קעקועים של שר הטבעות: רעיונות, דוגמאות ותמונות

אני אוהב קעקועים וכותב על הנושא כבר כמה שנים.

קעקוע זה כולל כתב אלף מתחת לעץ הלבן של גונדור.

קעקוע זה כולל כתב אלף מתחת לעץ הלבן של גונדור.

קעקועי פנטזיה ושר הטבעות

מכיוון ששר הטבעות היא כנראה הסדרה האהובה עלי בכל הזמנים (העיבודים הקולנועיים הם גם בין הסרטים האהובים עליי), רציתי לבדוק אילו סוגי קעקועים יש שם בהקשר לזכיינית.

מה שהפתיע אותי היה שיש'כמה שחשבתי שיהיו, והקעקוע הפופולרי ביותר שמצאתי מהסדרה הוא כתב האלפים שנקרא Quenya, שהוא שפה בדיונית המדוברת על ידי האלפים של ג’יי.אר.ר. היקום של טולקין.

התסריט שנוצר היה כה מהמם עד שרבים רואים בו צורת אמנות בפני עצמה. זו כנראה הסיבה לכך'הוא הקעקוע הפופולרי ביותר של שר הטבעות (זוהי התצפית הלא רשמית שלי).

כללתי פרשנות מוזיקלית של "בתוך המערב" שבו מישהו תרגם את המילים לקווניה, למקרה שאתה'מעולם לא שמעתי את זה קודם. זה'כל הכבוד!

מעריצי שר הטבעות הם בדיוק כמו כל מעריצים אחרים – הם'מחויבים מחדש ועשו זאת במשך עשרות שנים במקרים מסוימים. ואלו שנחשפו לסיפור בפעם הראשונה באמצעות סדרת הסרטים הפכו במהרה גם למעריצים כלבים.

עבור מעריצים, עיצובים של קעקועים הקשורים לשר הטבעות הם יותר מסתם קעקועים; הֵם'הם חלק מהאגדה והסיפור של סיפור שיישאר פופולרי גם בעתיד. האוהדים ידאגו לזה'במקרה ללא ספק.

הקעקוע הזה הוא של גולום לאור הירח.

הקעקוע הזה הוא של גולום לאור הירח.

קעקוע גולום קו שחור

הקעקוע הזה של גולום באמת לוכד את האופן שבו הוא מצטייר בגרסה הקולנועית של שר הטבעות. מלבד עיניו אולי קצת יותר מדי ידידותיות (למרות שהיה זמן קצר שזה היה נכון), אני חושב שכן'זו דמיון ופרשנות גדולה שלו. המגדל עם הירח מאחוריו ברקע נראה מדהים.

קעקוע זה הוא דיוקן של יוצר שר הטבעות, ג'יי.אר.ר. טולקין.

קעקוע זה הוא דיוקן של יוצר שר הטבעות, ג’יי.אר.ר. טולקין.

קעקוע של J.R.R. טולקין

ג’יי.אר. טולקין היה הגאון היצירתי מאחורי עולם שר, הטבעות, השפה והמיתולוגיה. זה'מתאים לראות את הקעקוע הזה עשוי בדמיונו. זה'זה די יוצא דופן בכך שרוב הקעקועים הם של דמויות שיצרו מחברים, לא של המחברים עצמם. התמונה הזו היא אולי התמונה המוכרת ביותר של טולקין מעשן את המקטרת שלו.

זהו קעקוע יוצא דופן של אראגורן.

זהו קעקוע יוצא דופן של אראגורן.

קעקוע אראגורן נהדר

הדמיון של אראגורן הוא טוב ככל שתוכל לקבל עם קעקוע, וזה לוכד כמעט בדיוק מי הוא ומה הוא מייצג (יחד עם השחקן וויגו מורטנסון).

אני אוהב איך הצללה בפנים נותנת את תחושת המשקל שאראגורן תמיד נשאה עד שהחליט סוף סוף להפוך לאיש שהוא אמור להיות – האיש שמלך האלף המליץ ​​אותו להיות.

הקעקוע הזה של נזגול כל הכבוד.

הקעקוע הזה של נזגול כל הכבוד.

קעקוע נזגול

אני מאוד אוהב את הקעקוע הזה של נזגול. הנזגול כמה מהדמויות המרכזיות בצד הצל בסיפור. הגוף והכנפיים של היצור הוא'הרכיבה נראית נהדר, והכללת הרוכב מוסיפה תחושה של השילוב הקטלני שחיפש וביקש להשמיד את גיבורי ההוביט בקרב בין טוב לרע. הם כנראה בין הרעים הבלתי נשכחים בתולדות הקולנוע.

קעקוע אורק זה מפורט מאוד.

קעקוע אורק זה מפורט מאוד.

עוד קעקוע של בחור רע: אורק

היי, זה לא'לא כל אורק ישן; הבחור הזה מזוהה ונעשה היטב על ידי מעצב הקעקועים והאמן. אם אתה'מחפש קעקוע אורק משר הטבעות, יהיה קשה לנצח את הבחור הזה. הפרט על פני האורק יוצא דופן, מעביר את הרוע והשנאה הטהורים המאכלסים את ליבם האפל.

המיקום של קעקוע ציטוט זה של גנדולף הופך אותו למעניין עוד יותר.

המיקום של קעקוע ציטוט זה של גנדולף הופך אותו למעניין עוד יותר.

קעקוע ציטוט גנדלף בלתי נשכח

מבין כל השורות והאמירות החשובות הרבות בשר הטבעות, ייתכן שזוהי זו הזכורה והאהובה ביותר על ידי מעריצים. זה'ש. מגניב מאוד שמישהו קעקע אותו בצורה הזו. זה אומר, "לא אגיד אל תבכה. כי לא כל הדמעות הן רוע."

הקעקוע השחור של סרומן בולט מאוד.

הקעקוע השחור של סרומן בולט מאוד.

קעקוע סרומן

יש כמה אמני קעקועים ממש טובים שעובדים על קעקועי שר הטבעות, וכאן סרומן נלכד בצורה פנטסטית. סרומן הפך לאנשי הקשת של גנדלף וחברות הטבעת לפני מותו בסרט. בספר, הוא הובס לבסוף הרבה יותר מאוחר.

כפי שאמר גנדלף על עצמו, הוא הפך למה שסרומן אמור היה להפוך. אולי זה היה זמן עד שפנה לצל.

קעקוע זה של הכניסה לקעקוע מכרות מוריה עשיר בסימבולוגיה.

קעקוע זה של הכניסה לקעקוע מכרות מוריה עשיר בסימבולוגיה.

קעקוע של כריית מכרות מוריה

אני מאוד אוהב את הקעקוע הזה של מוקש מוריה, אבל אני תוהה מה'מסתבר עם המילים היווניות למטה. חבל שההחלטה להציג את האותיות מוארות כמו בסרט לא הייתה'לא עשה זאת, כיוון שאני חושב שזה ישנה את זה מקעקוע טוב לכזה גדול. אבל עדיין, זה'עיצוב קעקוע נחמד המתאר את אחד הרגעים המכריעים הקשורים לסרטי שר הטבעות.

הקעקוע הזה של פרודו הנופל בפונדק הוא בצבע שחור למעט הטבעת, שהיא בצבע.

הקעקוע הזה של פרודו הנופל בפונדק הוא בצבע שחור למעט הטבעת, שהיא בצבע.

פרודו נופל בפונדק

זהו קעקוע חובה בכל מה שקשור לכל גלריית קעקועים של שר הטבעות, כפי שהוא'זהו אחד האירועים החשובים יותר בסיפור כולו. זה'זה באמת יעיל איך האמן הוציא את זהב הטבעת על הרקע השחור -לבן. גם כמעט הבלתי נראה של היד מלפנים עוצמתית מאוד. זהו קעקוע אדיר.

איכות מעולה של קעקועי שר הטבעות

התרשמתי מאוד מהאוסף והגלריה של קעקועי שר הטבעות. אני בעצמי מעריץ ענק, אני'אני בטוח שחלק מההטיה האישית שלי הגיעה. אבל לפי כל מדידה, אלה קעקועים ממש טובים, והם לא'אפילו לא מתקרבים לחשוף את מספר הדמויות הגדולות בסדרת הסרטים והספרים.

הערות

כאן ב- 28 במרץ 2012:

האם יש משמעות של כתב האלף מתחת לעץ? אשמח אם תדע את המשמעות והתשובה.

radagast מאנגליה ב- 04 במאי 2011:

היי, אתה מרכז טוב, הייתה קריאה מעניינת.

מכיוון שאתה מעריץ של שר הטבעות, חשבתי שאולי תרצה להסתכל על המרכז החדש שלי הכולל קעקועים של שר הטבעות שלי.

פיל ב -27 באפריל 2011:

אראגורן נראה כמו שיש לו שבץ.

לאורה ג’לוביץ ב- 22 בדצמבר 2010:

שֶׁלְךָ'הקעקועים היו האהבה המגניבה ביותר שנראתה אי פעם כן באמצע

כדור הארץ

נוצרי ב- 24 באוגוסט 2010:

חלק מהעבודות כאן מדהימות. יש לי שתי חתיכות LOTR, אחת למעשה הונחה על זרועי לפני כשבוע. יש לי תמונה של אחד מהם בפייסבוק שלי והשני יעלה תמונה בקרוב.

http://www.facebook.com/?ref=home#!/photo.php?pid=3212222&fbid = 259945026066&אופ = 4&o = גלובלי&תצוגה = גלובלית&subj = 624853371&id = 575601066

זֶה'זו תמונה גרועה של זה, אבל זה משהו

מארק ברונו מחוף ניו ג’רזי ב -13 באוגוסט 2010:

קעקועים מדהימים, גורם לי לרצות להשיג את שלי

לאה פוץ ב- 02 באוגוסט 2010:

וואו הקעקועים האלה מדהימים! הם גורמים לי ממש להתרגש לסיים את החמצן בגלל זה'הולך להיות נושא שר הטבעות לחלוטין!

aisha1257 ב- 10 בינואר 2010:

וואו התמונה הראשונה היא הקעקוע i'אני מקבל! רכזת מצוינת ל!

קארי פולסן מאוהיו ב -5 ביולי 2009:

אלה קעקועים יוצאי דופן, העיניים על אראגורן מעוררות השתאות. השיר היה מקסים בקווניה. תודה על השיתוף!