קעקועים ימיים: בנות ים, דרורים, ספינות ושודדי ים

אני'אני מעריץ גדול של עבודת קעקועים פוטוריאליזם ועקוב אחר מספר אמני קעקועים ועבודותיהם.

עיצוב קעקועים ימיים

קעקועים ימיים

קעקועים ימיים ומוצאם

קעקועים ימיים קשורים להיסטוריה של הקעקועים. המלחים היו אחראים להחייאת מנהג הקעקועים. כשהמלחים אוספים מזכרות ממסעותיהם לאיי פולינזיה ודרום מזרח אסיה, הם הפיצו את הפופולריות של עיצובי קעקועים עם שובם כאשר אנשים ממולדתם הסתקרו מצורת האמנות..

חייו של מלח היו מסוכנים ובודדים. מלחים רבים איבדו את חייהם בים. עם חודשים רבים שהו בים ורחוק מהבית, מלחים גילו שקעקועים הם דרך נפלאה להעביר את הזמן. הקעקועים שלהם יספרו אז את סיפור הנסיעות שלהם בנוסף לשימוש בדימויים כדי להרגיע את האמונות הטפלות שלהם. מלחים רבים האמינו שסמלי קעקועים הם קמעות וקמעות שמגינים עליהם בזמן שטיילו באוקיינוס ​​המסוכן.

מלחים אהבו גם לשמור תזכורות חזותיות על משפחותיהם ועל הנשים שאולי פגשו בנמלים שונים. זה הוביל לפופולריות של בנות ים, נערות סיכות ולבבות עם שמות של יקיריהם.

קבלת קעקוע כוכב ימי

עיצובים קעקועים של כוכב ימי

ה "נַוָטִי" כוכב הוא סמל המשויך בדרך כלל למלחים והוא עיצוב קעקועים פופולרי במיוחד. הוא מתואר בדרך כלל ככוכב בעל חמישה נקודות בגוונים מתחלפים של צבעים כהים ובהירים באותו דפוס שנמצא על מצפנים ותרשימים ימיים ומפות ישנות.

מלחים אהבו במקור את עיצוב קעקוע הכוכבים בגלל חשיבות המצפן. אובדן בים היה סכנה ממשית באותם ימים. האמינו שקעקוע של כוכב ימי עזר ללובש תמיד למצוא את דרכו הביתה.

מלחים אמונות טפלות גילו שקעקוע כוכב ימי העניק להם תחושת ביטחון כשהם מתמודדים עם הסכנות וחוסר הוודאות של נסיעה בים המסוכן..

בימים אלה אנשים רבים בוחרים בכוכב הימי רק משום שהוא סמל קעקוע אטרקטיבי ורטרו, אטרקטיבי.

כמה אנשים מכירים את החשיבות שיש לה עבור מלחים בימים הראשונים של חקר וטיול. יש אנשים שבוחרים בסמל הזה כי הם אוהבים את הייצוג – תמיד מצליחים למצוא את דרכם הביתה. עבור חלק, זה סמל לעקוב אחר החלומות שלך, אבל הכוכב יעזור לך למצוא את הדרך הביתה.

קעקועים ימיים

קעקועים של בת הים

מקורו של סמל הקעקוע בתולת הים מראשית 1300. על פי השמועות, מלחים הוציאו הזיות כשיצאו לים למרחקים ארוכים. כיום סבורים כי מלחים שהחזירו סיפורים על ראיית בנות ים על סלעים באוקיינוס ​​ראו למעשה סנדות על הסלעים. הנדומות גדולות כבני אדם וסבורים כי המלחים טענו בהם את היצורים המיתולוגיים.

נאמר כי קעקוע בתולת ים יביא מזל לספן אם במקרה ייפול החוצה.

נאמר כי בתולות ים הן יצורים יפים עם קולות שאין לעמוד בפניהם שיכולים להיכנס למלחים הנמצאים בטווח שמיעה. נאמר כי כל מי שבא במגע עם בת ים יהיה בקסמו.

אתה יכול לחשוב על קעקועי בתולת ים כעיצוב הקעקועים הסיכות הראשון.

עיצוב קעקוע בת הים

קעקועים ימיים

החזק קעקועי מפרק מהיר

קעקוע פופולרי בקרב מלחים עוד בשנות ה -1700 וה -1800 הוא הטקסט "החזק חזק." לפעמים חיילים עשו זאת כחלק מקעקוע תדמיתי וגם אוהבים שהמילים יתפרשו על מפרקיהם. HOLD מצד אחד ו- FAST מצד שני. זה נשאר פופולרי גם היום.

קעקועי יד ואצבע עדיין אינם בחירה פופולרית במיוחד בגלל הבעיה שיש לי קריירה ובעלי קעקועים נראים למדי. אבל "החזק חזק" הוא עדיין מונח פופולרי מקועקע על נושאים ימיים בחזה ובגב. '

המונח “החזק” הוא עיצוב מסורתי של בית הספר הישן.

על ספינה, חבל “מהיר” כאשר הוא מאובטח היטב. המשמעות המקורית הייתה משאלה אמונות טפלות עבור מלחים. זה ייצג רצון למנוע מידיהם להחליק על קווים או כאשר הם עבדו על הסיפון במהלך מזג אוויר גרוע. כאשר המלחים היו צריכים להבטיח את עצמם לחפירה על הספינה לביטחון.

החזק קעקוע מהיר

קעקועים ימיים

קעקועים של יצור ים

התמנון הוא יצור ים מסתורי שהשאיל את עצמו לאגדות ימיות ולפולקלור. צורת התמנון מתאימה לעבודת קעקועים בצורה אטרקטיבית ביותר. המחושים והזרועות מאפשרים לאמנים לעטוף את תמונת התמנון מסביב לכתפיים ורגליים בקלות רבה.

שם'היא אמנית קעקועים, ג’ודי פארקר, המתמחה בקעקועי מים. ראיתי אותה שמה קעקוע ענק של בת ים על בחור'רגלו בכנס קעקועים במיאמי. היא הציעה תעריפים מוזלים כל עוד אתה נותן לה לעשות בת ים. זה היה יפה והבחור עשה קעקוע של $ 1000 תמורת 200 $. הוא שמח והאמן שמח.

כמה אמנים בונים הערצה כה מכובדת לסגנון שלהם, שאספני קעקועים מוכנים לתת להם לעצב את הקעקוע. זה'זוהי דרך נחמדה לאמן להשתחרר מהיצירתיות שלהם.

יצורי ים פופולריים אחרים כוללים צבים, כרישים וסוסי ים.

עיצוב קעקוע תמנון

קעקועים ימיים

קעקועי סנונית

לפעמים עיצוב זה מכונה דרור במקום סנונית. המשמעות והחשיבות הימית מתחילת המאה ה -16. נאמר ששימשו סנוניות לציון אבני דרך במפרש'הקריירה שלו.

סנונית אחת פירושה שהמלח חתר אלף קילומטרים בים. סנונית שנייה פירושה שהמלח עבר עשרת אלפים קילומטרים.

נאמר כי קעקועי כוכבים ימיים אומרים מזל טוב למלחים האמונות הטפלות. בהצלחה במציאת קרקע ובחזרה הביתה בשלום.

משמעויות אחרות המתועדות אומרות שכמה מלחים האמינו כי קעקועי דרור בדיו על חזהם יבטיחו כי רוחם תגיע לגן עדן אם ימותו בים.

קעקועי סנונית

קעקועים ימיים

שודדי ים, ספינות ועוגנים

אלה אולי לא ממש פופולריים כמו סנוניות ובנות ים מסורתיות, אבל שודדי ים וספינות פיראטים יוצרים קעקוע מרשים. היו כמה יצירות יפות שנוצרו כיצירות גב שלמות המשלבות ספינת פיראטים כמוקד המרכזי.

דימויים ימיים אלה – ספינות פיראטים ועוגנים – פופולריים יותר בקרב גברים. כוכבים ימיים ורוב התמונות הימיות אחרות פופולריות למדי בקרב שני המינים. לשודדי הקאריביים הייתה השפעה על הפופולריות של קעקוע פיראטים.

מי לא'לא אוהב את ג’וני דפ?

קעקוע של ג’ק ספארו

קעקועים ימיים

קעקוע ספינת פיראטים

קעקועים ימיים

גולגולת עם כובע פיראטים

קעקועים ימיים

קעקועים של תרנגול ורגל חזירים

קעקועים אלה ממוקמים באופן מסורתי על גבי כפות הרגליים כפי שאתה רואה בתמונה למטה.

לשתי החיות האלה יש פחד מהמים ואינן יכולות לשחות.

לספן, קעקועים אלה היו קשורים לפחד שהיה להם מטביעה בים. הוא האמין כי הקעקוע של שתי החיות ימנע מהמלח לשקוע מכיוון שיאיצו אותו לחזור לנחות כל כך מהר.

עיצוב הקעקועים התרנגול והחזיר הוא אחד הפחות פופולריים מבין הקעקועים הימיים אבל לדעתי הוא חמוד מאוד. במיוחד כאשר אנשים מניחים אותם על כף הרגל – בחלק המסורתי של הגוף.

קעקוע תרנגול וחזיר

קעקועים ימיים

העיצובים הימיים הפופולריים ביותר

© 2011 Sue826