קעקועי מלאך רבי עוצמה

אני אוהב קעקועים וכותב על הנושא כבר כמה שנים.

קעקוע מלאך הפך לדרך פופולרית ביותר להביע את עצמך באמצעות אמנות גוף. זו כבר לא רק דמות עם מערכת כנפיים; יותר נכון, זה'היא פעולת המלאך השולטת בעיצוב כעת. אנשים רבים מנסים לבטא את עצמם באמצעות המאפיינים האנושיים של מוטיב המלאך. זה'זו דרך לשים משהו רוחני ואנושי על העור שלך, מבלי שתצטרך לתאר אותו במדויק "אמיתי" מלאכים.

מכיוון שיש כל כך הרבה סוגים של קעקועים בנושאי מלאכים, אני'אחקור כאן רק כמה: עוצמתי. מלאכים תוקפניים, כמו גם אלה הכוללים מראה שקט יותר, מהורהר ויפה יותר. מלאכים יכולים להיות מלאכים, מלאכים שומרים, כרובים או מלאכים שנפלו. קעקוע של מלאך מלאך עשוי להראות מלאך אוחז בחרב גדולה, מוכן לקרב, כשכנפיו פרושות לרוחב מלכותי כדי לחמם את כוחו ומוכנותו.

בחירה אחת בעיצוב נפוצה היא סט כנפי מלאך על הגב, כשהרעיון הוא שאתה'מחדש המלאך. כנפיים גדולות אלה משתמשות בגב כולו כבד.

נקבה מלאך צועד בשלווה

קעקוע של מלאכת נקבה מהלכת

קעקוע של מלאכת נקבה מהלכת

לפעמים אבחון מבט יכול להיות דרך עוצמתית למעשה להצהיר חזק עם עיצוב קעקוע, וזה'כך אני רואה את הקעקוע הנפלא הזה של מלאך נקבה שהולך בשקט, כנראה שוכן במחשבותיה שלה.

זה'זהו דיוקן יפהפה, כאשר החלקים האהובים עלי בעיצוב הם המראה הצנוע על פניה, וידה מחזיקה את החלוק. זה'זהו תיאור מהמם, הלוכד את מהות הרגע בצורה מושלמת.

קעקוע של כנפי המלאך על הגב

כנפי מלאך על קעקוע גב

כנפי מלאך על קעקוע גב

יש אנשים שעושים קעקוע לא של מלאך, אלא של כנפי מלאך המצוירות על הגב, כאילו הם מרמזים שהם'מחדש מלאכים, או לפחות פוטנציאליים (אנחנו'צפיתי יותר מדי נגע על ידי מלאך).

כך או כך, הכנפיים האלה יכולות להיראות נחמדות כאמנות, אבל לי הן לא עושות זאת'לא נראה נהדר כקעקוע. אני'אני לא בטוח מה זה, אבל לא משנה כמה טוב הם עושים, סגנונית או בעיצוב, הם פשוט לא'נראה שזה לא עובד בשבילי. אולי אתה אוהב אותם, וזה'זה בסדר, כמובן.

אני יכול'אל תעזור לחשוב שלובש את סוג הבגדים שיציג את כנפי המלאך בוודאי ימשוך הרבה תשומת לב והערות.

קעקוע מלאך מלא עם כנפיים גדולות מנוצות

קעקוע מלאך מלא עם כנפיים גדולות מנוצות

מלאך עם כנפיים מנוצות גדולות

הקעקוע המפורט הזה עשיר כמעט ומסתיר את פני המלאך מאחורי שלל הנוצות השולטות בתמונה.

בדרך כלל זה'הוא המלאך עצמו המוצג באמנות הגוף, אך בעיצוב זה הוא'זה נוצות כנפי המלאך. אולי זה'זו פשרה בין קעקוע של מלאך שלם לבין קעקוע כנפיים בלבד שנדון ממש למעלה.

מלאך זכר רב עוצמה

מלאך עם חנית

מלאך עם חנית

קעקועי מלאך פופולריים לא פחות בקרב גברים כמו אצל נשים. זה'זהו אחד מכמה נושאי קעקועים שעובדים עבור שניהם, במיוחד בהתחשב במגוון הדרכים לתאר מלאך.

אתה יכול לעצב את המלאכים שלך כגברים או נשים, כשקטים או עוצמתיים, ולהוסיף אלמנטים לעיצוב כדי להשלים את המראה הכללי של קעקוע המלאך הספציפי..

כשאתה מסתכל על המלאך הגברי המדהים הזה, אתה מקבל את תחושת העוצמה וההוד.

הניגוד בין ההצללה הכהה יותר בצד הימני של היצירה לבין ההצללה הבהירה מימין יוצרת את תחושת הישות העומדת לאור אלוהים … ממתינה להוראות..

מלאכים כלוחמים

קעקוע מלאך מפורט מאוד

קעקוע מלאך מפורט מאוד

בהוראה הנוצרית היו למלאכים כמה תפקידים חשובים. לפעמים הם נשלחים עם מסרים מאלוהים לעמו, ולפעמים הם נשלחים לשרת ולהגן על אנשים בנסיבות שונות.

כך שהרעיון של מלאכי שומר רבי עוצמה ומגן היה חלק מההוראה הנוצרית במשך זמן רב. כמו בחלק מהקעקועים כאן, הם נתפסים כלוחמים עוצמתיים ואדירים לאלוהים'אנשים.

אתה יכול לראות זאת בעיצוב הקעקועים המפורט מאוד למעלה, שם הוא מראה מלאכים בעיצומו של הקרב.

מלאך שומר

מלאך שומר עם קעקוע חרב

מלאך שומר עם קעקוע חרב

במשך מאות שנים, הרעיון שלכולנו יש מלאך שומר סיפק נחמה בעת הצורך. רוב האנשים מדמיינים את מלאכי השרת כחמושים, כמו זה למעלה. לעתים קרובות הם נחשבים כמגנים על ילדים במיוחד, ואנשים רבים מקעקעים אותם במחשבה על ילדיהם או נכדיהם.

מלאך שנפל

עיצוב קעקוע מלאך שנפל

עיצוב קעקוע מלאך שנפל

מלאכים שנפלו מוצגים לעתים קרובות בצורה נשית, יפים אך אפלים באופיים. הם מצטיירים גם כמי שנמצאים בקרב מתמיד. אם הם נחים, עלולים להיות להם כנפיים קרועות וחרבות עקובות מדם.

הדיו הכהה יותר המשמש בדרך כלל בקעקועי מלאכים שנפלו מועדף על ידי אלה הנוטים לעבר נושאים כהים יותר, כמו גותים, אופנוענים ושטניסטים..

למעלה מבט פנטסטי על מלאך בצורתו הנופלת, כאשר הכנפיים המרופטות והנפוצות משלימות את השיער המרופט המסתיר את הבושה של המלאך במצבו השבור.

הדיו הכהה, הקווים והצללה הנהדרת הופכים אותו ליצירת אומנות נהדרת.

מלאך זכר בטוח

קעקוע כתף מלאך

קעקוע כתף מלאך

אני אוהב את הקעקוע הזה של מלאך זכר בגלל האופן שבו הוא נראה כבטוח ביותר בלי להיות יהיר.

למרות שהוא נראה מוכן ונינוח, נראה שהוא גם מוכן לפעול ברגע'הודעה של.

החלק האהוב עלי בעיצוב הוא בחלוק השקוף שלפני, זורם בתגובה למשב רוח. הכנפיים הארוכות הרחק מעל הראש והתלויות עד הרגליים מדגישות את ההוויה'כוח רב.

קעקועי מלאך משאילים את עצמם לעיצוב איכותי

ממדגם קטן זה תוכלו לראות את איכות העיצוב והפרטים הקשורים לנושא רב עוצמה זה.

אולי אנשים בוחרים את היצורים הבלתי נראים האלה כנושא העיצובים הקעקועים שלהם מכיוון שהם יכולים להיות מוצגים במגוון רחב של רגשות – המייצגים טוב או רע – שיכולים להתגורר בכל לב אנושי..

לכידת היצורים המרתקים הללו באמצעות אמנות גוף יוצרת כמה תמונות שאי אפשר להתעלם מהן.

הערות

לִשְׁדוֹד ב- 14 בנובמבר 2014:

כאשר הוא מציין את הכתוב לעיל בתנ”ך, הוא מתייחס לאלילים כמו אלילים שהם היו מותגים וכו ‘על עורם, המשותף לאנשים באותה תקופה. הגעתי לשרת אדם בתחנת הדלק לאחר שהעיר על קעקוע הרגליים שלי של אמא מרי, שבח לאל.

torrilynn ב- 07 בדצמבר 2013:

אני מסכים שקעקועי מלאכים הופכים יותר ויותר פופולריים. במיוחד כנפי המלאך. מאמר טוב. אכן מעניין. הצביעו.

אבני חן ב- 16 באוקטובר 2011:

לאלוהים שבאמת אהב את ילדיו לא יהיה אכפת אם היו שמים סימנים על גופם. זו רק עוד דרך לוודא שהוא שולח את כולם לעזאזל.

ישו פריק ב -15 בספטמבר 2011:

אנו כנוצרים כל כך מהר לזרוק את הפסוק הזה החוצה. אם אתה ממשיך לקרוא הוא מדבר על שיטות פגאניות. אני לא'לא מתכוון לשים סימני אגוז על הגוף שלי.

אחיו ב- 17 באפריל 2010:

וואו .. מאוחר מדי לקרוא

ויקרא יט: 28 לא תעשה בשרך גזרות למתים ולא תדפיס עליך סימנים: אני ה ‘.

לעתים קרובות קעקועים הם רק הבל, ובאמת שאנחנו צריכים להרוג את כל ההבלים בנו כשאנחנו מגיעים למשיח.

יעקב ז ב- 01 בפברואר 2010:

המלאך השומר טאט כל כך מדהים! אני רוצה את זה. כמה זה יעלה?