כל מה שאתה רוצה לדעת על עיצובים ומשמעויות של קעקוע חץ

עשיתי קעקוע ראשון בגיל 18, ואז חיכיתי 32 שנים כדי לקבל עוד. בינתיים, אני'אני העורך של TatRing, אתר אמנות גוף.

בנוי 4 קעקועים במהירות באורלנדו, פלורידה

בנוי 4 קעקועים במהירות באורלנדו, פלורידה

https://www.instagram.com/built4speedtattoo/?hl=iw

מה המשמעות של קעקוע חץ?

חיצים הם אובייקטים ישנים ומוכרים מאוד, שכנראה כולם יכולים לזהות אותם. הֵם'קיימים מאז לפני כל ההיסטוריה שנרשמה, והומצאו הרבה לפני ההגה. למרות שהניאנדרטלים כנראה לא עשו זאת'לא השתמשו בחצים, בני אדם מוקדמים עשו זאת, וזה עשוי להסביר מה קרה לניאנדרטלים.

אם היינו מוצאים מישהו שלא'לא יודע מה היה חץ, איך נסביר אותו? זה'כמו חנית קטנה אתה יורה באוויר – כדור ארוך עשוי עץ, אבן ונוצות. אבל זה'זה יותר מזה. זהו פסל מותאם אישית, כלי גיאומטרי אלגנטי, יפה כמו שהוא שימושי כמו שהוא קטלני.

קשתות וחצים מוקדמים מציעים תובנה מסוימת לגבי מקורות האינטלקט האנושי. העובדה שהם הומצאו לפני יותר מ -71,000 שנה היא עדות לכך שאנו בני האדם התחלנו לחשוב ולהתנהג כמו אנשים מודרניים בתחילת האבולוציה שלנו: הבנת חומרים, התבוננות בפיזיקה, המצאה ושימוש בטכנולוגיות חדשות, חיבור דרכים חכמות יותר לנצח ולהתמיד..

טריק אחד של אינטליגנציה אנושית הוא הפיכת רעיונות לסמלים. אנו אוהבים לתרגם רעיונות גדולים לסימנים פשוטים המייצגים את אותם דברים, כמו כיצד תו מוזיקלי ממחיש צליל מסוים ואת הפעולה שמוזיקאי חייב לבצע כדי לבצע אותו. לפיכך, חץ הנשק השתנה לעיצוב הגרפי שאתה רואה על שלטי רחוב. רוב המקלדות מציעות מגוון אפשרויות סגנון: ➡ ➸ ➮ ⌦ ⟿ ⭄ ⭆ ⇟ ⇪ ⤿ ⥁.

קעקוע החץ מייצג את כל זה – היסטוריה, תועלת, יופי, אינטלקט – ועוד.

מאת אנדריי סבטוב קעקוע

מאת אנדריי סבטוב קעקוע

קעקועים עם חצים

מה החצים (כמו בנשק) מייצגים?

מה המשמעות של החץ תלוי כמובן באיך שהוא'מתואר. מתחתיך'אמצא פירושים לעיצובים רבים וקעקועים של חצים.

חץ על קשת: חץ מהודק שנמשך לאחור על חוט קשת עשוי לייצג מוכנות עוצמתית, נקודת מתח גבוהה או מיקוד או מטרה אינטנסיביים. אם זה רק השתחרר מהקשת, זה מסמן את סוף ההמתנה והדממה, מעבר פתאומי לתנועה ומומנטום קדימה. חץ יכול לירות קדימה רק לאחר שהוא נמשך לאחור על החרטום, כך שהוא יכול גם לייצג את הנסיגה הרגעית לפני פיצוץ של פעילות. חץ מהודק עשוי לייצג גם את סימן גלגל המזלות של מזל קשת. קשת על זרוע הקשת שלך היא נשק תמידי בהישג יד או אמצעי הגנה.

ראש החץ: החץ'הטיפ הוא, כמובן, הסוף העסקי שלו, החלק הקטלני ביותר. זה'זה גם החלק שיימשך הכי הרבה זמן.

לב שנדקר בחץ: מן הסתם, הסוף המדמם, הכואב והאלים של האהבה עשוי להתעורר על ידי סמל זה, אך הוא עשוי לייצג גם את קופידון'החץ מאז קופידון היה האל הרומני לאהבה ותשוקה ארוטית (המכונה ארוס במיתולוגיה היוונית), וכל מי שנתקע בחץ שלו התאהב מיד. קעקוע המתאר כל חלק בגוף שחודר על ידי חץ יכול להראות שהלובש מאוהב.

(המשך, למטה …)

מאת האנה פיקסי סנודון

מאת האנה פיקסי סנודון

https://www.instagram.com/hannahpixiesnow/?hl=iw

חץ שבור: פיר סדוק עשוי לייצג פציפיזם או שלום. אם חייל שובר חץ בכוונה, הדבר עשוי לסמן את סיום הקרב או החלטה להפסיק את הלחימה. זה יכול להיות גם אימפוטנציה או תשוקה מסוכנת. מישהו עשוי לגרום לעיצוב הזה להראות שהוא מתנתק מדפוסים ישנים ומתחיל מחדש.

צרור או חוד החצים: זה אולי אומר לך'הם חמושים ומוכנים לכל קרב. ארסנל זה עשוי להיות בדיו בנקודה נגישה (על הזרוע, הרגל או הגב). חמישה חיצים היו הסמל לחמשת אומות הליגה האירוקואה וייצגו כוח, אחדות ויעדים משותפים.

חץ מצפן: חץ החוצה אחת מנקודות המצפן עשוי לייצג תכנית, תכנית, תכנית או כיוון חדש ואמיץ. הוספת המצפן הופכת את החץ לטיל מודרך, כזה שיכול לעבור מרחק רב ועדיין לפגוע בחותמו.

חצים מוצלבים: כאשר החצים חוצים ליצירת X, זה באופן מסורתי סימן לידידות או להפוגה. חברים רבים מקבלים קעקועים תואמים בעיצוב זה.

חץ בעל ראש יהלום: מכיוון שיהלום הוא אחד החומרים הקשים ביותר, ראש חץ עשוי יהלום עשוי לייצג בלתי מנוצח.

חץ נוצות: נוצות וחצים נראים הולכים יחד, אסתטית וסמלית כאחד. שניהם דברים ישרים ומחודדים המשדרים דיוק עדין. נוצות משמשות באופן מסורתי כניפוץ כדי להנחות חיצים ולגרום להם לעוף בצורה מדויקת יותר. פשוטו כמשמעו, הנוצה מנחה את החץ, ובאופן סמלי ציפור עשויה לשמש מדריך רוחני.

חץ עט: עוד זוג סמלים שמשתלבים טוב ביחד ויכולים לחתוך עמוק באותה מידה. סמל זה משלב איומים פיזיים ומילוליים – העט'הסימנים בדף הם מנטליים, ואילו החץ's הם פיזיים.

חץ יחיד: כל מה שצריך זה אחרי הכל חץ אחד מכוון היטב. החץ הבודד עשוי לייצג הגנה עצמית או הגנה מפני פגיעה, עצמאות, כוח, מטרה, כיוון או מטרה. זה עשוי להיות גם סמל פאלי.

שתי ידיים שחודרו אותו חץ: אחים (או אחיות) דם, חברים לנשק, שני אנשים שהתמודדו עם אותם קרבות או איומים; הם כבולים לעבר אלים או חולקים את אותם פצעים.

חיצים ונוצות, כמו עטים וחרבות, הם סמל שמשתלב היטב.

חיצים ונוצות, כמו עטים וחרבות, הם סמל שמשתלב היטב.

felicia999 באמצעות פליקר

אם היית פוגע בסימן, עליך לכוון מעט מעליו: כל חץ שעף מרגיש את משיכת כדור הארץ.

– הנרי וודסוורת ‘לונגפלו

סמל החץ, מוכר כאביו הנשק, פיתח משמעות.

סמל החץ, מוכר כאביו הנשק, פיתח משמעות.

ג’וסי באמצעות פליקר

סמל החץ

החץ הוא כנראה הסמל המוכר ביותר בעולם. לא משנה באיזה שדה תעופה אתה נוחת, בכל מקום בעולם, אתה'אמצא חיצים שינחו אותך לאן שאתה צריך להגיע.

סמלים גרפיים משתמשים בתמונות כדי לייצג פעולות, אובייקטים או רעיונות בצורה מופשטת. תחשוב איך המגדר מועבר על שלט אמבטיה, או איך אתה יודע באיזה כפתור להשתמש כדי להנמיך את בהירות המסך. תחשוב כמה דברים שונים יכול להביע חץ פשוט על כפתור מעלית, שלט רחוב או מפה.

כפי שנדון, סימנים אלה התפתחו מנשק מוקדם. למרות שהם נראים יותר מאולמים מאבותיהם, החצים הגרפיים צברו משמעויות ניואנסות עוד יותר. במילים אחרות, גם אם החץ שהופנה אליך אינו'מהסוג שיכול לפגוע בך, אתה עדיין צריך לשים לב. עם רק שתי שורות או כמה פיקסלים, הם מציינים משהו חשוב. מה סמל החץ אומר לך?

מה המשמעות של חץ גרפי?

  • זה עוזר לך למצוא את הדרך שלך. זה'זה כמו מניקול או אצבע מחודדת שאומרים לך לאן ללכת. במצפים ובמפות יש חיצים שיעזרו לכם למצוא את הצפון. שני קווים (< אוֹ >) יכול להגיד לך ללכת שמאלה, ימינה, למעלה או למטה. כפתור הגב לוקח אותך צעד אחד אחורה.
  • זה אומר לך איך ללכת. חץ יכול להגיד לך להתמזג, ללולאה, לעלות למעלה, להסתובב בכיוון השעון. במילים אחרות, הוא נותן רמזים פיזיים כיצד להשיג מטרות.
  • זה'זו הזמנה לשחק. כפתור ההפעלה, חץ ללא זנב ▶ ️ אומר למכשיר שלך להתחיל או להמשיך לשחק משחק, שיר או סרט.
  • הוא מאפשר לך לשלוט ולנווט במרחב וירטואלי. גיימרים יודעים מה המשמעות של החצים האלה.
  • זה מצביע על מי'מדבר או למי עלינו להקשיב. בועת דיבור'הזנב הוא כמו חץ המציין את מי'מדבר.
  • דברים אחרים חץ אומר: תגיע לעניין. לך ישר לשם. שימו לב לזה. פה'זה המקום. פה'זה השלב הבא.
  • רעיונות המועברים בחצים: כיוון. מֵנִיעַ. תְנוּעָה. לְשַׂחֵק. לִשְׁלוֹט. מַטָרָה. תפסיק. ללכת. כוונה. חֲדִירָה. דיוק. זְרִימָה. כיוון לאורך זמן.

קעקוע של חץ גרפי עשוי גם להעביר את כל הדברים האלה.

מאת מרקוס האמר, קופנהגן, דנמרק

מאת מרקוס האמר, קופנהגן, דנמרק

https://www.instagram.com/marcushammertattoo/?hl=iw

בעיצוב חווית משתמש, החץ יכול לשחק מספר תפקידים, בהתאם לנסיבות, ויש לו מגוון משמעויות. הוא יכול למקד את תשומת הלב שלנו בנקודה מסוימת, להפגין פעולה, להצביע על זרימה ולחבר אובייקטים ומידע.

– ג’ונתן פולט, מידע יפה

לאיזה כיוון החץ מצביע?

בשביל הקעקוע'בעיצובו, חשוב מאוד לאן החץ מצביע. להלן המשמעות של כיוונים שונים.

כְּלַפֵּי מַטָה: בתרבות האינדיאנית, חץ המצביע על הקרקע מייצג שלום. הוא מושך את העיניים אל הקרקע, ומציין כי יש'זה משהו חשוב למטה. זה עשוי לסמן להיות מקורקע או להצביע על משהו קבור. קעקוע של חץ שמצביע כלפי מטה'הזרוע לכיוון היד עשויה להצביע על זרימת אנרגיה החוצה אל העולם (כמו חץ שנורה ביד הזרוע).

למעלה: אם זה'כשהוא מצביע על השמיים, זה עשוי להיות תזכורת להרים מבט ולשקול את התמונה הרחבה יותר, נקודת מבט כל -כללית או ציפור'ראיית העין. אתה יכול לירות חץ לשמיים כדי לשלוח הודעה או אזהרה.

אופקי: זה עשוי לסמן את האופק עצמו או את המרחק. שם'זהו איום מרומז על כל מי שהחץ מצביע עליו, כך שהוא יכול להצביע גם על הגנה או הגנה.

שני חצים המצביעים לכיוונים מנוגדים: זה לעתים קרובות מייצג מלחמה או סכסוך, וצריך להתמודד עם שני כיוונים בבת אחת בהגנה ערנית וערנית. זה יכול להיות שמישהו נאבק במישהו או משהו בחייהם.

חץ דו ראשי: כמו שלט שהוצב בצומת שאומר לך להיכנע לימין הדרך או להפסיק להתקדם ולפנות ימינה או שמאלה, הדבר עשוי להצביע על צומת דרכים או על החלטה. האמפיסבנה (מהמילים היווניות אמפיס, כלומר "בשתי הדרכים," וביין, "ללכת,") הוא נחש מיתולוגי עם ראש בכל קצה. זה עשוי להראות שמישהו נקרע לשני כיוונים.

עָגוֹל: זה עשוי להצביע על זמן (לנוע קדימה בכיוון השעון או נגד כיוון השעון), אבולוציה או חזרה מהמקום שבו הגעת. אורובורוס, נחש הבולע את זנבו, כסמל לשלמות ואינסוף.

מעניין אותנו לדעת את המטרות שאנו מחפשים בחיים, כי אם כן, בדומה לקשתות שמכוונות לסימן מובהק, יהיה לנו סיכוי גבוה יותר להשיג את מה שאנו רוצים..

– אריסטו

האם החץ תקוע או נע?

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון בעיצוב הוא האם החץ תקוע או נע או לא: האם הוא מחכה לשימוש, האם הוא עף באוויר, או שכבר פגע בחותמו? אמן מיומן יכול להמציא דרכים חכמות לציון תנועה בדיו על ידי ציור צללים עוקבים, קווי פעולה, טשטוש תנועה, קווי מהירות, נקודות ו (כמובן) חיצים!

אמן קעקוע טוב יכול להצביע על תנועת החץ בעזרת דיו. (מאת קעקוע_דוי)

אמן קעקועים טוב יכול להצביע על החץ'תנועה עם דיו. (מאת קעקוע_דוי)

https://www.instagram.com/tattooist_doy/?hl=iw

החץ במסורת לאקוטה

על פי הסופר ובעלי המלאכה ג’וזף מרשל, מחבר הספר “הדרך של כוח ואומץ לאקוטה”: שיעורי חוסן מהחץ והקשת, במשפחתו'לפי המסורת, הסיפור הלך כך:

"הירח נתן לנו את הקשת והיינו צריכים לחכות עד אותו מחזור של החודש כשהירח החדש הזה היה רק ​​רסיס בשמיים ואז היא אמרה, שם'הוא הקשת. ומכיוון שהירח הוא אישה, היא נתנה לנו את הקשת, ואם אתה מסתכל על הרסיס הדק ביותר של ירח חדש, אתה'אראה שזה'הדק ביותר בקצוות […]. וזוהי תצורת החרטום של לאקוטה ובאופן מעניין, העיצוב הזה, התצורה ההיא – שיכולה לעמוד בציור של אותו עץ פעם אחר פעם. זה'זהו פלא הנדסי ייחודי, אם תרצו. ואז זה היה סבא שלי שאמר שהחיצים הגיעו מהשמש והוא הצביע דרך חורשת עצים מאוחר ביום ואתה יכול לראות את השמש'הקרניים היו מאוד מאוד ישרות. והוא אמר, אלה החצים והחיצים שלך צריכים להיות ישרים כמו חיצי השמש. אז, כשהשמש היא זכר, החצים הם זכרים וכמובן שהירח הוא אישה, הקשת היא נקבה, כך שבמובן הזה הם ממלאים את האיזון הזה שאנו רואים בחיים."

נחלת הכלל

נחלת הכלל

https://www.publicdomainpictures.net/fr/view-image.php?image=162817&picture = pointant-du-doigt-bannie

סמלים ועיצובים המתאימים לחצים

קשת או מחרוזת

דָם

נָחָשׁ

נוצות

עֵט

יַעַד

בול פגיעה

יד

מטוס

חֶרֶב

ציפורים

לֵב

מצפן

מפלצת או חיה להרוג

אלמנטים גרפיים

אפילו כמו שהקשת אוהבת את החץ שעף, כך הוא אוהב גם את הקשת שנשארת קבועה בידיו.

– פתגם ניגרי

קעקוע מיגל אנג'ל, בריטניה

קעקוע מיגל אנג’ל, בריטניה

קעקוע מיגל אנג’ל, בריטניה

© 2017 A Fonté

הערות

JR ב- 26 בנובמבר 2019:

מה המשמעות של 2 חיצים הפועלים במקביל ובאותו הכיוון?

Bjlowe99 ב- 09 במאי 2018:

אני אוהב את השמיני או הרביעי האחרון