קעקועי יונה: עיצובים, רעיונות, משמעויות ותמונות

ריצ’רד הייל הוא חובב קעקועים שלומד וחוקר סמלי קעקועים, משמעויות והיסטוריה.

קעקועים של יונה: היסטוריה, משמעות, & amp; לְעַצֵב

קעקועים של יונה: היסטוריה, משמעות, & לְעַצֵב

קעקוע היונה

למרות שקעקוע היונה אינו מיינסטרים, זהו קעקוע פופולרי מאוד, שחובש גברים ונשים כאחד. עיצובים אלה יכולים לתאר את היונה לבדה או במגוון מילים או סמלים שונים. קעקוע יונה יכול להיות פשוט או מורכב, זעיר או גדול, ולכן עשוי להתאים כמעט לכל מקום בגוף.

במאמר זה נסקור את המשמעויות והעיצובים הרבים של קעקועי יונה. אָנוּ'כלל גם צילומים רבים, ומקווים שתצליחו למצוא רעיונות והשראה לקעקוע הבא שלכם.

יונה-קעקועים-ומשמעויות-יונה-קעקוע-עיצובים-ורעיונות

beybel72: בשימוש עם הרשאה

היא התגוררה בין הדרכים הבלתי מרוסקות לצד מעיינות היונה, עוזרת שאין לה לשבח ומעט מאוד לאהוב.

– וויליאם וורדסוורת ‘

יונה-קעקועים-ומשמעויות-יונה-קעקוע-עיצובים-ורעיונות

כריסטופר מאיירס, Sugoi Photography, LLC: בשימוש באישור

ההיסטוריה של סמל היונה

היונה מדורגת כאחד הסמלים הידועים ביותר בעולם, המייצגים אוניברסלית שלום ואהבה. בשל ההכרה הרחבה של הסמל, קעקועים אלה פופולריים בכל רחבי העולם.

היונה מגלמת מגוון משמעויות חיוביות.

  • אהבה מתמשכת: מכיוון שיונים מזדווגות עם בן זוג אחד למשך כל חייהן וגם דואגות לצעירים שלהן ביחד, הן מייצגות אהבה ומסירות יציבות. הקשר בין הזוג המזדווג הוא שותפות לכל החיים, מתמשכת ונאמנה.
  • משמעות מיתולוגית: היונה מוזכרת גם במיתולוגיה היוונית והרומית: על האלה היוונית אפרודיטה, אלת האהבה והפריון, רכבו במרכבה שנשא יונים. שבע בנותיה (הידועות בשם הפליאדות) מכונות להקת יונים במיתולוגיה היוונית. במיתולוגיה האצטקית, היונה מייצגת את קוצ’יצ’צאל, אלת האהבה, ונחשבת לאם של כל האנושות. ליונה יש גם אסוציאציות סמליות לילידים האינדיאנים: כמה שבטים האמינו שרוחות המתים הופכות ליונים. כמה אינדיאנים אמריקאים עשויים להשתמש בקעקוע היונה כדי לייצג את הקשר הזה.
  • שלום והרמוניה: מאז הנצרות המוקדמת, היונה המחזיקה ענף זית במקורה ייצגה סמל לשלום. למרבה האירוניה, דימוי יונה המחזיקה רימון הפך לפופולרי למדי גם כן.
  • רוח קודש: היונה קשורה בדרך כלל לישוע ולנצרות. דוגמאות רבות לאמנות נוצרית מתארות את ישו בליווי להקת יונים. יונים מוזכרות לעתים קרובות בתנ”ך, למשל בסיפורו של נוח'לפני התיבול הגדול, אלוהים הורה לנח לבנות ארון עבורו ולבני משפחתו ולאסוף את כל החיות בזוגות, זכר אחת ונקבה אחת. לאחר מכן הציף אלוהים את כדור הארץ והכל נהרס. לאחר מספר שבועות בים, שלח נוח יונה וערב לחפש סימני יבשה. כשהיונה חזרה עם ענף זית במקורה, זה היה סימן שהחיים יתחילו מחדש.
  • השליח: ישנם סיפורים רבים על היונה נושאת מסרים, לפעמים מסרים מאלוהים, לפעמים מכתבי אהבה. היונה מתפרשת בדרך כלל כסימן לאהבה, ניצחון, שלום או אלוהים's יהיה.
  • התחלה חדשה: כמו אצל נוח'בסיפורו, היונה יכולה לייצג התחלה חדשה או התחלה חדשה, וזו המשמעות המיוחסת לקעקועי יונה רבים. רבים מאיתנו ישמחו לשכוח את העבר ולהתחיל מחדש: בעזרת קעקוע היונה ניתן לייצג אפשרות זו.
  • ניצחון או הצלחה: ענף הזית שהוזכר לעיל, הנראה לעיתים קרובות ביונה'החבטות, יכול גם לייצג ניצחון או הצלחה. חלקם גורמים לקעקוע הזה לייצג הצלחה במערכת יחסים, אך הוא יכול להתייחס גם לניצחון בהיבטים אחרים של אחד מהם'החיים של.
  • מִשׁפָּחָה: אותה איכות של אהבה נאמנה ויציבה שהיונה נותנת לבן זוגו יכולה להתרחב למשפחתה. כפי שצוין לעיל, הזכר והנקבה מטפלים ביחד בצעירים. אם אתם מחפשים קעקוע המייצג את המחויבות שלכם למשפחתכם ולילדיכם, יונים הן הבחירה המושלמת.

כמובן, קעקוע היונה שלך יכול לייצג את כל מה שאתה רוצה.

יונה-קעקועים-ומשמעויות-יונה-קעקוע-עיצובים-ורעיונות

Julio R באמצעות Flickr: בשימוש עם הרשאה

אם אתה אוהב מישהו, שחרר אותו. אם הם חוזרים הם'שוב שלך; אם הם לא'הם מעולם לא היו.

– ריצ’רד באך

המשמעויות של קעקוע היונה

כשזה מגיע לקעקוע היונה, יש מגוון משמעויות סמליות שונות, אך כמובן שמי שיש לו את הקעקוע מעצב את המשמעות שלו.

אהבה

תְקוּמָה

מְסִירוּת

הַרמוֹנִיָה

התחלה חדשה / התחלה חדשה

מְהֵימָנוּת

מִשׁפָּחָה

שָׁלוֹם

הַקדָשָׁה

מוֹנוֹגָמִיָה

ניצחון

הנצרות / ישו

קשר

לְקַווֹת

יוֹפִי

שׁוּתָפוּת

חוֹפֶשׁ

שִׂמְחָה

הַצלָחָה

רוח חופשית

הודעה מלמעלה

אני זוכר שכשעברתי בך, וגם את היונה הקדושה שהיא זזה, וכל נשימה שנשאפנו הייתה הללויה..

– לאונרד כהן

קעקוע יונה: סמליות ועיצובים

כפי שאתה יכול לראות, קיימות מגוון משמעויות שונות הקשורות לקעקוע היונה. המשמעויות הנפוצות ביותר שלה הן אהבה ומשפחה. זוגות בוחרים לעתים קרובות את קעקוע היונה כדי לסמל את אהבתם. ילדים או הורים יכולים לבחור את קעקוע היונה כדי לסמל את עוצמת הקשר המשפחתי שלהם. לעתים קרובות, משמעות זו מודגשת באמצעות כרזה או סרט עם המילה "אִמָא," "אַבָּא," אוֹ "מִשׁפָּחָה" בדיו בפנים, או שמות יקיריכם.

עבור נוצרים שעושים קעקועים, היונה היא אופציה משמעותית. קעקועים אלה עשויים להראות את היונה עם צלב, ישו או סמלים או דמויות אחרות הקשורות לתנ”ך.

לרוב, קעקוע היונה מייצג אהבה וניתן לעצב אותו במגוון דרכים שונות להדגיש משמעות זו – לבבות דיו, יהלומים או שתי יונים, למשל.

שתיים מהסיבות הטובות ביותר לבחירת קעקוע היונה היא שניתן ללבוש אותו על ידי גברים ונשים ולעצב אותו במגוון גדלים שונים. אתה יכול לקבל יונה קטנה מעל האגודל שלך או יונה גדולה שמכסה את הגב.

זכור, הקפד להסתכל על מגוון עיצובים שונים של קעקועים של יונים לפני שתבחר. ישנם אלפי סגנונות קעקועים, עיצובים ומשמעויות שונים לבחירה. אם אתה לא'לא חושב שקעקוע היונה מתאים לך, הקפד לבדוק עוד קעקועים בקישורים למטה. תודה על הביקור.

היונה היורדת שוברת את האוויר

בלהבה של אימת ליבון

מתוכם הלשונות מצהירות

הפרשה האחת מחטא ומטעות.

– TS אליוט

קעקוע יונה: עיצוב ומשמעות בהתאמה אישית

אנשים רבים, גברים ונשים כאחד, יכולים למצוא משמעות בקעקוע היונה. אם אפשר, בנוסף למשמעויות הרבות המוסכמות I'הזכרתי, אני אוהב לוודא שהקעקועים שלי משקפים את הניסיון והפרשנויות שלי כדי להפוך אותם למשמעותיים יותר. אני עושה זאת על ידי הוספת סמלים ואלמנטים בעלי משמעות עבורי. זה בסדר לבחור קעקוע רק כי אתה אוהב את איך שהוא נראה, אבל אני עצמי מחפש קעקוע שמחזיק משמעות בחיי, בנשמתי ולבי. זֶה'כך אני מוודא שאעשה קעקוע שאני'תאהב לנצח.

כמו שאני'אמרתי, ניתן לעצב את היונה בדרכים רבות. אתה רואה הרבה קעקועים של יונים עם לבבות וזה עובד מצוין עם הצלב או הידיים המתפללות. מה עוד, חוץ מהרגיל? השתמש בדמיונך כדי להמציא משהו בעל משמעות ייחודית עבורך.

אם מצאת את הדרך למאמר זה, רוב הסיכויים שאתה'מעוניין בקעקוע יונה. לפני שאתה מקבל דיו, אני קורא לך לחקור היטב איזה יונה אתה רוצה. אני מעדיף את הסגנון המצויר או את העיצוב המופשט במקום את היונה בפירוט מלא, אבל אתה עלול לא להסכים. לא משנה מה תחליט, אני מציע לך לכלול היבטים בעלי משמעות עבורך. אני מכיר לאחרונה מישהו שבוחר בשתי יונים לסמל את ילדיה; זֶה'זו בחירה מצוינת. אני מכיר אדם שבחר באחד לסמל את מצוקות העבר שלו וההצלחה בהווה: זה היה הגיוני. כך אתה מוצא משמעות משלך בקעקוע.

רק זכור, רק בגלל שקעקוע בדרך כלל מייצג דבר אחד לא'לא אומר שזה יכול'לא מייצג עבורך משהו אחר. בסופו של דבר, הקעקוע שלך מייצג את מה שאתה רוצה אותו ואף אחד לא יכול להגיד לך אחרת.

עיצוב הקעקוע שלך בזהירות. שם'אין דבר גרוע יותר מאשר לעשות קעקוע שאתה מתחרט עליו. אם אתה'הולכת ללבוש קעקוע לנצח, מוטב שתוודא זאת'הוא הנכון.

ובכל זאת תישמע האהבה עצמו, אף על פי שדחה זמן רב, אם כי נדחה זמן רב: או'האם הפסולת המודרנית יונה הסתובבה: מוזיקה היא אהבה בחיפוש אחר מילה.

– סידני לנייר

הו שהיו לי כנפיים כמו יונה! כי אז הייתי עף, ומנוח.

– תנ”ך

© 2012 ריצ’רד ריקי הייל

הערות

[email protected] ב- 06 במרץ 2018:

מחכה בקעקוע. לא יכול לחכות עד שאני יכול להשיג אחד. אבא שלי קיבל אחד כשהיה בחיל הים. תודה לכולם. סבתא שלי נאלצה לשקר בערך בגילו והיא כך כשהוא חוזר

תמרה ב- 11 בנובמבר 2017:

יש לי שלוש יונים על הגב המייצגות את אמי סבתי בחבר יקר מאוד שלי עשיר הן עכשיו המלאכים שלי

ריצ’רד ריקי הייל (סופר) ממערב וירג’יניה ב -12 בפברואר 2012:

היפ, תודה שהקדשת מזמנך לקפוץ. תודה על המילים הטובות. אני מנסה להציג את האמנות וההיסטוריה מלבד רק את הקעקוע. זה אומר הרבה שמגיע מסופר מוכשר כזה היפ.

ברנדה בארנס מאמריקה-שבורה אך עדיין יפה ב -7 בפברואר 2012:

מספר שלוש האהוב עלי. אתה עושה מחקר כה גדול על רכזות הקעקועים שלך. הם תמיד פשוט יפים אך גם אינפורמטיביים. יש לך מתנה נהדרת לכותב הכותבים הזה.

ריצ’רד ריקי הייל (סופר) ממערב וירג’יניה ב -7 בפברואר 2012:

*כותב 20, תודה שבאת. אני כן מבסס את זה על קעקועים, אבל אני גם מנסה להיכנס גם לסמליות וההיסטוריה, אבל תודה לג’ויס.

*צועני, תודה שבאת. זו שאלה טובה. בהתבסס על סמליות, הייתי אומר שכן, אבל מנחש.

*פראסטיו, מעריך את הביקור. בחירה מצוינת לקעקוע לאהבה, נשיות. שמח שנהנתם ושמרו על עצמכם.

*צלול, תודה שהקדשת מזמנך לבקר במאמר זה.

*אלוקסין, תמיד כיף לראות אותך. היונה היא סמל נהדר להרבה דברים, נהדרת גם לקעקוע חמוד.

*פרנק, תמיד תענוג. אני מעריך כל ביקור פרנק. שמור על חבר.

*AE, נתראה שאתה תמיד בוחר את העיצובים הטובים ביותר. נצטרך למצוא לך אחד ייחודי לך וללכת על זה 🙂

*סופים, עוד אחד שצריך אחד 🙂 אולי נמצא אותך אחד מהימים האלה. שמור על עצמך.

ריצ’רד ריקי הייל (סופר) ממערב וירג’יניה ב -7 בפברואר 2012:

*HBN, תודה רבה שבאת. אני שמח שאתה נהנה מהם. אני מנסה לתת להם היבט רחב יותר, יותר מאשר רק קעקועים. איחולים לבביים.

סופי ב- 06 בפברואר 2012:

היונה היא סמל של תקווה ואיזה מרכז יפה זה … אתה אכן מאוד משכנע … לא, אני עדיין לא הולך להשיג אחד..חח 🙂 יום טוב! השם יברך!

רובי ז’אן ריצ’רט מדרום אילינוי ב -5 בפברואר 2012:

אלה ממש יפים. אני במיוחד. כמו היונה עם הלב האדום..תודה לך ריקי..

פרנק אטנאסיו משלטון ב -5 בפברואר 2012:

הייתי צריך לקבל את המנה היומית שלי של כתב העת'הקעקועים .. למעלה ושוב מדהים 🙂 פרנק

אורליו לוקסין ממחוז אורנג ‘, קליפורניה ב -5 בפברואר 2012:

הכרתי כמה מהמשמעויות של הסמל הזה, אבל ציינת עוד כמה. מצביע על זה ויפה.

דיוויד קוק מפילדלפיה הפרברים ב -4 בפברואר 2012:

שימוש נחמד מאוד בצבע פשוט. מוסיף אפקט תלת מימד.

prasetio30 ממלאנג-אינדונזיה ב -4 בפברואר 2012:

יונה היא ציפור חמודה. זֶה'רעיון טוב להשתמש ביונה כהשראה בקעקוע. אני מאוד נהנה מכל התמונות כאן. כל הכבוד ודירוג!

פראסיו

הצוענית רוז לי מחוף דייטונה, פלורידה ב -4 בפברואר 2012:

הצביע ויפה. אני תוהה – ליונים וליונים יש משהו במשותף?

ג’ויס הרגסים מדרום נבדה ב -4 בפברואר 2012:

יונים הן ציפור כל כך שלווה. עכשיו יש לי אותי תוהה מדוע אני מוחק את המרכזים שלך כי כולם עוסקים בקעקוע'ש. הצביע ומדהים ידידי, ג’ויס

גייל סובוטקין מדרום קרוליינה ב -4 בפברואר 2012:

מרכז מרתק אודות המשמעות של קעקועי יונה עם תמונות יפות רבות. אני תמיד נהנה לקרוא את רכזות הקעקועים שלך מכיוון שאתה מכסה את הסמליות בפירוט כה גדול. הצביע ברחבי הלוח למעט מצחיק.