עיצובים, רעיונות ומשמעויות של קעקועים

ריצ’רד הייל הוא חובב קעקועים שלומד וחוקר סמלי קעקועים, משמעויות והיסטוריה.

מגדלור-קעקועים ומשמעויות

פליקר

קעקוע המגדלור

עיצוב מעניין אחד שאולי תרצה לשקול עבור הקעקוע הבא שלך הוא המגדלור. בזמן שזה'זה לא כל כך פופולרי, גברים ונשים עדיין מחפשים אותם. הוא יכול גם לייצג מגוון משמעויות שונות – הן בדרך כלל גם מאוד צבעוניות ומשמעותיות מאוד למי שיש להן. למרות שניתן לעצב אותם בגדלים שונים, בשל הפרטים והגוונים, הוא נראה הרבה יותר טוב בגדול.

במאמר זה נדון בעיצובים של קעקועים במגדלור. אנו נסקור גם את משמעויותיהם ותהיה לך הזדמנות לצפות בווריאציות רבות ושונות. בסופו של דבר, אנו מקווים שתצליחו למצוא רעיונות והשראה לקעקוע הבא שלכם!

מגדלור-קעקועים ומשמעויות

קעקוע

וריאציות

קעקועים של מגדלור מגיעים במגוון עיצובים יצירתיים שונים ומתוארים לעתים קרובות עם סמלים ימיים אחרים. הֵם'נלבשים מחדש על ידי גברים ונשים כאחד, והם עיצוב פופולרי במיוחד באזורי החוף.

הם סמליים ומייצגים מגוון דברים שונים. המגדלור נוצר לפני שנים והוא שימש מטרה כללית אחת: להזהיר ספינות חולפות כי החוף קרוב. ניתן לראות את האור במגדלור ממרחק קילומטרים משם, וזה היה נותן למלחים לדעת שהחוף קרוב. את אותה פרשנות אפשר לומר לגבי הקעקועים שהם מייצגים "אור מנחה" בחיינו. הוא יכול לסמל את הדרך הנכונה ללכת בחיים. עבור חלק, הערך הסמלי בקעקוע הזה יכול לרדת לעומק המשמעות.

 • לעתים רחוקות אתה לא רואה מגדלור המתואר לבד בקעקועים. הֵם'לרוב אציג סמלים ימיים או דמויות מתאימות בתוך העיצובים. ישנם שלל סמלים שניתן לשלב איתם. אלה יכולים לכלול עוגנים, כוכבים, מי ים וגלים, ירח, סנוניות, יונים ועוד. זה נותן לך יתרון ליצור אחד ייחודי משלך, כזה שמעולם לא נראה בעבר. פרחים, דגים וברקים מוצגים גם בעיצובים של קעקועים של מגדלור.
 • קעקועים של מגדלור מתארים לעתים קרובות את נוף החוף, שיכול לכלול חול וקצוות סלעיים משוננים. זהו אחד מעיצובי הקעקועים הצבעוניים ביותר שיש.
 • בדרך כלל הם נעשים במידות בינוניות עד גדולות. בשל גודלם, הם נמצאים באופן הפופולרי ביותר על הידיים, הרגליים והגב. זה לא אומר שהם לא עושים'לא מגיעים במידות קטנות יותר וניתן לקעקע אותם בכל מקום אחר בגוף, כי הם יכולים להיות. הקפד לקחת את הזמן ולצפות במגוון עיצובים שונים, כך שתוכל למצוא גודל מתאים.
 • גרסה פופולרית של עיצוב קעקוע זה מציגה את המגדלור כאילו הוא בתמונה. עיצובים אלה כוללים גבול חיצוני סביב הקצה החיצוני של העיצוב. זה נותן את התמונה שהקעקוע נמצא בתוך תמונה.
 • עיצובים מסוימים עשויים להשתמש גם בחבל או בסרט בגבולו. סרטים הם בחירה פופולרית, מכיוון שניתן להוסיף עליו ביטוי תסריטאי.
 • מגדלורים הם גם דרך פופולרית לסמל מלחים, דייגים ואהובים שחיו את חיי הים או את אלה שחלפו בים. זה עשוי לכלול את שמם, תאריכים חשובים או סרטים הנקראים "אֱמוּנָה" אוֹ "לְקַווֹת." לדוגמה, אם ילד איבד את אביו, הוא עשוי לקבל אחד איתו "אַבָּא" בתחתית על סרט.
 • מסיבות ברורות, עיצוב זה פופולרי בקרב מלחים ודייגים. ניתן להשתמש בו כדי לסמל את מי שאומץ בכל יום את המים הפתוחים כדי להתפרנס למשפחתם. כשאתה שוקל את כל זה, זה משמעותי לא פחות מכל סמל קעקוע אחר בעולם.

משמעויות

ישנן מגוון משמעויות שונות הקשורות לעיצוב זה. כפי שקראת קודם, הם פופולריים בקרב מלחים ודייגים. אלה האנשים שיכולים לשאת משמעות סמלית עמוקה עם הקעקוע. זה כולל:

 • הַדְרָכָה
 • הֲגָנָה
 • אַזהָרָה
 • בְּטִיחוּת
 • הַשׁרָאָה
 • לְקַווֹת
 • כיוון
 • אֱמוּנָה
 • בית
 • גוֹרָל
 • הדרך הנכונה

למרות שהוא סמלי, אנשים רבים בוחרים גם בעיצוב זה בשל יופיו. הוא מאוד צבעוני ויש הרבה דברים שאפשר לקשר איתם. זה נותן לך אפשרויות רבות. לדוגמה, אתה יכול לעצב אותו כך שייראה מציאותי מאוד או לתת לו מראה קריקטורי יותר. יכול להיות לו נוף מאחוריו בעוד שאחרים עשויים להיראות כאילו הם בתוך העננים.

טיפים חשובים

יש כמה דברים מאוד חשובים שאתה צריך לזכור לפני שאתה בוחר קעקוע אחרון.

 • עשה מחקר משלך וקח את הזמן להסתכל על מגוון עיצובים שונים. אתה רוצה לוודא שאתה בטוח לחלוטין לגבי הבחירה הסופית שלך.
 • קח את הזמן ודון'לא למהר לקבל דיו. אתה לא'לא רוצה לקבל אחד המבוסס רק על דחף. קח את הזמן וודא שאתה מבין היטב מה משמעות הקעקוע שלך מייצג. אלה שממהרים להשיג אחד בלי מחקר ויודעים מה מייצג הקעקוע שלהם נוטים יותר להתחרט בהמשך הדרך.

אז זכרו: קחו את הזמן וחקרו את הקעקוע שלכם! אם המגדלור לא בשבילכם, ישנן אינסוף אפשרויות אחרות בחוץ.

תודה שקראתם!

© 2012 ריצ’רד ריקי הייל

הערות

וויין את’דרז ‘ ב- 09 בספטמבר 2018:

יש לי את המגדלור של בילוקסי, מיסיסיפי, על הצלע העליונה שלי. ראיתי סערות, במיוחד הוריקן קתרינה, מנסות את זה. אבל זה שרד. ניזוק אבל עדיין שם. ברגע שהוא תוקן, הוא היה חזק מאי פעם. ממש כמו סערות החיים. כל אחד מחזק אותך

קרסטין ב -27 בנובמבר 2017:

תודה על המאמר הנהדר הזה! אני'יש לי מגדלור די יוצא דופן על הגב: זה'הוא בנוי על גבו של צב תינוק המביא דינמיקה מסוימת למיקום היציב והיציב של מגדלור. רציתי שיהיה לי ככה כי אני אישית לא עושה זאת'אני לא מרגיש מושרש במיקום גיאוגרפי ספציפי, אלא במגדלורים האנושיים שלי, כלומר חברים. לצב התינוק מספר משמעויות במיתולוגיה. באמונה ההינדית, העולם מונח על גבו של צב (“צב העולם”). בתרבות ההוואי, נאמר גם כי הוואי העתיקה'איאנים הונחו לאיים על ידי צבים. עובדה מהנה (וצירוף מקרים): בערך 1.5 שנים אחרי שעשיתי את הקעקוע הזה, פגשתי את החבר שלי ובעלי לעתיד בהוואי'אני. הוא מלח תחביב נלהב ומשוגע לים.

ריצ’י ב- 02 בנובמבר 2012:

מאמר מצוין, אני'הזמנתי לקעקוע מגדלור בחודש הבא וקריאה זו אישרה מה זה'זה בערך בשבילי. כמטייל יהיה אור להדריך אותי הביתה בשלום ואלי, תמונת המגדלור גורמת לי לחלום על הרפתקאות. רכזת מעולה!

ריצ’רד ריקי הייל (סופר) ממערב וירג’יניה ב -3 ביולי 2012:

מקס, שמח שאהבת. אתה מביא מקרה טוב מקס. זו נקודת מבט מעניינת שיש לגבי המגדלור. אני גם מאמין שהם יכולים להיות מעוררי השראה בצורה זו. מעולם לא הסתכלתי על זה ככה, אבל זה יכול. אתה גאון מקס!

BeyondMax מסידני, אוסטרליה ב -25 ביוני 2012:

כל כך מדהים, איך פספסתי את זה! =) יש לי חיבור מיוחד למגדלורים, במיוחד לאחר שצריכה במשך 4 עונות של סדרות טלוויזיה אוסי 'סיבוב הטוויסט' (הרפתקאות קסומות מצחיקות של המשפחה שגרה במגדלור) LOL מעולם לא הסתכלתי שוב על המגדלורים באותו אופן. זה תמיד ייצג עבורי דלת אל הלא נודע, להרפתקה על טבעית (אבל שוב, למה אפשר לצפות ממני? LOL) אני חושב שהכי – זה נופל לקטגוריה מעוררת השראה בשבילי.

ריצ’רד ריקי הייל (סופר) ממערב וירג’יניה ב -25 באפריל 2012:

תודה לכולכם שהקדשתם מזמנכם לקפוץ ולהגיב. מאוד מוערך. ברכות לכולכם ותודה 🙂

קורא אמונה מדרום ארה”ב ב -19 באפריל 2012:

איזה יצירות אמנות יפות להפליא. אני אוהב את המגדלור. זהו שם הכנסייה שאליה אני משתייך. אני אוהב את הסמליות. הבן שלי הוא אחד לקעקועים, אבל שלו בשום מקום לא יפה כמו אלה. והלוואי שהוא לקח את הזמן (כפי שאתה מציע כאן) לא למהר להשיג אחד ולחקור את המשמעות מאחורי אלה שהוא עשה. באהבתו, אמונה קוצר

אורליו לוקסין ממחוז אורנג ‘, קליפורניה ב -19 באפריל 2012:

וואו, אלה די משוכללים – חלקם סצנות מלאות. מצביע על זה ויפה.

גייל סובוטקין מדרום קרוליינה ב -18 באפריל 2012:

אני'מעולם לא ראיתי מגדלור משולב בקעקוע ושמחתי לראות שהמרכז הזה, כמו האחרים שאתה'עשיתי לגבי קעקועים, יש תמונות רבות והרבה מידע על המשמעויות מאחורי התמונות.

הופתעתי מהמורכבות והצבעוניות של העיצובים האלה.

הצביע ברחבי הלוח למעט מצחיק.

רוזמרי סאדלר ממפרץ הוקס – ניו זילנד ב- 16 באפריל 2012:

אלה מדהימים. מעולם לא ראיתי ולא שמעתי על קעקועים של מגדלור בעבר.

אני אוהב את זה עם סוסוני הים למטה.

שוב השקעת הרבה עבודה והפכת אותו למעניין מאוד לקרוא.

תודה לך ריקי

רובי ז’אן ריצ’רט מדרום אילינוי ב -16 באפריל 2012:

אלה יפים. אני מעריץ מגדלורים. יש לי סט של שטיחי מגדלור שאני אוהב. תודה לך שוב…

prasetio30 ממלאנג-אינדונזיה ב -16 באפריל 2012:

וואו … זה היה מרכז יפה, ידידי. מעולם לא ידעתי שמגדלור יהפוך ליפה כאובייקט קעקועים. עשית עבודה נהדרת כששיתפת אותנו במוקד הזה. מדורג ומדהים.

פראסיו

הצוענית רוז לי מחוף דייטונה, פלורידה ב -16 באפריל 2012:

רכזת נהדרת כתמיד חבר שלי אבל למה שמישהו ירצה עליהם מגדלור, אבל הם צבעוניים.

ברנדה בארנס מאמריקה-שבורה אך עדיין יפה ב -16 באפריל 2012:

אלה יפים. בחיים שלי לא ראיתי קעקוע של מגדלור. תודה על לימוד הכותבים. אני מאוד נהנה מהמרכזים האלה.