אפשרויות עיצוב קעקוע עכביש

אני אוהב קעקועים וכותב על הנושא כבר כמה שנים.

קעקוע עכביש תלת מימד מאוד מגניב על הכתף

קעקוע עכביש תלת מימד מאוד מגניב על הכתף

קעקועים עכביש ריאליסטיים

קעקועי עכביש הופכים למציאותיים להפליא, ואני מופתע מכמה אנשים יש להם דיו. עיצוב העכביש התלת מימדי יכול להיראות יוצא דופן. הם לא רק נראים טוב מבחינת עיצוב ואמנות, אלא שהם נראים כל כך אמיתיים שאדמיין שאנשים הלובשים אותם עולים מספר צופים מודאגים שצופים: "תזהר! שם'הוא עכביש על היד שלך!" הם עשויים אפילו לנסות להפיל אותו, במיוחד אלה שעל הכתפיים והצוואר.

אתה'תראה בעצמך כשאתה מסתכל על התמונות האלה שהם'הם כל כך עשויים ומציאותיים שיהיה קל לטעות בהם כעכבישים אמיתיים, וזה כנראה חלק מהסיבה להשיג אותם.

קעקוע עכביש טרנטולה ריאליסטי על הגב

קעקוע עכביש טרנטולה ריאליסטי על הגב

עיצובים קעקוע 3D עכביש

לא כל עיצובים של קעקוע עכביש הם תלת מימד, אבל הרבה, וקעקועי העכביש הנראים הכי טובים בהחלט קופצים עליך.

קעקועי עכביש תלת מימד כוללים הצללה של הגוף ו/או רגליים של העכביש כדי להטעות את העיניים כך שאתה'אני חושב שהיצור בדיו באמת עומד על העור ומטיל צללים.

קעקוע עכביש צלע מלא בצד.

קעקוע עכביש צלע מלא בצד.

קעקוע עכביש גדול על הגב

זהו קעקוע עכביש גדול להפליא, כזה שהוא ייחודי למדי בין כל אלה המוצגים כאן. כפי שאתה יכול לראות, הוא מתפשט מסביב לגב לצלעות, ויוצר עיצוב נהדר. אני אוהב את הצבע הכהה של הדיו מה שמוסיף להשפעה של המראה הכללי. גם מגניב נראה האות קאנג’י בתוך גוף העכביש.

קעקוע של הרגליים והגוף של עכביש עם ראש אישה.

קעקוע של עכביש'הרגליים והגוף עם אישה'הראש של.

קעקוע חצי עכביש וחצי אישה

זהו קעקוע חמוד של עכביש שעליו פניה של אישה. אני'אני לא בטוח אם זה נועד להעביר את הרעיון של אישה כעכביש אלמנה שחורה שהורג את בן הזוג שלה, אבל זה'זה מראה אחר של עיצוב.

אמנם זהו קעקוע העכביש היחיד עם רשת הכלולה בגלריה זו, אך הוא מראה כמה מהפוטנציאל של שימוש ברשת עכביש כחלק מהעיצוב.

קעקוע צלע עכביש גדול בדיו כהה

קעקוע צלע עכביש גדול בדיו כהה

האם קעקוע עכביש חייב להיות דיו שחור?

שימוש בדיו כהה באמנות הגוף היא בחירה מצוינת. זֶה'במקרה של עכביש הצלע הגדול, שנעשה יפה מאוד בעזרת צבע הדיו האהוב עלי. זה אפילו יכול היה להיות גוון כהה יותר כדי לגרום לו להתבלט עוד יותר, אבל כפי שהוא'עדיין נראה נחמד מאוד.

שמתם לב לשימוש המרתק בציפורן בקצה כף הרגל של העכביש? מאוד יצירתי.

קעקוע עכביש עכביש קטן 3D האלמנה על צוואר האישה

קעקוע עכביש עכביש קטן אלמנה תלת מימדית על אישה's צוואר

קעקוע צוואר של עכביש

לאחר קעקוע בדיו על הצוואר יכולה להיות בחירה טובה, אם כן'נעשה בזהירות. זוכר אותך'תמיד רוצה את האפשרות לכסות קעקוע צוואר. במקרה זה, העכביש יכול בקלות להיות מכוסה בשיער ארוך כדי להסתיר אותו בעת הצורך כך'זה לא מכשול במצבים חברתיים מסוימים שבהם זה עלול להזיק, דברים כמו עבודות או אירועים מיוחדים שדורשים פחות דרמה ואמירות באמצעות אמנות גוף.

היכולת לכסות קעקוע היא אחת חשובה, וכדאי שרוב האנשים צריכים להתיחס אליהם בחשבון.

איכות קעקועי עכביש תלת מימד

דבר אחד בטוח, איכות קעקועי תלת מימד עכביש חשובה. נדרש אמן מנוסה ומוכשר כדי שהצללה תתאים בדיוק, ואמן גדול יכול ליצור אחד אתה'נשבע היה הדבר האמיתי. זֶה'זה הישג די.

בסך הכל, לקעקועי עכביש אכן יש מראה ייחודי שבוודאי ימשוך תשומת לב וייצור הערות ושיחות. וכשאתה חושב על זה, זה'זה כנראה שתי הסיבות העיקריות לקבלת קצת דיו מלכתחילה.

קעקוע עכביש ברגל

קעקוע עכביש ברגל

© 2009 MakinBacon

הערות

אדווין ב -26 בפברואר 2012:

קעקוע תלת מימד נחמד, מאיפה השגת את זה? אני אוהב את זה!

שרה ב- 09 באוקטובר 2011:

שלום לך, הטטנטולה על כתפו בהחלט מדהימה, עבודה נהדרת!

אמא ג’ורג’ה ב -24 באוגוסט 2011:

OMG, התמונה העליונה היא העיצוב המדויק אני'רציתי להשיג כבר שנים! זה's a Brachypelma smithi (Redknee Redknee Mexican) טרנטולה שהיא הזן הראשון שהחל את האוסף שלי. אני חופר עכבישים והייתי רוצה טאט לייצג את זה.