משמעויות ועיצובים של קעקוע בלו ג’יי

ריצ’רד הייל הוא חובב קעקועים שלומד וחוקר סמלי קעקועים, משמעויות והיסטוריה.

bluejay-tattoos-and-designs-bluejay-tattoo-meanings-and-ideas-bluejay-tatto-pictures

מעטים יודעים שהג’יי הכחול הוא חיה חכמה וחברותית מאוד. יש להם את היכולת לתקשר היטב עם ציפורים אחרות ובני אדם כאחד. למעשה, לג’אי הכחול יש את היכולת ללעוג לציפורים אחרות, לבני אדם, וכמעט לכל צליל שהם שומעים. הם מתקשרים מדהימים ויש להם רפרטואר גדול של התחזות. כל מי שבוחר בציפור זו בתור הטוטם שלו, כנראה מעריך אכזריות ויש לו את המתנה לבלבול.

אפילו נודע שהם מחקים טורפים כדי להפחיד ציפורים אחרות מהקינים שלהם. הג’י הכחול מגן במיוחד כשמדובר במשפחותיהם, עד כדי כך שהם יכולים לסמל בקלות הגנה ומשפחה. הם מגלים נחישות רבה בהגנה על הקנים שלהם בכל מחיר.

הם יכולים גם להיות סמל של אמת וטוהר – שתי משמעויות הקשורות לצבע הכחול של נוצותיהן. האינדיאנים האמינו שהג’יי הכחול הוא סמל לבהירות המחשבה. קעקוע הג’יי הכחול עשוי לייצג מישהו טהור מלב, נשמה ומוח.

והגוונים היפים של כחול, שחור ולבן גורמים לקעקוע מהמם!

מה המשמעות של קעקוע כחול ג’יי?

 • הֲגָנָה
 • מִשׁפָּחָה
 • אֶמֶת
 • טוֹהַר
 • מְהֵימָנוּת
 • תוּשִׁיָה
 • פִּקְחוּת
 • בְּהִירוּת
 • אינטליגנציה
 • מיומנויות חברתיות
 • תִקשׁוֹרֶת
 • נחישות

הוא יכול לייצג משמעויות חיוביות רבות, אך זכרו שבסופו של דבר הוא מסמל את כל מה שתרצו.

"המתנות של ג’יי כוללות הבנה כיצד להשתמש בכוח בתבונה, […] חוסר פחד, תושייה, הסתגלות, […] מוערך על גניבת מזון מהחניכים וגם חומרי קינון יוצרים מעופות אחרים […] הם נועזים וחסרי פחד ו להחזיק בכוח הנוכחות. כאשר בגניבה, הג’י הכחול והכוכב יוצרים מחבט עצום-למעשה זה תמיד פועל לטובתם מכיוון שככל שהם חזקים יותר, כך המצב נראה יותר. עיוות האנרגיה הזה הופך לג’אי'שיר הניצחון. ג’יי מראים לנו כיצד להשתמש בכוח האישי בצורה נכונה ויעילה, ומזכיר לנו לשים לב ולא לאפשר לעצמנו להיכנס למצב שבו נעשה שימוש לרעה בכוח כלפינו. אם זו חיית הכוח שלך, זכור זאת."

—אינה וולקוט, מסע שאמאני

וריאציות עיצוב של קעקועים Blue Jay

זה יכול להיות שירה, בליווי פתק או ביטוי בדיו. הוא עשוי לעוף בכנפיים פרושות או לשבת על ענף.

חלקם מתארים את הג’י הכחול עם פרחים או על איבר עץ. עצים פורחים, כמו דובדבן, הם בחירה מצוינת מכיוון שפריחת הדובדבן הוורודה משתלבת נהדר עם הציפור's גוונים כחולים.

יש אנשים שבוחרים לתאר נוצה אחת במקום את הציפור כולה. נוצת הג’יי הכחולה מדהימה. אתה יכול גם לשלב את הנוצה בקעקוע של לוכד חלומות. האפשרויות אינסופיות.

"עכשיו יש יותר כחול ג’יי מכל חיה אחרת. יש לו תחושה שונה יותר. כל מה שחולי -ג’יי מרגיש שהוא יכול להכניס לשפה, ולא רק לשפה שגרתית, אלא לשיחות ספרים ישרות ויוצאות, ויש שליטה כזו בשפה. מעולם לא ראית בלו -ג’יי נתקע במילה אחת. הוא גייזר באוצר מילים. עכשיו אתה חייב לקרוא לג’יי ציפור, ולכן הוא במידה מסוימת, כי הוא לובש נוצות ודון'הוא לא שייך לאף כנסייה, אבל אחרת הוא בדיוק כפי שהטבע האנושי עשה אותו. בלו -ג’יי לא'אין עיקרון יותר מחבר קונגרס לשעבר, והוא יגנוב, יטעה ויבגוד ארבע מתוך חמש; ובאשר לקדושה של חובה, אינך יכול להפחיד אותו בפירוט העקרוני. הוא מדבר על הדקדוק הטוב ביותר מבין כל החיות. אתה יכול לומר שחתול מדבר דקדוק טוב. ובכן, חתול כן; אבל אתה נותן לחתול להתרגש, אתה נותן לחתול להתמודד עם פרווה עם חתול אחר בלילות סככה ותשמע דקדוק. בלו -ג’יי הוא אנושי; יש לו כל גבר'הפקולטות והגבר'החולשה של. הוא אוהב במיוחד שערורייה; הוא יודע מתי הוא חמור כמוך."

– מארק טוויין, הרצאת מוסר

זכור

 • לפני שתבחר קעקוע כלשהו, ​​וודא שאתה לוקח את הזמן לעשות את המחקר שלך. ודא שאתה מבין לחלוטין מה העיצוב מייצג ומייצג. אתה לא'לא רוצה לקבל דיו ולגלות מאוחר יותר שהקעקוע שלך מייצג משהו שונה ממה שחשבת לראשונה.
 • דוֹן'לא למהר לקבל דיו! אלה שכן מתחרטים בדרך כלל בהמשך הדרך.
 • תעשה את זה כמו שצריך בפעם הראשונה. אם יש לך מחשבה של שנייה אחת, חכה עד שאתה מוכן לגמרי.

הערות

באן ווין ב- 26 באוגוסט 2019:

המאמר הזה היכה בי כמו פטיש כשאני קורא "…ג’יי מראים לנו כיצד להשתמש בכוח האישי בצורה נכונה ויעילה, ומזכיר לנו לשים לב ולא לאפשר לעצמנו להיכנס למצב שבו נעשה שימוש לרעה בכוח כלפינו. אם זו חיית הכוח שלך, זכור זאת."

כילד שהתעלל, חיפשתי תחושת העצמה על חשבון חף מפשע. 5 עשורים לאחר מכן כתבתי על זה שיר קצר וקבעתי את התור לקעקוע באותו היום. הקעקוע של הג’יי הכחול שהרגתי לפני זמן כה רב נשאר פיסת הדיו המשמעותית ביותר על עורי.

~

אני זוכר

הג’יי הכחול נצמד

נצמד לעץ

כמו BB לאחר BB פגע

הגוף הרועד שלו

עד שזה נפל

והתחנן למות

~

ג’יי לעולם לא יאפשר לי לטעות להשיב על התעללות בהתעללות.

ריצ’רד ריקי הייל (סופר) ממערב וירג’יניה ב -22 בספטמבר 2012:

גלוי לב

שטר כסף

רוזמאי

Btrbell

אלוקסין

Esrom

Hyp

אֱמוּנָה

מלמד

מנתי

אביאנוביץ

צועני

תודה לכולם על הזמן, ההערות, ההצבעות וכל מה שביניהם. כל כך הרבה הצביעו על הצבע הכחול של הכחול, מהווה יצירת אומנות מהממת. תגובות נהדרות מכולכם, תודה רבה.

רנדי בנלולו מ- Mesa, AZ ב -17 בספטמבר 2012:

מקסים ואינפורמטיבי מאוד!

הצוענית רוז לי מחוף דייטונה, פלורידה ב -16 בספטמבר 2012:

פַנטַסטִי. ג’ים כחולים הם ציפורים כה מקסימות.

דב הירט מסטילווטר, אישור ב- 14 בספטמבר 2012:

אלה יצירות אמנות יפות מאוד.

סימן מאלבמה, ארה”ב ב -13 בספטמבר 2012:

רכזת מגניבה & קעקועים

דיאנה מנדז ב -13 בספטמבר 2012:

אני אוהב את הנוצה הכחולה לאורך הזרוע. אני חושב שהציפורים האלה הן מזיקים, אבל כקעקועים אתה יכול להעריך את היופי שלהן.

קורא אמונה מדרום ארה”ב ב -13 בספטמבר 2012:

וואו, הצבע של הכחול כל כך עז על הקעקועים האלה. אני נזכר בג’ייז הכחולים שגדלים בגאורגיה, מסביב לעצי הדוגווד, כל כך יפים, אבל הם עזים כדי להקרין את הצעירים שלהם, כפי שראיתי אותם בפעולה, כפי שציינת כאן. כתיבה מהנה מאוד. הצביעו בדרך למעלה, למעט מצחיק. באהבתו, אמונה קוצר

ברנדה בארנס מאמריקה-שבורה אך עדיין יפה ב -13 בספטמבר 2012:

אני אוהב, אוהב, אוהב ג’ייז כחול. הם כל כך מתנשאים ביופיים ובחסד אך עדינים כל כך לצעירים שלהם. נהניתי מאוד מרכזת הקעקועים הזו. למדתי על ג’ייז והסיבות שאנשים עושים קעקועים כחולים. תודה, היף.

אסרום אריטונאנג מאינדונזיה ב -13 בספטמבר 2012:

אתה אמן כותב הקעקועים ב- Hubpages. וואו, כתבת הכל על קעקוע. מצאת את הנישה שלך. אני אוהב לראות את התמונה, זה כמו אוסף אלבומי קעקועים. תמשיך לכתוב רכז נפלא. תודה.

אורליו לוקסין ממחוז אורנג ‘, קליפורניה ב -12 בספטמבר 2012:

עיצוב זה בולט בגלל הצבע. האהוב עלי הוא הנוצה כי זה רק מרמז על החיה. מצביע על זה ויפה.

רנדי בנלולו מ- Mesa, AZ ב -12 בספטמבר 2012:

תודה רבה על המרכז היסודי וההסבר. כמי ששוקל קעקוע ראשון וכנראה היחיד, אני יכול'לא אגיד לך כמה אני מעריך את תשומת הלב שלך לפרטים! רכזת מעולה! הצביע ומעניין!

רוזמרי סאדלר ממפרץ הוקס – ניו זילנד ב- 12 בספטמבר 2012:

אלה ריקי היפות, וכל כך נהניתי לקרוא על הבלוג’אי, עובדות שלא ידעתי'לא יודע.

יפה, מדהים ומעניין, אהבתי את המאמר הזה על קעקועים של Bluejay.

ביל הולנד מאולימפיה, וושינגטון ב -12 בספטמבר 2012:

אתה אנציקלופדיה של ידע בקעקועים. אני מקווה שאתה מקבל הרבה צפיות מכיוון שזו נישה אחת שאתה שולט עליה יפה.

פרנק אטנאסיו משלטון ב -12 בספטמבר 2012:

כותב התסריטאות זה כל כך מדהים ואני רוצה להודות לך על כמות המחקר שאתה עושה בחיבור רכזות הטאטים האלה, יברך אותך אחי 🙂