קעקועי עוגן: עיצובים, משמעויות ורעיונות אחרים

ריצ’רד הייל הוא חובב קעקועים שלומד וחוקר סמלי קעקועים, משמעויות והיסטוריה.

עוגן-קעקועים-ומשמעויות-עוגן-קעקוע-רעיונות ועיצובים

ריקרדו אלמיידה, באמצעות פליקר CCA 2.0

קעקועים של עוגן

עוגן הוא אחד מעיצובי הקעקועים הפופולריים יותר בקרב גברים ונשים כאחד. הסיבה לכך'כל כך פופולרי הוא הרבגוניות שלה. העוגן הוא מסגרת שהאמן יכול לתלות עליה מספר אלמנטים וסמלים שונים, כולל ספינות, גלגלי ספינות, כרישים, דגים או כוכבים. לאורך אותם קווים, מכיוון שעוגנים יכולים להגיע במגוון גדלים שונים, אתה יכול להשיג אותם בכל מקום על הגוף.

מאמר זה יעבור על עיצובים של קעקוע עוגן, ויראה לכם את מגוון האפשרויות השונות הקיימות. אָנוּ'אדון גם במשמעותם ובמשמעותם. בסופו של דבר, אנו מקווים שתצליחו למצוא רעיונות והשראה לקעקוע הבא שלכם.

עוגן-קעקועים-ומשמעויות-עוגן-קעקוע-רעיונות ועיצובים

באמצעות אלכס בלינק CCA 2.0

קעקועי עוגן: היסטוריה ומשמעויות

קעקוע העוגן עמד במבחן הזמן ועדיין נותר סמל ימי פופולרי. העוגן הוא מועדף ביותר בקרב ימאים, והוא אחד מסמלי הקעקועים הוותיקים ביותר. הנחתים וחיל הים הן שתי הקבוצות הנפוצות ביותר שידועות כשהן עונדות קעקוע עוגן. לעוגן יש היסטוריה מעבר לקעקועים. סמל פופולרי וידוע זה קיים כבר מאות שנים.

למרות שהעוגן מזוהה לרוב עם מלחים, יש לו גם קשר עם הנצרות. הנוצרים השתמשו למעשה בעוגן כדי להחליף את הצלב כשהיו מיעוט נרדף. כאשר הנוצרים היו תחת שליטה רומאית, הם בילו את רוב זמנם מוסתר. הנוצרים השתמשו בעוגן כדי להידמות לצלב, כך שלא יהיה שום סימן לדת ולאותת לנוצרים אחרים בסתר.

10 קעקועי העוגן הטובים ביותר באינטרנט

זה לא היה'עד למאה ה -20 קעקועי עוגן החלו להדביק. מלחים היו בין הראשונים שהשיגו אותם, במאמץ לסמל את הקשר שלהם לים. מלחים שחצו את האוקיינוס ​​האטלנטי המסוכן יקבלו את הקעקוע כסמל להישגיהם, ולכן הוא בא במהירות לסמן מלחים מנוסים. מאוחר יותר, הצי והחיל הים החלו לעסוק באותו עיצוב כדי לייצג את השתייכותם. בדרך כלל הם היו מצמידים תמונה של הספינה שלהם או את מספר התלבושת שלהם עם קעקוע עוגן. הם לבשו את הקעקוע הזה בגאווה וזה גם ייצג את אמריקה. לדוגמה, הם יכולים להשתמש בדגל אמריקאי עטוף סביב העוגן או שיש עיט בתוך עיצוב הקעקועים. גם כיום, חיל הים והנחתים עוגנים קעקועים.

הוא האמין כי לשודדי הים היו גם קעקועי עוגן, אם כי הגולגולת ועצמות הצלב קשורות אליהן בדרך כלל. כאשר אנו מסתכלים על העוגן בטבע, הוא באמת משמש רק מטרה אחת: להחזיק את הספינה יציבה במים. כאשר העוגן נשמט, המים יכולים'לא להזיז את הספינה. אנחנו באמת יכולים לתפוס חלק מהעוגן'משמעותו הסמלית מעובדות אלה. מלבד השתייכות, יציבות עשויה להיות המשמעות הנפוצה ביותר של קעקוע העוגן.

עיצובים קעקוע עוגן

עוגן-קעקועים-ומשמעויות-עוגן-קעקוע-רעיונות ועיצובים

באמצעות שאנון ארצ’ולטה CCA

כשאנחנו מסתכלים על העוגן באופן כללי, אנו יכולים להתקרב להבנת כל המשמעויות הסמליות שלו. כפי שקראת זה עתה, משמעות אחת לקעקוע העוגן היא "יַצִיבוּת." ניתן לעורר משמעות זו בדרכים שונות. לדוגמה, זה יכול לסמל שאתה יציב בחיים ושהכל בחייך נופל למקומו.

וריאציה נוספת היא שיש לך סביבה יציבה. ברוב המקרים זה מתייחס למשפחה שלך. עם הרבה קעקועי עוגן, אתה עשוי לראות סרט עם "מִשׁפָּחָה" על זה. משפחות צריכות להיות קרובות, חזקות ויציבות. יש כמה קעקועי עוגן במאמר זה "אִמָא" ו "אַבָּא" המתואר עליהם. תוכלו גם להיות יצירתיים ולהוסיף את ילדיכם'שמות בתוך העיצוב. עבור כל אלה, הקעקוע מסמל מערכת יחסים משפחתית חזקה.

עוגן-קעקועים-ומשמעויות-עוגן-קעקוע-רעיונות ועיצובים

באמצעות DREIII

קעקוע העוגן יכול גם לייצג מישהו במערכת יחסים יציבה. ברוב המקרים, זה בדרך כלל נלבש על ידי גבר כדי להראות שהוא במערכת יחסים מחויבת. זה לא נפוץ, אבל נשים יכולות ללבוש את קעקוע העוגן לאותו דבר. חלק מהזוגות עשויים לבחור לקבל קעקועי עוגן תואמים לסמל את מערכת היחסים ביניהם.

קעקוע העוגן יכול להיות מוצג מעצמו או עם מגוון סמלים שונים. סמלים הקשורים בדרך כלל לעוגן הם פרחים, לבבות, כנפיים, כוכבים ימיים, סרטים, נשרים וגולגלות. כמה קעקועי עוגן יכולים להיות במראה רגיל או מסורתי ואחרים יכולים להיות די צבעוניים עם מגוון צבעים שונים המשמשים את העיצוב. ברוב קעקועי העוגן העוגן מקועקע במרכז העיצוב.

זכור לעשות מחקר משלך על עיצוב קעקוע העוגן או כל עיצוב קעקועים אחר שאתה עשוי לשקול. תמיד עדיף לדעת את המשמעות מאחורי כל עיצוב קעקועים שאתה שוקל. ישנם אלפי עיצובים, סגנון ומשמעויות קעקועים. דוֹן'אל תמהר לתהליך הקעקוע ותקבל דיו לפני שאתה עושה את המחקר שלך. אתה לא'לא רוצה לעשות קעקוע שתתחרט עליו אחר כך. קח את הזמן ובחר עיצוב קעקועים שמתאים לך. בדוק את הדוגמאות להלן.

הערות

מַחצֶלֶת ב- 30 בנובמבר 2018:

היי מצאתי משמעויות כאלה ב- Inksearch – פלטפורמה לחיפוש רעיונות והזמנת קעקועים

משמעויות בסיסיות עוגן קעקוע

במובן הפילוסופי, ייעוד העוגן מגלם את מושג היציבות והשורשים החזקים. בעל תמיכה איתנה מתחת לרגליו, אדם יכול להתגבר על כל הבדיקות שנשלחות אליו על ידי הגורל.

העוגן הוא גם סמל לאמונה ולעוז. לאדם שמניח תמונה של עוגן על גופו יש כוח רצון חזק, הוא מסוגל להתגבר על כל קשיים בדרכו.

עבור אנשים הקשורים לים, העוגן משמש סמל לתקווה, הוא נותן כוח להתנגד למכות היסודות.

מלחים קדומים קעקעו את העוגן לאחר שחצו את האוקיינוס ​​האטלנטי.

לפעמים העוגן מתואר יחד עם סמלים אחרים, למשל, העוגן בשילוב עם הדולפין מסמל מתינות.

אתה יכול גם למצוא תמונה של עוגן עם ורד רוח, סמל כזה תומך ברצון למצוא את הדרך הנכונה, ללכת בדרך הנכונה.

עוגן, המתואר יחד עם הלב, הוא סמל לנאמנות, הוא מחזיק לבבות אוהבים.

העוגן בשילוב הצלב נותן לאנשים דתיים תקווה לעזרת כוחות עליונים.

העוגן, עטוף בוורד, הוא סמל לחוסר אנוכיות והקרבה עצמית.

JessM30 ב- 13 בנובמבר 2017:

היי אוהב את המידע שלך על קעקוע העוגן זו הסיבה המדויקת מדוע קיבלתי את (*יציבות*) שלי

יש לי קעקוע של עוגן קטן על הצלע השמאלית שלי.

~ º ~

גדלתי בבית שאין בו הרבה יציבות. אנו חיים מביטוח לאומי וחותמות מזון. קפצנו ויצאו מבית הסבתות שלי בגלל בעיות כסף ועד מהרה אמא ​​שלי מאמינה שהיא צריכה גבר כדי שתוכל לחיות חיים יציבים. שנאתי את התחושה הזו אז קיבלתי את הקעקוע של עוגן שמייצג בשבילי את שמירה על עצמי מעוגן, שאני יכול לשמור על יציבות באמצעות הכוחות שלי. שאני לא צריך עזרה מאף אחד אחר אני שולט ועוגן את החיים שלי.

ג’סיקה ב- 13 בנובמבר 2017:

היי תודה לך על המידע..

יש לי קעקוע קטן של עוגן על הצלע השמאלית בשבילי זה מייצג את היציבות שלי. גדלתי בבית גם אם לא'אין לי בית יציב אמיתי. קפצנו פנימה והחוצה מהחיים עם סבתא שלי ולכן העוגן בשבילי מייצג את התקווה שלי לשמור על יציבות ולא צריך להיות תלוי בכוח של מישהו אחר חוץ משלי.

ריצ’רד ריקי הייל (סופר) ממערב וירג’יניה ב -23 באוגוסט 2012:

ג’ון, תודה שקפצת. אני תמיד נהנה לשמוע את ההיסטוריה והסיפור שמאחורי מישהו's tat. LOL זה מגניב מדי! הצי המלכותי, זה מדהים. סיפור כל כך נהדר ותודה על השירות ג’ון!!

ג’ון אנקר ב- 23 באוגוסט 2012:

יש לי קעקוע על זרועי הימנית של עוגן עם משרתת שזורה גם שירתי 10 שנים מבט חיל הים המלכותי על שם המשפחה שלי

ריצ’רד ריקי הייל (סופר) ממערב וירג’יניה ב -12 בפברואר 2012:

צועני, תודה על המידע יקירתי. אני אצטרך לבדוק את זה. עדיין עובד על בקשתך. אני מקלט'לא שכחתי אותך 🙂 איחולים.

הצוענית רוז לי מחוף דייטונה, פלורידה ב -7 בפברואר 2012:

כדי לעזור לך חבר בדקתי כן יש קעקועים שקשורים לפופאי שאני פשוט לא עושה'לא יודע כמה או מה הסיפור שמאחוריהם. פשוט שימו קעקועים של פופאי בכל מנוע חיפוש.

ריצ’רד ריקי הייל (סופר) ממערב וירג’יניה ב -6 בפברואר 2012:

*אנה, תודה שהקדשת מזמנך לקרוא ולהגיב. שמחה שנהנית מהכתבה הזו ובאת מהרקע שלך, אני מכבדת 🙂

*AE, תמיד תענוג לראות אותך. כף הרגל היא בחירה מצוינת. אתה יכול להשוויץ בו מתי שאתה רוצה או לחפות עליו אם צריך.

*צועני, שמח לשמוע ממך שוב. פופאי? מעניין. מעניין אם יש קעקועים?

*פרנק, הטנק! הרחבת הידע ידידי. אני מרגיש איך המוח שלי מתנפח!

פרנק אטנאסיו משלטון ב- 03 בפברואר 2012:

אתה רואה שאתה לומד משהו חדש חשבתי שעוגן הוא רק סמל של מלחים .. חלק גדול מהכותב

הצוענית רוז לי מחוף דייטונה, פלורידה ב- 02 בפברואר 2012:

תמונות מקסימות, מידע מעולה. מִגרָשׁ'של אוהדי מלחים שם בחוץ. מזכיר לי את המלח האהוב עלי – פופאי.

רובי ז’אן ריצ’רט מדרום אילינוי ב- 02 בפברואר 2012:

גם אלה ממש יפים ריקי. אני אוהב קעקוע בכף הרגל. אין לי אחד, אבל אם הייתי עושה את זה היה על הרגל שלי..תודה's שוב…

אנה טייקסיירה מאת פורטו, פורטו, פורטוגל ב- 02 בפברואר 2012:

מאוד נהניתי מהמרכז הזה. אני'מ מפורטוגל, וכפי שאתם כבר יודעים, יש לנו מסורת ארוכה בשיט ולגלות אדמות חדשות על הים הלא ידוע. ידעתי שרוב המלחים מקעקעים עוגנים וכמובן שאוכל להסיק את הקשר עם הים .. אבל נהניתי גם מההסבר שלך לגבי "יַצִיבוּת". מרכז ממש מעניין, במיוחד אם מישהו חושב לעשות קעקוע עוגן! =) תמשיכו לרכז!