קעקועים לוחמים רבי עוצמה

אני'אני מעריץ גדול של כל קעקוע ורוצה לחלוק את התשוקה שלי לעולם אומנות הקעקועים.

לוחמי קעקועים

עיצובים של קעקועים חשובים ביותר לאנשים שנמצאים בעיצומה של קבלת החלטה אם יש להדביק אחד לצמיתות על גופם, וכמעט תמיד, הם ייצגו משהו מאוד משמעותי עבור מי שנושא אותם.

זה יכול להיות משהו בנאלי כמו אדם אהוב שמישהו רוצה לזכור, או חיית מחמד שהם מאוד אהבו גם כן. בעיקר זה'נושא המייצג נושא או נושא שאדם באמת נהנה ממנו, ורצון לבטא באמצעות תצוגה קבועה באמצעות קעקוע עליו.

זֶה'במקרה של קעקועי לוחם, הפונים לחובבי אמנות הפנטזיה והסיפורים, ולאלה הנהנים מרוחו של הלוחם. ישנם סוגים אחרים של לוחמים כמובן. לדוגמה, יש המעדיפים את הלוחם המודרני יותר כפי שהוא מיוצג על ידי הכוחות המזוינים.

במאמר זה, אנו'אני הולך להסתכל על מגוון קעקועי לוחם כפי שהם באים לידי ביטוי באמנות הפנטזיה, שנמנים עם כמה מהקעקועים המשכנעים שיש, בהנחה שאתה נהנה מהז’אנר.

בשבילי, אני אוהב ספרות פנטזיה ואמנות, כך שהיא משתלבת בין המועדפים עלי, ויש כמה קעקועי לוחם נחמדים מאוד להנות ממנה להביט להשראה ורעיונות..

לוחמי קעקוע לוחם

למרות שאני מעדיף קעקועי לוחמי פנטזיה מכל הגוף, יש תחושה מבשרת ומראה משכנע ששני עיצובים של קעקוע דיוקן מציעים להלן. הוספת הקרניים על הקסדות של לוחמי הוויקינגים מוסיפה נופך נהדר לתמונות.

לוחמי עוצמה לוחמים לוחמי עוצמה לוחמים

קעקועים לוחם סמוראים

לוחם הסמוראים, בעודו לוכד את מהות רוח הלוחם, שונה מאוד במראהו מלוחמי הוויקינגים שלמעלה. הערה היא ההבדל בקסדות, בעלות המראה המכונף יותר עם לוחמי הסמוראים, כנגד קרני הלוחמים הוויקינגים. בכל מקרה, לא היית'לא רוצה לפגוש את שניהם בקרב. שניהם נראים נהדר כנושאי קעקועים.

כולל הסוס עם קעקוע הסמוראים התחתון היה לי יעיל מאוד, והעניק לעיצוב הקעקוע מראה חזק מאוד.

לוחמי עוצמה לוחמים לוחמי עוצמה לוחמים

קעקוע לוחם ייחודי

נראה שקעקוע הלוחם להלן הוא קוסם שמטיל כישוף, למרות שאני יכול'לא בטוח במאה אחוז. מה שאני אוהב הוא הקווים המשמשים בעיצוב הקעקוע, שהיו ייחודיים מאוד במה שאני'ראיתי בשימוש ברוב הקעקועים. קווים כהים המאוזנים כנגד האור פועלים היטב כאן כדי ליצור את המראה והרושם המשכנע שהדמות נמצאת בעיצומה של פעולה..

לוחמי עוצמה לוחמים

לוחם על סוס

הלוחם הזה על קעקוע סוס למטה הוא כנראה הפופולרי ביותר בקרב עיצובים לוחמים, ומסיבה טובה: הוא נראה נהדר.

הדרך שבה הלוחם מחזיק את המושכות על הסוס בזמן היציאה לקרב היא מדהימה, ונראה ששרירי הסוס מתאמצים להתאפק כאשר הוא רוצה לדחוף קדימה נלכדים היטב.

לבסוף, האור במקום העיניים פועל נהדר על רקע הפנים הכהות.

לוחמי עוצמה לוחמים

אביר הלוחם על סוס

האביר הזה שונה מאוד בז’אנר קעקוע הפנטזיה, וכללתי אותו גם מכיוון שהצבע עובד טוב בעיצוב הספציפי הזה.

שוב יש לנו את נושא הסוס והלוחם, והסוס נלכד במה שנראה בנקודה שהוא עומד לטעון קדימה לקרב.

המגן והחרב גם נראים טוב מאוד.

לוחמי עוצמה לוחמים

קעקוע לוחם נקבה

היו'אין הרבה קעקועים של לוחמת נשים שם בחוץ, אבל הסוג הזה מפצה על זה, כיוון שזה נעשה יפה מאוד.

מה שמעניין מבחינת האמן היה הרצון לשמור על יופייה של הצורה הנשית תוך שילוב השריון בעיצוב. זה נעשה טוב מאוד, למרות שהחלק התחתון החשוף בזמן הכניסה לקרב מותח את גבולות המציאות. כמובן שזה'זה קעקוע פנטסטי, כך'מותר במקרה זה.

לוחמי עוצמה לוחמים

לוחמי קעקועים

יש לך דוגמה נחמדה של מגוון קעקועי פנטזיה הלוחם שיש לבחירה. אמנות הפנטזיה היא אחת האהובות עלי, ולראות את זה בצורה של עיצובים קעקועים היה מאוד משמח.

זוהי רק כמות זעירה ממה שאתה יכול למצוא בקעקועי לוחמים, שכן אתה יכול לחפש לוחמים בתרבויות שונות שימציאו רעיונות רבים נוספים. לדוגמה, ישנם הרבה לוחמים שתוכלו למצוא בין היתר בעיצובים אינדיאנים.

לא משנה מה ההעדפה שלך, קעקועי לוחם הם ז’אנר משכנע ומהנה מאוד להסתכל ולשקול אותו כקעקוע אפשרי.

הערות

Nord ב- 14 במאי 2019:

אני אוהב קעקועים לוחמים ואני אוהב אותי כמה קרניים על קסדות ויקינגיות, אבל אלה אינן מדויקות מבחינה היסטורית. זה'זה יותר עניין של פנטזיה, נראה מגניב בכל מקרה.

דייווי ב- 10 בדצמבר 2011:

אהבה

מייקל אדווייל אולובוד מניגריה. +2347067550237. ב- 23 באפריל 2011:

היי קעקועים לוחמים! מה'מה ניש! פשוט מסתובב כאן. אני חושב שכדאי שיהיה לנו מנוע צ’אט בדפי הרשת כדי שנוכל לשתף אנשים רעיונות בשידור חי.