עיצובים קעקועים של זאב

אני אוהב קעקועים וכותב על הנושא כבר כמה שנים.

לקעקועי זאב יש מקום ייחודי באמנות הגוף מכיוון שהזאב עצמו אומר הרבה דברים למספר אנשים שונה. הוא יכול להוות מזיק ואיום לבעלי בעלי החיים בעוד שיש לו משמעות רוחנית לחברות שבטיות, כאשר יש הסבורים שיש לו רוח עוצמתית המחוברת אליו.

דבר אחד שהבנתי לגבי קעקועי זאב הוא שמי שמדביק אותם לא'לא נראה שיש לי מושג מוצק מה הם יכולים לעשות עם זה, אז למרות שיש כמה קעקועים מעניינים ועשויים של זאב, אין'אין הרבה מגוון ויצירתיות. למרות זאת, הצלחתי למצוא כמה שנראו די טוב, ותוכלו לראות אותם כאן.

מה שהייתי רוצה לראות יותר עם הקעקוע הזה הוא גוף מלא במצב התקפה או ציד. שם'זה קצת מזה בחלק מהעיצובים, אבל לא רחוק ממה שזה יכול להיות. זאבים הם אחת ממכונות ההרג האכזריות ביותר בטבע, ואי התחשבות בכך בקעקוע עלולה לאבד חלק מהדרמה והעוצמה שתמונת קעקוע יכולה ללכוד. יחד עם זאת, חלקם אכן מעבירים את שיני הזאבים בצורה נכונה, ואלו דימויים חזקים.

זאב מיילל בקעקוע הירח

ללא ספק עיצוב הקעקועים הפופולרי ביותר לנושא זאב הוא של יללה אחת על הירח. למרות שזה חייב להיות חלק מז’אנר קעקוע הזאבים, הייתי הולך לכיוון אחר אם הייתי מזכה עליי זאב..

אבל זה'זה כמובן טעם אישי, כך שזה'לא נכון או לא נכון במובן הזה. בשבילי, הייתי מעביר אותו מרחף על משהו שהוא פשוט הרג לאכול, או משהו דומה לזה, במקום פשוט לעמוד וליילל עם ירח ברקע.

דבר נוסף שהייתי רוצה הוא חלק מאותו מונגלו או קו ענן אדום בדם ברקע; אני חושב שזה באמת יוסיף את ההשפעה הכוללת של התמונה. עם זאת, זה למטה הוא זאב מעוצב למדי, והעננים הערפילים המקיפים את הירח הצהוב נראים די משכנעים..

זאב מיילל בירח קעקוע עיצוב

זאב מיילל בירח קעקוע עיצוב

קעקוע כף וולף

הקעקוע הזה עם זאב שמסתכל מבעד לכפה מאחור מגניב מדי. אני אוהב את העיניים הצהובות, המפרכות, ואת המוות שברור מאחוריהן.

כוחו של קעקוע כזה הוא האטרקציה שלו בכך שהוא מניע שיחה טוב. הסתכלו על זה ומישהו בטוח יגיב על זה בצורה כזו או אחרת. מאז'חלק מהסיבה לקבלת קעקועים, היא הצלחה בהקשר זה, וגם עיצוב זאב דיו די טוב.

זאב מסתכל דרך קעקוע כפות

זאב מסתכל דרך קעקוע כפות

קעקוע זאב גולף

קעקוע הגולגולת זאב זה ייחודי מאוד, והיחיד מסוגו שיכולתי למצוא. זה'זה כמו רוכב רפאים על ארבע רגליים. יש לו מראה מאוד מרושע, והפרטים והקווים עשויים היטב. מבחינת מה שהוא, הוא מוצג היטב.

זה'הוא קצת אינטנסיבי מדי לטעמי, אך עיצוב מרשים מאוד בכל זאת. הבשר הקרוע באזור הלסת מטריד ומורגש במיוחד.

קעקוע זאב גולף

קעקוע זאב גולף

קעקוע ראש זאב מרושע ומעוות

אני אוהב את שיניו של הזאב הזה, אך למרבה הצער, הראש אינו דומה כלל לסוג של זאב אמיתי. ובכל זאת הרוח מאחורי זה נכונה, ואולי זאת'זה מה שהאמן ניסה להציג. אני'אתן לו את היתרון של הספק.

מה שנראה טוב הוא הקווים הלבנים והשחורים של הפרווה כשהיא נוגעת לאחור מאזור האף והפה של הזאב. עם קצת התאמה, עיצוב קעקוע זה יכול לשמש למספר בעלי חיים שידוע שהם חשופים שיניים.

עיצוב קעקוע ראש זאב אכזרי

עיצוב קעקוע ראש זאב אכזרי

קעקוע זאב קורע את העור

עכשיו זה קעקוע זאב די מגניב. לא רק שהראש שפורץ דרך העור נראה טוב, אלא שהכפה למטה גם קורצת את העור ממש מגניבה. אתה כמעט יכול לפספס את זה על ידי התבוננות בחלק הגדול יותר של התמונה.

סוג זה של קעקוע ידוע על ידי כמה "קורע את הבשר" קעקועים, משהו שניתן בהחלט להזדהות איתו.

אבל חייזר זאב? זֶה'הוא אחד חדש!

קעקוע של זאב קורע מבשר

קעקוע של זאב קורע מבשר

קעקוע זאב שבטי

אין'לא ניתן למצוא הרבה מהם, אך קעקוע הזאב השבטי למטה הוא אחד המשמש מדי פעם חובבי קעקועים. זה לא היה'לא משהו מיוחד, אבל זה'זו דוגמה מכובדת לאופן שבו הנושאים שולבו יחדיו.

העיצובים השבטיים נעשו למעשה הרבה יותר טוב מראשו של הזאב. נראה כי מספר אמני קעקועים מתקשים לגרום לעיצוב הזה להיראות אמיתי.

לדעתי, אמן קעקוע ששולט בזאב יובטח לעבודה רבה, כיוון שיש פשוט'אין הרבה טובים שם בחוץ.

עיצוב קעקוע זאב שבטי על הכתף

עיצוב קעקוע זאב שבטי על הכתף

קעקוע של זאב רץ על הזרוע

עכשיו זה סוג קעקוע הזאב שבאמת חיפשתי. אתה מקבל את העוצמה העצומה והאינסטינקט הרוצח של החיה, ואתה יכול לראות איך זה היה מרגיש אם נרדף או תוקף אותה.

אני אוהב איך האמן הקעקוע חיבר אותו על הזרוע, מכיוון שהמיקום עובד היטב. פירוט הזאב הוא פנטסטי, תוך שימוש בצל ביעילות רבה ליצירת יצירת אמנות מדהימה.

קעקוע של זאב רץ על הזרוע

קעקוע של זאב רץ על הזרוע

קעקוע זאב זאב אחורי

קעקוע מדהים של זאב זאב מדהים ממש משכנע וכל הכבוד. הפרט ממש בולט כמוך, כפי שאתה יכול להרגיש שינוי ניכר מאדם לזאב או זאב לאדם, והורידים הבולטים נותנים מראה של עוצמה רבה..

דבר נוסף שממש הרשים אותי היה צבע הקעקוע, שזרם ועבד יחד ביצירת אמנות מיומנת מאוד. זה באמת קעקוע נהדר של איש זאב אם זה'זה מה שאתה'מחפשים מחדש.

קעקוע זאב מלא

קעקוע זאב מלא

כפי שאתה יכול לראות, ישנן דרגות שונות של איכות בקעקועי זאבים אלה, אך אתה יכול לראות זאת גם כאשר הם'אם נעשה את זה נכון, הם יכולים לצאת טוב מאוד.

שם'יש הרבה חומר קעקוע טוב בזאב, וניתן להרחיב ולשפר את העיצוב עבורם בהרבה דרכים, כפי שמראים אלה שנעשים כאן היטב.

© 2009 MakinBacon

הערות

שאניטו ב- 16 באפריל 2013:

יש לי את זה זאב מסתכל דרך קעקוע כפה פסחא wknd אני אוהב את זה

ביגני ב- 05 בינואר 2012:

הקעקוע האחורי הזה חולה! מדהים

חבר 285 ב- 22 בדצמבר 2011:

אני מכבד את דעותיך ולכן עם כל הכבוד אני חושב שהזאב מיילל על הירח על משהו מת קצת מוגזם. הזאב מלכותי ומסתורי ורוח רפאים כמו אנשים מסתכלים על שלי כיוון שאני אדם נאמן מכובד שיכול להיות מאוד משפחתי או שאני יכול לעמוד לבד. רק להגיד קעקוע אומר דברים שונים לאנשים שונים.

קנדרה ליקו ב- 03 ביוני 2011:

כן קעקועי זאב מדהימים יש לי 2 קעקועי זאב כי אני אוהב זאבים. יש לי אחד שהוא זאב כחול שיושב זרע של לוכד חלומות והשני הוא זאב עם כנפי מלאך.

צריבה צלולה ב- 13 באפריל 2011:

הו n השתמש בדוא”ל שלי שם n תחזור אלי, זה קשור לבית הספר יכול להציל את חייהם של רבים

צריבה צלולה ב- 13 באפריל 2011:

[email protected]

צריבה צלולה ב- 13 באפריל 2011:

האם לאחד מאלה יש זכויות יוצרים?????

BI LE ב- 28 במרץ 2011:

אני רוצה שקעקוע הזאב הזורם תשיג ממנו עוד תמונות ?

קעקוע ב- 15 ביולי 2010:

כמה קעקועים נהדרים על הזאב כאן.

http://www.greattattoos.net/2010/07/wolf-tattoos.h…

אנדי ב- 15 ביולי 2010:

הקעקועים האלה r da bomb!!!!

הם נראים מדהים!!!!

קיארה ב- 22 ביוני 2010:

אלה ממש מגניבים … האם יש דרך לגרום לזאב להסתכל דרך קעקוע של כף זאב'שבלונה לא צבעונית? (http://s4.hubimg.com/u/1381519_f520.jpg) אני'אני חושב לעשות את הקעקוע הזה, אבל אני חושב שיהיה יותר קל לאמן לצייר אותו אם יש לי את השבלונה וגם את הגרסה הצבעונית.

אני'אעריך את זה באמת 🙂

N4C ™ ฬ ๏ Ļ ךּ ๓ ค ภ ב- 02 באוגוסט 2009:

אהבתי במיוחד את האחרון…

יועץ חתונה מאזור המטרו DC ב -13 ביולי 2009:

וואו אני'אני אוהב את כל התמונות שאתה מעלה מקעקעי זאבים! זה ממש מחמיא לרכזת.

מרכז נוסף לזאבים שתרצה לבדוק נמצא כאן:

https://hubpages.com/style/Three-Wolf-Moon-T-Shirt

שמעת על חולצת 3 זאב ירח? קצת מצחיק

קארי פולסן מאוהיו ב -11 ביולי 2009:

תודה על הצפיות. האהוב עלי הוא הדפס הכפות. נראה שהם מנסים להחזיק את הטבע בפנים ומפסידים בקרב!