָנָה: על פי ההערכות, מחרוזת התפילה תרחיק שדים ורוחות רעות, כמו גם תרחיק אנשים מפיתוי. מישהו שחובש קעקוע של חרוזי תפילה על גופו עשוי לעשות זאת מכיוון שהוא רוצה להרגיש בטוח ומוגן על ידי מרי וישוע..
 • מרי: מחרוז התפילה מייצג את אם האלוהים הבתולה.
 • קָתוֹלִיוּת: אחד ההבדלים הבולטים בין קתוליות לדתות נוצריות אחרות הוא שהקתולים מכבדים את מרי. תפילת התפילה היא סמל קתולי מפורסם מאוד.

קעקוע תפילה על היד

קעקוע תפילה על הזרוע

רעיונות ומשמעויות קעקוע תפילה

 1. ידיים וחרוזי תפילה: עיצוב נפוץ הוא אחד עם ידיים מקופלות או ידיים מתפללות שמחזיקות את מחרוזת התפילה כשהחרוזים עטופים בידיים או נופלים בין האצבעות. קעקוע זה יכול לסמל תפילה, מדיטציה ורוחניות עמוקה. אם מחרוזת התפילה כרוכה סביב היד, היא מייצגת את הלובש'הקשר עם כוח גבוה יותר.
 2. צלבים ותפילה: הצלב הוא קעקוע נוצרי נפוץ המייצג את ישו, שהוא הדמות המרכזית של הנצרות. מחרוז התפילה מייצג את מרים הבתולה, שהיא דמות אמהית חשובה באמונה הקתולית. ביחד, קעקוע צלב ותפילה מסמל כי הלובש הוא נוצרי, אך גם באופן ספציפי יותר שהוא/היא קתולית. למרות שהצלב הוא כבר חלק מחרוז התפילה עצמו, אנשים רבים אוהבים לשלב צלב גדול יותר עם תפילת התפילה סביבו.
 3. קעקוע חרוזי מחרוזת עשור אחד: במחרוזת מסורתית יש 50 חרוזים – 10 חרוזים לכל עשור. חלק מהאנשים נושאים גם מחרוזת תפילה של עשור אחד, כלומר יש רק 10 חרוזים עם צלב. אלה נלבשים בדרך כלל כצמיד, כך שהעונד יכול להתפלל בנוחות מתי שהוא צריך. אם מחרוזת התפילה של 5 העשורים היא בזבזנית מדי, מחרוזת תריסר של עשור אחד היא סמל עוצמתי לא פחות, בעוד שהיא גם פשוטה ואלגנטית.
 4. קעקוע תפילה עם שם: קבלת שמך או אדם אהוב'שמו יחד עם מחרוזת תפילה היא דרך לומר שמרי תמיד מגינה ומנחה את אותו אדם.
 5. ורד ותפילה: בלטינית פירוש המילה מחרוזת תפילה "גן ורדים," ותפילת התפילה הייתה עשויה פעם משושנים יבשות. הקשר בין שני הסמלים הוא היסטורי, אך הוא יכול גם לשאת משמעויות אחרות. ורד אדום מסמל אהבה. יחד, ורד ומחרוזת תפילה מייצגים אהבה ומסירות.
 6. קעקוע שרשרת תפילה: מכיוון שתפילת התפילה היא שרשרת, לבישת אחת סביב צווארך היא מסורתית. קעקוע שרשרת מחרוזת תפילה מסמל שאתה נושא את אלוהים ומרי'החסד והרחמים איתך לכל מקום שאתה הולך. ומכיוון שחרוזי התפילה משתלשלים על החזה שלך, הקעקוע יכול גם לייצג עד כמה מרי קרובה לליבך.
 7. יונה ותפילה: יונה מייצגת את רוח הקודש. בנצרות, רוח הקודש היא כוח מנחה חזק המוביל אנשים הרחק מהחטא והלאה אל דרך הצדק. מחרוזת התפילה גם מוחקת את החטא. אז אם אתה מקבל יונה מעופפת ומחרוזת תפילה, אז הקעקוע מייצג חופש מחטא ומרע.
 8. תפילה ומרי: על פי ההיסטוריה הקתולית, הבתולה הופיעה בפני דומיניק הקדוש בהופעה בשנת 1214 וביקשה מסנט דומיניק להתמסר למחרוז התפילה על שמה. קבלת מחרוזת תפילה ומרי חרותה על עורך בדיו קבועה היא סמל לנאמנות חזקה למשיח'האם.
 9. תפילה עם ברד מרי: זוהי דרך באמת מדהימה להראות על גופך את המילים שנאמרו על ידי המלאך גבריאל. בתנ”ך, כאשר המלאך גבריאל הופיע בפני מרי כדי להודיע ​​שהיא נושאת את אלוהים'הבן שלו, הוא אמר, "מרי, מלאת חסד, האדון איתך." התפילה היא תזכורת לכך שכמו מריה, הלובשת נמצאת גם היא באלוהים'החסד.
 10. קעקוע לזכר תפילה: מלאכים, לבבות וכנפיים ובדרך כלל עיצובים המתווספים לקעקועי זיכרון למחרוזת התפילה כדי להקדיש לאהובים אותם איבדנו. לפעמים המילה R.I.P ו/או האדם'שמה משולב.
 11. תפילה ותנ”ך: שילוב סמלים נוצריים אחרים הוא רעיון נהדר נוסף. אתה יכול לרשום תנ”ך ליד מחרוזת התפילה שלך או לכלול פסוק מקראי שאתה אוהב. רוב האנשים אוהבים לכלול את הצלב.

קעקוע תפילה על פרק כף היד

מיקומי גוף קעקוע תפילה ומשמעויותיהם

ניתן לקעקע מחרוזת תפילה כמעט בכל מקום בגוף, אך בדרך כלל תראה אותם בדיו סביב הצוואר או בקרסוליים, ברגליים, בפרק כף היד ובזרועות. גברים בדרך כלל לובשים אותם סביב הצוואר, ומחקים את הדרך שבה הוא נלבש באופן מסורתי. נשים לעתים קרובות ספורטיבי שלהם סביב הקרסוליים, אם כי, שוב, הם יכולים להיות ממוקמים בכל מקום.

 1. יד: קעקוע חרוזי תפילה על היד בולט ומבטא את מסירותך התמידית לתפילה. הוא עשוי גם להיות סמל של נוחות, כאילו מרי החזיקה את ידך בשעות החשוכות ביותר שלך ובכל רגע בחייך. רוב האנשים אוהבים שהמחרוזת עטופה את ידם והצלב מונח על אצבע, אבל אני'ראיתי כמה קעקועי תפילה גם על כף היד.
 2. צוואר: אזור זה הוא המקום המסורתי בו נחבש מחרוזת תפילה. זה גם מציין שאתה רוצה לשמור על מרי קרוב לליבך.
 3. מפרק כף היד: קבלת קעקוע מחרוזת של תריסר אחד על פרק כף היד היא בחירה יפה מאוד. כל דבר על פרק כף היד שלך הוא תזכורת מתמדת, ולכן מחרוזת פרק כף היד היא תזכורת שמרי לצידך. אתה יכול לבחור בצבע מושתק כמו שחור או חום, או שהחרוזים יהיו בצבעים שונים עבור קעקוע פרק כף היד הזה.
 4. זְרוֹעַ: אם אתה עושה קעקוע חרוזי תפילה סביב אמה
 5. אֶצבַּע: האצבעות עושות בחירות, ולכן מחרוזת תפילה סביב האצבע מנחה את הבחירות שלך ועוזרת לך לבחור נכון מהרע. אם אתה מקבל את זה על האצבע שלך, זה מצביע על כך שאתה מחויב לאמונה שלך.
 6. כף רגל או קרסול: הקעקוע הפופולרי ביותר לאזור זה הוא לולאת החרוזים של עשור אחד שנכרך סביב הקרסוליים כאשר חתיכת הצלב נטועה בחלק העליון של כף הרגל. קבלת מחרוזת קרסול מסמלת את מרי'תפקידו בהנחיית צעדיך ובהנחיית דרכיך.
 7. חזור: קעקוע מחרוזת תפילה עלייך בחזרה הוא סמל להגנה מכיוון שהוא מסמל שמרי תצפה בגבך.

קעקועי מחרוזת קרסול

תפילה-קעקועים-ומשמעויות-חרוז תפילה-קעקועים-ועיצובים-מחרוזת-קעקוע-עיצובים-רעיונות ותמונות

דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני קעקוע תפילה

ישנם כמה דברים חשובים שכדאי לזכור לפני שאתה עושה את הקעקוע הזה.

 • מחרוזת התפילה נחשבת לסמל קדוש. אנשים דתיים מסוימים עשויים לגלות שקעקוע התפילה שלך אינו מכבד. היו מוכנים לזה.
 • כמו כל קעקוע, הקפד לבצע מחקר משלך. וודא שאתה לוקח את הזמן להבין היטב מה הקעקוע שלך מייצג ומייצג. זכור, אתה תלבש אותו למשך שארית חייך.
 • דוֹן'לא למהר לקבל דיו! לעולם אל תעשה קעקוע בדחף. גברים ונשים שממהרים להיכנס לדיו בדרך כלל מתחרטים בהמשך הדרך. אתה לא'לא רוצה את זה. הקפד לקחת את הזמן שלך, עשה את המחקר שלך, ובחר עיצוב שאתה יודע שתאהב לנצח. אם אינך בטוח, חכה עד שתעשה זאת.
 • הקפד לקחת את הזמן כדי לצפות במגוון עיצובים קעקועים שונים לפני שאתה מקבל את ההחלטה שלך. תסתכל על כל האפשרויות הקיימות. זה גם יעזור לתת לכם רעיונות ומעט השראה למקרה שתרצו לעצב בעצמכם. בסופו של דבר, רק וודא שזה מה שאתה רוצה.

קעקועי תפילה לגבר

קעקועי תפילה לנשים

© 2012 ריצ’רד ריקי הייל

הערות

ברית ב- 22 באוקטובר 2019:

מחרוזת התפילה הרומית -קתולית אינה שרשרת. ללבוש את זה בצורה הזו זה לא מכובד. קתולים רומיים משתמשים במחרוזת התפילה בעת התפילה. זה מה שלמדנו בבית הספר היסודי הקתולי כילדים. שָׁלוֹם.

בעילום שם ב- 24 בינואר 2018:

אם אתה מקבל או עושה קעקוע תפילה סביב צווארך,

עשה טוב לעזאזל ובטח שאתה יודע את כל האמצעים כדי שיהיו שם, כאילו שהאדם הלא נכון רואה אותך איתו וזה'זה רק משהו מגניב שאתה רוצה יכול לעלות לך בחייך !!! אתה יכול לחפש בכל רחבי האינטרנט אבל לא תמצא מידע עליו ואם תמצא משהו אולי אפילו לא תדע אותו. אז בהצלחה ואלוהים זרע!!!!

אנתוני ב- 13 במרץ 2014:

מַחְרוֹזֶת תְפִילָה. קעקועים

אנתוני ב -28 בפברואר 2014:

קעקועים. מַחְרוֹזֶת תְפִילָה

ריצ’רד ריקי הייל (סופר) ממערב וירג’יניה ב -21 ביולי 2012:

צועני, מעריך את הביקור והעידוד. שמח שאהבת אותם חבר יקר. תיהנה.

הצוענית רוז לי מחוף דייטונה, פלורידה ב -21 ביולי 2012:

קעקועים מדהימים. עוד עבודה נהדרת ריקי.

ריצ’רד ריקי הייל (סופר) ממערב וירג’יניה ב -19 ביולי 2012:

תודה על כל ההערות שלך. עבור חלק, קעקועים כואבים. לאחרים זה כמעט לא כואב. תלוי רק בסוג האדם שאתה. תודה על הזמן וההערות לכולם. שמור על עצמך.

תומאס סילביה ממסצ’וסטס ב -18 ביולי 2012:

היי חבר שלי, קעקועים מאוד יפים ומדהימים, אהבתי את כל התמונות היפות יש טוב! כל הכבוד !

הצביעו ועוד !!!

BeyondMax מסידני, אוסטרליה ב -18 ביולי 2012:

וואו, זה תמיד מדהים אותי עד כמה מפורטות רובן!

שליני שאראן מדלהי ב -18 ביולי 2012:

זה נראה ממש יפה, אולם טאטו כואב להכין

קישן גובין ב- 17 ביולי 2012:

קעקועים לא כואבים הם פשוט נראים ככה ……… זה בעצם כמו נשיכת נמלים קבועה,,,,,,,,,,,,

9.26 ב- 17 ביולי 2012:

קעקוע המחרוזת יפה מאוד וייחודי. זה בטח כואב נכון? הצביע יפה.